Calvo Losos ve vlastní šťávě 3 x 80 g

120.00 
Calvo Losos ve vlastní šťávě 3 x 80 g Calvo losos je vhodný pro všechny, kteří se snaží o dodržování zdravého životního stylu, díky vysokému obsahu bílkovin a omega-3 mastných kyselin (80 mg, EPA + DHA / 100 g). Je vhodný pro přípravu výborných pomazánek, těstovinových salátů apod. Složení: losos (Salmo salar) 62,5 %, voda 36,5 %, jedlá sůl. Může obsahovat korýše a/nebo měkkýše.   Calvo losos je vhodný pro všechny, kteří se snaží o dodržování zdravého životního stylu.

Sokra Italský salát s lososem 220 g

52.00 
Sokra Italský salát s lososem 220 g Složení: losos 20 % (Salmon salar, losos obecný), směs zeleniny v různém poměru - 41 % (bílé a červené fazole, mrkev, zelený hrášek, kukuřice, cibule, celer), pitná voda, rajčatový protlak - 6 %, cukr, jedlá sůl, řepkový olej, zahušťovadlo: modifikovaný kukuřičný škrob, stabilizátory: karubin, guma guar a karboxymethylcelulóza, směs koření (černý pepř, koriandr, bobkový list, nové koření), regulátor kyselosti: kyselina octová Země původu: Lotyšsko Italský salát s lososem je sterilovaná rybí konzerva.

Rio mare Paté lososový krém 100 g

67.00 
Rio mare Paté lososový krém 100 g Krémová pomazánka je ideální na povzbuzení chuti a speciální doladění nejoblíbenějších surovin. Veškerá vůně lososa a ještě více s koncentrovanou hladkou a krémovou chutí v praktické tubě. Snadno se používá, lze ji zavřít a uchovávat v ledničce. Jemná lososová paštika je ideální pro ty, kteří se rádi rozmazlují rafinovanými chutěmi. Ideální k namazání na chleba; vynikající k naplnění grilovaných cuket nebo paprik. Vyzkoušejte jako bohatou ozdobu rozkrojených vajec uvařených natvrdo. Výrobek z ryb, sterilovaná konzerva z lososa. Maso z růžového lososa (Oncorhynchus gorbuscha). Zemí původu je Itálie. Složení: Maso z růžového lososa 46% hm., pitná voda, jedlý olej kukuřičný, rýžový škrob, aroma, jedlá sůl. Barvivo: paprikový extrakt Veškerá vůně lososa a ještě více s koncentrovanou hladkou a krémovou chutí v praktické tubě. Snadno se používá, lze ji zavřít a uchovávat v ledničce.

Rio mare Filety z lososa v olivovém oleji (19%) 150 g

148.00 
Rio mare Filety z lososa v olivovém oleji (19%) 150 g Pro přípravu svých filetů vybralo Rio Mare lososa obecného (lososa atlantského), nejznámější a nejoblíbenější druh známý pro svou intenzivně růžovou barvou. Rio Mare Filety z lososa v olivovém oleji jsou pečlivě vybírány a zbaveny kůže a kostí, vzniká tak zdravý, velmi chutný a praktický pokrm. Maso lososa obsahuje hodně omega-3 a „hodných“ esenciálních mastných kyselin, které pomáhají zlepšovat funkce mozku a kardiovaskulárního systému. Jsou také zdrojem vitaminů, bílkovin a minerálních solí, a to včetně fosforu a selenu. Pro přípravu svých filetů vybralo Rio Mare lososa obecného (lososa atlantského), nejznámější a nejoblíbenější druh známý pro svou intenzivně růžovou barvou. 

Nekton Losos v olivovém oleji Extra virgin 170 g

72.00 
Nekton Losos v olivovém oleji Extra virgin 170 g Složení: losos atlantický (Salmo salar) 84 % (před zpracováním) - kusy, olivový olej extra panenský 15 %, jedlá sůl 1 %. Farmový chov Skotsko Sterilovaná rybí konzerva s lososem.

Nekton Losos s bylinami 80 g

43.00 
Nekton Losos s bylinami 80 g Losos a omega-3 mastné kyseliny Losos je vskutku prvotřídní rybou pro dietu. Mastné kyseliny, které jsou obsaženy v tomto mase rozhodně neodporují dietnímu stravování. Je to úplně naopak, omega-3 mastné kyseliny jsou zdraví velmi prospěšné. A navíc si tento typ tuků tělo neumí samo vyrobit. Omega-3 mastné kyseliny mají mnoho zdravotních benefitů, hlavně však působí jako prevence proti nemocem srdce, kterými obézní lidé velmi často trpí. Dále snižují cholesterol a pomáhají spalovat tuky, což je, pokud držíte dietu, jistě velmi vítané. Složení: Losos atlantický (Salmo salar) 99 % (před zpracováním) - kusy, sušené bylinky 0,3 %, jedlá sůl, koření. Způsob produkce: Farmový chov Norsko Sterilovaná rybí konzerva. 

Nekton Losos ve vlastní šťávě 80 g

43.00 
Nekton Losos ve vlastní šťávě 80 g  Losos atlantický (Salmo salar) 99% (před zpracováním) - kusy, jedlá sůl 1% Výživové údaje na 100g výrobku: Energetická hodnota 567 kJ / 136 kcal. Tuky 8,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g, mononenasycené mastné kyseliny 2,8 g, polynenasycené mastné kyseliny 2,8 g. Sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g. Bílkoviny 15 g. Sůl 1 g. Obsah omega-3 mastných kyselin 2,5 g. Sterilovaná rybí konzerva.

Nekton Losos se zeleninou na řecký způsob 170 g

50.00 
NEKTON Losos se zeleninou na řecký způsob 170 g Ryby ke svačině? Může být a ještě s olivami a zeleninou, pak už se na chvíli se ocitnete v Řecku :-) Složení: Směs zeleniny 65% (mrkev 33,3%, kukuřice 17%, petržel 17%, hrášek 17%, paprika 14%, černé olivy 1,7%), kousky lososa atlantického (Salmo salar) 30%, pitná voda, cukr, jedlá sůl skladování: Skladujte a uchovávejte při teplotě +2°C až +28°C. Po otevření uchovávejte při teplotě do +6°C a spotřebujte do 24 hodin. způsob produkce: Farmový chov Skotsko Ryby ke svačině? Může být a ještě s olivami a zeleninou, pak už se na chvíli se ocitnete v Řecku :-)

Sokra Mexický salát s lososem 220 g

52.00 
Sokra Mexický salát s lososem 220 g Složení: losos - 20 % (Salmon salar, losos obecný), směs zeleniny v různém poměru - 41 % (bílé a červené fazole, mrkev, zelený hrášek, kukuřice, cibule, celer), pitná voda, rajčatový protlak - 5,3 %, cukr, jedlá sůl, řepkový olej, zahušťovadlo: modifikovaný kukuřičný škrob, stabilizátory: karubin, guma guar a karboxymethylcelulóza, směs koření (chilli paprička, černý pepř), Regulátor kyselosti: kyselina octová Zemé původu: Lotyšsko Mexický salát s lososem, luštěninami a zeleninou.

Franz Josef Kaiser Losos v rajčatové omáčce s kari 110 g

49.00 
Franz Josef Kaiser Losos v rajčatové omáčce s kari 110 g Složení: losos atlantický (Salmo salar ) 50 % - kusy, bez kůže a kostí, pitná voda, řepkový olej, rajčatový protlak 6,2 %, cukr, zahušťovadla: modifikovaný kukuřičný škrob, mléčný protein, stabilizátory: karubín, guma guar, jedlá sůl, kari 0,3 %, regulátor kyselosti: kyselina octová, koření. Alergeny: losos, mléčný protein Hmotnost: 110 g Hmotnost pevného podílu: 55 g Vyrobené: Lotyšsko Způsob produkce: farmový chov v Norsku Údaje se mohou lišit v závislosti na výrobním závodu. Losos v rajčatové omáčce s kari je vyváženou svačinou pro váš jíelníček.

Nekton Losos ve vlastní šťávě wellness steak 170 g

62.00 
Nekton Losos ve vlastní šťávě wellness steak 170 g Složení: Losos atlantický (Salmo salar) 99 % (před zpracováním) - kusy, jedlá sůl 1 %. Sterilovaná rybí konzerva.

Nekton Losos v tomatové omáčce 80 g

42.00 
Nekton Losos v tomatové omáčce 80 g Sterilovaná rybí konzerva. Maso z lososa je považováno za jedno z nejlahodnějších rybích mas. Složení: losos atlantický (Salmo salar) 70 % (před zpracováním) - kusy, tomatová omáčka 30 % (pitná voda, rajčatový protlak 14 %, cukr, kvasný lihový ocet, modifikovaný škrob, řepkový olej, sušená mletá zelenina (cibule, mrkev, petržel), jedlá sůl). Skladujte a uchovávejte při teplotě +2°C až +28°C. Po otevření uchovávejte při teplotě do +6°C a spotřebujte do 24 hodin. způsob produkce: Farmový chov Norsko  Sterilovaná rybí konzerva. Maso z lososa je považováno za jedno z nejlahodnějších rybích mas.

Franz Josef Kaiser Losos v hořčičné omáčce 110 g

49.00 
Franz Josef Kaiser Losos v hořčičné omáčce 110 g Složení: losos atlantický (Salmo salar ) 50 % - kusy, bez kůže a kostí, pitná voda, řepkový olej, hořčicová pasta 6,3 % (pitná voda, hořčicový prášek), cukr, mangové chutney (mango, cukr, pitná voda, regulátor kyselosti: kyselina octová, jedlá sůľ, koření), zahusťovadla: modifikovaný kukuřičný škrob, mléčný proteín, stabilizátory: karubín, guma guar, jedlá sůl, worčestrová omáčka (pitná voda, sladový ocet, koření (obsahuje sóju), kvasnicový extrakt, jedlá sůl, přírodní aroma), regulátor kyselosti: kyselina octová, kurkuma, koření. Alergeny: losos, hořčice, mléčný protein, sója Hmotnost: 110 g Hmotnost pevného podílu: 55 g Vyrobené: Lotyšsko Způsob produkce: farmový chov v Norsku Údaje se mohou lišit v závislosti na výrobním závodu. Takto připravený losos vám zpříjemní jídelníček.

Nekton Losos se zeleninou wellness skandinávský 170 g

47.00 
Nekton Losos se zeleninou wellness skandinávský 170 g Losos - zdroj mastných kyselin a bílkovin Ryby jsou nepostradatelná součást našeho jídelníčku a na talíři bychom je měli mít alespoň jednou do týdne. Jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin a dále obsahují také cenné vitamíny a minerály. Ryby jsou často doporučovány ke konzumaci při nejrůznějších dietách, jelikož jejich maso je lehké. Losos je poslední dobou čím dál více konzumovaný. Není se čemu divit, obsahuje mnohe cenných látek. Losos a omega-3 mastné kyseliny Jejich účinky na zdraví:   Snižují cholesterol Pomáhají při dýchacích potížích (astma) Snižují vysoký krevní tlak Zlepšení kožních problémů Posilují inteligenci u dětí Působí příznivě při nemocech kosterní soustavy Losos - ideální, když držíte dietu Losos je vskutku prvotřídní rybou pro dietu. Mastné kyseliny, které jsou obsaženy v tomto mase rozhodně neodporují dietnímu stravování. Je to úplně naopak, omega-3 mastné kyseliny jsou zdraví velmi prospěšné. A navíc si tento typ tuků tělo neumí samo vyrobit. Omega-3 mastné kyseliny mají mnoho zdravotních benefitů, hlavně však působí jako prevence proti nemocem srdce, kterými obézní lidé velmi často trpí. Dále snižují cholesterol a pomáhají spalovat tuky, což je, pokud držíte dietu, jistě velmi vítané. Další cenné látky v lososu vitamíny skupiny B - Vitamíny, bez kterých se vaše tělo neobejde. Snižují cholesterol, podporují tvorbu červených krvinek, pozitivně působ na kvalitu kůže. selen - Selen je důležitý při ochraně buněk a při procesu tvorby bílkovin. astaxantin - Účinný antioxidant, údajně jeden z nejsilnějších.    Maso z lososa je považováno za jedno z nejlahodnějších rybích mas.

NEKTON Losos v olivovém oleji Extra virgin 80 g

42.00 
NEKTON Losos v olivovém oleji Extra virgin 80 g Losos atlantický (Salmo salar) 84 % (před zpracováním) - kusy, olivový olej extra panenský 15 %, jedlá sůl 1 %. Farmový chov Skotsko