Ijevan Broskvová šťáva 1 l

130.00 
Ijevan Broskvová šťáva 1 l 100 % šťáva z čerstvých broskví, bez přidaného cukru. Před použitím protřepat (případný výskyt usazeniny není závadný). Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Přímo lisovaná šťáva. Skladujte při teplotě od 0 do 25°C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0 - 5°C, spotřebujte do 5 dnů. Země původu: Arménie Broskvová šťáva je 100 % šťáva z čerstvých broskví, bez přidaného cukru.

Hollinger Nektar jablko BIO 200 ml

25.00 
Hollinger Nektar jablko BIO 200 ml Praktické balení na cesty nebo pro děti do školy. Obsahuje přirozené nerozpuštěné látky, které se usazují na dně balení. Tyto látky jsou znakem vysoké kvality a zároveň důkazem, že je mošt lisován přímo z jablek a následně se nefiltruje. Z tohoto důvodu není pitíčko čiré. Před otevřením doporučujeme balení protřepat. Složení: Štáva jablečná nefiltrovaná* 60 % (nepochází z koncentrátu), voda. Pasterizováno. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Nektar jablko BIO je jablečný mošt smíchaný s pitnou vodou v malém a praktickém balení na cesty nebo pro děti do školy.

Georgian Nectar Džus Borůvka 100 % 1000 ml

100.00 
Georgian Nectar Džus Borůvka 100 % 1000 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Borůvky 60 %, jablko 40 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Šťáva je vylisována z divoce rostoucích gruzínských borůvek, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínských vesnic a lesů. Šetrná technologie výroby 100% borůvkové šťávy umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých borůvkách. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Borůvky jsou šťavnaté, nízkokalorické, sladko-trpké ovoce. Jsou zdrojem přírodních antioxidantů, aminokyselin, antokyanů, vlákniny, důležitých vitamínů C, K, A, E, B a minerálů jako je vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor či zinek. Mohou tak mít řadu příznivých zdravotních účinků. Vlivem antokyanů, tedy přírodního barviva, získávají borůvky svou tmavou barvu. Díky velmi nízkému obsahu cukru a pozitivnímu vlivu na činnost střev jsou oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí. Borůvky jsou rovněž považovány za vhodnou prevenci proti nádorovým onemocněním či problémům s hladinou cholesterolu. Osvěžující nápoj vyrobený z divokých borůvek, bez sladidel, barviv a aromat.

Crodo Oran Soda 330 ml

27.00 
Crodo Oran Soda 330 ml​ Legendární italská limonáda plná ovocné vlákniny a pomerančové šťávy. Vždy osvěžující a vyráběná pouze z italských citronů. Bez umělých barviv. obsahuje ovocnou dužinu pravé italské citróny a pomeranče bez umělých barviv a konzervantů eco balení v plechu  Italská kvalita od roku 1931 Pečeť TERME di CRODO zvyšuje nejen kvalitu produktů Lemonsoda, ale také jejich eleganci. Crodo je historické město, které bylo vždy známé svou vodou. Proto všechny produkty Lemon Soda mají jen tu nejvyšší kvalitu. Výrobky Lemonsoda jsou navíc velmi vlastenecké. Ve všech produktech se používají jenom a pouze italské citrony nebo sicilské pomeranče. Z tohoto důvodu dostal každý produkt své razítko: jako Lemonsoda, Gingersoda, Mojitosoda a Oransoda. Země původu: Itálie Díky pomerančové šťávě a dužině nabízí italská limonáda OranSoda jedinečnou a nenapodobitelnou chuť. Vyráběná pouze ze sicilských pomerančů.

Crodo Mojito Soda 330 ml

27.00 
Crodo Mojito Soda 330 ml Legendární italská limonáda. Vždy osvěžující a bez umělých barviv. Svěží a exotická chuť nealko Mojito. Obsahuje ovocnou dřeň. Unikátní produkt na trhu. obsahuje ovocnou dřeň bez umělých barviv a konzervantů eco balení v plechu  Italská kvalita od roku 1931 Pečeť TERME di CRODO zvyšuje nejen kvalitu produktů Lemonsoda, ale také jejich eleganci. Crodo je historické město, které bylo vždy známé svou vodou. Proto všechny produkty Lemon Soda mají jen tu nejvyšší kvalitu. Výrobky Lemonsoda jsou navíc velmi vlastenecké. Ve všech produktech se používají jenom a pouze italské citrony nebo sicilské pomeranče. Z tohoto důvodu dostal každý produkt své razítko: jako Lemonsoda, Gingersoda, Mojitosoda a Oransoda. Země původu: Itálie Svěží a exotická chuť nealko Mojito. Obsahuje ovocnou dřeň, bez konzervačních barviv. Unikátní produkt na trhu

Crodo Lemon Soda 330 ml

27.00 
Crodo Lemon Soda 330 ml Legendární italská limonáda plná ovocné vlákniny a citronové šťávy. Vždy osvěžující a vyráběná pouze z italských citronů. Bez umělých barviv. obsahuje ovocnou dužinu pravé italské citróny a pomeranče bez umělých barviv a konzervantů eco balení v plechu  Italská kvalita od roku 1931 Pečeť TERME di CRODO zvyšuje nejen kvalitu produktů Lemonsoda, ale také jejich eleganci. Crodo je historické město, které bylo vždy známé svou vodou. Proto všechny produkty Lemon Soda mají jen tu nejvyšší kvalitu. Výrobky Lemonsoda jsou navíc velmi vlastenecké. Ve všech produktech se používají jenom a pouze italské citrony nebo sicilské pomeranče. Z tohoto důvodu dostal každý produkt své razítko: jako Lemonsoda, Gingersoda, Mojitosoda a Oransoda. Země původu: Itálie Legendární italská limonáda plná ovocné vlákniny a citronové šťávy. Vždy osvěžující a vyráběná pouze z italských citronů. Bez umělých barviv.

Georgian Nectar Džus Granátové jablko 100 % 300 ml

38.00 
Georgian Nectar Džus Granátové jablko 100 % 300 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Přírodní ovovcná šťáva 100 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Šťáva je vylisována z divoce rostoucích granátových jablek, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínských vesnic a lesů. Šetrná technologie výroby stoprocentní šťávy z granátových jablek umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých granátových jablkách. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Granátové jablko je celosvětově známé ovoce především pro své různorodé příznivé účinky na lidské zdraví. Bývá často označováno za studnici antioxidantů a aminokyselin. Granátová jablka dále obsahují vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, fosfor, z vitamínu pak především B, C a A. Díky obsahu hořčíku, draslíku a sodíku je šťáva z granátových jablek vhodná pro sportovce, lidi pracující v teplých prostředích, nemocné s horečkou a obecně pro všechny, kdo chtějí přirozenou cestou v těle doplnit minerály. Granátové jablko je rovněž nízkokalorické a zlepšuje trávení, je tudíž ideálním doplňkem stravy při hubnutí. Šťáva vylisovaná z těch nejkvalitnějších granátových jablek. Bez konzervantů, barviv a chemie.

YAN BIO 100% Šťáva – Granátové jablko 930 ml

191.00 
YAN BIO 100% Šťáva - Granátové jablko 930 ml YAN BIO šťávy jsou vyrobené jen z vybraného, zralého divokého ovoce, jahod a zeleniny, které byli pěstované v ekologicky čistých oblastech Arménie bez použití chemických hnojiv. Technologie jemné pasterizace pomáhá zachovat původní chuť a užitečné vlastnosti čerstvého ovoce, ale i zabezpečit dobrou skladovatelnost šťávy. YAN BIO šťávy jsou vyrobené bez umělých přísad, aromat, barviv a konzervačních látek. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány! Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz

Ovocňák Mošt jablko – rakytník 750 ml

90.00 
Ovocňák Mošt jablko - rakytník 750 ml Šťáva, která je vyrobena pouze z ovoce, je vhodná pro děti a obsahuje velké množství vitamínu A a C. Složení: Jablko 90 %, rakytník 10 %. Rakytník je rostlina s velmi širokým spektrem účinku. Používá se v prevenci při extrémních pracovních podmínkách. Rakytník obsahuje 10x více vitamínu C než pomeranč. Vědci uvádějí, že denní doporučenou dávku vitaminu C pokryje jedna jediná bobulka. Kromě toho je rakytník zásobárnou vitaminu A. Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů. Rakytník v tibetské tradiční medicíně patří mezi vysoce efektivní regenerační prostředek.   Šťáva, která je vyrobena pouze z ovoce, je vhodná pro děti a obsahuje velké množství vitamínu A a C.

Moštárna Louny Mošt jablko 100% BIO 250 ml

35.00 
Moštárna Louny Mošt jablko 100% BIO 250 ml Administrativní zařazení:Mošt Složení: Jablečná šťáva z českých jablek* 100 % *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělý jablečný mošt je vyrobený z těch nejkvalitnějších jablek od českých farmářů. Jablka jsou s ekologického zemědělství a mošt neobsahuje žádné přidané konzervanty ani barviva, či aromata. Mošt vylisovaný z kvalitních jablek od českých farmářů je to nejlahodnější osvěžení.

Ovocňák Mošt jablko – hruška 750 ml

84.00 
Ovocňák Mošt jablko - hruška 750 ml Šťáva, která je vyrobena pouze z ovoce a je vhodná pro děti. Složení:  Jablečná šťáva 50 %, hrušková šťáva 50 %. V hruškách se nachází malé množství vitaminu C, E a B, ale i důležité minerály: draslík, hořčík a železo. Taktéž jsou hrušky dobrým zdrojem stopových prvků: mědi, manganu a v menší míře i zinku. Obsah vitaminu a minerálů je v hruškách jen o málo větší než v jablkách. Hrušky jsou známé svým vysokým obsahem sacharidů a zároveň nízkým obsahem proteinů a tuků. Ze sacharidů v nich převládá fruktóza. Dále hrušky obsahují organické kyseliny, jejichž množství je nižší než v jablkách, a výrazné množství taninů. 100% ovocná šťáva. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody.

Moštárna Louny Mošt jablko a rakytník 750 ml

75.00 
Moštárna Louny Mošt jablko a rakytník 750 ml Administrativní zařazení:Mošt Složení: Jablečná šťáva z českých jablek 90 %, šťáva z rakytníku řešetlákového 10 % Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Lahodný jablečný mošt obohacený o rakytník je vyrobený z toho nejkvalitnějšího ovoce. Bez chemie a konzervantů. Díky metodě šetrné pasterizace, kterou je mošt zpracován je chuť opravdu jedinečná. Spojení jablka a rakytníků je méně obvyklé, ale chuťově skvělé a navíc plné vitamínů.

Hollinger Limonáda pomeranč BIO 500 ml

45.00 
Hollinger Limonáda pomeranč BIO 500 ml Vychutnejte si perlivou limonádu v BIO kvalitě. Svěží pomerančovou příchuť si vychutnátě nejvíce vychlazenou. Bez umělých sladidel či barviv. Složení: Pitná voda, pomerančová šťáva* 8 % (z koncentrátu pomerančové šťávy), citrónová šťáva*(z koncentrátu citrónové šťávy), třtinový cukr*, oxid uhličitý, přírodní aroma. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Jemně perlivá pomerančová imonáda v biokvalitě.

Georgian Nectar Džus Višeň 100 % 300 ml

38.00 
Georgian Nectar Džus Višeň 100 % 300 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Přírodní ovocná šťáva 100 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Ovocná šťáva vylisována z gruzínských višní, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínského venkova. Šetrná technologie výroby stoprocentní višňové šťávy umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých višních. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Višně jsou šťavnaté, nízkokalorické, sladko-trpké ovoce. Jsou zdrojem přírodních antioxidantů, aminokyselin, antokyanů, vlákniny, důležitých vitamínů C, K, A, E, B a minerálů jako je vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor, zinek, mangan, a mohou tak mít řadu příznivých zdravotních účinků. Díky velmi nízkému obsahu cukru jsou oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí. Višně bývají často označovány za takzvané „čističky těla“. Dokáží na sebe navázat škodlivé látky, které se tak mohou z těla vyloučit. Skvělý stoprocentní džus vyrobený bez sladidel, konzervantů a aromat. Pouze z čisté ovocné šťávy.

Georgian Nectar Džus Višeň 100 % 1000 ml

95.00 
Georgian Nectar Džus Višeň 100 % 1000 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Přírodní ovocná šťáva 100 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Ovocná šťáva vylisována z gruzínských višní, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínského venkova. Šetrná technologie výroby stoprocentní višňové šťávy umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých višních. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Višně jsou šťavnaté, nízkokalorické, sladko-trpké ovoce. Jsou zdrojem přírodních antioxidantů, aminokyselin, antokyanů, vlákniny, důležitých vitamínů C, K, A, E, B a minerálů jako je vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor, zinek, mangan, a mohou tak mít řadu příznivých zdravotních účinků. Díky velmi nízkému obsahu cukru jsou oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí. Višně bývají často označovány za takzvané „čističky těla“. Dokáží na sebe navázat škodlivé látky, které se tak mohou z těla vyloučit. Lahodná šťáva vylisovaná z toho nejkvalitnějšího ovoce, bez sladidel, aromat a barviv.

Georgian Nectar Džus Borůvka 100 % 300 ml

41.00 
Georgian Nectar Džus Borůvka 100 % 300 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Borůvky 60 %, jablko 40 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Šťáva je vylisována z divoce rostoucích gruzínských borůvek, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínských vesnic a lesů. Šetrná technologie výroby 100% borůvkové šťávy umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých borůvkách. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Borůvky jsou šťavnaté, nízkokalorické, sladko-trpké ovoce. Jsou zdrojem přírodních antioxidantů, aminokyselin, antokyanů, vlákniny, důležitých vitamínů C, K, A, E, B a minerálů jako je vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor či zinek. Mohou tak mít řadu příznivých zdravotních účinků. Vlivem antokyanů, tedy přírodního barviva, získávají borůvky svou tmavou barvu. Díky velmi nízkému obsahu cukru a pozitivnímu vlivu na činnost střev jsou oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí. Borůvky jsou rovněž považovány za vhodnou prevenci proti nádorovým onemocněním či problémům s hladinou cholesterolu. Skvělý džus vyrobený z gruzinských divokých borůvek, bez aromat a barviv.

Ovocňák Mošt jablko 100% 750 ml

84.00 
Ovocňák Mošt jablko 100% 750 ml Šťáva, která je vyrobena pouze z ovoce a je vhodná pro děti. Je zcela bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a aromat. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody. Do tohoto balení je nalisováno 1 200 g jablek. Látky obsažené v jablku jsou velmi různorodé a velmi cenné. Jablka obsahují vodu, vitamíny, minerální látky, stopové prvky a bioaktivní substance, které jsou nepostradatelnou součástí zdravé výživy. Důvodem je vysoký obsah sekundárních rostlinných látek, jako jsou fenolové kyseliny a flavonoidy. Obsahují pektin, který váže v žaludku tuky a cholesterol. Jablka obsahují 3 až 16 % cukrů na 100 g čerstvé hmoty. Složení: 100% jablko     100% ovocná šťáva. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody.

Froosh Smoothie jahoda, banán a guava 250 ml

62.00 
Froosh Smoothie jahoda, banán a guava 250 ml Velice chutné smoothie 100% ovoce jemně zpracované. Smoothie Froosh je svojí chutí, složením a konzistencí ideální jako rychlá snídaně, nebo svačina “to-go”, kterou můžete mít vždy po ruce. K výrobě je využíváno pouze kvalitní ovoce, které je dováženo z rozvojových zemí v duchu fairtrade. V lahvičce není nic jiného než ovoce, či zelenina. Výhody: možnost skladovat v pokojové teplotě ekologické balení ve skle je bez jakýchkoliv přidaných látek, či cukru Složení: ¾ lisované jablko, 8 jahod (15%), 1/3 banán (13,0%), guava (5%), 8 bobulí aronia, mučenka. Země původu: Švédsko Smoothie od značky Froosh je velice chutné smoothie, které obsahuje 100% ovoce jemně zpracované.