Sun & Sea Tuňákový salát 175 g MEXICANA

55.00 
Sun & Sea Tuňákový salát 175 g MEXICANA Tuňákový salát MEXICANA je salát s tuňákem a zeleninou. Složení: tuňák (Katsuwonus pelamis) 25 %, červené fazole, kukuřice, mrkev, paprika, řepkový olej, voda, modifikovaný škrob E1442, jedlá sůl, glukózový sirup, koření, výtažky koření Původ ryby/Lovná oblast: Produkt mořského rybolovu / FAO No. 71 středozápadní Pacifik Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte. Čistá hmotnost:175 g Země původu: Lotyšsko Tuňákový salát MEXICANA je salát s tuňákem a zeleninou.

Sun & Sea Tuňák v rajčatové omáčce 3×80 g

94.00 
Sun & Sea Tuňák v rajčatové omáčce 3x80 g Sterilovaná rybí konzerva. Složení: tuňák (Katsuwonus pelamis) 65 %, rajčatová omáčka 35 % (rajčatový protlak, voda, slunečnicový olej, cukr, jedlá sůl) Čistá hmotnost: 3x80 g Hmotnost po odkapání: 3x52 g Země původu: Španělsko Tuňák v rajčatové omáčce.

Sun & Sea Tuňák v olivovém oleji 200 g

122.00 
Sun & Sea Tuňák v olivovém oleji 200 g Lahodný žlutoploutvý tuňák patří mezi opravdové delikatesy, obzvlášť tento v olivovém oleji. Vychutnejte si ho v salátu nebo jen tak samotný. Složení: Tuňák (Thunnus albacares) 70 %, olivový olej 28 %, jedlá sůl. Země původu: Portugalsko. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Po otevření ihned spotřebujte. Výborný žlutoploutvý tuňák od Sun and Sea sterilovaný v olivovém oleji je plný živin a především bílkovin.

Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 3×80 g

130.00 
Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 3x80 g Rio Mare vybírá pro své produkty pouze ty nejkvalitnější ryby, které jsou již samy o sobě zárukou lahodné chuti všech receptových variant Rio Mare .Maso z tuňáka pruhovaného (celý), pitná voda, jedlá sůl, přírodní aroma celeru a cibule. Složení: TUŇÁK pruhovaný*, pitná voda, jedlá sůl, přírodní aroma CELERU a cibule. *Euthynnus (Katsuwonus) pelamis Tuňák ve vlastní šťávě obssahuje nejkvalitnější ryby, které jsou již samy o sobě zárukou lahodné chuti všech receptových variant Rio Mare .

Rio mare Insalatissimes tuňákový salát s čočkou 160 g

77.00 
Rio mare Insalatissimes tuňákový salát s čočkou 160 g Saláty Insalatissime od Rio Mare jsou lehce stravitelná jídla, které si lze dopřát jako přesnídávku, lehký oběd v průběhu dne nebo jako zdravé a praktické jídlo. Salát je kdykoliv připraven ke konzumaci díky praktickému balení, které zaručuje čerstvost a pomáhá uchovávat chuť a výživové hodnoty bez přidaných konzervantů. Tato konzerva představuje jedinečnou chuť tuňáka Rio Mare příhodně zkombinovanou s čočkou, mrkví a rajčaty. Složení: Čočka 36 %, tuňák pruhovaný 23 %, kukuřičný olej, žlutá mrkev 9 %, mrkev 9 %, rajčata 6 %, jedlá sůl, přírodní aromata tymiánu a pepře. Může obsahovat obiloviny obsahující lepek.   Jedinečná chuť tuňáka Rio Mare příhodně kombinovaná s čočkou, mrkví a rajčaty. Zdravé a praktické jídlo za každých okolností.

Rio mare Insalatissime Mexico 160 g

77.00 
Rio Mare Insalatissime Mexico 160 g Jedinečná chuť tuňáka Rio Mare umně zkombinovaná s voňavou zeleninou a v některých variantách také obohacená o chutné obilniny. Salát je kdykoliv připraven ke konzumaci díky speciálnímu balení, které zaručuje čerstvost a pomáhá uchovávat chuť a výživové hodnoty bez přidaných konzervantů. Mexická varianta je ideální pro ty, kdo mají rádi výrazné chutě, neboť chuť tuňáka je zvýrazněna chytrou kombinací zeleniny a koření. Složení: Tuňák (26 %), fazole (23,5 %), kukuřice, kukuřičný olej, mrkev a paprika v proměnlivých poměrech, sůl, aromata. Jedinečná chuť tuňáka Rio Mare u mně zkombinovaná s voňavou zeleninou a v některých variantách také obohacená o chutné obilniny.

Rio mare Extra Tuňák v extra panenském olivovém oleji 160 g

70.00 
Rio mare Extra Tuňák v extra panenském olivovém oleji 160 g Tuňák Rio Mare se vyznačuje svojí typickou růžovou barvou a nezaměnitelnou chutí. Chuť kvalitního tuňáka v kombinaci s extra panenským olivovým olejem, který byl získáván lisováním těch nejkvalitnějších oliv za studena. Hodí se na přípravu různých pokrmů například do těstovinových salátů, pomazánek nebo s grilovanou zeleninou. Složení:Tuňák pruhovaný - Euthynnus (Katsuwonus) pelamis, extra panenský olivový olej, jedlá sůl. Sterilovaná konzerva z tuňáka pruhovaného v kombinaci s extra panenským olivovým olejem.

Nekton Tuňák ve vlastní šťávě Wellness kousky 185 g

50.00 
Nekton Tuňák ve vlastní šťávě Wellness kousky 185 g Sterilovaná rybí konzerva. Složení: tuňák pruhovaný (Katsuwonus pelamis) kousky, pitná voda, jedlá sůl. Praktická sterilovaná rybí konzerva, kterou si každý medvěd ihned oblíbí.

Nekton Tuňák ve slunečnicovém oleji celý 80 g

29.00 
Nekton Tuňák ve slunečnicovém oleji celý 80 g Tuňák je vysoce ceněná mořská ryba z rodu makrelovitých, obsahuje plno prospěšných látek, konzumace tuňáka napomáhá pleti a zdraví zubů. Složení: tuňák pruhovaný (Katsuwonus pelamis) celý 65 %, slunečnicový olej 34 %, jedlá sůl. Vyrobeno ve Špaňelsku Tuňák ve slunečnicovém oleji celý.

Condor Tuňák kousky ve slunečnicovém oleji (plechovka) 170 g

41.00 
Condor Tuňák kousky ve slunečnicovém oleji (plechovka) 170 g Plechovka obsahuje 120 g čistého podílu tuňáka. Tuňák je vysoce ceněná mořská ryba z rodu makrelovitých, obsahuje plno prospěšných látek, konzumace tuňáka napomáhá pleti a zdraví zubů. Země původu: Ekvádor Tuňák je vysoce ceněná mořská ryba z rodu makrelovitých, obsahuje plno prospěšných látek, konzumace tuňáka napomáhá pleti a zdraví zubů.

Calvo Zero tuňák bez obsahu tuku 3×65 g

113.00 
Calvo Zero tuňák bez obsahu tuku 3x65 g  Tuňák ve vlastní šťávě je bez obsahu tuku, ideální pro spotřebitele s různými dietami. Tajemství spočívá v ušlechtilé, kvalitně zpracované a očištěné surovině s důkladně vybraným nálevem.  Složení: tuňák 86%, voda 12,6%, jedlá sůl 1%, přírodní aroma 0,4% Tuňák ve vlastní šťávě je bez obsahu tuku, ideální pro spotřebitele s různými dietami. Tajemství spočívá v ušlechtilé, kvalitně zpracované a očištěné surovině s důkladně vybraným nálevem. 

Calvo Tuňák v olivovém oleji 6×80 g

200.00 
Calvo Tuňák v olivovém oleji 6x80 g Kvalitní konzervovaný tuňák v olivovém oleji. Ideální do lehkých pokrmů a zeleninových salátů. Složení: tuňák (Katsuwonus pelamis) 65 %, olivový olej (33,5 %), jedlá sůl (1,5 %)   Tuňák v olivovém oleji.

Sun & Sea Tuňák ve vlastní šťávě 3×80 g

94.00 
Sun & Sea Tuňák ve vlastní šťávě 3x80 g Sterilovaná rybí konzerva. Složení: tuňák (Katsuwonus pelamis) 70 %, vlastní šťáva 29 %, jedlá sůl Čistá hmotnost: 3x80 g Hmotnost po odkapání:3x56 g Země původu: Španělsko Tuňák ve vlastní šťávě.

Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 3×160 g

206.00 
Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 3x160 g Tuňák Rio Mare se vyznačuje svojí typickou růžovou barvou a nezaměnitelnou chutí. Hodí se na přípravu různých pokrmů například zeleninových či těstovinových salátů, dipu či pomazánky. Chuť tuňáka je velice jemná a šťavnatá, takže je vhodný i k samotné konzumaci. Tuňák ve vlastní šťávě se hodí pro ty, kteří si hlídají svoji figuru a počítají kalorie. Vysoká kvalita tohoto produktu je zaručena přísnými kontrolami a extrémně pečlivými procesy čištění. Složení:Tuňák pruhovaný, pitná voda, jedlá sůl, přírodní aroma celeru a cibule. Sterilovaná konzerva z tuňáka pruhovaného ve vlastní šťávě 3x160 g.

Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 2×160 g

149.00 
Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 2x160 g Rio Mare vybírá pro své produkty pouze ty nejkvalitnější ryby, které jsou již samy o sobě zárukou lahodné chuti všech receptových variant Rio Mare .Maso z tuňáka pruhovaného (celý), pitná voda, jedlá sůl, přírodní aroma celeru a cibule. Složení: TUŇÁK pruhovaný*, pitná voda, jedlá sůl, přírodní aroma CELERU a cibule. *Euthynnus (Katsuwonus) pelamis Rio Mare vybírá pro své produkty pouze ty nejkvalitnější ryby, které jsou již samy o sobě zárukou lahodné chuti všech receptových variant Rio Mare.

Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 160 g (112 g)

70.00 
Rio mare Tuňák ve vlastní šťávě 160 g (112 g) Lahodný tuňák Rio Mare ve vlastní šťávě je vyroben jen z těch nejlepších ryb v italském Cermenate. Tuńák ve vlastní šťávě je ideální pro ty, kteří si chtějí udržet štíhlou linii, protože obsahuje méně než 1% tuku. Zároveň obsahuje vyvážené množství minerálů, bílkovin a vitaminů. Složení: tuňák, pitná voda, jedlá sůl, přírodní aroma - celeru a cibule     Lahodný tuňák Rio Mare ve vlastní šťávě je vyroben jen z těch nejlepších ryb v italském Cermenate.

Rio mare Tuňák v olivovém oleji s italskou chilli papričkou 3 x 80 g

130.00 
Rio mare Tuňák v olivovém oleji s italskou chilli papričkou 3 x 80 g Tuňák Rio Mare se vyznačuje svojí typickou růžovou barvou a nezaměnitelnou chutí. Tento produkt nabízí pikantní chuť vysoce kvalitního masa dochuceného nakrájenou chilli papričkou původem z Kalábrie. Hodí se na přípravu různých pokrmů například do zapečených rajčátek, na pizzu, nebo do různých druhů salátů. Složení: Tuňák pruhovaný**, Olivový olej, Jedlá sůl, Chilli paprička(země původu Itálie)0,1, Aromata, *Euthynnus (katsuwonus) pelamis Sterilovaná konzerva z tuňáka pruhovaného v kombinaci s chilli papričkou a olivovým olejem.

Rio mare Tuňák v olivovém oleji s italskou chilli papričkou 130 g

69.00 
Rio mare Tuňák v olivovém oleji s italskou chilli papričkou 130 g Tuňák Rio Mare se vyznačuje svojí typickou růžovou barvou a nezaměnitelnou chutí. Tento produkt nabízí pikantní chuť vysoce kvalitního masa dochuceného nakrájenou chilli papričkou původem z Kalábrie. Hodí se na přípravu různých pokrmů například do zapečených rajčátek, na pizzu, nebo do různých druhů salátů. Složení: Tuňák pruhovaný, olivový olej, jedlá sůl, chilli paprička (země původu Itálie 0,1%), aromata. Sterilovaná konzerva z tuňáka pruhovaného v kombinaci s chilli papričkou a olivovým olejem.