Oxalis Maté IQ 60 g

94.00 
Oxalis Maté IQ 60 g Maté s lákavou kombinací ananasu, pomerančů a koření. Příprava: Vodou o teplotě 80°C zalejte čaj v poměru 12 g (cca 7 vrchovatých čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Složení: Mate 81 %, Ginkgo biloba list, pomerančová kůra, aroma, guarana, květy pomerančovníku, guava (pyré: guava, konc. jablko; konc. jablečná šťáva), sléz květ. Upozornění: Není vhodné pro děti. Obsahuje kofein. Může snižovat srážlivost krve (Ginkgo biloba). Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Dokonale povzbuzující čaj Maté IQ. Kombinace maté s ananasem, pomerančem a kořením je opravdu lahodná.

Oxalis čaj Maté Green 60 g

68.00 
Oxalis čaj Maté Green 60 g   Má vliv na metabolismus tuků a vylučování vody z organizmu. Přispívá k potlačení duševní a tělesné únavy. Přispívá k osvěžení těla.   Příprava: Vodou o teplotě 80°C zalejte čaj v poměru 12 g (cca 7 vrchovatých čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Není vhodné pro děti.   Složení: Listy mate (cesmína paraguayská).   Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů. Obsahuje kofein. Oblíbené maté neboli cesmínu paraguayskou si připravíte snadno a jistě oceníte i její chuť. Navíc tento nápoj má spoustu benefitů i pro naše tělo.

Grešík Yerba maté pražené 70 g

49.00 
Grešík Yerba maté pražené 70 g Yerba maté jsou lístky a stonky cesmíny paraguajské, stálezeleného stromu domácího v Jižní Americe. Je národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho povzbuzující vlastnosti. Pražením maté získává specifickou, plnou chuťsah tříslovin. Má příjemnou medovou chuť, je možné ho podávat s cukrem a citrónem. Je vhodný pro všechny generace. Příprava: Jedna čajová lžička se zalije trochou vlažné vody, poté se dolije 200 ml vody o teplotě 70 - 80 °C a nechá se 10 minut odstát. Složení: Cesmína paraguajská pražená. Obsahuje kofein. Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Pražené lístky cesmíny paraguajské mají velmi specifickou chuť.

Grešík Yerba Maté 20 sáčků

39.00 
Grešík Yerba Maté 20 sáčků Yerba maté jsou lístky a stonky cesmíny paraguajské, stálezeleného stromu domácího v Jižní Americe. Je národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho povzbuzující vlastnosti. Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem horké ( ne vroucí) vody a necháme 10 minut louhovat. Složení: Cesmína paraguajská 100 %. Obsahuje kofein. Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Čaj z cesmíny paraguajské, který má výrazné povzbuzující vlastnosti.

Grešík Čaje 4 světadílů Yerba maté 70 g

41.00 
Grešík Čaje 4 světadílů Yerba maté 70 g Yerba maté jsou lístky a stonky cesmíny paraguajské, což je stálezelený strom rostoucí v Jižní Americe. Je národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho povzbuzující vlastnosti. Složení: Cesmína paraguajská. Obsahuje kofein. Příprava: Jedna čajová lžička se zalije trochou vlažné vody, poté se dolije 200 ml vody o teplotě 70 - 80 °C a nechá se 10 minut odstát. Yerba maté je tradičním nápojem z Jižní Ameriky, má povzbuzující účinky.

Dr. Popov čaj maté zelené 100 g

76.00 
Dr. Popov Čaj Maté zelené 100 g Maté je prastará jihoamerická „čarodějná“ bylina, v Jižní Americe stejně proslulá jako na Východě zelený čaj nebo mandragora. Maté má tyto účinky: vhodné při redukčních dietách, hubnutí udržuje správné vylučování a normální činnost ledvin má případný jemný diuretický efekt a odstranuje přebytečnou vodu extrakt z maté působí jako antioxidant obsahuje kofein Složení: Maté zelené list – cesmína paraguajská. Doporučené dávkování a způsob užití: 1 čajovou lžičku maté přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 3-4 min. louhovat. Nejvhodnější je pít dva šálky denně – první ráno, druhý kolem oběda (večerní podávání se nedoporučuje). Čaj se pije neslazený, gurmáni ho srkají pomocí trubičky zvané bombilla.  Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Povzbuzující národní nápoj Jižní Ameriky. Sypaný čaj vhodný při snižování hmotnosti.

Dr. Popov Čaj maté lemon 100 g

91.00 
Dr. Popov Čaj maté lemon 100 g Maté je prastará jihoamerická „čarodějná“ bylina, v Jižní Americe velmi proslulá. Maté je oblíbený povzbuzující čaj z Jižní Ameriky, má vynikající posilující účinky pro psychicky a fyzicky přetížené osoby. Doporučuje se užívat při redukčních dietách a hubnutí, protože napomáhá překonat pocit hladu a mírně odvodňuje (jemný diuretický efekt). Maté podporuje správné trávení a podílí se na zdravé činnosti ledvin. Obsahuje kofein a působí jako antioxidant. Čaj Maté lemon obsahuje navíc citronovou trávu a je aromatizován přírodním citronovým aroma, díky čemuž má příjemnou osvěžující chuť. Příprava: 1 čajovou lžičku maté přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 3-4 min. louhovat. Nejvhodnější je pít dva šálky denně – první ráno, druhý kolem oběda (večerní podávání se nedoporučuje). Čaj se pije neslazený, gurmáni ho srkají pomocí trubičky zvané bombilla.  Složení: Maté zelené list (86 %), citronová tráva, přírodní aroma. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Maté s citronovou trávou je povzbuzující čaj s osvěžující citronovou příchutí, výborný při hubnutí, lehce odvodňuje.