PROBIO Žitné vločky BIO 250 g

23.00 
PROBIO Žitné vločky BIO 250 g Složení: Žitné vločky* 100% *CZ-BIO-001 produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Žitné vločky jsou velmi podobné ovesným vloček, o něco tvrdší, ale za to mají vyšší obsah antioxidantů a proto je vhodné je kombinovat s ostatními a vytvářet si například vícezrnou kaši. Žitné vločky jsou vhodné na přípravu polévek, kaší, müsli či karbenátků

Country Life Vločky žitné BIO 250 g

24.00 
Country Life Vločky žitné BIO 250 g Tipy a recepty na použití: Kaše Krémové polévky Pečivo Smoothie Placičky, burgery, sekaná Pomazánky  Granola Drobenka Nepečené cukroví  Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: Vločky ŽITNÉ*. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Alergeny: Lepek Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Žito je svým složením podobné pšenici, má však více proteinů a vlákniny.

GRIZLY Vločky žitné BIO 1000 g

69.00 
GRIZLY Vločky žitné BIO 1000 g Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky - vločky Složení: Žitné vločky* 100%  *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Německo Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu Vlastnosti a výhody: Žitné vločky vznikají lisováním zrna žita ozimného. Jsou bohatým zdrojem komplexních sacharidů, ale také vlákniny, která přispívá k správnému trávení a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Dále obsahují cenné vitaminy především skupiny B a E a minerální látky jako je hořčík, draslík, železo a fosfor. Konzumace žitných vloček má vliv na správné fungování nervové soustavy, oběhového systému a ovlivňuje také zdraví kostí a zubů.  Díky velmi nízkému obsahu tuků je tato kombinace skvělým základem zdravé výživy. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Použití: Vločky jsou ideálním základem zdravé a vyvážené snídaně, skvěle poslouží také jako příloha, přísada do polévky, dokonce i jako hlavní chod. Vynikají svou rychlou a snadnou přípravou. Dají se přidávat do jogurtu, na výrobu domácích kaší, müsli nebo granoly. Skvělé jsou také dezerty a ovocné koláče z vloček. Můžete je však ochutit i bylinkami, olivovým olejem nebo sýrem, přidat je do sekané či karbanátků. Dá se s nimi zkrátka vykouzlit mnoho zdravých a chutných pokrmů. Více informací o vločkách a jejich vlastnostech si můžete přečíst v našem medvědím blogu. Zajímavé recepty a nápady také naleznete v našem magazínu. Žitné vločky mají světlehnědou barvu a výraznou oříškovou vůni a chuť. Představují kvalitní zdroj sacharidů, které mají za úkol zajišťovat energii pro tělesnou aktivitu a správnou činnost orgánů. Vychutnejte si je v biokvalitě.

GRIZLY Žitné vločky 1000 g

69.00 
GRIZLY Žitné vločky 1000 g Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky - vločky Složení: Žitné vločky 100% Země původu: Ukrajina Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu Vlastnosti a výhody: Žitné vločky vznikají lisováním zrna žita ozimného. Jsou bohatým zdrojem komplexních sacharidů, ale také vlákniny, která přispívá k správnému trávení a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Dále obsahují cenné vitaminy především skupiny B a E a minerální látky jako je hořčík, draslík, železo a fosfor. Konzumace žitných vloček má vliv na správné fungování nervové soustavy, oběhového systému a ovlivňuje také zdraví kostí a zubů.  Díky velmi nízkému obsahu tuků je tato kombinace skvělým základem zdravé výživy. Použití: Vločky jsou ideálním základem zdravé a vyvážené snídaně, skvěle poslouží také jako příloha, přísada do polévky, dokonce i jako hlavní chod. Vynikají svou rychlou a snadnou přípravou. Dají se přidávat do jogurtu, na výrobu domácích kaší, müsli nebo granoly. Skvělé jsou také dezerty a ovocné koláče z vloček. Můžete je však ochutit i bylinkami, olivovým olejem nebo sýrem, přidat je do sekané či karbanátků. Dá se s nimi zkrátka vykouzlit mnoho zdravých a chutných pokrmů. Více informací o vločkách a jejich vlastnostech si můžete přečíst v našem medvědím blogu. Zajímavé recepty a nápady také naleznete v našem magazínu. Žitné vločky mají světlehnědou barvu, výraznou oříškovou vůni a tvrdší konzistenci. Představují kvalitní zdroj sacharidů, které mají za úkol zajišťovat energii pro tělesnou aktivitu a správnou činnost orgánů.

Bioharmonie Žitné vločky BIO 1600 g

119.00 
Bioharmonie Žitné vločky BIO 1600 g Složení: Žitné vločky* 100% *CZ-BIO-001 produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Popis: Žitné vločky jsou vhodné na přípravu polévek, kaší, müsli či karbenátků.   Žitné vločky jsou vhodné na přípravu polévek, kaší, müsli či karbanátků.