Zobrazen 1. – 18. z 90 výsledků

YAN BIO 100% Šťáva – Granátové jablko 930 ml

191.00 
YAN BIO 100% Šťáva - Granátové jablko 930 ml YAN BIO šťávy jsou vyrobené jen z vybraného, zralého divokého ovoce, jahod a zeleniny, které byli pěstované v ekologicky čistých oblastech Arménie bez použití chemických hnojiv. Technologie jemné pasterizace pomáhá zachovat původní chuť a užitečné vlastnosti čerstvého ovoce, ale i zabezpečit dobrou skladovatelnost šťávy. YAN BIO šťávy jsou vyrobené bez umělých přísad, aromat, barviv a konzervačních látek. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány! Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz

Voelkel Šťáva z kysaného zelí 700 ml

75.00 
Voelkel Šťáva z kysaného zelí 700 ml Kvalitní, přirozeně zakalená, zelná šťáva mléčně kvašená. Lze ji pít samotnou nebo ji můžete přidat do smoothie. Šťáva je bohatá na sekundární rostlinné látky, které jsou důležitým prvkem k udržení zdraví a posílení imunitního systému, podporuje trávení. Zemědělská produkce: Spolková republika Německo Složení: Zelná šťáva*°, jedlá mořská sůl 0,6 %. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. ° mléčně kvašená. Kvalitní, přirozeně zakalená, zelná šťáva mléčně kvašená. 

Voelkel Čerstvá šťáva z červené řepy 0,7l

79.00 
Voelkel Čerstvá šťáva z červené řepy 0,7l Podporujeme nezávislý výzkum semen RED BETE a chovatele jako Christina Henatsch. Z dobrého důvodu, protože vyvíjejí odrůdy zeleniny, které lze reprodukovat, a uchovávají jejich semena jako kulturní statky. Čím silnější budou osivářské společnosti, tím důležitější bude náš závazek k jídlu ze zdravých struktur. Pro naše zeleninové šťávy používáme pouze zeleninu odolnou vůči semenům ze spravedlivé a ekologické produkce. Jako Demeter a organičtí průkopníci jsme po čtyři generace věřili v život v souladu s přírodou. Jejich rozmanitost nám dává ovoce a inspiraci pro naše lahodné šťávy. Díky naší nadaci zaměřené na společné dobro jsme se proto zavázali ji chránit a učinit zemědělství vhodným pro vnoučata. Složení: šťáva z červené řepy ** 98,8%, dužina třešně acerola *, citronová šťáva **.a Šťáva z červené řepy v Bio kvalitě.

Rio Stévia brusinka 40 % 1l

39.00 
Rio Stévia brusinka 40 % 1l Ovocný nápoj z brusinky a bílých hroznů, obsahuje cukr a sladidlo. Složení: pramenitá voda, cukr, brusinková šťáva z koncentrátu brusinkové šťávy 12 %, hroznová šťáva z koncentrátu hroznové šťávy 3 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, sladidlo: glykosidy steviolu, barvivo: antokyaninového zabarvení Je ovocný nápoj z brusinky a bílých hroznů, obsahuje cukr a sladidlo.

Rio H2O grapefruit 0,4 l

22.00 
Rio H2O grapefruit 0,4 l Pramenitá voda s grapefruitovou dužinou. Složení: pramenitá voda 91,2 % (neupravená, lokalita: McCarter Dunajská Streda, Slovenská republika, název zdroje: DS-1), šťáva z koncentrátu růžového grapefruitu 3,4 %, cukr, grapefruitová dužina 2 %, kyselina: kyselina citrónová, aroma, šťáva z černé mrkve z koncentrátu, sladidlo: glykosidy steviolu, vitamíny: vitamín B6, kyselina listová, vitamin B12, kyselina pantotéhová, niacin, vitamin C. H2O grapefruit nápoj s grapefruitovou dužinou, stévií a se sníženým obsahem cukru.

Ovocňák Mošt jablko a zázvor 3000 ml

248.00 
Ovocňák Mošt jablko a zázvor 3000 ml Nelekejte se, že je tam pouze 5 % zázvoru, ochutnáte a zjistíte, že to bohatě stačí. Jeho typická štiplavě ostrá chuť dodává sladkému jablečnému moštu říz a dělá z něj nápoj ideální v létě (vychlazený a dochucený plátkem limety nebo pomeranče) i v zimě (stačí zahřát a máte rýmičkobijce). Typickou chuť zázvoru způsobují různé esenciální oleje a biologicky aktivní látky, kterých obsahuje okolo 640. Zázvor pomáhá od trávicích potíží, přináší úlevu při nachlazení a horečkách a podobně jako chilli prohřívá tělo tím, že podporuje krevní oběh. Složení: Jablečná šťáva 96 %, zázvorová šťáva 4 %. Skvělý mošt, který výborně chutná studený i teplý. Má pikantní, jemně ostrou chuť.

Ovocňák Mošt jablko 100% 3 l

227.00 
Ovocňák Mošt jablko 100% 3 l Šťáva, která je vyrobena pouze z ovoce. Je zcela bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a aromat. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody. Vhodná i pro malé děti. Složení: 100% jablko 100% ovocná šťáva. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody.

Ijevan Šťáva z granatového jablka 1 l

216.00 
Ijevan Šťáva z granatového jablka 1 l Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Přímo lisovaná šťáva. Složení: 100 % šťáva z čerstvého granátového jablka. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC, spotřebujte do 5 dnů. Před použitím protřepat (případný výskyt usazeniny není závadný). Sterilizovaná produkce. Země původu: Arménie Granátové jablko působí na lidský organismus blahodárně a prospěšně a to v širokém spektru. Je to silný antioxidant, zpomaluje proces stárnutí buněk, upravuje zažívání a trávení. Pravidelným užíváním, dopřáváte svému tělu zdraví a vitalitu. Šťáva z granatového jablka je 100 % přírodní produkt.

Hollinger Džus mango BIO 1 l

99.00 
Hollinger Džus mango BIO 1 l Společnost Hollinger vznikla v roce 1998. Jejich prvním výrobkem byla jablečná šťáva. Firma vznikla a sídlí v rakouském Štýrsku, odkud také pochází suroviny na výrobu nápojů. Jejich firemní filozofii tvoří tři základní hodnoty: jednoduchost, přirozenost a flexibilita. Snaží se vytvářet jednoduché recepty, používat přírodní suroviny a rychle reagovat na moderní trendy ve výživě. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: Voda, mangové pyré* z přímo lisované šťávy (ne z koncentrátu), cukr*. Pasterizováno. Obsah ovoce minimálně 35 %. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování: Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.   Osvěžující mangový nápoj. Z produkce kontrolovaného ekologického zemědělství. Výtečný samotný nebo jako součást smoothie

Goya 100 % kokosová voda 330 ml

39.00 
GOYA 100 % kokosová voda 1 l 100% kokosová voda získaná z mladých zelených ořechů. Je nízkoenergetická a skvěle hydratuje. Ideální volba pro příjem draslíku a jiných živin potřebných pro celou rodinu. Sportovci, vegani, vegetariáni, příznivci zdravého životního stylu, bojovníci s nadbytečnými kily nebo maminky a tatínkové – kokosová voda je jako stvořená pro Vás a Vaše tělo! Pokud jste vystaveni psychické nebo fyzické zátěži, kokosová voda Vás zklidní, pomůže Vám regenerovat svalstvo i buňky a doplní veškerou energii navíc 100% přírodní cestou! Ne nadarmo je kokosová voda nazývána „stromem života“, její účinky na lidský organismus jsou nezměrné a jak již jsme Vám řekli výše – pokud jste sportovci, kokosovou vodu oceníte o to více. Obsahuje minerální látky jako jsou draslík, hořčík, vápník a sodík. Země původu: Vietnam 100% kokosová voda získaná z mladých zelených ořechů. Je nízkoenergetická a skvěle hydratuje. Ideální volba pro příjem draslíku a jiných živin potřebných pro celou rodinu.

YAN Rakytníková šťáva 100 % BIO 930 ml

193.00 
YAN BIO 100 % Šťáva - Rakytník  930 ml YAN BIO šťávy jsou vyrobené jen z vybraného, zralého divokého ovoce, jahod a zeleniny, které byli pěstované v ekologicky čistých oblastech Arménie bez použití chemických hnojiv. Technologie jemné pasterizace pomáhá zachovat původní chuť a užitečné vlastnosti čerstvého ovoce, ale i zabezpečit dobrou skladovatelnost šťávy. YAN BIO šťávy jsou vyrobené bez umělých přísad, aromat, barviv a konzervačních látek. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány. Složení: 100 % šťáva z divokého bio  rakytníku (lisovaná za studena) YAN BIO tvoří kvalitní šťáva z bio rakytníka z Arménie, vyrobeno pro gurmány.