Country Life Těstoviny řezance rýžové BIO 200 g

49.00 
Country Life Těstoviny řezance rýžové BIO 200 g Mouka používaná k výrobě těchto těstovin je vyráběna z kvalitní rýže. Rýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení. Pokud chcete mít těstoviny dokonalé, doporučujeme je vařit zvlášť v čisté vodě těsně před podáváním. Po dovaření nudle ihned důkladně propláchněte studenou vodou, udrží si tak pevný tvar a nebudou se slepovat. Přidávejte je k polévce přímo do talíře. Rýže pochází z tropických oblastí Asie a Afriky. Domestikována byla přibližně před 10 000 lety a dnes je jednou z nejdůležitějších obilovin světa. Jako hlavní příjem potravy ji má asi 1/4 obyvatelstva zeměkoule. Z rýže se vyrábí mouka, nápoje, dezerty, ale také pivo nebo víno. Buddhističtí mniši z rýže vytváří známé mandaly a rýžový papír je hojně využíván v umění. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: rýžová mouka*. Může obsahovat stopy vajec. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu max. 70 %. Bezvaječné rýžové těstoviny v biokvalitě. Vhodné do polévek a exotických receptů.

VN Rýžové nudle na Pho 500 g

49.00 
VN Rýžové nudle na Pho 500 g Rýžové nudle do tradiční vietnamské polévky Pho. Snadná a rychlá příprava. Příprava: Nudle namočíme do studené vody na 15 minut. Vaříme ve vodě 4-5 minut. Přecedíme přes cedník a propláchneme studenou vodou, aby se nelepily. Hotové nudle přidáme do polévky Pho. Složení: Rýžová mouka 90 %, voda. Rýžové nudle do tradiční vietnamské polévky Pho. Snadná a rychlá příprava.

VN Rýžové nudle na Bun 500 g

49.00 
VN Rýžové nudle na Bun 500 g Složení: voda, rýžová mouka Země původu: Vietnam Rýžové nudle vhodné do polévky.

Tufoco Rýžový papír na jarní závitky My Tho 400 g

77.00 
Tufoco Rýžový papír na jarní závitky My Tho 400 g Jarní závitky můžete naplnit zeleninou, případně masem, nudlemi a dalšími ingrediencemi. Nejčastěji se fritují, mohou se také ale péct nebo podávat syrové. Složení: tapioka, sůl, voda Země původu: VIetnam Rýžový papír na jarní závitky.

Rýžové nudle 3 mm 400 g

66.00 
Rýžové nudle 3 mm 400 g Složení: rýžová mouka, voda Země původu: Thajsko  Návod na přípravu: Vařit 3 minuty, nebo jen namočit do horké vody po dobu 15-30 minut (v závislosti na tom, jak rychle bude teplota vody klesat). Opět doporučujeme průběžně nudle ochutnávat. Rýžové nudle ideální pro přípravu asijských specialit, wok pokrmů a polévek.

Gia Bao Rýžový papír na smažené závitky 22 cm 250 g

49.00 
Gia Bao Rýžový papír na smažené závitky 22 cm 250 g Rýžový papír na smažené závitky. Složení: rýžová mouka > 50 %, tapioková mouka, voda, sůl Země původu: Vietnam Rýžový papír na smažené závitky 22 cm.