Zobrazen 1. – 18. z 124 výsledků

Ijevan Broskvová šťáva 1 l

130.00 
Ijevan Broskvová šťáva 1 l 100 % šťáva z čerstvých broskví, bez přidaného cukru. Před použitím protřepat (případný výskyt usazeniny není závadný). Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Přímo lisovaná šťáva. Skladujte při teplotě od 0 do 25°C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0 - 5°C, spotřebujte do 5 dnů. Země původu: Arménie Broskvová šťáva je 100 % šťáva z čerstvých broskví, bez přidaného cukru.

Hollinger Nektar jablko BIO 200 ml

25.00 
Hollinger Nektar jablko BIO 200 ml Praktické balení na cesty nebo pro děti do školy. Obsahuje přirozené nerozpuštěné látky, které se usazují na dně balení. Tyto látky jsou znakem vysoké kvality a zároveň důkazem, že je mošt lisován přímo z jablek a následně se nefiltruje. Z tohoto důvodu není pitíčko čiré. Před otevřením doporučujeme balení protřepat. Složení: Štáva jablečná nefiltrovaná* 60 % (nepochází z koncentrátu), voda. Pasterizováno. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Nektar jablko BIO je jablečný mošt smíchaný s pitnou vodou v malém a praktickém balení na cesty nebo pro děti do školy.

Hollinger Džus pomeranč BIO 1 l

92.00 
Hollinger Džus pomeranč BIO 1 l Společnost Hollinger vznikla v roce 1998. Jejich prvním výrobkem byla jablečná šťáva. Firma vznikla a sídlí v rakouském Štýrsku, odkud také pochází suroviny na výrobu nápojů. Jejich firemní filozofii tvoří tři základní hodnoty: jednoduchost, přirozenost a flexibilita. Snaží se vytvářet jednoduché recepty, používat přírodní suroviny a rychle reagovat na moderní trendy ve výživě. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: 100 % pomerančová šťáva z koncentrátu*. Pasterizováno. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování: Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů. Osvěžující 100% pomerančový džus. Z produkce kontrolovaného ekologického zemědělství. Výtečný samotný nebo jako součást smoothie.

Georgian Nectar Džus Borůvka 100 % 1000 ml

100.00 
Georgian Nectar Džus Borůvka 100 % 1000 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Borůvky 60 %, jablko 40 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Šťáva je vylisována z divoce rostoucích gruzínských borůvek, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínských vesnic a lesů. Šetrná technologie výroby 100% borůvkové šťávy umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých borůvkách. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Borůvky jsou šťavnaté, nízkokalorické, sladko-trpké ovoce. Jsou zdrojem přírodních antioxidantů, aminokyselin, antokyanů, vlákniny, důležitých vitamínů C, K, A, E, B a minerálů jako je vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor či zinek. Mohou tak mít řadu příznivých zdravotních účinků. Vlivem antokyanů, tedy přírodního barviva, získávají borůvky svou tmavou barvu. Díky velmi nízkému obsahu cukru a pozitivnímu vlivu na činnost střev jsou oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí. Borůvky jsou rovněž považovány za vhodnou prevenci proti nádorovým onemocněním či problémům s hladinou cholesterolu. Osvěžující nápoj vyrobený z divokých borůvek, bez sladidel, barviv a aromat.

Froosh Smoothie borůvka a malina 250 ml

62.00 
Froosh Smoothie borůvka a malina 250 ml Velice chutné smoothie 100% ovoce jemně zpracované. Smoothie Froosh je svojí chutí, složením a konzistencí ideální jako rychlá snídaně, nebo svačina “to-go”, kterou můžete mít vždy po ruce. K výrobě je využíváno pouze kvalitní ovoce, které je dováženo z rozvojových zemí v duchu fairtrade. V lahvičce není nic jiného než ovoce, či zelenina. Výhody: možnost skladovat v pokojové teplotě ekologické balení ve skle je bez jakýchkoliv přidaných látek, či cukru Složení: 20 hroznů, 1 jablko, 7 malin (13%), ½ banán, 1 hruška, 5 borůvek (4%), 1 jahoda, pomeranč Země původu: Švédsko Velice chutné smoothie od značky Froosh. Ve 250 g najdete 100% ovoce jemně zpracované, s příchutí borůvka a malina.

Crodo Oran Soda 330 ml

27.00 
Crodo Oran Soda 330 ml​ Legendární italská limonáda plná ovocné vlákniny a pomerančové šťávy. Vždy osvěžující a vyráběná pouze z italských citronů. Bez umělých barviv. obsahuje ovocnou dužinu pravé italské citróny a pomeranče bez umělých barviv a konzervantů eco balení v plechu  Italská kvalita od roku 1931 Pečeť TERME di CRODO zvyšuje nejen kvalitu produktů Lemonsoda, ale také jejich eleganci. Crodo je historické město, které bylo vždy známé svou vodou. Proto všechny produkty Lemon Soda mají jen tu nejvyšší kvalitu. Výrobky Lemonsoda jsou navíc velmi vlastenecké. Ve všech produktech se používají jenom a pouze italské citrony nebo sicilské pomeranče. Z tohoto důvodu dostal každý produkt své razítko: jako Lemonsoda, Gingersoda, Mojitosoda a Oransoda. Země původu: Itálie Díky pomerančové šťávě a dužině nabízí italská limonáda OranSoda jedinečnou a nenapodobitelnou chuť. Vyráběná pouze ze sicilských pomerančů.

Crodo Mojito Soda 330 ml

27.00 
Crodo Mojito Soda 330 ml Legendární italská limonáda. Vždy osvěžující a bez umělých barviv. Svěží a exotická chuť nealko Mojito. Obsahuje ovocnou dřeň. Unikátní produkt na trhu. obsahuje ovocnou dřeň bez umělých barviv a konzervantů eco balení v plechu  Italská kvalita od roku 1931 Pečeť TERME di CRODO zvyšuje nejen kvalitu produktů Lemonsoda, ale také jejich eleganci. Crodo je historické město, které bylo vždy známé svou vodou. Proto všechny produkty Lemon Soda mají jen tu nejvyšší kvalitu. Výrobky Lemonsoda jsou navíc velmi vlastenecké. Ve všech produktech se používají jenom a pouze italské citrony nebo sicilské pomeranče. Z tohoto důvodu dostal každý produkt své razítko: jako Lemonsoda, Gingersoda, Mojitosoda a Oransoda. Země původu: Itálie Svěží a exotická chuť nealko Mojito. Obsahuje ovocnou dřeň, bez konzervačních barviv. Unikátní produkt na trhu

Crodo Lemon Soda 330 ml

27.00 
Crodo Lemon Soda 330 ml Legendární italská limonáda plná ovocné vlákniny a citronové šťávy. Vždy osvěžující a vyráběná pouze z italských citronů. Bez umělých barviv. obsahuje ovocnou dužinu pravé italské citróny a pomeranče bez umělých barviv a konzervantů eco balení v plechu  Italská kvalita od roku 1931 Pečeť TERME di CRODO zvyšuje nejen kvalitu produktů Lemonsoda, ale také jejich eleganci. Crodo je historické město, které bylo vždy známé svou vodou. Proto všechny produkty Lemon Soda mají jen tu nejvyšší kvalitu. Výrobky Lemonsoda jsou navíc velmi vlastenecké. Ve všech produktech se používají jenom a pouze italské citrony nebo sicilské pomeranče. Z tohoto důvodu dostal každý produkt své razítko: jako Lemonsoda, Gingersoda, Mojitosoda a Oransoda. Země původu: Itálie Legendární italská limonáda plná ovocné vlákniny a citronové šťávy. Vždy osvěžující a vyráběná pouze z italských citronů. Bez umělých barviv.

Samurai shot Gingerhead a music 0,5 l

327.00 
Samurai shot Gingerhead a music 0,5 l Zázvor a hudba. Energetický nealkoholický nápoj ochucený, pasterováno. Složení: voda, 10 % čerstvého zázvoru,10 % třtinový cukr, kurkuma, chilli, citrónová šťáva, sorban draselný. Návod na použití: znalci Samurai Shot pijí po panácích, když potřebují rychle povzbudit. Můžete ho také podávat jako skvělý ledový čaj, míchat s vašim oblíbeným alkoholem nebo zředit horkou vodou na zahřátí. Dochucení je na vaší fantazii. Můžete ho používat v kuchyni k přípravě jídel, dezertů či zmrzlin. Užití: před použitím láhví zatřepejte, sediment kurkumy se usazuje. na přímo jako nealko panák zředěné sodovkou nebo džusem jako ledový čaj míchaný s alkoholem jako energy koktejl zředěním horkou vodou jako silný teplý čaj Gingerhead a music je energetický nealkoholický ochucený nápoj.

Georgian Nectar Džus Granátové jablko 100 % 300 ml

38.00 
Georgian Nectar Džus Granátové jablko 100 % 300 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Přírodní ovovcná šťáva 100 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Šťáva je vylisována z divoce rostoucích granátových jablek, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínských vesnic a lesů. Šetrná technologie výroby stoprocentní šťávy z granátových jablek umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých granátových jablkách. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Granátové jablko je celosvětově známé ovoce především pro své různorodé příznivé účinky na lidské zdraví. Bývá často označováno za studnici antioxidantů a aminokyselin. Granátová jablka dále obsahují vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, fosfor, z vitamínu pak především B, C a A. Díky obsahu hořčíku, draslíku a sodíku je šťáva z granátových jablek vhodná pro sportovce, lidi pracující v teplých prostředích, nemocné s horečkou a obecně pro všechny, kdo chtějí přirozenou cestou v těle doplnit minerály. Granátové jablko je rovněž nízkokalorické a zlepšuje trávení, je tudíž ideálním doplňkem stravy při hubnutí. Šťáva vylisovaná z těch nejkvalitnějších granátových jablek. Bez konzervantů, barviv a chemie.

YAN BIO 100% Šťáva – Granátové jablko 930 ml

191.00 
YAN BIO 100% Šťáva - Granátové jablko 930 ml YAN BIO šťávy jsou vyrobené jen z vybraného, zralého divokého ovoce, jahod a zeleniny, které byli pěstované v ekologicky čistých oblastech Arménie bez použití chemických hnojiv. Technologie jemné pasterizace pomáhá zachovat původní chuť a užitečné vlastnosti čerstvého ovoce, ale i zabezpečit dobrou skladovatelnost šťávy. YAN BIO šťávy jsou vyrobené bez umělých přísad, aromat, barviv a konzervačních látek. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány! Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz

YAN BIO 100 % Rajčatová šťáva 930 ml

114.00 
YAN BIO 100 % Rajčatová šťáva 930 ml V rajčatové šťávě je velké množství vitamínů, minerálů a mnoha dalších živin. Obsahují unikátní lykopen, díky němuž rajčatová šťáva zaujímá zvláštní místo ve zdravé stravě. Kromě toho jsou bohaté na glukózu, fruktózu, draslík a hořečnaté soli. Rajčatová šťáva YAN je vyrobena z vybraných odrůd arménských rajčat, které mají nesrovnatelnou bohatou chuť. Složení: šťáva z BIO rajčat 99,7 %, sůl Země původu: Arménie 100 % Rajčatová šťáva.

Ovocňák Mošt jablko – rakytník 750 ml

90.00 
Ovocňák Mošt jablko - rakytník 750 ml Šťáva, která je vyrobena pouze z ovoce, je vhodná pro děti a obsahuje velké množství vitamínu A a C. Složení: Jablko 90 %, rakytník 10 %. Rakytník je rostlina s velmi širokým spektrem účinku. Používá se v prevenci při extrémních pracovních podmínkách. Rakytník obsahuje 10x více vitamínu C než pomeranč. Vědci uvádějí, že denní doporučenou dávku vitaminu C pokryje jedna jediná bobulka. Kromě toho je rakytník zásobárnou vitaminu A. Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů. Rakytník v tibetské tradiční medicíně patří mezi vysoce efektivní regenerační prostředek.   Šťáva, která je vyrobena pouze z ovoce, je vhodná pro děti a obsahuje velké množství vitamínu A a C.

Moštárna Louny Mošt jablko 100% BIO 250 ml

35.00 
Moštárna Louny Mošt jablko 100% BIO 250 ml Administrativní zařazení:Mošt Složení: Jablečná šťáva z českých jablek* 100 % *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělý jablečný mošt je vyrobený z těch nejkvalitnějších jablek od českých farmářů. Jablka jsou s ekologického zemědělství a mošt neobsahuje žádné přidané konzervanty ani barviva, či aromata. Mošt vylisovaný z kvalitních jablek od českých farmářů je to nejlahodnější osvěžení.

Goya 100 % kokosová voda 330 ml

44.00 
GOYA 100 % kokosová voda 1 l 100% kokosová voda získaná z mladých zelených ořechů. Je nízkoenergetická a skvěle hydratuje. Ideální volba pro příjem draslíku a jiných živin potřebných pro celou rodinu. Sportovci, vegani, vegetariáni, příznivci zdravého životního stylu, bojovníci s nadbytečnými kily nebo maminky a tatínkové – kokosová voda je jako stvořená pro Vás a Vaše tělo! Pokud jste vystaveni psychické nebo fyzické zátěži, kokosová voda Vás zklidní, pomůže Vám regenerovat svalstvo i buňky a doplní veškerou energii navíc 100% přírodní cestou! Ne nadarmo je kokosová voda nazývána „stromem života“, její účinky na lidský organismus jsou nezměrné a jak již jsme Vám řekli výše – pokud jste sportovci, kokosovou vodu oceníte o to více. Obsahuje minerální látky jako jsou draslík, hořčík, vápník a sodík. Země původu: Vietnam 100% kokosová voda získaná z mladých zelených ořechů. Je nízkoenergetická a skvěle hydratuje. Ideální volba pro příjem draslíku a jiných živin potřebných pro celou rodinu.

Voelkel Šťáva z kysaného zelí 700 ml

75.00 
Voelkel Šťáva z kysaného zelí 700 ml Kvalitní, přirozeně zakalená, zelná šťáva mléčně kvašená. Lze ji pít samotnou nebo ji můžete přidat do smoothie. Šťáva je bohatá na sekundární rostlinné látky, které jsou důležitým prvkem k udržení zdraví a posílení imunitního systému, podporuje trávení. Zemědělská produkce: Spolková republika Německo Složení: Zelná šťáva*°, jedlá mořská sůl 0,6 %. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. ° mléčně kvašená. Kvalitní, přirozeně zakalená, zelná šťáva mléčně kvašená. 

Voelkel Červená řepa mošt 0,7l

79.00 
Voelkel Červená řepa mošt  0,7l Podporujeme nezávislý výzkum semen RED BETE a chovatele jako Christina Henatsch. Z dobrého důvodu, protože vyvíjejí odrůdy zeleniny, které lze reprodukovat, a uchovávají jejich semena jako kulturní statky. Čím silnější budou osivářské společnosti, tím důležitější bude náš závazek k jídlu ze zdravých struktur. Pro naše zeleninové šťávy používáme pouze zeleninu odolnou vůči semenům ze spravedlivé a ekologické produkce. Jako Demeter a organičtí průkopníci jsme po čtyři generace věřili v život v souladu s přírodou. Jejich rozmanitost nám dává ovoce a inspiraci pro naše lahodné šťávy. Díky naší nadaci zaměřené na společné dobro jsme se proto zavázali ji chránit a učinit zemědělství vhodným pro vnoučata. Složení: šťáva z červené řepy ** 98,8%, dužina třešně acerola *, citronová šťáva * Šťáva z červené řepy v Bio kvalitě.

Rio Fruits & vitamins multivitamín 1l

39.00 
Rio Fruits & vitamins multivitamín 1l Nesycený nealkoholický vícedruhový ovocný nápoj s vitamíny a zinkem. Obsahuje cukr a sladidlo. Pasterizované. Složení: pramenitá voda, jablečná šťáva z koncentrátu 12,6 %, pomerančová šťáva zkoncentrátu 10,6 %, cukr, Vícedruhová ovocná báze s vitamíny 2,3 (ovocné šťávy z koncentrátů: pomeranč, citron, ananas, hrozny, mandarinka, nektarinka, marakuja, vitamíny: C, niacin, E, kyselina pantotenová, B6, B1,kyselina listová, biotin, B12, A; guajava, meruňka, stabilizátory: pektiny,karobová guma; aroma); ananasová šťáva z koncentrátu 1 %, vitamíny: C,niacin, biotin, B12, B6, B1, B2, E, kyselina pantotenová, kyselina listová; aroma,sladidlo: glykosidy steviolu, zinek, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. Fruits & vitamins multivitamín je nesycený nealkoholický vícedruhový ovocný nápoj.