Sun & Sea Tuňákový salát 175 g MEXICANA

55.00 
Sun & Sea Tuňákový salát 175 g MEXICANA Tuňákový salát MEXICANA je salát s tuňákem a zeleninou. Složení: tuňák (Katsuwonus pelamis) 25 %, červené fazole, kukuřice, mrkev, paprika, řepkový olej, voda, modifikovaný škrob E1442, jedlá sůl, glukózový sirup, koření, výtažky koření Původ ryby/Lovná oblast: Produkt mořského rybolovu / FAO No. 71 středozápadní Pacifik Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte. Čistá hmotnost:175 g Země původu: Lotyšsko Tuňákový salát MEXICANA je salát s tuňákem a zeleninou.

Sun & Sea Tuňák v rajčatové omáčce 3×80 g

94.00 
Sun & Sea Tuňák v rajčatové omáčce 3x80 g Sterilovaná rybí konzerva. Složení: tuňák (Katsuwonus pelamis) 65 %, rajčatová omáčka 35 % (rajčatový protlak, voda, slunečnicový olej, cukr, jedlá sůl) Čistá hmotnost: 3x80 g Hmotnost po odkapání: 3x52 g Země původu: Španělsko Tuňák v rajčatové omáčce.

Sun & Sea Tuňák v olivovém oleji 200 g

122.00 
Sun & Sea Tuňák v olivovém oleji 200 g Lahodný žlutoploutvý tuňák patří mezi opravdové delikatesy, obzvlášť tento v olivovém oleji. Vychutnejte si ho v salátu nebo jen tak samotný. Složení: Tuňák (Thunnus albacares) 70 %, olivový olej 28 %, jedlá sůl. Země původu: Portugalsko. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Po otevření ihned spotřebujte. Výborný žlutoploutvý tuňák od Sun and Sea sterilovaný v olivovém oleji je plný živin a především bílkovin.

Sokra Uzené šproty v olivovém oleji 120 g

56.00 
Sokra Uzené šproty v olivovém oleji 120 g Rybí konzerva. Sterilizováno. Složení: uzené šproty obecné (Sprattus sprattus) 70 %, olivový olej 29 %, jedlá sůl Čistá hmotnost: 120 g Hmotnost pevného podílu: 84 g Země původu: Lotyšsko Uzené šproty v olivovém oleji.

Sokra Saira Sardinela ve vlastní šťávě s přídavkem oleje 240 g

39.00 
Sokra Saira Sardinela ve vlastní šťávě s přídavkem oleje 240 g Rybí konzerva. Sterilizováno. Složení: řezy ze sardinely (Sardinella aurita) 70 %, voda, řepkový olej 6,3 %, jedlá sůl Uloveno v moři, oblast odlovu: FAO 34 - Středovýchodní Atlantik Hmotnost pevného podílu: 168 g Země původu: Lotyšsko Saira Sardinela ve vlastní šťávě s přídavkem oleje.

Sokra Fischburgs Pečenáče v hořčičné omáčce 240 g

30.00 
Sokra Fischburgs Pečenáče v hořčičné omáčce 240 g Sterilovaná rybí konzerva. Složení: pečenáče 65 % (mělněné čerstvé a uzené ryby (šprot obecný, Sprattus sprattus), ječné kroupy, řepkový olej, pšeničná mouka, jedlá sůl, koření), hořčičná omáčka 35 % [pitná voda, směs koření (cukr, modifikovaný škrob, koření - obsahuje hořčici 7 %), směs koření (palmový olej, glukózový sirup, modifikovaný škrob), pšeničná mouka, jedlá sůl, granulovaný bujón (koření, jedlá sůl, řepkový olej), zvýrazňovač chuti: glutaman sodný, regulátor kyselosti: kyselina citronová, zahušťovadlo: xanthan, výtažek z koření, směs koření (kurkuma, hořčičný prášek 23 %, koriandr, semena pískavice řeckého sena, zázvor, kmín, nové koření, paprika, koření]. Čistá hmotnost: 240 g Hmotnost pevného podílu: 156 g Země původu: Lotyšsko Fischburgs Pečenáče v hořčičné omáčce.

Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 3×80 g

130.00 
Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 3x80 g Rio Mare vybírá pro své produkty pouze ty nejkvalitnější ryby, které jsou již samy o sobě zárukou lahodné chuti všech receptových variant Rio Mare .Maso z tuňáka pruhovaného (celý), pitná voda, jedlá sůl, přírodní aroma celeru a cibule. Složení: TUŇÁK pruhovaný*, pitná voda, jedlá sůl, přírodní aroma CELERU a cibule. *Euthynnus (Katsuwonus) pelamis Tuňák ve vlastní šťávě obssahuje nejkvalitnější ryby, které jsou již samy o sobě zárukou lahodné chuti všech receptových variant Rio Mare .

Rio mare Insalatissimes tuňákový salát s čočkou 160 g

77.00 
Rio mare Insalatissimes tuňákový salát s čočkou 160 g Saláty Insalatissime od Rio Mare jsou lehce stravitelná jídla, které si lze dopřát jako přesnídávku, lehký oběd v průběhu dne nebo jako zdravé a praktické jídlo. Salát je kdykoliv připraven ke konzumaci díky praktickému balení, které zaručuje čerstvost a pomáhá uchovávat chuť a výživové hodnoty bez přidaných konzervantů. Tato konzerva představuje jedinečnou chuť tuňáka Rio Mare příhodně zkombinovanou s čočkou, mrkví a rajčaty. Složení: Čočka 36 %, tuňák pruhovaný 23 %, kukuřičný olej, žlutá mrkev 9 %, mrkev 9 %, rajčata 6 %, jedlá sůl, přírodní aromata tymiánu a pepře. Může obsahovat obiloviny obsahující lepek.   Jedinečná chuť tuňáka Rio Mare příhodně kombinovaná s čočkou, mrkví a rajčaty. Zdravé a praktické jídlo za každých okolností.

Rio mare Insalatissime Mexico 160 g

77.00 
Rio Mare Insalatissime Mexico 160 g Jedinečná chuť tuňáka Rio Mare umně zkombinovaná s voňavou zeleninou a v některých variantách také obohacená o chutné obilniny. Salát je kdykoliv připraven ke konzumaci díky speciálnímu balení, které zaručuje čerstvost a pomáhá uchovávat chuť a výživové hodnoty bez přidaných konzervantů. Mexická varianta je ideální pro ty, kdo mají rádi výrazné chutě, neboť chuť tuňáka je zvýrazněna chytrou kombinací zeleniny a koření. Složení: Tuňák (26 %), fazole (23,5 %), kukuřice, kukuřičný olej, mrkev a paprika v proměnlivých poměrech, sůl, aromata. Jedinečná chuť tuňáka Rio Mare u mně zkombinovaná s voňavou zeleninou a v některých variantách také obohacená o chutné obilniny.

Rio mare Extra Tuňák v extra panenském olivovém oleji 160 g

70.00 
Rio mare Extra Tuňák v extra panenském olivovém oleji 160 g Tuňák Rio Mare se vyznačuje svojí typickou růžovou barvou a nezaměnitelnou chutí. Chuť kvalitního tuňáka v kombinaci s extra panenským olivovým olejem, který byl získáván lisováním těch nejkvalitnějších oliv za studena. Hodí se na přípravu různých pokrmů například do těstovinových salátů, pomazánek nebo s grilovanou zeleninou. Složení:Tuňák pruhovaný - Euthynnus (Katsuwonus) pelamis, extra panenský olivový olej, jedlá sůl. Sterilovaná konzerva z tuňáka pruhovaného v kombinaci s extra panenským olivovým olejem.

Nekton Tuňák ve vlastní šťávě Wellness kousky 185 g

50.00 
Nekton Tuňák ve vlastní šťávě Wellness kousky 185 g Sterilovaná rybí konzerva. Složení: tuňák pruhovaný (Katsuwonus pelamis) kousky, pitná voda, jedlá sůl. Praktická sterilovaná rybí konzerva, kterou si každý medvěd ihned oblíbí.

Nekton Tuňák ve slunečnicovém oleji celý 80 g

29.00 
Nekton Tuňák ve slunečnicovém oleji celý 80 g Tuňák je vysoce ceněná mořská ryba z rodu makrelovitých, obsahuje plno prospěšných látek, konzumace tuňáka napomáhá pleti a zdraví zubů. Složení: tuňák pruhovaný (Katsuwonus pelamis) celý 65 %, slunečnicový olej 34 %, jedlá sůl. Vyrobeno ve Špaňelsku Tuňák ve slunečnicovém oleji celý.

Nekton Šproty uzené výběrové v rostlinném oleji 160 g

40.00 
Nekton Šproty uzené výběrové v rostlinném oleji 160 g Složení: šprot obecný (Sprattus sprattus) - uzený 70 %, řepkový olej 28 %, jedlá sůl Skladujte a uchovávejte při teplotě +2°C až +28°C. Po otevření uchovávejte při teplotě do +6°C a spotřebujte do 24 hodin. Odlov v moři Zemé původu: Lotyšsko Šproty uzené výběrové v rostlinném oleji.

Franz Josef Kaiser Sardinky filety v rajčatové omáčce se zeleninou 90 g

39.00 
Franz Josef Kaiser Sardinky filety v rajčatové omáčce se zeleninou 90 g Složení: zeleniový mix 10 % (paprika, okurek, cubule) Alergeny: sardinka obecná, sušené odstředěné mléko. Hmotnost: 90 g Hmotnost pevného podílu: 54 g Země původu: Maroko Způsob produkce: odlov v moři Údaje se mohou lišit v závislosti na výrobním závodu. Sardinky vhodné na pomazánku, jsou vynikající pro vaše chuťové buňky.

Condor Tuňák kousky ve slunečnicovém oleji (plechovka) 170 g

41.00 
Condor Tuňák kousky ve slunečnicovém oleji (plechovka) 170 g Plechovka obsahuje 120 g čistého podílu tuňáka. Tuňák je vysoce ceněná mořská ryba z rodu makrelovitých, obsahuje plno prospěšných látek, konzumace tuňáka napomáhá pleti a zdraví zubů. Země původu: Ekvádor Tuňák je vysoce ceněná mořská ryba z rodu makrelovitých, obsahuje plno prospěšných látek, konzumace tuňáka napomáhá pleti a zdraví zubů.

Calvo Zero tuňák bez obsahu tuku 3×65 g

113.00 
Calvo Zero tuňák bez obsahu tuku 3x65 g  Tuňák ve vlastní šťávě je bez obsahu tuku, ideální pro spotřebitele s různými dietami. Tajemství spočívá v ušlechtilé, kvalitně zpracované a očištěné surovině s důkladně vybraným nálevem.  Složení: tuňák 86%, voda 12,6%, jedlá sůl 1%, přírodní aroma 0,4% Tuňák ve vlastní šťávě je bez obsahu tuku, ideální pro spotřebitele s různými dietami. Tajemství spočívá v ušlechtilé, kvalitně zpracované a očištěné surovině s důkladně vybraným nálevem. 

Calvo Tuňák v olivovém oleji 6×80 g

200.00 
Calvo Tuňák v olivovém oleji 6x80 g Kvalitní konzervovaný tuňák v olivovém oleji. Ideální do lehkých pokrmů a zeleninových salátů. Složení: tuňák (Katsuwonus pelamis) 65 %, olivový olej (33,5 %), jedlá sůl (1,5 %)   Tuňák v olivovém oleji.

Calvo Losos ve vlastní šťávě 3 x 80 g

120.00 
Calvo Losos ve vlastní šťávě 3 x 80 g Calvo losos je vhodný pro všechny, kteří se snaží o dodržování zdravého životního stylu, díky vysokému obsahu bílkovin a omega-3 mastných kyselin (80 mg, EPA + DHA / 100 g). Je vhodný pro přípravu výborných pomazánek, těstovinových salátů apod. Složení: losos (Salmo salar) 62,5 %, voda 36,5 %, jedlá sůl. Může obsahovat korýše a/nebo měkkýše.   Calvo losos je vhodný pro všechny, kteří se snaží o dodržování zdravého životního stylu.