Zobrazen 1. – 18. z 92 výsledků

Žluva Markogi Ljutenica zeleninová směs pikantní 300 g

62.00 
Žluva Markogi Ljutenica zeleninová směs pikantní 300 g Skvělá pikantní zeleninová směs Ljutenica najde v kuchyni bohaté využití. Neobsahuje žádné konzervanty ani barviva a je vyrobená z kvalitních surovin. Složení: Pečená paprika 58 %, pečený lilek 16 %, rajčatové pyre 14 %, slunečnicový olej 6 %, cukr 2,5 %, jedlá sůl 1,5 %, bramborový škrob 1,5 %, kmín 0,3 %, černý pepř 0,2 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Skvělá pikantní zeleninová směs Ljutenica najde v kuchyni bohaté využití.

Živina Nakládačky habanero 500 g

83.00 
Živina Nakládačky habanero 500 g Pikantní nakládané okurky od Živiny jsou naložené v tradičním sladkokyselém nálevu, ale bez umělých sladidel. Ručně  do každé 500 g skleničky naskládaná čerstvá zelenina jako je mrkev, cibule, česnek a křen a pikantní chilli papričky Habanero. Nakládačky jsou zasypalné hořčičným semínkem, provoněné koprem a zalité octovým lákem. Okurky od brněnské farmy v Přerově naložili do 2 dnů od sklizně a uchovali si tak maximum živin na pozdější období. Nakládačky ozdobí každý talíř a křupavostí a chutí vás vrátí do dětských let. Blahodárný lák vypijte. Složení: Okurky, pitná voda, cukr třtinový, ocet kvasný lihový, chilli papričky 1,8 %, sůl jedlá, směs koření (obsahuje hořčičná semínka), mrkev, cibule, křen, kopr, česnek. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Pikantní nakládané okurky od Živiny jsou naložené v tradičním sladkokyselém nálevu, ale bez umělých sladidel.

Živina Nakládačky 500 g

83.00 
Živina Nakládačky 500 g Nakládané okurky od Živiny jsou naložené v tradičním sladkokyselém nálevu, ale bez umělých sladidel. Ručně naskládané do každé 500 g skleničky zelenina jako je mrkev, cibule, česnek a křen, zasypané hořčičným semínkem a zalité octovým lákem. Okurky od brněnské farmy se v Přerově naložili do 2 dnů od sklizně a uchovali tak maximum živin na pozdější období. Nakládačky ozdobí každý talíř a chutí vás vrátí do dětských let. Blahodárný lák nevylévejte.  Složení: Okurky, pitná voda, cukr třtinový, ocet kvasný lihový, sůl jedlá, směs koření (obsahuje hořčičná semínka), mrkev, cibule, křen, kopr, česnek. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Nakládané okurky od Živiny jsou naložené v tradičním sladkokyselém nálevu, ale bez umělých sladidel.

Živina Cebolla natur 330 g

83.00 
Živina Cebolla natur 330 g Cebolla je nakládaná křupavá cibule v čerstvé limetkové šťávě, jablečném octu a dalších kvalitních ingrediencích. Neoddělitelně patří k tacos, hodí se na grilovačky a skvěle chutná i na chlebu s pomazánkou. Obsah sklenice si vychutnejte celý až do poslední kapky láku – i v něm totiž kromě potěšení chuťových pohárků najdete spoustu blahodárných živin. Složení: Červená cibule, ocet kvasný jablečný 5 %, čerstvá limetková šťáva, cukr krystal, sůl jedlá, ocet kvasný lihový 5 %, směs koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Cebolla je nakládaná křupavá cibule v čerstvé limetkové šťávě, jablečném octu a dalších kvalitních ingrediencích.

Živina Cebolla habanero 330 g

83.00 
Živina Cebolla habanero 330 g Cebolla je nakládaná křupavá cibule v čerstvé limetkové šťávě a jablečném octu, která má pořádný říz. Narozdíl od klasické verze je totiž vylepšená pálivými Habanero papričkami. Neoddělitelně patří k tacos, hodí se na grilovačky a skvěle chutná i na chlebu s pomazánkou. Obsah sklenice si vychutnejte celý až do poslední kapky láku – i v něm totiž kromě potěšení chuťových pohárků najdete spoustu blahodárných živin. Složení: Červená cibule, ocet kvasný jablečný 5 %, čerstvá limetková šťáva, cukr krystal, sůl jedlá, ocet kvasný lihový 5 %, habanero papričky 1,4 %, směs koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Cebolla je nakládaná křupavá cibule v čerstvé limetkové šťávě a jablečném octu, která má říz. Na rozdíl od klasické verze je vylepšená Habanero papričkami.

Zafer Sterilovaná kukuřice 425 ml

37.00 
Zafer Sterilovaná kukuřice 425 ml Sterilovaná kukuřice ve sladkoslaném nálevu. Složení: kukuřice, pitná voda, cukr, jedlá sůl Země původu: Maďarsko Sterilovaná kukuřice ve sladkoslaném nálevu.

YAN Premium Caponata 454 g

96.00 
YAN Premium Caponata 454 g  Ideální ke grilování nebo k pečeným bramborům, úžasná chuť :-) YAN Premium konzervované přírodní ovoce a zelenina jsou připravované podle tradičních receptur. Při výrobě nejsou používané žádné umělé konzervační látky, geneticky modifikované potraviny, aromata. Proto u těchto výrobků zůstává přirozená chut a vysoká kvalita. Tímto se YAN premium odlišují od ostatních výrobků.   Sterilovaná zelenina s lilkem, specialita z Armenie. Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz  

YAN Premium Adžika pomazánka z červených paprik pikant 255 g

72.00 
YAN Premium Adžika pomazánka z červených paprik pikant 255 g Premium Adžika pomazánka z červených paprik pikant je abcházská pomazánka, která je velmi populární. Adjika Yan Premium je vyrobena z červených paprik a rajčat s česnekem a kořením. Premium Adžika pomazánka z červených paprik pikant je abcházská pomazánka, která je velmi populární. Adjika Yan Premium je vyrobena z červených paprik a rajčat s česnekem a kořením.

YAN Lilková pomazánka 454 g

89.00 
YAN Lilková pomazánka 454 g  Lilková pomazánka, specialita z Armenie. Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz Konzervovaná přírodní zelenina je připravená podle tradiční receptury. Při výrobním procesu nejsou použité žádné konzervační látky a geneticky modifikované potraviny. Proto u výrobků zůstává přirozená chuť a vysoká kvalita. Tím se výrobky YAN Premium odlišují od ostatních podobných výrobků. Složení: Lilek 90%, mrkev, slunečnicový olej, sladká paprika, cibule, petržel, rajčatový protlak, sůl, mletá červená paprika, mletý černý pepř. Lilková pomazánka je pomazánka, specialita z Armenie. Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz

Via Delicia Zelenináda přírodně prokvášená 250 g

116.00 
Via Delicia Zelenináda přírodně prokvášená 250 g Zelenináda přírodně prokvášená je lahůdková směs s lákem z jablečného octa. Složení: směs přírodně kvašené zeleniny 72 % (zelí, mrkev, cibule, celer, pastyňák, máslová dýně, černá ředkev, růžičková kapusta, křen a sůl), voda, jablečný ocet (4,6 %), cukr, koření (obsahuje hořčici). Zpracovaná zelenina, mléčně kvašená (kysaná) zelenina Zelenináda přírodně prokvášená je lahůdková směs s lákem z jablečného octa.

Via Delicia Cibuláda čatní 260 g

156.00 
Via Delicia Cibuláda čatní 260 g Cibuláda čatní jsou jemně krájené cibulové proužky dušené ve směsi červeného vína, jablečného octa a karamelu. Složení: sterilovaný výrobek, cibulová zavařenina Alergeny: siřičitany, laktóza Cibuláda čatní jsou jemně krájené cibulové proužky dušené ve směsi červeného vína, jablečného octa a karamelu.

Valfrutta Loupaná rajčata v rajčatové šťávě 400 g

49.00 
Valfrutta Loupaná rajčata v rajčatové šťávě 400 g Složení: celá rajčata loupaná, rajčatová šťáva, regulátor kyselosti: kyselina citronová Země původu: Itálie  Použijete v kuchyni při přípravě omáčky nebo polévky.