Jim Jerky Jerky vepřové 23 g

49.00 
JimJerky Jerky vepřové 23 g Tradice sušení masa spadá do starého Egypta, k dokonalosti ho však dovedli severoameričtí Indiáni. Od nich tento způsob úpravy masa převzali trapeři a kovbojové po celém Divokém západě. Sušené maso, které si zachovalo maximální dávku energetické hodnoty při minimální hmotnosti, totiž usnadňovalo jejich život spojený s dlouhým putováním. V dnešní době zůstává princip stejný, ale díky moderním technologickým postupům Vám můžeme nabídnout celou řadu chutí podle Vašeho gusta. Složení: sušené vepřové maso 91,5%, jedlá sůl 5,1%, cibule, slunečnicový olej, látka zvýrazňující chuť a vůni: E621, konzervant: sorban draselný, koření, chilli, sójová omáčka (pitná voda, sójové boby, jedlá sůl, alkohol), zvlhčující látka: glycerol, jablečný ocet, kouř. Sušené maso vepřové - jemně zauzené. Tepelně opracovaný masný výrobek.

Renjer losí jerky s mořskou solí 25 g

129.00 
Renjer losí jerky s mořskou solí 25 g Ta pravá chuť divočiny z hlubokých lesů severní Evropy! Ochutnejte losí maso s mořskou solí, skutečná delikatesa. Vhodné je nejen pro sportovce, ale poslouží vám také jako rychlá svačinka na cestách, výletech, túrách i v práci. Na 100 gramů sušeného masa je použito 275 gramů masa syrového. Složení: Losí maso 91,3 %, mořská sůl, bílý vinný ocet, stabilizátor (pektin). Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Fantastické losí maso ochucené mořskou solí je pochoutkou pro skutečné gurmány. Vychutnejte si to nejlepší od Renjer jerky.

Renjer losí jerky s černým pepřem 25 g

129.00 
Renjer losí jerky s černým pepřem 25 g Ta pravá chuť divočiny z hlubokých lesů severní Evropy! Ochutnejte fantastické sušené losí maso ochucené černým pepřem. Vhodné je nejen pro sportovce, ale poslouží vám také jako rychlá svačinka na cestách, výletech, túrách i v práci. Na 100 gramů sušeného masa je použito 275 gramů masa syrového. Složení: Losí maso 90 %, mořská sůl, bílý vinný ocet, stabilizátor (pektin), směs koření, černý pepř 1,17 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Delikátní pochoutka plná bílkovin to je losí maso ochucené černým pepřem. Ideální svačinka na cesty nebo po sportovním výkonu.

Renjer Jelení jerky chilli a limeta 25 g

129.00 
Renjer Jelení jerky chilli a limeta 25 g Ta pravá chuť divočiny z hlubokých lesů severní Evropy! Ochutnejte fantastické jelení sušené maso s chilli a limetou. Vhodné je nejen pro sportovce, ale poslouží vám také jako rychlá svačinka na cestách, výletech, túrách i v práci. Na 100 gramů sušeného masa je použito 275 gramů masa syrového. Složení: Jelení maso 90,3 %, mořská sůl, vinný ocet, dextróza, stabilizátor: citrusový pektin, směs koření a chilli 1,5 %, limetkové aroma 0,8%. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Výborné sušené jelení maso s chilli a limetkou je pochoutka plná proteinů. Delikátní chuť je zachována jedinečnou metodou sušení.

Jim Jerky Jerky krůtí 23 g

49.00 
JimJerky Jerky krůtí 23 g Tradice sušení masa spadá do starého Egypta, k dokonalosti ho však dovedli severoameričtí Indiáni. Od nich tento způsob úpravy masa převzali trapeři a kovbojové po celém Divokém západě. Sušené maso, které si zachovalo maximální dávku energetické hodnoty při minimální hmotnosti, totiž usnadňovalo jejich život spojený s dlouhým putováním. V dnešní době zůstává princip stejný, ale díky moderním technologickým postupům Vám můžeme nabídnout celou řadu chutí podle Vašeho gusta. Složení: sušené krutí maso 91,5%, jedlá sůl 5%, cibule, slunečnicový olej, látka zvýrazňující chuť a vůni: E621, konzervant: sorba draselný, koření, chilli, sójová omáčka (pitná voda, sójové boby, jedlá sůl, alkohol), zvlhčující látka: glycerol, jablečný ocet, kouř. Sušené maso krutí jemně zauzené. Tepelně opracovaný masný výrobek.

Jim Jerky Jerky hovězí 23 g

49.00 
JimJerky Jerky hovězí 23 g Tradice sušení masa spadá do starého Egypta, k dokonalosti ho však dovedli severoameričtí Indiáni. Od nich tento způsob úpravy masa převzali trapeři a kovbojové po celém Divokém západě. Sušené maso, které si zachovalo maximální dávku energetické hodnoty při minimální hmotnosti, totiž usnadňovalo jejich život spojený s dlouhým putováním. V dnešní době zůstává princip stejný, ale díky moderním technologickým postupům Vám můžeme nabídnout celou řadu chutí podle Vašeho gusta. Složení: sušené hovězí maso (82,9%) jedlá sůl, (3,2%), řepkový olej, ocet kvasný lihový, zvlhčovadlo: glycerol, cibule, česnek, směs koření, přírodní aroma, extrakt z droždí. Tradice sušení masa spadá do starého Egypta, k dokonalosti ho však dovedli severoameričtí Indiáni.

Indiana Jerky Steak bar original 20 g

59.00 
Indiana Jerky Steak bar original 20 g Steak Bar original je steakový plátek sušeného masa s typickou chutí Indiana Jerky.  Složení: Hovězí maso 77 %, zvlhčovadlo: glycerol, mořská sůl, směs koření, přírodní aroma. Na 100g výrobku bylo použito 209 g syrového masa. Steak Bar original je steakový plátek sušeného masa s typickou chutí Indiana Jerky. 

Indiana Jerky Salami snack original 18 g

37.00 
Indiana Jerky Salami snack original 18 g Salami Snack od Indiana Jerky je ideální svačinou ať jste kdekoli. Složení: Vepřové maso, slanina, sůl, dextróza, koření, extrakty koření, červená řepa, kouřové aroma konzervant: dusitan sodný, antioxidant: kyselina askorbová. Jeho dlouhé sušení svědčí o nejvyšší kvalitě. Tím jsou SalamiSnack naprosto výjimečné. Na 100 g Salami Snacku je vyrobeno ze 180 g čerstvého masa. Originální receptura, originální nezaměnitelná chuť masa. Na piknik či jen tak, když tě honí mlsná.

Indiana Jerky Krůtí originál 60 g

136.00 
Indiana Jerky Krůtí originál 60 g Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Složení: Krůtí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. 100 g výrobku je vyrobeno z 225 g krůtího masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Případný bílý povlak na výrobku není na závadu jakosti.   Pochoutka z krůtího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa.

Indiana Jerky Krůtí originál 25 g

71.00 
Indiana Jerky Krůtí originál 25 g Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Složení: Krůtí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. 100 g výrobku je vyrobeno z 225 g krůtího masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Případný bílý povlak na výrobku není na závadu jakosti.   Pochoutka z krůtího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa.

Royal Jerky Sweet chilli 22 g

97.00 
Royal Jerky Sweet chilli 22 g Složení: prémiové hovězí maso, sójová omáčka, worchesterová omáčka, chilli, česnek, pálivá paprika, cibule, cukr. Jerky Sweet chilli tě zaručeně rozpálí.

GRIZLY Sušené maso divoké bobule 125 g

229.00 
GRIZLY Sušené maso divoké bobule 125 g Sušené maso je oblíbenou svačinkou plnou bílkovin, s výrazným aroma a plnou chutí. 100 g sušeného masa je vyrobeno z 260 g prémiového hovězího. Sušení probíhá metodou Dry Meat, výsledný produkt neobsahuje žádné chemické látky, konzervanty, glutamáty ani barviva. Vzhledem k nulovému obsahu lepku, je tedy sušené maso vhodné i pro celiaky.  Použití: Sušené maso GRIZLY s příchutí divokých bobulí je skvělou volbou na cesty, túry, na svačinku do kanceláře nebo jako přísun bílkovin po sportovním výkonu. Díky praktickému balení si jej s sebou hravě přibalíte kamkoli. Administrativní zařazení: Sušené maso hovězí – tepelně opracované. Složení: Hovězí maso, sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), jedlá sůl, přírodní aroma, ocet kvasný lihový, fruktózový sirup, brusinkový džem, cukr, nové koření, pepř černý, kmín, hořčice, jalovec, zázvor.  Země původu: Česká republika. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: V PP obalu.   Díky kvalitnímu sušenému hovězímu masu GRIZLY s příchutí divokých bobulí teď budete mít vždy po ruce chutnou svačinku s vysokým obsahem bílkovin.

Indiana Jerky Kuřecí originál 60 g

154.00 
Indiana Jerky Kuřecí originál 60 g Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Složení: Kuřecí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. 100 g výrobku je vyrobeno z 225 g kuřecího masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Případný bílý povlak na výrobku není na závadu jakosti. Pochoutka z krůtího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa.

Indiana Jerky Hovězí peppered 25 g

71.00 
Indiana Jerky Hovězí peppered 25 g Skvělý snack, delikatesa pro labužníky s kousky drceného pepře vhodný pro každou příležitost, když chcete zkusit něco opravdu kořeněného. Složení: Hovězí maso, jedlá sůl, mořská sůl, cukr, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, dextróza, pepř 0,6 %, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. 100 g výrobku je vyrobeno z 225 g hovězího masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Případný bílý povlak na výrobku není na závadu jakosti. Skvělý snack, delikatesa pro labužníky s kousky drceného pepře vhodný pro každou příležitost, když chcete zkusit něco opravdu kořeněného.

Indiana Jerky Hovězí originál 60 g

154.00 
Indiana Jerky Hovězí originál 60 g Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Složení: Hovězí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. 100 g výrobku je vyrobeno z 225 g hovězího masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Případný bílý povlak na výrobku není na závadu jakosti. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa.

Indiana Jerky Hovězí originál 25 g

71.00 
Indiana Jerky Hovězí originál 25 g Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Složení: Hovězí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa.

Indiana Jerky Hovězí less salt 25 g

71.00 
Indiana Jerky Hovězí less salt 25 g Extra vhodné pro dietní program, jako doplněk stravy při cvičení ve fitness centrech, expedičních výpravách apod. díky nízkému obsahu soli. Složení: Hovězí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, kouřové aroma z tvrdého dřeva, konzervant: dusitan sodný. 100 g výrobku je vyrobeno z 225 g hovězího masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Případný bílý povlak na výrobku není na závadu jakosti. Extra vhodné pro dietní program, jako doplněk stravy při cvičení ve fitness centrech, expedičních výpravách apod. díky nízkému obsahu soli.

Indiana Jerky Dárkový set

308.00 
Indiana Jerky Dárkový set Každé balení pochoutky Jerky je plné hodnotných bílkovin, dokáže tak rychle doplnit energii například při horských pochodech nebo cyklovýletech. Dárkový set obsahuje: Indiana Jerky hovězí original 25 g Indiana Jerky krůtí original 25 g Indiana Jerky kuřecí original 25 g Indiana Steak bar 20 g Salami snack 18 g Složení hovězí origal: Hovězí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. Složení Krůtí original: Krůtí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. Složení Kuřecí original: Kuřecí maso, jedlá sůl, mořská sůl, bílkovinný sójový hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, pepř, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu. Složení Steak bar: Hovězí maso 77 %, zvlhčovadlo: glycerol, mořská sůl, směs koření, přírodní aroma. Na 100g výrobku bylo použito 209 g syrového masa. Složení Salami snack: Vepřové maso, slanina, sůl, dextróza, koření, extrakty koření, červená řepa, kouřové aroma konzervant: dusitan sodný, antioxidant: kyselina askorbová.   Sušené maso Indiana Jerky v dárkovém setu je kombinace chutných masový snacků, které uvítáte převážně na cestách nebo při sportování.