Zobrazen 1. – 18. z 22 výsledků

Garibaldi Intenso roasted coffee beans blend 250 g

72.00 
Garibaldi Intenso roasted coffee beans blend 250 g Mletá káva, která se vyznačuje lehce kořeněným buketem a dochutí připomínající hořké kakao. Země původu: Itálie Intenso roasted coffee beans blend je mletá káva, která se vyznačuje lehce kořeněným buketem a dochutí připomínající hořké kakao.

illy Decaffeinato mletá káva 250 g

210.00 
illy Decaffeinato mletá káva 250 g Unikátní směs vysoce kvalitní kávy vyrobené z 9 typů čistých zrn Arabika v rovnováze složek z Jižní a Střední Ameriky, Indie a Afriky. Tato směs vytváří nezaměnitelnou chuť Illy: vždy stejné v každém šálku espresso.   Balení obsahuje 250 g mleté kávy. Káva vhodná pro přípravu špičkového espressa, ale bez kofeinu. Obsah kofeinu méně než 0,05%. I přes to má bohatou chuť a intenzivní aroma. 100% arabica O značce illy: Společnost illy byla založena roku 1933 v italeském Terstu. Už od počátku nabízí ty nejjemnější produkty a snaží se být synonymem kávové kultury a dokonalosti kávy. Hlavními hodnotami značky illy je vášeň pro dokonalost a etika. Vášeň pro dokonalost se projevuje láskou ke kráse a úctou k dobře vykonané práci. Etika je chápána ve smyslu postupného budování hodnoty prostřednictvím udržitelného růstu, transparentnosti a rozvoje lidí.   Illy mletá káva bez kofeinu je směsí devíti druhů 100% kávy Arabica s chutí a aroma středně pražené kávy. I přes svůj minimální obsah kofeinu, méně než 0,05%, má plnohodnotnou chuť kávy k nerozeznání od kofeinových.

Oro Caffe Espresso mletá 250 g

122.00 
​Oro Caffe Espresso mletá 250 g Pražená zrnková káva mletá 80 % Arabica 20 % Robusta Obsah balení : 250 g Pražená zrnková káva mletá, směs 80 % Arabica a 20 % Robusta.

Lavazza Qualita Rossa – mletá káva 250 g

107.00 
Lavazza Qualita Rossa - mletá káva 250 g Začněte den správně s Lavazza Qualità Rossa. Intenzivní čokoládové aroma a sametová chuť nápoje vám po ránu zvedne náladu a dodá potřebnou energii pro celý den. Espresso, cappuccino nebo latte macchiato - Lavazza Qualità Rossa uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka kávy. Pro Lavazza Qualità Rossa jsou vybrány jen ty nejlepší zrna. Umění pražení a snaha společnosti o dokonalost vytváří kávu s rafinovanou a vynikající chutí. Nápoj se vyznačuje nasládlou, čokoládovou příchutí. Lavazza Qualità Rossa je pro milovníky pravého italského espressa. Intenzivní, bohatá a pikantní - naše oblíbená espresso směs pro cappuccino a latte macchiato přinese do vašeho domova autentickou chuť Itálie. Lavazza Qualità Rossa je vyrobena s láskou. Její vaření - rituál dokonalosti, který dává jejím milovníkům ten pravý energický náboj italské kávy. Ochutnejte: káva s bohatou, plnou chutí. Každý doušek je plný vášně, s níž byla vyrobena. Vhodná pro moka konvice, do klasické konvice nebo filtrované kávy. Začněte den správně s Lavazza Qualità Rossa. Intenzivní čokoládové aroma a sametová chuť nápoje vám po ránu zvedne náladu a dodá potřebnou energii pro celý den.

Oro Caffe Lattina Prezioso mletá 250 g

232.00 
Oro Caffe Lattina Prezioso mletá 250 g Káva ORO Caffe PREZIOSO mletá 250g Pražená zrnková káva mletá 80 % Arabica 20 % Robusta Káva ORO Caffe PREZIOSO mletá 250 g

Garibaldi Dolce aroma roasted ground coffee 250 g

89.00 
Garibaldi Dolce aroma roasted ground coffee 250 g Jemná pražená mletá káva s vyváženou chutí. Země původu: Itálie Dolce aroma roasted ground coffee jemná pražená mletá káva s vyváženou chutí.

Oro Caffe 100% Arabica 250 g

232.00 
Oro Caffe 100% Arabica 250 g Sametová chuť s tóny mandlí a lískových oříšků. 100% mletá káva Arabica s květinovou a jemnou chutí. 100% mletá káva Arabica s květinovou a jemnou chutí.

Oro Caffé Prezioso mletá 250 g

125.00 
Oro Caffé Prezioso mletá 250 g Káva ORO Caffe je lahodná a má plné a svěží aroma. Vychutnejte si po náročném dni skvělou kávu nebo s ní nastartujte nový den. Složení: Arabica 80 %, Robusta 20 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Oro Caffe Prezioso je jemně mletá kombinace pražených káv arabica a robusta. Vychutnejte si lahodnou chuť a aroma v každém doušku.

Guglielmo Caffé espresso 125 g

109.00 
Guglielmo Caffé espresso 125 g Připravte si tuto vynikající kávovou směs od značky Guglielmo ve vaší MOKA konvičce   Nejpopulárnější směs pro všechny domácnosti k přípravě v MOKA konvičce - Vynikající italská chuť zaručena.

Lavazza Qualita ORO – mletá káva 250 g

123.00 
Lavazza Qualita ORO - mletá káva 250 g symbol luxusní italské kávy, výběr nejlepších kávových zrn, to je značka Lavazza. Je složena ze 100 % kávovými zrny Arabika pro výraznou chuť     Symbol luxusní italské kávy, výběr nejlepších kávových zrn, to je značka Lavazza. Je složena ze 100 % kávovými zrny Arabika pro výraznou chuť

Guglielmo Caffé extra bar 250 g

133.00 
Guglielmo Caffé extra bar 250 g Směs jemné kávy, vybrané k vytvoření jedinečné a intenzivní vůně. Složení: Směs Arabica a Robusta jemně mletá. Země původu: Italie Směs jemné kávy, vybrané k vytvoření jedinečné a intenzivní vůně.

Segafredo Intermezzo – mletá káva 250 g

69.00 
Segafredo Intermezzo - mletá káva 250 g Káva Segafredo Intermezzo je jednoznačně nejprodávanější druh kávy značky Segafredo. Silná kořeněná směs vynikajících vlastností se silným tělem z kvalitních druhů káv Arabika (60%) a Robusta (40%). Pražená stejnou recepturou již mnoho let zručnými mistry pražiči, tak aby mohl vzniknout výtečný šálek kávy s bohatou chutí a intenzivní, plnou vůní. Jedná se o jednu z nejstarších receptur značky Segrafedo, která v době kdy se prodávala pouze v Itálii nesla tradiční název Tradizionale Rossa.Tato směs se stala vedoucí značkou v rostoucím vývozu italské kávy a byla po dlouhá desetiletí nejprodávanějším druhem kávy v celé Evropě. Směle se dá označit jako káva, jež měla zásadní vliv na utváření kávové kultury ve světě a stála na jejím počátku. Intermezzo je precizně připravená káva a díky svým vlastnostem se perfektně hodí na přípravu kávy v automatických kávovarech. Jednoznačně nejprodávanější druh kávy značky Segafredo. Silná kořeněná směs vynikajících vlastností se silným tělem z kvalitních druhů káv Arabika.

Segafredo Espresso Classico mletá káva 250 g

81.00 
Segafredo Espresso Classico mletá káva 250 g Mletá káva Arabiky (60 %) a Robusty (40 %). Kvalitní pražená káva z produkce italského Segafredo Zafetti. Lahodná mletá káva Segafredo Classico Espresso s intenzivním aroma.

Segafredo Espresso Casa – mletá káva 250 g

81.00 
Segafredo Espresso Casa - mletá káva 250 g Mletá káva Segafredo Espresso Casa. Espresso Casa se vyznačuje plnou, kořenitou chutí Tato směs je ideální pro každodenní domácí použití. Její vysoký obsah kofeinu je schopen určitě probudit zcela každého. Složení: 80 % Arabica a 20 % Robusta, Původ: Jižní Amerika Silná chuť klasického espressa. Pikantní aroma s oříškovým nádechem. Obsah 250 g Tip: Jak nejlépe uchovat kávu? Kávu nejlépe uchováte ve vzduchotěsně uzavřených dózách při teplotě 2 až 4 °C. V našich podmínkách tedy v chladničce. Po rozdělání kávy její aroma velmi rychle vyprchává a začíná proces oxidace. Ze všeho nejvíce ji nesvědčí kyslík, vlhkost a cizí pachy. Espresso Casa se vyznačuje plnou, kořenitou chutí. Tato směs je ideální pro každodenní domácí použití.

Oxalis Káva aromatizovaná mletá – Pařížský krém 150 g

162.00 
Oxalis Káva aromatizovaná mletá - Pařížský krém 150 g Pražená mletá káva s chutí připomínající pařížský dort. Složení: pražená káva, aroma čokolády (1,6 %). Kofein: střední Káva Pařížský krém je aromatizovaná káva mletá.

Lavazza Decaffeinato mletá káva bez kofeinu (dóza) 250 g

159.00 
Lavazza Decaffeinato mletá káva bez kofeinu (dóza) 250 g Sofistikovaná a aromatická směs kávových zrn Arabica a Robusta vyznačující se sladkou vůní mandlí a mléčné čokolády s nádechem sušeného ovoce. Káva je bez kofeinu. Značka Lavazza využívá pro dekofeinizaci jedinečný proces - aby byly zachovány vlastnosti kávy, je používán oxid uhličitý bez dalších rozpouštědel. středně pražená káva bez kofeinu dle originální italské receptury balení 250g, plechová dóza obsah kofeinu je nižší než 1% Složení: směs kávových zrn Arabica a Robusta   Sofistikovaná a aromatická směs kávových zrn Arabica a Robusta vyznačující se sladkou vůní mandlí a mléčné čokolády s nádechem sušeného ovoce. Káva je bez kofeinu. Značka Lavazza využívá pro dekofeinizaci jedinečný proces - aby byly zachovány vlastnosti kávy, je používán oxid uhličitý bez dalších rozpouštědel.

Lavazza Caffé Espresso – mletá káva 250 g

120.00 
Lavazza Caffé Espresso - mletá káva 250 g Caffe Espresso se vyrábí v italském Turíně. Obsahuje 100% Arabiky té nejvyšší kvality. Jedná se o středně praženou kávu, která dokáže vykouzlit intenzivní a sametový šálek espressa s typickou chutí nakyslosti a snadno rozpoznatelným aroma, jež spolehlivě svede Vaše chuťové smysly. Caffe Espresso je vhodné pro všechny druhy použití, včetně kávy filtrované. Vzhledem k nízkému obsahu kofeinu je tuto kávu možno popíjet celý den.. affe Espresso se vyrábí v italském Turíně. Obsahuje 100% Arabiky té nejvyšší kvality. 

Illy Moka mletá káva 250 g

210.00 
illy Moka mletá káva 250 g Klasická středně pražená mletá káva illy. Oblíbenou kávu illy si nyní jednoduše připravíte i doma či v kanceláři v moka konvičce. Káva je balená v praktické plechové dóze, 250 g. O značce illy: Pražírna kávy Illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších pražíren na světě. Již od roku 1933 ztělesňuje Illy slavnou tradici italského espressa. V Illy používají odrůdy kávy Arabica nejvyšší jakosti, které se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%. Šálek kávy Illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy, která zůstává i dlouho po zamíchání. Chuť je pestrá, příjemně pikantní a zároveň jemná. Vůně Illy je silná a intenzivní. Úspěch Illy espressa tkví v jedinečné harmonii mezi kyselostí a hořkostí. Použitím jednoho druhu kávy této harmonie není možné dosáhnout, proto je Illy směsí devíti kvalitních druhů odrůdy Arabica. Káva Illy má nízký obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. „presurizace“. Typická vyvážená silná a vláčná chuť s jasným aroma čokolády, karamelu a květin. Nyní pro moka konvičky.