Zobrazen 1. – 18. z 80 výsledků

Via Delicia Šípkový džem 175 g

105.00 
Via Delicia Šípkový džem 175 g Šípková marmeláda se používala na mazání na chleba, k lepení vánočního cukroví a samozřejmě na výrobu šípkové omáčky. Je to výborný doplněk k sýrům, především k čerstvému kozímu sýru. Složení: dužnina z planých šípků 59%, cukr, pektin, citronová šťáva. Plněno do skla. Vyrobeno v ČR. Šípková marmeláda se používala na mazání na chleba, k lepení vánočního cukroví a samozřejmě na výrobu šípkové omáčky.

Rayner's Melasa třtinová BIO 340 g

124.00 
Rayner's Melasa třtinová 340 g BIO Tipy a recepty na použití třtinové melasy: pečení - melasa slouží dobře k oslazení pečených dezertů krémy - i studené dezerty můžete sladit melasou kaše - poté, co si svoji oblíbenou snídani posypete ovocem, ořechy nebo semínky, zalijte ji navrch ještě melasou zmrzlina - zkuste domácí zmrzlinu sladit melasou nápoje - čaj nebo smoothie, melasa bude výborným sladidlem u obou Cukrová třtina je vysoká mohutná tráva, která může mít až 6 metrů. Ve stéblech se nachází dřeň s obsahem cukru kolem 20 %. Vyskytuje se pouze v tropických oblastech s bohatou půdou. Získává se z ní třtinový cukr a při jeho výrobě vzniká vedlejší zbytkový produkt, který nazýváme melasa. Někdy bývá nazývána také jako "černé zlato" nebo "černý zázrak". V severní Americe byla ještě ke konci minulého století melasa velmi oblíbeným sladidlem. Dodnes ji najdete v mnoha tradičních amerických receptech na koláče a pudinky. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: Melasa z cukrové třtiny*. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Třtinová melasa v biokvalitě. Jedná se o vedlejší produkt z výroby třtinového cukru. Má sirupovitou konzistenci a výrazně sladkou chuť. Je výtečnou náhražkou běžných sladidel a součástí amerických tradičních dezertů.

Nikoleta Maria Marmeláda Pomeranč s rumem a vanilkou 130 g

108.00 
Nikoleta Maria Marmeláda Pomeranč s rumem a vanilkou 130 g Složení: kandované pomerančové segmenty s krásným pomerančovým krémem s vanilkou, pomerančová šťáva 84 %, cukr, citronová šťáva, Don Papa rum, agar, tapiokový škrob, vanilka. Na 100 g výrobku bylo použito 170 g pomerančové dužniny. Skladování: Skladujte v temnu do 25°C. Po otevření skladujte při teplotě do 4°C a spotřebujte do 4 dnů. Může obsahovat zbytky alkoholu a části pecek. Domácí marmeláda vhodná pro celou rodinu. Látky vysoké kvality z Rakouska Etikety z recyklovaného papíru Laboratorní testy s kladnými výsledky Známka moravská brána – regionální produkt Ovoce s nejčastějším původem z Česka Bez umělých dochucovadel Bez konzervantů S minimem cukru Žádné nežádoucí éčka Bezlepkové Bez laktózy Veganské Chráněná dílna Ruční výroba a kontrola výrobků Kvalitní suroviny Marmeláda Pomeranč s rumem a vanilkou.

Nikoleta Maria Marmeláda Grep s ginem 130 g

108.00 
Nikoleta Maria Marmeláda Grep s ginem 130 g Složení: grepová šťáva 84 %, cukr, citronová šťáva, citrusový pektin, Gin Hendricks, tapiokový škrob. Na 100 g výrobku bylo použito 160 g grepové dužniny. Skladování: Skladujte v temnu do 25°C. Po otevření skladujte při teplotě do 4°C a spotřebujte do 4 dnů. Může obsahovat zbytky alkoholu a části pecek. Domácí marmeláda vhodná pro celou rodinu. Látky vysoké kvality z Rakouska Etikety z recyklovaného papíru Laboratorní testy s kladnými výsledky Známka moravská brána – regionální produkt Ovoce s nejčastějším původem z Česka Bez umělých dochucovadel Bez konzervantů S minimem cukru Žádné nežádoucí éčka Bezlepkové Bez laktózy Veganské Chráněná dílna Ruční výroba a kontrola výrobků Kvalitní suroviny Marmeláda Grep s ginem.

Miroslav Janča Džem borůvka 250 g

72.00 
Miroslav Janča Džem borůvka 250 g Administrativní zařazení: Ovocná pomazánka Složení: Borůvky, cukr, kyselina citronová, zahušťovadlo - pektin Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Skleněná dóza Vlastnosti a výhody: Borůvkový džem má skvělou chuť a vůni jako by jste právě byli upřostřed borůvčí v lese. Firma Miroslav Janča, která džem vyrábí, navázala na tradici, která má v regionu východního Slovácka hluboké kořeny a výrobky od nich proto nejsou plné moderních "vylepšovacích" doplňků. Na džemu si tak můžete pochutnat zcela bez výčitek. Použití: Džem je skvělý jak na pečivu, tak v kaších, palačinkách, nebo vaflích. Hodí se ale i do koláčů.   Lahodný borůvkový džem je vyrobený z kvalitního ovoce, tradičním způsobem, bez barviva aromat.

Koldokol Bioláda meruňka BIO 230 g

88.00 
Koldokol Bioláda meruňka BIO 230 g Bio džem s plnou a opravdovou chutí hrušek slazené koncentrovanou šťávou z 1,2 kg Podíl ovocné složky: 98 % V každé sklenici: 113 g hrušek Složení: meruňky*, jablečný koncentrát*, želírující látky agar a citrusový pektin *produkt ekologického zemědělství 100 g výrobku obsahuje 49 g meruněk Bioláda meruňka BIO je džem plné chuti meruněk slazené koncentrovanou šťávou z 1,2 kg jablek.

Ijevan Sladká zavařenina fíková 600 g

143.00 
Ijevan Sladká zavařenina fíková 600 g Sladká zavařenina fíková je 100 % přírodní produkt, jedná se o kompot. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Složení: čerstvé fíky, cukr, kyselina citronová, voda. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC. Sterilizovaná produkce. Země původu: Arménie Sladká zavařenina fíková je 100 % přírodní produkt, jedná se o kompot.

Swad Mangové pyré 850 g

89.00 
Swad Mango pyré 850 g Slazené mangové pyré je vhodné pro přípravu orientálních pokrmů, do kaší, pudinků, na výrobu domácí zmrzliny. Složení: dužina z manga Kesar (92 %), cukr (5 %), voda, regulátor kyselosti: kyselina citrónová (E330) Země původu: Indie Slazené mangové pyré pro přípravu orientálních pokrmů.

Miroslav Janča Džem malina 250 g

72.00 
Miroslav Janča Džem malina 250 g Administrativní zařazení: Ovocná pomazánka Složení: Maliny, cukr, kyselina citronová, zahušťovadlo - pektin Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Skleněná dóza Vlastnosti a výhody: Malinový džem má skvělou chuť i vůni. Firma Miroslav Janča, která džem vyrábí, navázala na tradici, která má v regionu východního Slovácka hluboké kořeny a výrobky od nich proto nejsou plné moderních "vylepšovacích" doplňků. Na džemu si tak můžete pochutnat zcela bez výčitek. Použití: Džem je skvělý jak na pečivu, tak v kaších, palačinkách, nebo vaflích. Hodí se ale i do koláčů. Skvělý malinový džem vyrobený tradičním způsobem si můžete vychutnat v palačinkách nebo jogurtu. Je lahodný.

Ijevan Dýňový džem 600 g

143.00 
Ijevan Dýňový džem 600 g Dýňový džem je 100 % přírodní produkt. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Složení: čerstvá dýně, citron, cukr, kyselina citronová, vanilka, voda. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC. Sterilizovaná produkce. Země původu: Arménie Dýňový džem je 100 % přírodní produkt.

le conserve della nonna Pomerančová marmeláda 350 g

67.00 
le conserve della nonna Pomerančová marmeláda 350 g Ideální džem na klasický odpolední čaj, podávaný s chlebem a máslem nebo třeba s koláči. Slupky jsou zpracovány odděleně a přidány před odpařením, což podporuje gelovatění bez použití přidaného pektinu. Složení: pomeranče, třtinový cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová. BEZ LEPKU Ideální džem na klasický odpolední čaj, podávaný s chlebem a máslem nebo třeba s koláči. Slupky jsou zpracovány odděleně a přidány před odpařením, což podporuje gelovatění bez použití přidaného pektinu.

le conserve della nonna Jahodová marmeláda 330 g

67.00 
le conserve della nonna Jahodová marmeláda 330 g Vyráběno pouze z odrůdy jahod Camarosa.  Složení: Jahody, cukr, želírovací prostředek: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová Na 100 g hotového výrobku použito 50 g ovoce. Celkem cukry 50 g na 100 g hotového výrobku. Vyráběno pouze z odrůdy jahod Camarosa. 

le conserve della nonna Extra džem z fíků 340 g

67.00 
le conserve della nonna Extra džem z fíků 340 g Confettura di fichi - Připravené z čerstvého ovoce, podle tradiční metody. Obsahuje více než 60 g ovoce na 100 g výrobku. V balení není přidán pektin a proto si zachovává originální, přirozeně rosolovitou strukturu. Je to jako pravá domácí zavařenina od babičky. Žádné konzervanty ani jiné chemické přísady. Složení: Fíky, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citrónová Připravené  z čerstvého ovoce, podle tradiční metody

Ijevan Sladká zavařenina z ostružiny 600 g

144.00 
Ijevan Sladká zavařenina z ostružin 600 g Sladká zavařenina z ostružiny je 100 % přírodní produkt, jedná se o kompot. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Složení: čerstvé ostružiny, cukr, voda. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC. Sterilizovaná produkce. Země původu:Arménie Sladká zavařenina z ostružiny je 100 % přírodní produkt, jedná se o kompot.

Ijevan Sladká zavařenina z moruše 600 g

143.00 
Ijevan Sladká zavařenina z moruše 600 g Sladká zavařenina z moruše je 100 % přírodní produkt, jedná se o kompot. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Složení: čerstvá moruše, cukr, kyselina citrónová. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC. Sterilizovaná produkce. Země původu: Arménie Sladká zavařenina z moruše je 100 % přírodní produkt, jedná se o kompot.

Hradecké delikatesy Malinová zavařenina s muškátovým oříškem 190 g

105.00 
Hradecké delikatesy Malinová zavařenina s muškátovým oříškem 190 g Malinová zavařenina je jak pro malé tak velké milovníky malin. V každé sklence této zavařeniny je spousty malin, které se skvěle doplňují s vůní muškátového oříšku a uchovávají nám kousek léta nejen pro zimní dny. Malinová zavařenina se hodí nejen na křupavé pečivo, ale též na promazání piškotů, dortů, cukroví, lívanců, palačinek. Má konzistenci, kterou můžeme použít třeba ke zmrzlině nebo jogurt se šlehačkou. Ručně a šetrně vyráběná malinová zavařenina s muškátovým oříškem v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Složení: maliny min. 72 %, řepný cukr min. 24 %, citrusový pektin, muškátový oříšek. Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 14 dní. Malinová zavařenina se hodí nejen na křupavé pečivo, ale též na promazání piškotů, dortů, cukroví, lívanců, palačinek. Má konzistenci, kterou můžeme použít třeba ke zmrzlině.

Giana Ananas kousky 565 ml

49.00 
Giana Ananas kousky 565 ml Zpracované sterilované ovoce, kompot. Složení: ananas, pitná voda, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citrónová Hmotnost pevného podílu 340 g. Země původu: Filipíny Ananas kousky je zpracované sterilované ovoce.

Arónie Džem arónie s malinou 200 g

119.00 
Arónie Džem arónie s malinou 200 g Džem arónie s malinou je vynikající do jogurtu, kaše či na palačinky. Složení: 35 % plodů arónie, 35 % plodů malin, doslazovaný jablečnou šťávou 30 %, pektin. Vyrobeno v ČR. Džem arónie s malinou je vynikající do jogurtu, kaše či na palačinky.