Sokra Italský salát s lososem 220 g

53.00 
Sokra Italský salát s lososem 220 g Složení: losos 20 % (Salmon salar, losos obecný), směs zeleniny v různém poměru - 41 % (bílé a červené fazole, mrkev, zelený hrášek, kukuřice, cibule, celer), pitná voda, rajčatový protlak - 6 %, cukr, jedlá sůl, řepkový olej, zahušťovadlo: modifikovaný kukuřičný škrob, stabilizátory: karubin, guma guar a karboxymethylcelulóza, směs koření (černý pepř, koriandr, bobkový list, nové koření), regulátor kyselosti: kyselina octová Země původu: Lotyšsko Italský salát s lososem je sterilovaná rybí konzerva.

Rio mare Paté lososový krém 100 g

71.00 
Rio mare Paté lososový krém 100 g Krémová pomazánka je ideální na povzbuzení chuti a speciální doladění nejoblíbenějších surovin. Veškerá vůně lososa a ještě více s koncentrovanou hladkou a krémovou chutí v praktické tubě. Snadno se používá, lze ji zavřít a uchovávat v ledničce. Jemná lososová paštika je ideální pro ty, kteří se rádi rozmazlují rafinovanými chutěmi. Ideální k namazání na chleba; vynikající k naplnění grilovaných cuket nebo paprik. Vyzkoušejte jako bohatou ozdobu rozkrojených vajec uvařených natvrdo. Výrobek z ryb, sterilovaná konzerva z lososa. Maso z růžového lososa (Oncorhynchus gorbuscha). Zemí původu je Itálie. Složení: Maso z růžového lososa 46% hm., pitná voda, jedlý olej kukuřičný, rýžový škrob, aroma, jedlá sůl. Barvivo: paprikový extrakt Veškerá vůně lososa a ještě více s koncentrovanou hladkou a krémovou chutí v praktické tubě. Snadno se používá, lze ji zavřít a uchovávat v ledničce.

NEKTON Losos v olivovém oleji Extra virgin 80 g

47.00 
NEKTON Losos v olivovém oleji Extra virgin 80 g Losos atlantický (Salmo salar) 84 % (před zpracováním) - kusy, olivový olej extra panenský 15 %, jedlá sůl 1 %. Farmový chov Skotsko

Nekton Losos se zeleninou na řecký způsob 170 g

55.00 
NEKTON Losos se zeleninou na řecký způsob 170 g Ryby ke svačině? Může být a ještě s olivami a zeleninou, pak už se na chvíli se ocitnete v Řecku :-) Složení: Směs zeleniny 65% (mrkev 33,3%, kukuřice 17%, petržel 17%, hrášek 17%, paprika 14%, černé olivy 1,7%), kousky lososa atlantického (Salmo salar) 30%, pitná voda, cukr, jedlá sůl skladování: Skladujte a uchovávejte při teplotě +2°C až +28°C. Po otevření uchovávejte při teplotě do +6°C a spotřebujte do 24 hodin. způsob produkce: Farmový chov Skotsko Ryby ke svačině? Může být a ještě s olivami a zeleninou, pak už se na chvíli se ocitnete v Řecku :-)

Calvo Losos ve vlastní šťávě 3 x 80 g

128.00 
Calvo Losos ve vlastní šťávě 3 x 80 g Calvo losos je vhodný pro všechny, kteří se snaží o dodržování zdravého životního stylu, díky vysokému obsahu bílkovin a omega-3 mastných kyselin (80 mg, EPA + DHA / 100 g). Je vhodný pro přípravu výborných pomazánek, těstovinových salátů apod. Složení: losos (Salmo salar) 62,5 %, voda 36,5 %, jedlá sůl. Může obsahovat korýše a/nebo měkkýše.   Calvo losos je vhodný pro všechny, kteří se snaží o dodržování zdravého životního stylu.

Rio mare Filety z lososa v olivovém oleji (19%) 150 g

156.00 
Rio mare Filety z lososa v olivovém oleji (19%) 150 g Pro přípravu svých filetů vybralo Rio Mare lososa obecného (lososa atlantského), nejznámější a nejoblíbenější druh známý pro svou intenzivně růžovou barvou. Rio Mare Filety z lososa v olivovém oleji jsou pečlivě vybírány a zbaveny kůže a kostí, vzniká tak zdravý, velmi chutný a praktický pokrm. Maso lososa obsahuje hodně omega-3 a „hodných“ esenciálních mastných kyselin, které pomáhají zlepšovat funkce mozku a kardiovaskulárního systému. Jsou také zdrojem vitaminů, bílkovin a minerálních solí, a to včetně fosforu a selenu. Pro přípravu svých filetů vybralo Rio Mare lososa obecného (lososa atlantského), nejznámější a nejoblíbenější druh známý pro svou intenzivně růžovou barvou. 

Nekton Losos v tomatové omáčce 80 g

43.00 
Nekton Losos v tomatové omáčce 80 g Sterilovaná rybí konzerva. Maso z lososa je považováno za jedno z nejlahodnějších rybích mas. Složení: losos atlantický (Salmo salar) 70 % (před zpracováním) - kusy, tomatová omáčka 30 % (pitná voda, rajčatový protlak 14 %, cukr, kvasný lihový ocet, modifikovaný škrob, řepkový olej, sušená mletá zelenina (cibule, mrkev, petržel), jedlá sůl). Skladujte a uchovávejte při teplotě +2°C až +28°C. Po otevření uchovávejte při teplotě do +6°C a spotřebujte do 24 hodin. způsob produkce: Farmový chov Norsko  Sterilovaná rybí konzerva. Maso z lososa je považováno za jedno z nejlahodnějších rybích mas.

Sokra Mexický salát s lososem 220 g

53.00 
Sokra Mexický salát s lososem 220 g Složení: losos - 20 % (Salmon salar, losos obecný), směs zeleniny v různém poměru - 41 % (bílé a červené fazole, mrkev, zelený hrášek, kukuřice, cibule, celer), pitná voda, rajčatový protlak - 5,3 %, cukr, jedlá sůl, řepkový olej, zahušťovadlo: modifikovaný kukuřičný škrob, stabilizátory: karubin, guma guar a karboxymethylcelulóza, směs koření (chilli paprička, černý pepř), Regulátor kyselosti: kyselina octová Zemé původu: Lotyšsko Mexický salát s lososem, luštěninami a zeleninou.

Nekton Losos s bylinami 80 g

43.00 
Nekton Losos s bylinami 80 g Losos a omega-3 mastné kyseliny Losos je vskutku prvotřídní rybou pro dietu. Mastné kyseliny, které jsou obsaženy v tomto mase rozhodně neodporují dietnímu stravování. Je to úplně naopak, omega-3 mastné kyseliny jsou zdraví velmi prospěšné. A navíc si tento typ tuků tělo neumí samo vyrobit. Omega-3 mastné kyseliny mají mnoho zdravotních benefitů, hlavně však působí jako prevence proti nemocem srdce, kterými obézní lidé velmi často trpí. Dále snižují cholesterol a pomáhají spalovat tuky, což je, pokud držíte dietu, jistě velmi vítané. Složení: Losos atlantický (Salmo salar) 99 % (před zpracováním) - kusy, sušené bylinky 0,3 %, jedlá sůl, koření. Způsob produkce: Farmový chov Norsko Sterilovaná rybí konzerva. 

Nekton Losos ve vlastní šťávě wellness steak 170 g

62.00 
Nekton Losos ve vlastní šťávě wellness steak 170 g Složení: Losos atlantický (Salmo salar) 99 % (před zpracováním) - kusy, jedlá sůl 1 %. Sterilovaná rybí konzerva.

Nekton Losos ve vlastní šťávě 80 g

43.00 
Nekton Losos ve vlastní šťávě 80 g  Losos atlantický (Salmo salar) 99% (před zpracováním) - kusy, jedlá sůl 1% Výživové údaje na 100g výrobku: Energetická hodnota 567 kJ / 136 kcal. Tuky 8,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g, mononenasycené mastné kyseliny 2,8 g, polynenasycené mastné kyseliny 2,8 g. Sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g. Bílkoviny 15 g. Sůl 1 g. Obsah omega-3 mastných kyselin 2,5 g. Sterilovaná rybí konzerva.