Bioharmonie Špaldové celozrnné mušličky BIO 400 g

53.00 
Bioharmonie Špaldové celozrnné mušličky BIO 400 g Složení: špaldová mouka celozrnná* 100% *CZ-BIO-001 produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Popis: Celozrnné těstoviny, bezvaječné. Mušličky z celozrnné špaldové mouky jsou vhodné do drobně pokrájených zeleninových salátů nebo jako zavářka do polévek.   Příprava: Těstoviny vaříme v osolené vodě s kapkou oleje za občasného míchání. Poté scedíme a prolijeme studenou vodou.   Celozrnné těstoviny, bezvaječné. Mušličky z celozrnné špaldové mouky jsou vhodné do drobně pokrájených zeleninových salátů nebo jako zavářka do polévek.

Green Apotheke Fleky žitné celozrnné 400 g

33.00 
Green Apotheke Fleky žitné celozrnné 400g Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich Složení: Celozrnná žitná mouka Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Plastový obal  Vlastnosti a výhody: Kvalitní české těstoviny z celozrnné žitné mouky pro zpestření Vašeho jídelníčku. Vynikají vysokým obsahem vlákniny a dobře drží tvar. Použití: Vhodné jako příloha, do salátů i k zapékání. Příprava: Těstoviny vaříme v osolené vodě (100g/1litr) s kapkou oleje za občasného míchání 8-11 minut. Poté scedíme, případně prolijeme studenou vodou. Může obsahovat stopy vajec. Bezvaječné celozrnné žitné těstoviny jsou skvělé jako samostatná příloha, nebo do salátů. Mají vysoký podíl vlákniny a dobře drží tvar.

Girolomoni Těstoviny špagety celozrnné semolinové BIO 500 g

56.00 
Girolomoni Těstoviny špagety celozrnné semolinové BIO 500 g Semolinové těstoviny jsou vyrobeny z pšeničné krupice (semoliny), která je umleta z kvalitní tvrdé neboli tvrdozrnné pšenice. Jsou nutričně bohaté, oproti klasickým těstovinám. Nevýhodou pro celiaky je, že semolínové těstoviny obsahují veliké množství lepku. Složení: Tvrdozrnná celozrnná pšeničná krupice*. *produkt kontrolovaného zemědělského zemědělství Semolínové špagety mají vysokou nutriční hodnotu a oproti klasickým se nerozvařují.

Bioharmonie Žitné celozrnné vlasové nudle BIO 300 g

39.00 
Bioharmonie Žitné celozrnné vlasové nudle BIO 300 g Složení: žitná mouka* 100% *CZ-BIO-001 produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Polévka bez nudlí, to nejde, nudle vám ji krásně oživí a dodají ji více vlákniny. Jsou vhodné i pro vegany, neobsahují žádná vejce.     Polévka bez nudlí, to nejde, nudle vám ji krásně oživí a dodají ji více vlákniny. Jsou vhodné i pro vegany, neobsahují žádná vejce.

Barilla Penne Rigate Integrale 500 g

66.00 
Barilla Penne Rigate Integrale 500 g  Penne Rigate Integrale jsou semolinové těstoviny, celozrnné, sušené. Složení: celozrnná krupice z pšenice tvrdé, voda. Vyrobeno v Itálii   Penne Rigate Integrale jsou semolinové těstoviny, celozrnné, sušené.

Biolinie Špagety pšeničné celozrnné BIO 500 g

60.00 
Biolinie Špagety pšeničné celozrnné BIO 500 g Těstoviny pod značkou BIOLINIE jsou vyrobeny v Itálii podle tradičních metod toskánských mistrů. Na jejich výrobu se používají bronzové formy, proto jsou těstoviny více porézní a lépe tak absorbují omáčku. Jedná se o kvalitní těstoviny z tvrdé pšenice v nichž se snoubí tradice, kvalita, tvořivost a inovace, které společně s pečlivě vybranými surovinami v biokvalitě a italským temperamentem dodávají těstovinám originální chuť a vynikající vlatnosti. Složení: celozrnná krupice z tvrdozrné pšenice bio, pitná voda Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Těstoviny pod značkou BIOLINIE jsou vyrobeny v Itálii podle tradičních metod toskánských mistrů. 

Bioharmonie Ječná celozrnná kolínka BIO 400 g

60.00 
Bioharmonie Ječná celozrnná kolínka BIO 400 g Složení: ječná mouka celozrnná* 100% *CZ-BIO-001 produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Celozrnné české těstoviny, bezvaječné. Kolínka z celozrnné ječné mouky jsou vhodná jako příloha k omáčkám, k přípravě zeleninových salátů a těstovinových variací. Příprava: Těstoviny vaříme v osolené vodě s kapkou oleje za občasného míchání 13-15 min. Poté scedíme a prolijeme studenou vodou. Celozrnné české těstoviny, bezvaječné. Kolínka z celozrnné ječné mouky jsou vhodná jako příloha k omáčkám, k přípravě zeleninových salátů a těstovinových variací.

Green Apotheke Vřetena špaldová celozrnná se špenátem 300 g

40.00 
Green Apotheke Vřetena špaldová celozrnná se špenátem 300 g Celozrnná alternativa pšeničných těstovin s přídavkem oblíbené zeleniny. Špaldové těstoviny jsou skvělou alternativou klasických pšeničných těstovin, mají vyšší obsah bílkovin. Složení: celozrnná špaldová mouka, sušený špenát 5 %   Návod na přípravu: Těstoviny vaříme v osolené vodě (100 g/1 litr) s kapkou oleje za občasného míchání 4,5 minuty. Poté ihned scedíme, případně zakápneme kvalitním olejem. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Nevystavujte přímému slunci. Vřetena špaldová celozrnná se špenátem.

Bioharmonie Žitná celozrnná vřetena BIO 400 g

47.00 
Bioharmonie Žitná celozrnná vřetena BIO 400 g Složení: Žitná mouka* celozrnná 100% *CZ-BIO-001 produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Celozrnné české těstoviny, bezvaječné. Vřetena z celozrnné žitné mouky jsou vynikající se sýrovými omáčkami, k zapékání nebo jako součást zeleninového salátu s krémovou zálivkou. Těstoviny vaříme v osolené vodě s kapkou oleje za občasného míchání 15-17 min. Potí scedíme a prolijeme studenou vodou.   Celozrnné české těstoviny, bezvaječné. Vřetena z celozrnné žitné mouky jsou vynikající se sýrovými omáčkami, k zapékání nebo jako součást zeleninového salátu s krémovou zálivkou.

Girolomoni Těstoviny penne rigate Cappelli semolinové BIO 500 g

56.00 
Girolomoni Těstoviny penne rigate Cappelli semolinové BIO 500 g Složení: Tvrdozrnná PŠENIČNÁ krupice* Může obsahovat stopy sóji. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Těstoviny z kvalitní semolinové krupice nesmí chybět v italské kuchyni a jiných kulinářských experimentech.

Biolinie Penne pšeničné celozrnné BIO 500 g

60.00 
Biolinie Penne pšeničné celozrnné BIO 500 g Těstoviny pod značkou BIOLINIE jsou vyrobeny v Itálii podle tradičních metod toskánských mistrů. Na jejich výrobu se používají bronzové formy, proto jsou těstoviny více porézní a lépe tak absorbují omáčku. Jedná se o kvalitní těstoviny z tvrdé pšenice v nichž se snoubí tradice, kvalita, tvořivost a inovace, které společně s pečlivě vybranými surovinami v biokvalitě a italským temperamentem dodávají těstovinám originální chuť a vynikající vlatnosti. Příprava: Na 1 l vody použijeme 10g soli. Vodu přivedeme k varu a osolíme ji. Přidáme těstoviny a vaříme je 9-13 min. Těstoviny scedíme a případně zamícháme s trochou oleje, nejlépe extra panenského olivového. Složení: hrubá mouka z tvrdé pšenice*, voda, * z ekologického zemědělství Alergeny: Výrobek obsahuje lepek. Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše do 75% Těstoviny pod značkou BIOLINIE jsou vyrobeny v Itálii podle tradičních metod toskánských mistrů. Na jejich výrobu se používají bronzové formy, proto jsou těstoviny více porézní a lépe tak absorbují omáčku.

Biolinie Fusilli pšeničné celozrnné BIO 500 g

60.00 
Biolinie Fusilli pšeničné celozrnné BIO 500 g Těstoviny pod značkou BIOLINIE jsou vyrobeny v Itálii podle tradičních metod toskánských mistrů. Na jejich výrobu se používají bronzové formy, proto jsou těstoviny více porézní a lépe tak absorbují omáčku. Jedná se o kvalitní těstoviny z tvrdé pšenice v nichž se snoubí tradice, kvalita, tvořivost a inovace, které společně s pečlivě vybranými surovinami v biokvalitě a italským temperamentem dodávají těstovinám originální chuť a vynikající vlatnosti. Příprava: Na 1 l vody použijeme 10g soli. Vodu přivedeme k varu a osolíme ji. Přidáme těstoviny a vaříme je 9-13 min. Těstoviny scedíme a případně zamícháme s trochou oleje, nejlépe extra panenského olivového. Složení: celozrnná pšeničná mouka bio, špenát bio (3%) Alergeny: Výrobek obsahuje lepek. Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše do 75% Biolinie Fusil