Martino Čočkový kuskus BIO 400 g

84.00 
Martino Čočkový kuskus BIO 400 g Přirozeně bezlepkový kuskus z BIO čočky Martino Al Naturale Red Lentils Couscous je vhodný pro celiaky a vegany.Skvělý kuskus pro každého, který je připraven za 5 minut. MARTINO nepředstavuje značku, ale příběh, rodinu nebo spíše generace, které na sebe navzájem navazují od roku 1904. Spojuje je stejná nezastavitelná vášeň: láska k přírodě, pšenici a všem výrobním procesům, které vytvářejí z malého zrna pšenice, nádherné jídlo, které přináší na stoly po celém světě. Složení: 100% čočková mouka. Může obsahovat stopy lepku a sóji. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Přirozeně bezlepkový kuskus z bio čočky Martino Al Naturale Red Lentils Couscous je vhodný pro celiaky a vegany.

PROBIO Kuskus semolinový celozrnný BIO 400 g

52.00 
PROBIO Kuskus semolinový celozrnný BIO 400 g Vlastnosti a výhody:  Kuskus - to jsou drobné kuličky těstovin. Je vyroben z celozrnné tvrdozrnné pšeničné krupice - tzv. semoliny, takže má vysoký obsah vlákniny a déle zasytí. Kuskus je skvělý v tom, že je bleskově připravený, stačí ho zalít vroucí vodou, zakrýt pokličkou, po 5 minutách načechrat vidličkou a je hotovo. Z kuskusu připravíte skvělé  směsi, ať už do něj přimícháte cokoli - zeleninu, masovou směs, tuňáka apod. Můžete jej přisypat do polévek k zahuštění, vynikající je na sladko - s ovocem, oříšky, medem na snídani. Složení: celozrnná pšeničná krupice* 100 %. *produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v chladném, temném a suchém místě. Semolinový kuskus je vyrobený z celozrnné, tvrdozrnné pšeničné krupice. Obsahuje spoustu vlákniny a je v biokvalitě.

Martino Kukuřičný kuskus BIO 400 g

93.00 
Martino Kukuřičný kuskus BIO 400 g Skvělý kuskus pro každého, který je připraven za 5 minut. Kuskusy se vyrábějí z alternativních surovin, které nahrazují běžně užívanou krupici z tvrdé pšenice, která je základem pro kuskus. Zdrojová surovina je tedy bez lepku a proto vhodná i pro celiaky. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány na základě nejlepších výsledků získaných ve fázi vývoje. MARTINO nepředstavuje značku, ale příběh, rodinu nebo spíše generace, které na sebe navzájem navazují od roku 1904. Spojuje je stejná nezastavitelná vášeň: láska k přírodě, pšenici a všem výrobním procesům, které vytvářejí z malého zrna pšenice, nádherné jídlo, které přináší na stoly po celém světě. Složení: 100% kukuřičná mouka.* Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. *Může obsahovat stopy lepku (pšenice) a sóji. Martino Kukuřičný kuskus představuje přirozeně bezlepkový, bio a vegan kuskus z kukuřice.

Green Apotheke Kuskus semolinový 500 g

41.00 
Green Apotheke Kuskus semolinový 500 g Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich Složení: Semolinová mouka z tvrdé pšenice, voda Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Plastový obal Vlastnosti a výhody: Kuskus je těstovina vyráběná napařováním mouky z tvrdozrnné pšenice, zpracovaná do drobných kuliček. Obsahuje jen velmi malé množství tuku, je bohatý na bílkoviny. Použití: Tradičně se kuskus připravuje s masovo-zeleninovou směsí, lze jej smažit, dusit, zapékat. Příprava: Kuskus není nutné vařit. Nejdříve přidáme kvalitní olej a promícháme vidličkou, aby se zrnka obalila. Poté zalijeme vařící vodou nebo vývarem (poměr 1,5:1, voda : kuskus) a necháme 10 minut odstát. Na závěr prokypříme vidličkou, aby se neslepil. Kuskus je těstovina vyráběná napařováním mouky z tvrdozrnné pšenice, zpracovaná do drobných kuliček.

Country Life Kuskus cizrnový 330 g

75.00 
Country Life Kuskus cizrnový 330 g Kuskus je vyrobený z cizrnové mouky, takže neobsahuje lepek. Příprava je velice jednoduchá - stačí zalít vodou či vývarem, necháme pod pokličkou odpočinout cca na 5 minut a kuskus máme připraven. Ideální je, když jej v průběhu 5 minut vidličkou několikrát prokypříme. Složení: Cizrnová mouka, voda.   Bezlepková varianta kuskusu z cizrnové mouky. Můžete použít jako přílohu, do polévek či do salátů.

Country Life Kuskus celozrnný BIO 500 g

52.00 
Country Life Kuskus celozrnný 500 g BIO Celozrnný kuskus je oproti běžnému kypřejší a má plnou chuť. Běžný kuskus se nemusí vařit, stačí zalít jej dvojnásobným množstvím vody a nechat pod pokličkou 10 minut dojít, mezitím párkrát vidličkou prokypřit. Složení: hrubě mletá celozrnná pšeničná krupice*. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Návod k přípravě: Kuskus zalijte vroucí vodou v poměru 1 díl kuskusu na 2 díly vody, povařte 1/2 munity a nechte 15 minut odstát. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu max. 70%. Celozrnný kuskus je oproti běžnému kypřejší a má plnou chuť.

Country Life Kuskus celozrnný 500 g

46.00 
Country Life Kuskus celozrnný 500 g Využití: příloha - místo klasických těstovin můžete použít tuto exotičtější variantu, nebojte se kuskus kombinovat i s luštěninami rizoto - kuskus smíchejte se svou oblíbenou zeleninou, tofu nebo houbami saláty - těstoviny dobře chutnají i s čerstvou zeleninou a můžou tak být svěžím letním jídlem zavářka - v polévce kuskus dobře funguje jako klasická zavářka nasladko - se sirupem, ovocem, oříšky a se smetanou vytvoříte z kuskusu i chutné sladké jídlo Běžný kuskus se nemusí vařit, stačí zalít jej dvojnásobným množstvím vody a nechat pod pokličkou 10 minut dojít, mezitím párkrát vidličkou prokypřit. Jméno kuskus je převzaté z arabštiny, jedná se totiž o tradiční severoafrické jídlo. Postupem času se rozšířilo do celého světa. Kuskus je spařená a do kuliček tvarovaná krupice. K jeho výrobě se používá pšenice, proso i ječmen. Často je zaměňován s bulgurem, bulgur ale není z krupice, nýbrž z pšeničných krupek. Složení: Celozrnná PŠENIČNÁ krupice. Alergeny: Lepek Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Bezvaječné těstoviny z hrubě mleté pšeničné krupice.

Country Life Kuskus BIO 500 g

53.00 
Country Life Kuskus BIO 500 g Využití: příloha - místo klasických těstovin můžete použít tuto exotičtější variantu, nebojte se kuskus kombinovat i s luštěninami rizoto - kuskus smíchejte se svou oblíbenou zeleninou, tofu nebo houbami saláty - těstoviny dobře chutnají i s čerstvou zeleninou a můžou tak být svěžím letním jídlem kuskusovník zavářka - v polévce kuskus dobře funguje jako klasická zavářka nasladko - se sirupem, ovocem, oříšky a se smetanou vytvoříte z kuskusu i chutné sladké jídlo Běžný kuskus se nemusí vařit, stačí zalít jej dvojnásobným množstvím vody a nechat pod pokličkou 10 minut dojít, mezitím párkrát vidličkou prokypřit. Jméno kuskus je převzaté z arabštiny, jedná se totiž o tradiční severoafrické jídlo. Postupem času se rozšířilo do celého světa. Kuskus je spařená a do kuliček tvarovaná krupice. K jeho výrobě se používá pšenice, proso i ječmen. Často je zaměňován s bulgurem, bulgur ale není z krupice, nýbrž z pšeničných krupek. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: Hrubě mletá PŠENIČNÁ krupice*. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Alergeny: Lepek Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Bezvaječné těstoviny ze sušené pšeničné krupice. Jejich výhodou je snadná a rychlá příprava a univerzálnost použití. Kuskus se používá jako běžné těstoviny nebo rýže. Vychutnejte si ho v biokvalitě.

Country Life Kuskus 500 g

45.00 
Country Life Kuskus 500 g Běžný kuskus se nemusí vařit, stačí zalít jej dvojnásobným množstvím vody a nechat pod pokličkou 10 minut dojít, mezitím párkrát vidličkou prokypřit. Jméno kuskus je převzaté z arabštiny, jedná se totiž o tradiční severoafrické jídlo. Postupem času se rozšířilo do celého světa. Kuskus je spařená a do kuliček tvarovaná krupice. K jeho výrobě se používá pšenice, proso i ječmen. Často je zaměňován s bulgurem, bulgur ale není z krupice, nýbrž z pšeničných krupek.  Složení: pšeničná krupice. Alergeny: Lepek Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Bezvaječné těstoviny z hrubě mleté pšeničné krupice.

Amylon Kuskus s čokoládou a kokosem 75 g

29.00 
Amylon Kuskus s čokoládou a kokosem 75 g Kukuřice je jedna z nejstarších plodin, kterou lidstvo zná a využívá. Svojí skladbou je vhodná i pro ty, kteří mají intoleranci na lepek. Proto přicházíme s řadou ochucených kukuřičných kuskusů, které jsou vhodnou alternativou jednoduché a rychlé snídaně či svačinky v případě sladkých, a rychlého oběda či večeře v případě slaných variant. Sladký kuskus můžeme použít i pro přípravu lehkého dezertu. Slaný kuskus dále pak jako přílohu k pokrmům. Kukuřičný kuskus je vyroben ze zdrojů neobsahujících GMO. Složení: kukuřičný kuskus, cukr, sušené plnotučné mléko, čokoládové kousky 4,3 % (cukr, kakaový prášek), instantní kukuřičná kaše, kokosový prášek 2,2 %, aroma, maltodextrin, kaseinát sodný. Příprava: obsah sáčku nasypeme do misky a přilijeme 150 ml horké vody. Můžeme přidat 1 čajovou lžičku másla. Směs krátce promícháme a necháme 10 minut odpočinout pod pokličkou. Hotový kuskus před konzumací ještě promícháme. Nemáte-li mnoho času ať v práci nebo doma je sladký kuskus vhodnou variantou rychlé snídaně nebo svačiny.

PROBIO Kuskus se sušenými rajčaty BIO 2 x 80 g

62.00 
PROBIO Kuskus se sušenými rajčaty BIO 2 x 80 g Dvouporcový kuskus se sušenými rajčaty a italskými bylinkami. Chuť vyzrálých rajčat nás okouzlila a inspirovala k vytvoření této směsi. Rychlá a jednoduchá příprava: Zalijte vroucí vodou, zakapte olivovým olejem, nechte 5 minut odstát a načechrejte vidličkou. Složení: Kukuřičný kuskus* 79,4 %, sušená zelenina* v proměnlivém poměru (mrkev*, cibule*, česnek*, pórek*), rajčatový prášek* 4,4 %, rajče sušené* 3,8 %, jedlá mořská sůl, bazalka*, oregano* *z ekologického zemědělství Skladovat v suchu při teplotě do 25 °C. Bleskový oběd do hrnku, do misky na zalití, když spěcháte, když máte chuť, když se chcete najíst s kamarádem.

Martino Tomatový Couscous BIO 400 g

79.00 
Martino Tomatový Couscous BIO 400 g  Tomatový Couscous BIO je bohatý na vlákninu, minerální soli a antioxidanty. Vyrobeno ze 100% organické krupice z tvrdé pšenice s přídavkem bio rajčat. Skvělý kuskus pro každého, který je připraven za 5 minut. Martino nepředstavuje značku, ale příběh, rodinu nebo spíše generace, které na sebe navzájem navazují od roku 1904. Spojuje je stejná nezastavitelná vášeň: láska k přírodě, pšenici a všem výrobním procesům, které vytvářejí z malého zrna pšenice, nádherné jídlo. Složení: 100% krupice z pšeničné mouky a sušená rajčata.  Tomatový Couscous BIO je bohatý na vlákninu, minerální soli a antioxidanty.

Martino Cizrnový Couscous BIO 400 g

93.00 
Martino Cizrnový Couscous BIO 400 g Skvělý kuskus pro každého, který je připraven za 5 minut. Kuskusy se vyrábějí z alternativních surovin, které nahrazují běžně užívanou krupici z tvrdé pšenice, která je základem pro kuskus. Zdrojová surovina je tedy bez lepku a proto vhodná i pro celiaky. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány na základě nejlepších výsledků získaných ve fázi vývoje. Martino nepředstavuje značku, ale příběh, rodinu nebo spíše generace, které na sebe navzájem navazují od roku 1904. Spojuje je stejná nezastavitelná vášeň: láska k přírodě, pšenici a všem výrobním procesům, které vytvářejí z malého zrna pšenice, nádherné jídlo. Složení: 100% cizrnová mouka. Přirozeně bezlepkový kuskus z organicky pěstované cizrny. Je vhodný pro celiaky a vegany.

Martino Bezlepkový couscous cizrnový 300 g

79.00 
Martino Bezlepkový couscous cizrnový 300 g Vlastnosti a výhody: Cizrna je přirozeně bezlepková. Vhodná pro celiaky, vegany. Těstovinu využijete jako originální přílohu i lehké samostatné jídlo. Administrativní zařazení: Luštěniny a výrobky z nich Složení: 100% cizrnová mouka. Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Papírový karton Příprava: 250 ml vody, přidejte 1 lžíci oleje a 1 čajovou lžičku soli. Zamíchejte a přiveďte k varu. Pak odstraňte hrnec z vařiče, nasypte 250 g kuskusu a jemně promíchejte. Nechte 5 minut rehydratovat. Načechrejte vidličkou. Bezlepkový couscous cizrnový.

Amylon Kuskus se sušenými rajčaty a bylinkami 60 g

29.00 
Amylon Kuskus se sušenými rajčaty a bylinkami 60 g Chutný pokrm, který je během 10 minut hotový. Příprava je velice snadná, stačí směs kuskusu zalít horkou vodou, nechat odpočinout a následně si můžete dochutit dle vašich potřeb a chutí. Skvělá příloha k různým druhům masa. Dále se hodí jako základ do salátů nebo jako směs k zapékání.​ Označení Clean label – v receptuře nejsou použita umělá barviva, konzervační činidla, aromata apod. Balení obsahuje 1 porci. Složení: Kukuřičný kuskus, sušený glukózový sirup, sušené rajčatové kousky 6 %, směs koření (sušený česnek, kmín celý, paprika sladká mletá, mletý pepř), mořská sůl, cukr, bylinky 0,3 % (rozmarýn sušený, bazalka sušená, šalvěj sušená. Směs kuskusu s rajčaty a bylinkami, které si můžete dát jako samostatný pokrm nebo jako přílohu.

Amylon Kuskus se sušeným špenátem a teffem 60 g

29.00 
Amylon Kuskus se sušeným špenátem a teffem 60 g Chutný pokrm, který je během 10 minut hotový. Příprava je velice snadná, stačí směs kuskusu zalít horkou vodou, nechat odpočinout a následně si můžete dochutit dle vašich potřeb a chutí. Skvělá příloha k různým druhům masa. Dále se hodí jako základ do salátů nebo jako směs k zapékání.​ Označení Clean label – v receptuře nejsou použita umělá barviva, konzervační činidla, aromata apod. Balení obsahuje 1 porci. TEFF, neboli Milička habešská, je: přirozeně bezlepková plodina lehce stravitelná bohatá na vlákninu, bílkoviny, vápník a železo vhodný pro vegetariány Složení: Kukuřičný kuskus, sušené plnotučné mléko, sušená směs (pastiňák, mrkev, cibule, petržel, pažitka), teffové vločky 4 %, sušený česnek, mořská sůl, sušený špenát 2,5 %, kurkuma, pepř mletý.  Směs kuskusu se špenátem a teffem, které si můžete dát jako samostatný pokrm nebo jako přílohu.

PROBIO Kuskus Garam Masala BIO 2 x 80 g

62.00 
PROBIO Kuskus Garam Masala BIO 2 x 80 g Dvouporcový kuskus tentokrát s kořením Garam Masala, které je typické pro indické pokrmy. Doplněný je o sušenou zeleninu a další koření. Rychlá a jednoduchá příprava: Zalijte vroucí vodou,zakapte olivovým olejem, nechte 5 minut odstát a načechrejte vidličkou. Složení: Kukuřičný kuskus* 84,6 %, rajče sušené*, cibule sušená*, jedlá mořská sůl, česnek sušený*, garam masala* 0,6 %, petržel sušená nať*, kurkuma*, zázvor mletý* *z ekologického zemědělství Do hrnku, do misky na zalití, když spěcháte, když máte chuť, když se chcete najíst s kamarádem. 

Martino Hráškový Couscous BIO 400 g

93.00 
Martino Hráškový Couscous BIO 400 g Přirozeně bezlepkový BIO kuskus ze zeleného hrášk. Vhodný nejen pro celiaky a vegany. Je to skvělý kuskus pro každého, který je připraven za 5 minut. Kuskusy se vyrábějí z alternativních surovin, které nahrazují běžně užívanou krupici z tvrdé pšenice, která je základem pro kuskus. Zdrojová surovina je tedy bez lepku a proto vhodná i pro celiaky. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány na základě nejlepších výsledků získaných ve fázi vývoje. Martino nepředstavuje značku, ale příběh, rodinu nebo spíše generace, které na sebe navzájem navazují od roku 1904. Spojuje je stejná nezastavitelná vášeň: láska k přírodě, pšenici a všem výrobním procesům, které vytvářejí z malého zrna pšenice, nádherné jídlo. Složení: 100% hrášková mouka BIO kuskus ze zeleného hrášk. Vhodný nejen pro celiaky a vegany.