Dr. Popov čaj maté zelené 100 g

69.00 
Dr. Popov Čaj Maté zelené 100 g Maté je prastará jihoamerická „čarodějná“ bylina, v Jižní Americe stejně proslulá jako na Východě zelený čaj nebo mandragora. Maté má tyto účinky: vhodné při redukčních dietách, hubnutí udržuje správné vylučování a normální činnost ledvin má případný jemný diuretický efekt a odstranuje přebytečnou vodu extrakt z maté působí jako antioxidant obsahuje kofein Složení: Maté zelené list – cesmína paraguajská. Doporučené dávkování a způsob užití: 1 čajovou lžičku maté přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 3-4 min. louhovat. Nejvhodnější je pít dva šálky denně – první ráno, druhý kolem oběda (večerní podávání se nedoporučuje). Čaj se pije neslazený, gurmáni ho srkají pomocí trubičky zvané bombilla.  Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Povzbuzující národní nápoj Jižní Ameriky. Sypaný čaj vhodný při snižování hmotnosti.

Grešík Čaje 4 světadílů Yerba maté 70 g

41.00 
Grešík Čaje 4 světadílů Yerba maté 70 g Yerba maté jsou lístky a stonky cesmíny paraguajské, což je stálezelený strom rostoucí v Jižní Americe. Je národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho povzbuzující vlastnosti. Složení: Cesmína paraguajská. Obsahuje kofein. Příprava: Jedna čajová lžička se zalije trochou vlažné vody, poté se dolije 200 ml vody o teplotě 70 - 80 °C a nechá se 10 minut odstát. Yerba maté je tradičním nápojem z Jižní Ameriky, má povzbuzující účinky.

Dr. Popov Čaj maté lemon 100 g

91.00 
Dr. Popov Čaj maté lemon 100 g Maté je prastará jihoamerická „čarodějná“ bylina, v Jižní Americe velmi proslulá. Maté je oblíbený povzbuzující čaj z Jižní Ameriky, má vynikající posilující účinky pro psychicky a fyzicky přetížené osoby. Doporučuje se užívat při redukčních dietách a hubnutí, protože napomáhá překonat pocit hladu a mírně odvodňuje (jemný diuretický efekt). Maté podporuje správné trávení a podílí se na zdravé činnosti ledvin. Obsahuje kofein a působí jako antioxidant. Čaj Maté lemon obsahuje navíc citronovou trávu a je aromatizován přírodním citronovým aroma, díky čemuž má příjemnou osvěžující chuť. Příprava: 1 čajovou lžičku maté přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 3-4 min. louhovat. Nejvhodnější je pít dva šálky denně – první ráno, druhý kolem oběda (večerní podávání se nedoporučuje). Čaj se pije neslazený, gurmáni ho srkají pomocí trubičky zvané bombilla.  Složení: Maté zelené list (86 %), citronová tráva, přírodní aroma. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Maté s citronovou trávou je povzbuzující čaj s osvěžující citronovou příchutí, výborný při hubnutí, lehce odvodňuje.

Grešík Yerba maté pražené 70 g

49.00 
Grešík Yerba maté pražené 70 g Yerba maté jsou lístky a stonky cesmíny paraguajské, stálezeleného stromu domácího v Jižní Americe. Je národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho povzbuzující vlastnosti. Pražením maté získává specifickou, plnou chuťsah tříslovin. Má příjemnou medovou chuť, je možné ho podávat s cukrem a citrónem. Je vhodný pro všechny generace. Příprava: Jedna čajová lžička se zalije trochou vlažné vody, poté se dolije 200 ml vody o teplotě 70 - 80 °C a nechá se 10 minut odstát. Složení: Cesmína paraguajská pražená. Obsahuje kofein. Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Pražené lístky cesmíny paraguajské mají velmi specifickou chuť.

Grešík Yerba Maté 20 sáčků

39.00 
Grešík Yerba Maté 20 sáčků Yerba maté jsou lístky a stonky cesmíny paraguajské, stálezeleného stromu domácího v Jižní Americe. Je národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho povzbuzující vlastnosti. Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem horké ( ne vroucí) vody a necháme 10 minut louhovat. Složení: Cesmína paraguajská 100 %. Obsahuje kofein. Skladování: Skladujte v temném, chládném a suchém místě. Čaj z cesmíny paraguajské, který má výrazné povzbuzující vlastnosti.

Oxalis Maté IQ 60 g

94.00 
Oxalis Maté IQ 60 g Maté s lákavou kombinací ananasu, pomerančů a koření. Příprava: Vodou o teplotě 80°C zalejte čaj v poměru 12 g (cca 7 vrchovatých čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Složení: Mate 81 %, Ginkgo biloba list, pomerančová kůra, aroma, guarana, květy pomerančovníku, guava (pyré: guava, konc. jablko; konc. jablečná šťáva), sléz květ. Upozornění: Není vhodné pro děti. Obsahuje kofein. Může snižovat srážlivost krve (Ginkgo biloba). Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Dokonale povzbuzující čaj Maté IQ. Kombinace maté s ananasem, pomerančem a kořením je opravdu lahodná.

Oxalis čaj Maté Green 60 g

68.00 
Oxalis čaj Maté Green 60 g   Má vliv na metabolismus tuků a vylučování vody z organizmu. Přispívá k potlačení duševní a tělesné únavy. Přispívá k osvěžení těla.   Příprava: Vodou o teplotě 80°C zalejte čaj v poměru 12 g (cca 7 vrchovatých čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Není vhodné pro děti.   Složení: Listy mate (cesmína paraguayská).   Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů. Obsahuje kofein. Oblíbené maté neboli cesmínu paraguayskou si připravíte snadno a jistě oceníte i její chuť. Navíc tento nápoj má spoustu benefitů i pro naše tělo.