Zobrazen 1. – 18. z 403 výsledků

Zelená země Konopné těstoviny Fusili 400 g

69.00 
Zelená země Konopné těstoviny Fusili 400 g Těstoviny jsou vyrobené ze směsi pšeničné a konopné mouky. Těstoviny jsou ve tvaru vřetýnek. Doba vaření 8 minut. Balení  400 g Bezvaječné těstoviny.

Yanco/Longkou Skleněné nudle Vermicelli 100 g

31.00 
Yanco/Longkou Skleněné nudle Vermicelli 100 g Bezlepkové těstoviny. Složení: hrachovbý škrob, kukuřičný škrob, voda Přílohové těstoviny z luštěnin a kukuřičného škrobu.

VN Rýžové nudle na Pho 500 g

49.00 
VN Rýžové nudle na Pho 500 g Rýžové nudle do tradiční vietnamské polévky Pho. Snadná a rychlá příprava. Příprava: Nudle namočíme do studené vody na 15 minut. Vaříme ve vodě 4-5 minut. Přecedíme přes cedník a propláchneme studenou vodou, aby se nelepily. Hotové nudle přidáme do polévky Pho. Složení: Rýžová mouka 90 %, voda. Rýžové nudle do tradiční vietnamské polévky Pho. Snadná a rychlá příprava.

VN Rýžové nudle na Bun 500 g

49.00 
VN Rýžové nudle na Bun 500 g Složení: voda, rýžová mouka Země původu: Vietnam Rýžové nudle vhodné do polévky.

Tufoco Rýžový papír na jarní závitky My Tho 400 g

77.00 
Tufoco Rýžový papír na jarní závitky My Tho 400 g Jarní závitky můžete naplnit zeleninou, případně masem, nudlemi a dalšími ingrediencemi. Nejčastěji se fritují, mohou se také ale péct nebo podávat syrové. Složení: tapioka, sůl, voda Země původu: VIetnam Rýžový papír na jarní závitky.

Šmajstrla Pohankové těstoviny vřetena 250 g

49.00 
Šmajstrla Pohankové těstoviny vřetena 250 g Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich Složení: Pohanková mouka, voda Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: PP obal Vlastnosti a výhody: Pohankové těstoviny jsou vyrobeny jen z pohankové mouky a vody. Neobsahují žádné zbytečné látky navíc a jsou přirozeně bezlepkové. Použití: Těstoviny jsou skvělé jako příloha. Hodí se ale i na zápekání, anebo pro mlsouny na sladko. Vzhledem k tomu, že jsou bezlepkové, přidejte při vaření více vody, než jste běžně zvyklí a kapku olivového oleje. A po uvaření je nechte ve vodě ještě chvíli dojít. Pohankové těstoviny ve tvaru vřeten jsou skvělou přílohou k jídlu. Výborné na zapékaní i do sladké kuchyně.

Šmajstrla Pohankové těstoviny vlnky 250 g

39.00 
Šmajstrla Pohankové těstoviny vlnky 250 g Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich Složení: Pohanková mouka, voda Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: PP obal Vlastnosti a výhody: Pohankové těstoviny jsou vyrobeny jen z pohankové mouky a vody. Neobsahují žádné zbytečné látky navíc, především žádnou chemii. A navíc jsou přirozeně bezlepkové. Použití: Těstoviny jsou skvělé jako příloha. Hodí se ale i na zápekání, do salátů anebo pro mlsouny na sladko. Vzhledem k tomu, že jsou bezlepkové, přidejte při vaření více vody, než jste běžně zvyklí a kapku olivového oleje. A po uvaření je nechte ve vodě ještě chvíli dojít. Pohankové těstoviny ve tvaru vlnek najdou své využití při přípravě těstovinových salátů, ale i při zapékání, jako příloha nebo sladká pochoutka.

Šmajstrla Pohankové těstoviny mušle 250 g

49.00 
Šmajstrla Pohankové těstoviny mušle 250 g Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich Složení: Pohanková mouka, voda Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: PP obal Vlastnosti a výhody: Pohankové těstoviny jsou vyrobeny jen z pohankové mouky a vody. Neobsahují žádné zbytečné látky navíc a jsou přirozeně bezlepkové. Použití: Těstoviny jsou skvělé jako příloha. Hodí se ale i na zápekání, anebo pro mlsouny na sladko. Připravíte z nich ale i výborný těstovinový salát. Vzhledem k tomu, že jsou bezlepkové, přidejte při vaření více vody, než jste běžně zvyklí a kapku olivového oleje. A po uvaření je nechte ve vodě ještě chvíli dojít. Pohankové těstoviny ve tvaru mušlí jsou skvělé jako příloha, na výrobu salátů, ale i na zapékání a do sladké kuchyně.

Šmajstrla Pohankové těstoviny kolínka 250 g

49.00 
Šmajstrla Pohankové těstoviny kolínka 250 g Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich Složení: Pohanková mouka, voda Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: PP obal Vlastnosti a výhody: Pohankové těstoviny jsou vyrobeny jen z pohankové mouky a vody. Neobsahují žádné zbytečné látky navíc, především žádnou chemii a jsou přirozeně bezlepkové. Použití: Těstoviny jsou skvělé jako příloha. Hodí se ale i na zápekání, anebo jako sladká varianta. Vzhledem k tomu, že jsou bezlepkové, přidejte při vaření více vody, než jste běžně zvyklí a kapku olivového oleje. A po uvaření je nechte ve vodě ještě chvíli dojít. Pohankové těstoviny ve tvaru kolínek se skvěle hodí jako příloha. Výborné jsou na zapékaní i do sladké kuchyně.

SOS Rýže Long dlouhozrnná 1000 g

61.00 
SOS Rýže Long dlouhozrnná 1000 g Dlouhozrnná rýže, její dlouhá zrna jsou sypká a krásně bílá. Je ideální přílohou nebo základem do rýžových salátů. Vhodná také jako příloha k zelenině nebo k různým omáčkám.   Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota (kj/kcal) 1462 kJ / 345 kcal; Tuky 0,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g; Sacharidy 76,5 g, z toho cukry 0,1 g; Vláknina 1,2 g, Bílkoviny 7 g; Sůl 0,01 g Alergeny: NEOBSAHUJE Dlouhozrnná rýže, její dlouhá zrna jsou sypká a krásně bílá. Je ideální přílohou nebo základem do rýžových salátů. Vhodná také jako příloha k zelenině nebo k různým omáčkám.

SOS Rýže Jasmine 1000 g

82.00 
SOS Rýže Jasmine 1000 g  Jasmínová dlouhozrnná loupaná rýže je pěstovaná na zelených asijských pláních. Tato výjimečná rýže má delikátní “květinovou” chuť, která připomíná jasmín. Doporučujeme ji jako přílohu k drůbežímu masu, zelenině, rybám, na rýžové saláty a exotická jídla. Neobsahuje alergeny. Jasmínová dlouhozrnná loupaná rýže je pěstovaná na zelených asijských pláních. Tato výjimečná rýže má delikátní “květinovou” chuť, která připomíná jasmín.