Zobrazen 1. – 18. z 61 výsledků

YAN Premium Zelené řecké ořechy ve sladkém nálevu 300 g

87.00 
YAN Premium Zelené řecké ořechy ve sladkém nálevu 300 g Tato pochoutka z řeckych ořechů s názvem "kráľ" sladkého světa. Řecké ořechy jsou bohaté na vitamíny C, B, obsahuje jód, zinek, draslík, horčík, fosfor, síra, železo, vápnik a vitamíny A, meď. Marmelády YAN mají neobvyklou chuť a vůni řeckých ořechů. Ořechy mají vysoký obsah zdravých pro srdce omega-3 mastných kyselin. YAN Premium konzervované přírodní ovoce a zelenina jsou připravované podle tradičních receptur. Při výrobě nejsou používané žádné umělé konzervační látky, geneticky modifikované potraviny, aromata. Proto u těchto výrobků zůstává přirozená chut a vysoká kvalita. Tímto se YAN premium odlišují od ostatních výrobků. Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz Marmeláda z řeckých ořechů nejvyšší kvality z Armenie.

YAN Premium Fíková marmeláda 300 g

95.00 
YAN Premium Fíková marmeláda 300 g Fíky jsou zdrojem vitamínu B, draslíku, vápníku a hořčíku, silný antioxidant. YAN Premium fíkovou marmeládu zhotovují z velkých a čerstvých fíků.  YAN Premium konzervované přírodní ovoce a zelenina jsou připravované podle tradičních receptur. Při výrobě nejsou používané žádné umělé konzervační látky, geneticky modifikované potraviny, aromata. Proto u těchto výrobků zůstává přirozená chut a vysoká kvalita. Tímto se YAN premium odlišují od ostatních výrobků. Složení: 75 g ovoce na 100 g, fíky, cukr, kyselina citronová Vyrobeno v Arménii. Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz Fíková marmeláda nejvyšší kvality z Armenie.

Rayner's Melasa třtinová BIO 340 g

122.00 
Rayner's Melasa třtinová 340 g BIO Tipy a recepty na použití třtinové melasy: pečení - melasa slouží dobře k oslazení pečených dezertů krémy - i studené dezerty můžete sladit melasou kaše - poté, co si svoji oblíbenou snídani posypete ovocem, ořechy nebo semínky, zalijte ji navrch ještě melasou zmrzlina - zkuste domácí zmrzlinu sladit melasou nápoje - čaj nebo smoothie, melasa bude výborným sladidlem u obou Cukrová třtina je vysoká mohutná tráva, která může mít až 6 metrů. Ve stéblech se nachází dřeň s obsahem cukru kolem 20 %. Vyskytuje se pouze v tropických oblastech s bohatou půdou. Získává se z ní třtinový cukr a při jeho výrobě vzniká vedlejší zbytkový produkt, který nazýváme melasa. Někdy bývá nazývána také jako "černé zlato" nebo "černý zázrak". V severní Americe byla ještě ke konci minulého století melasa velmi oblíbeným sladidlem. Dodnes ji najdete v mnoha tradičních amerických receptech na koláče a pudinky. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: Melasa z cukrové třtiny*. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Třtinová melasa v biokvalitě. Jedná se o vedlejší produkt z výroby třtinového cukru. Má sirupovitou konzistenci a výrazně sladkou chuť. Je výtečnou náhražkou běžných sladidel a součástí amerických tradičních dezertů.

Ovocňák Povidla hrušková ve skle 380 g

194.00 
Ovocňák Povidla hrušková ve skle 380 g Povidla hrušková ve skle jsou ideální do buchet a koláčů. Žádný cukr, žádný zahušťovač, žádné dochucovadlo. Jsou úžasně sladká a chutnají hruškověji než hrušky samotné. Upečete s nimi ty nejlepší buchty. Povidla hrušková ve skle jsou ideální do buchet a koláčů.

Ijevan Sladká zavařenina z moruše 600 g

143.00 
Ijevan Sladká zavařenina z moruše 600 g Sladká zavařenina z moruše je 100 % přírodní produkt, jedná se o kompot. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Složení: čerstvá moruše, cukr, kyselina citrónová. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC. Sterilizovaná produkce. Země původu: Arménie Sladká zavařenina z moruše je 100 % přírodní produkt, jedná se o kompot.

Ijevan Sladká zavařenina z Kdoule 600 g

143.00 
Ijevan Sladká zavařenina z Kdoule 600 g Sladká zavařenina z kdoule, jedná se o kompot. Složení: čerstvá kdoule, cukr, citron, voda. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC. Země původu: Arménie Sladká zavařenina z kdoule, jedná se o kompot.

Ijevan Fíkový džem 600 g

158.00 
Ijevan Fíkový džem 600 g Tradiční domácí recept arménské kuchyně. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Složení: čerstvé fíky, cukr, citron. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC. Sterilizovaná produkce. Země původu: Arménie Fíkový džem je 100 % přírodní produkt.

Hradecké delikatesy Ostružinová zavařenina s badyánem 190 g

105.00 
Hradecké delikatesy Ostružinová zavařenina s badyánem 190 g   Ostružinová zavařenina nám oživí bílý jogurt, čerstvý křupavý toust, ale je výborná i na palačinky, lívanečky, na promazání korpusu, piškoty, zkrátka všude tam kde nám to přijde vhodné. Ostružinová marmeláda, protkána vůni badyánu je vhodná i ke zvěřině, pštrosímu a hovězímu masu. Ručně a šetrně vyráběná ostružinová zavařenina s badyánem v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.   Složení: ostružiny min.74 %, řepný cukr max. 25 %, citrusový pektin, badyán (výluh). Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 14 dní. Výborně se hodí k zvěřině a hovězímu masu.  Ale jako každá zavařenina i k sladkým pokrmům, ovesným vločkám, piškotům a jinému.

Hradecké delikatesy Jahodová zavařenina slazená rozinkami 190 g

138.00 
Hradecké delikatesy Jahodová zavařenina slazená rozinkami 190 g Komu se tedy sbíhají sliny už při pohledu na naši skleničku jahodové zavařeniny, může se do ní bez obav a výčitek pustit a vychutnat si tu dobrotu. Třeba ke snídani jen tak na čerstvý chléb, rohlík, housku nebo palačinky, lívance. Nebo kašoví nadšenci si můžou tímto džemem výsledek přisladit a dochutit, když nejsou čerstvé jahody. Můžeme také přimíchat do smoothies nebo udělat dětem zdravý jahodový koktejl. Zkrátka tam, kde jste zvyklí a máte rádi jahodovou zavařeninu. Jahodová zavařenina je velmi chutná a zvýrazní například jemnou chuť sýru Chévre. Ručně, šetrně a v Čechách vyráběná jahodová zavařenina je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Složení: jahody min. 69 %, rozinky nesířené max. 31 %, citrusový pektin. Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 14 dní. Výrobek je šetrně pasterován. Vyrobeno v ČR. Takže kdo má rád jahodový džem, který je tradiční pochoutkou nejen pro malé mlsouny si přijde na své. Skvělé je, že toto mlsání je prospěšné nejen našem smyslům, ale radost má i naše tělo.

Hradecké delikatesy Borůvková zavařenina slazená rozinkami 190 g

124.00 
Hradecké delikatesy Borůvková zavařenina slazená rozinkami 190 g Sklenička borůvkové zavařeniny slazená rozinkami si zachová svou jemnou autentickou chuť. Perfektně se hodí jako příloha k palačinkám nebo vaflím. Můžeme ji zašlehat do šlehačky a používat jako náplň do piškotového těsta, lineckých koláčků anebo na dobrý chléb s máslem. Stejně pak i do jogurtu k přímému pochutnání. Opět záleží na Vaší fantazii jak tuto 100% ovocnou pochoutku použít. Ručně, šetrně a v Čechách vyráběná borůvková zavařenina slazená rozinkami je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Složení: borůvky min. 74 %, rozinky nesířené max. 25 %, citrusový pektin. Skladování​: Skladujte při teplotě do 25 °C mimo přímé slunce, po otevření skladujte při teplotě do 8 °C a spotřebujte do 14 dní. Jedna z možností jak uchovat jemné šumění lístků chvějících se ve větru protkaných zlatou nití slunečních paprsků se svěží vůni lesa po celý rok je borůvková zavařenina.

Hradecké delikatesy Borůvková zavařenina s mátou 190 g

94.00 
Hradecké delikatesy Borůvková zavařenina s mátou 190 g Borůvková zavařenina je jemná a perfektně se hodí jako příloha k palačinkám nebo vaflím. Můžeme ji zašlehat do šlehačky a používat jako náplň do piškotového těsta, lineckých koláčků anebo na dobrý chléb s máslem. Stejně pak i do jogurtu k přímému pochutnání. Ručně a šetrně vyráběná borůvková zavařenina s mátou v Čechách je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.  Složení: borůvky min. 72 %, řepný cukr max. 25%, máta min. 1,9%, citrusový pektin. Skladování​: Skladujte při teplotě do 25 °C mimo přímé slunce, po otevření skladujte při teplotě do 8 °C a spotřebujte do 14 dní. Hradecké delikatesy Borůvková zavařenina s mátou - perfektně se hodí k palačinkám, lívancům a vaflí. Dá se použít i do piškotového těsta, nebo jen tak k ochucení jogurtů.