Wild West Beef Jerky Honey BBQ 300 g

691.00 
Wild West Beef Jerky Honey BBQ 300 g Hovězí maso je marinované, uzené a následně tepelně upravené. Na 100 g sušeného jerky bylo použito 135 g masa v syrovém stavu. Vhodné je nejen pro sportovce, ale poslouží vám také jako rychlá svačinka na cestách, výletech, túrách i v práci. Složení: Hovězí maso, třtinový cukr, pitná voda, rajčatový protlak, med 2 %, jedlá mořská sůl, sójová omáčka (pitná voda, sójové boby, jedlá sůl, ocet), jablečný ocet, ananasový koncentrát, černý pepř, meruňkový protlak, sušený česnek, jablečný koncentrát, koření, sušená cibule, bylinky, antioxidant: askorbát sodný, konzervační prostředek: dusičnan sodný. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Wild West Beef Jerky Honey Barbecue nadchne všechny milovníky sušeného masa. Lahodná kombinace medu a barbecue je prostě top.

Telcek Vepřové maso sušené chilli 25 g

65.00 
Telcek Vepřové maso sušené chilli 25 g Nejpálivější chilli paprička světa Carolina Reaper u Telcka. Vepřové maso z českých chovů nejvyšší kvality, nakládané v mořském solném květu, pozvolna přirozeně zrající v temných komorách, bez konzervantů, barviv a tepelné úpravy. Složení: vepřové maso 98 %, mořská sůl 1 %, směs koření 1 %, společně s chilli Carolina Reaper Způsob úpravy masa se nazývá Biltong a pochází z jižní Afriky, ale my ho vyrábíme v Rejvízu, magickém místě uprostřed Jeseníků. Maso nejprve ošetříme, naložíme do jedinečné směsi koření a mořské soli, a potom ho necháváme 3 - 6 měsíců zrát v temných komorách pod naší pečlivou kontrolou. Na rozdíl od většiny ostatních produktů tohoto typu, neurychlujeme proces zrání masa tepelnou úpravou, což spolu s volbou mladých zvířat, pečlivým výběrem částí masa a umožňuje zachovat šťavnatost a měkčí konzistenci. Tím, že v žádné fázi výroby nepoužíváme jakékoli chemické konzervanty a tepelně ho neupravujeme, splňuje TELCEK klasifikaci RAW FOOD. Zní to až neuvěřitelně, ale 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie. Maso ve speciálním obalu vydrží minimálně 48 měsíců od data výroby, při teplotách od -35°C do 35°C, což se hodí při extrémních podmínkách – ať už při sportu, pěším výletu, delší jízdě autem, na kole nebo v kanceláři.  Vyrobeno v České republice Vepřové maso sušené s chilli.

Telcek Vepřové maso sušené 25 g

63.00 
Telcek Vepřové maso sušené 25 g Složení: vepřové maso 100 %, sůl 1 %, směs koření 1 % Vepřové maso z českých chovů v bio kvalitě v mořské soli, pozvolna přirozeně zrající v temných komorách, bez konzervantů, barviv a tepelné úpravy - raw produkt. Delikátní jemné plátky Vám nabízí skvělou kořeněnou chuť a potřebné minerály, energii. Způsob úpravy masa se nazývá Biltong a pochází z jižní Afriky, ale my ho vyrábíme v Rejvízu, magickém místě uprostřed Jeseníků. Maso nejprve ošetříme, naložíme do jedinečné směsi koření a mořské soli, a potom ho necháváme 3 - 6 měsíců zrát v temných komorách pod naší pečlivou kontrolou. Na rozdíl od většiny ostatních produktů tohoto typu, neurychlujeme proces zrání masa tepelnou úpravou, což spolu s volbou mladých zvířat, pečlivým výběrem částí masa a umožňuje zachovat šťavnatost a měkčí konzistenci. Tím, že v žádné fázi výroby nepoužíváme jakékoli chemické konzervanty a tepelně ho neupravujeme, splňuje TELCEK klasifikaci RAW FOOD. Zní to až neuvěřitelně, ale 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie. Maso ve speciálním obalu vydrží minimálně 48 měsíců od data výroby, při teplotách od -35°C do 35°C, což se hodí při extrémních podmínkách – ať už při sportu, pěším výletu, delší jízdě autem, na kole nebo v kanceláři.  Vyrobeno v České republice Vepřové maso sušené z českých chovů v bio kvalitě v mořské soli, pozvolna přirozeně zrající v temných komorách.

Telcek Krůtí maso sušené originál 25 g

63.00 
Telcek Krůtí maso sušené originál 25 g Krůtí maso sušené originál je výborné krůtí maso upraveno metodou Biltong. 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. Složení: krůtí maso 98 %, mořská sůl 1 %, směs koření 1 %, 1 % pepř Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů, mléka, obilovin obsahujících lepek, sóji a sezamu. Skladování: Skladujte při teplotě 5-30 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Krůtí maso sušené originál je výborné krůtí maso upraveno metodou Biltong.

Telcek krůtí maso sušené chilli 25 g

65.00 
Telcek krůtí maso sušené chilli 25 g Náš způsob úpravy masa se nazývá Biltong a pochází z jižní Afriky, ale my ho vyrábíme v Rejvízu, magickém místě uprostřed Jeseníků. Maso nejprve ošetříme, naložíme do jedinečné směsi koření a mořské soli, a potom ho necháváme 3-6 měsíců zrát v temných komorách pod naší pečlivou kontrolou. Na rozdíl od většiny ostatních produktů tohoto typu, neurychlujeme proces zrání masa tepelnou úpravou, což spolu s volbou mladých zvířat, pečlivým výběrem částí masa a umožňuje zachovat šťavnatost a měkčí konzistenci. Tím, že v žádné fázi výroby nepoužíváme jakékoli chemické konzervanty a tepelně ho neupravujeme, splňuje TELCEK klasifikaci RAW FOOD. Zní to až neuvěřitelně, ale 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie. Maso ve speciálním obalu vydrží minimálně 48 měsíců od data výroby, při teplotách od -35°C do 35°C, což se hodí při extrémních podmínkách – ať už při sportu, pěším výletu, delší jízdě autem, na kole nebo v kanceláři. Složení: Krůtí maso 97 %, sůl 2 %, koření chilli 1 %. Země původu: Česká republika. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Delikátní jemné plátky, které nabízí pravou chuť masa. Krůtí maso z českých chovů nejvyšší kvality, nakládané v mořském solném květu, pozvolna přirozeně zrající.

Telcek Hovězí maso sušené chilli 25 g

65.00 
Telcek Hovězí maso sušené chilli 25 g Nejpálivější chilli paprička světa Carolina Reaper u Telcka. Stařené hovězí maso z českých chovů nejvyšší kvality, nakládané v mořském solném květu, pozvolna přirozeně zrající v temných komorách, bez konzervantů, barviv a tepelné úpravy.  Složení: hovězí maso 98 %, mořská sůl 1 %, směs koření 1 %, společně s chilli Carolina Reaper Způsob úpravy masa se nazývá Biltong a pochází z jižní Afriky, ale my ho vyrábíme v Rejvízu, magickém místě uprostřed Jeseníků. Maso nejprve ošetříme, naložíme do jedinečné směsi koření a mořské soli, a potom ho necháváme 3 - 6 měsíců zrát v temných komorách pod naší pečlivou kontrolou. Na rozdíl od většiny ostatních produktů tohoto typu, neurychlujeme proces zrání masa tepelnou úpravou, což spolu s volbou mladých zvířat, pečlivým výběrem částí masa a umožňuje zachovat šťavnatost a měkčí konzistenci. Tím, že v žádné fázi výroby nepoužíváme jakékoli chemické konzervanty a tepelně ho neupravujeme, splňuje TELCEK klasifikaci RAW FOOD. Zní to až neuvěřitelně, ale 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie. Maso ve speciálním obalu vydrží minimálně 48 měsíců od data výroby, při teplotách od -35°C do 35°C, což se hodí při extrémních podmínkách – ať už při sportu, pěším výletu, delší jízdě autem, na kole nebo v kanceláři.  Vyrobeno v České republice Hovězí maso sušené s chilli.

Telcek Hovězí maso sušené 25 g

63.00 
Telcek Hovězí maso sušené 25 g Složení: hovězí maso 100 %, sůl 2 %, směs koření Způsob úpravy masa se nazývá Biltong a pochází z jižní Afriky, ale my ho vyrábíme v Rejvízu, magickém místě uprostřed Jeseníků. Maso nejprve ošetříme, naložíme do jedinečné směsi koření a mořské soli, a potom ho necháváme 3 - 6 měsíců zrát v temných komorách pod naší pečlivou kontrolou. Na rozdíl od většiny ostatních produktů tohoto typu, neurychlujeme proces zrání masa tepelnou úpravou, což spolu s volbou mladých zvířat, pečlivým výběrem částí masa a umožňuje zachovat šťavnatost a měkčí konzistenci. Tím, že v žádné fázi výroby nepoužíváme jakékoli chemické konzervanty a tepelně ho neupravujeme, splňuje TELCEK klasifikaci RAW FOOD. Zní to až neuvěřitelně, ale 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie. Maso ve speciálním obalu vydrží minimálně 48 měsíců od data výroby, při teplotách od -35°C do 35°C, což se hodí při extrémních podmínkách – ať už při sportu, pěším výletu, delší jízdě autem, na kole nebo v kanceláři.  Vyrobeno v České republice Hovězí maso sušené z českých chovů v bio kvalitě v mořské soli, pozvolna přirozeně zrající v temných komorách, bez konzervantů, barviv a tepelné úpravy - raw produkt.

Royal Jerky Vepřové Honey a Mustard 40 g

180.00 
Royal Jerky Vepřové Honey a Mustard 40 g Lesní med, kremžská hořčice a prémiové vepřové maso - chuť, kterou si zamilujete. Lehce štiplavá, ale přitom příjemně nasládlá chuť dolazená rozemletými hořčičnými semínky, sušenou cibulkou a česnekem. Složení: Vepřové maso, sójová omáčka (fermentovaná sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), jedlá sůl, přírodní aroma), worchesterová omáčka (fermentovaná sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), ocet, cukr, rajčatová šťáva z koncentrátu, jedlá sůl, jablečná šťáva z koncentrátu, přírodní aroma), cukr, hořčičné semeno, kremžská hořčice, med, směs koření. 100 g vepřového masa je vyrobeno z 260 g prémiového vepřového masa. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodná kombinace vepřového s medem a kremžskou hořčicí, zkrátka chuť, kterou si zamilujete.

Royal Jerky Vepřové Honey a Mustard 22 g

104.00 
Royal Jerky Vepřové Honey a Mustard 22 g Prémiové hovězí maso. Složení: sójová omáčka, worchesterová omáčka, chilli, česnek, med, horčičné semínko, výtažek koření, rajský protlak   Vepřové Honey a Mustard je prémiové hovězí sušené maso.

Royal Jerky Sweet chilli 40 g

180.00 
Royal Jerky Sweet chilli 40 g Chutný masový snack s chilli, který uvítáte převážně na cestách nebo při sportování, tato chutná svačinka vám přijde určitě vhod. Royal Jerky vybírá pro své zákazníky jen to nejkvalitnější libové maso výhradně českého původu. Navíc jsou produkty bez lepku i bez jakékoli chemie. Díky technologii DryMeat se jemně nasolené plátky masa silné 4 mm suší po dobu několika hodin a poté se ručně krájí na menší kusy. Maso je zabaleno v praktickém sáčku s absorbérem kyslíku, trvanlivost sušeného masa je proto 9 měsíců. Zdravá, chutná a výživná svačina pro milovníky hovězího masa. Rychlé doplnění energie a potřebné výživy. Ručně vyráběno z libového hovězího masa českého původu. Sušené maso Royal Jerky je plné důležitých bílkovin. Veškeré živiny syrového masa jsou zachovány. 100 g sušeného masa Royal Jerky odpovídá 320 g kvalitního libového masa. Neobsahuje lepek, glutamáty, konzervanty, barviva ani jinou chemii. Složení: sušené mhovězí maso 98 % (na 100 g výrobku je použito 320 g syrového masa), sojová omáčka, worchesterová omáčka, (přírodní omáčky bez chemie), česnek, cibule, chilli vločky, pepř, cukr, mleté chilli Jerky Sweet chilli je chutný masový snack s chilli, který uvítáte převážně na cestách nebo při sportování, tato chutná svačinka vám přijde určitě vhod.

Royal Jerky Sweet chilli 22 g

104.00 
Royal Jerky Sweet chilli 22 g Složení: prémiové hovězí maso, sójová omáčka, worchesterová omáčka, chilli, česnek, pálivá paprika, cibule, cukr. Jerky Sweet chilli tě zaručeně rozpálí.

Royal Jerky Original 40 g

135.00 
Royal Jerky Original 40 g Složení: prémiové hovězí maso, sójová omáčka, worchesterová omáčka, chilli, česnek, pálivá paprika, cibule, cukr. Jerky Original je sušené hovězí maso.

Royal Jerky Original 22 g

104.00 
Royal Jerky Original 22 g Složení: prémiové hovězí maso, sójová omáčka, worchesterová omáčka, chilli, česnek, pálivá paprika, cibule, cukr. Jerky Original je sušené hovězí maso.