YAN BIO 100% Šťáva – Granátové jablko 930 ml

191.00 
YAN BIO 100% Šťáva - Granátové jablko 930 ml YAN BIO šťávy jsou vyrobené jen z vybraného, zralého divokého ovoce, jahod a zeleniny, které byli pěstované v ekologicky čistých oblastech Arménie bez použití chemických hnojiv. Technologie jemné pasterizace pomáhá zachovat původní chuť a užitečné vlastnosti čerstvého ovoce, ale i zabezpečit dobrou skladovatelnost šťávy. YAN BIO šťávy jsou vyrobené bez umělých přísad, aromat, barviv a konzervačních látek. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány. YAN BIO tvoří standart vysoko kvalitních šťáv, vyrobených pro gurmány! Novinka na našem trhu, exkluzivně pouze na Grizly.cz

Ovocňák Mošt jablko a zázvor 3000 ml

248.00 
Ovocňák Mošt jablko a zázvor 3000 ml Nelekejte se, že je tam pouze 5 % zázvoru, ochutnáte a zjistíte, že to bohatě stačí. Jeho typická štiplavě ostrá chuť dodává sladkému jablečnému moštu říz a dělá z něj nápoj ideální v létě (vychlazený a dochucený plátkem limety nebo pomeranče) i v zimě (stačí zahřát a máte rýmičkobijce). Typickou chuť zázvoru způsobují různé esenciální oleje a biologicky aktivní látky, kterých obsahuje okolo 640. Zázvor pomáhá od trávicích potíží, přináší úlevu při nachlazení a horečkách a podobně jako chilli prohřívá tělo tím, že podporuje krevní oběh. Složení: Jablečná šťáva 96 %, zázvorová šťáva 4 %. Skvělý mošt, který výborně chutná studený i teplý. Má pikantní, jemně ostrou chuť.

Ovocňák Mošt jablko 100% 3 l

227.00 
Ovocňák Mošt jablko 100% 3 l Šťáva, která je vyrobena pouze z ovoce. Je zcela bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a aromat. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody. Vhodná i pro malé děti. Složení: 100% jablko 100% ovocná šťáva. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody.

Ijevan Šťáva z granatového jablka 1 l

216.00 
Ijevan Šťáva z granatového jablka 1 l Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a aroma. Přímo lisovaná šťáva. Složení: 100 % šťáva z čerstvého granátového jablka. Skladujte při teplotě od 0°C do + 25 °C, mimo přímé sluneční záření. Otevřenou nádobu skladujte při teplotě 0-5ºC, spotřebujte do 5 dnů. Před použitím protřepat (případný výskyt usazeniny není závadný). Sterilizovaná produkce. Země původu: Arménie Granátové jablko působí na lidský organismus blahodárně a prospěšně a to v širokém spektru. Je to silný antioxidant, zpomaluje proces stárnutí buněk, upravuje zažívání a trávení. Pravidelným užíváním, dopřáváte svému tělu zdraví a vitalitu. Šťáva z granatového jablka je 100 % přírodní produkt.

Voelkel Višňový nápoj 0,7l

89.00 
Voelkel Višňový nápoj 0,7l Čerstvě sklizené višně se v naší továrně na cider lisují přímo jemně a zachovávají svoji chuť, šťávy a tvoří aromatický základ pro tento ovocný nektar. V kombinaci s  přírodní minerální vodou, surovým třtinovým cukrem a sladkostí hroznů se šťáva z prvního lisování stává lahodným a osvěžujícim nápojem. Harmonické složení intenzivního a lehce chutného černého rybízu v bio kvalitě, minerální vodě, třtinovém cukru a sladkých hroznech. Naše společnost se od samého počátku, dnes ve 4. generaci, zaměřuje na profesionální a tradiční výrobu ovocných a zeleninových šťáv v Demeteru a v bio kvalitě. Podporujeme regionální sady a spoléháme na spravedlivý obchod a dlouhodobé osobní vztahy s našimi pěstiteli ovoce a zeleniny. Naše výrobky jsou vyráběny z elektřiny z obnovitelných zdrojů energie a pracujeme důsledně bez genetického inženýrství. Složení: přírodní minerální voda, višňová šťáva* 35%, surový třtinový cukr*, sladidlo hroznů*, citronová šťáva* Višňový nápoj v Bio kvalitě.

Voelkel Pomeranč-karotka 100% 700 ml

75.00 
Voelkel Pomeranč-karotka 100% 700 ml Demeter je ochranná známka pro kontrolovanou biodynamickou kultivaci. Bez chemicky syntetických ochranných látek a hnacích minerálních hnojiv. Uzavřené cykly a kultivace v souladu s přírodou a vesmírem zajišťují cennou půdu a zdravé rostliny. Naše společnost se od samého počátku, dnes ve 3. a 4. generaci, zaměřuje na profesionální a tradiční výrobu ovocných a zeleninových šťáv v Demeteru a v bio kvalitě. Podporujeme regionální sady a spoléháme na spravedlivý obchod a dlouhodobé osobní vztahy s našimi pěstiteli ovoce a zeleniny. Naše výrobky jsou vyráběny z elektřiny z obnovitelných zdrojů energie Složení: jablečný džus** 60%, mrkvová šťáva** 40% Pomeranč a mrkev ve 100% bez koncentrátu.

Voelkel Marakuja nápoj 0,7l

89.00 
Voelkel Marakuja nápoj  0,7l Typická ovocná a kyselá chuť. Sluncem vyzrálá organická marakuja doplněná o minerální vodu a třtinový cukr dělá z Voelkel Marakuja nektar obzvláště letní osvěžení. Naše společnost se od samého počátku, dnes ve 4. generaci, zaměřuje na profesionální a tradiční výrobu ovocných a zeleninových šťáv v Demeteru a v bio kvalitě. Podporujeme regionální sady a spoléháme na spravedlivý obchod a dlouhodobé osobní vztahy s našimi pěstiteli ovoce a zeleniny. Naše výrobky jsou vyráběny z elektřiny z obnovitelných zdrojů energie a pracujeme důsledně bez genetického inženýrství. Složení: přírodní minerální voda, maracuja šťáva* 25%, surový třtinový cukr*, sladidlo na hrozny*, stabilizátor: pektin Typická ovocná a kyselá chuť. Sluncem vyzrálá organická marakuja doplněná o minerální vodu a třtinový cukr dělá z Voelkel Marakuja nektar obzvláště letní osvěžení.

Rio H2O červený pomeranč a ibišek 400 ml

22.00 
Rio H2O červený pomeranč a ibišek 400 ml Nápoj z nesycené pramenité vody, ochucený dužinou z červeného pomeranče a extraktem z ibišku.Obsahuje vitaminy C, B6, B12. Se sníženým obsahem cukru*, slazený cukrem a sladidlem. Upozornění: Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladničce (1-8°C) a spotřebujte do 2 dnů. Před otevřením protřepat. Složení: pramenitá voda 91,8%,(neupravená, lokalita MCCarter Dunajská Streda, Slovenská republika, název zdroje: DS-1), pomerančová šťáva z koncetrátu 2,2%, fruktóza, pomerančová dužina 2%, šťáva z červeného pomeranče 0,8%, cukr, kyselina: kyselina citronová, stabilizátor: pektiny, aromata, vitaminy: vitamin C, vitamin B6, kyselina listová, vitamin B12, kyselina pantothenová, niacin, extrakt z květu ibišku 0,01%, vitamin D3, sladidlo: steviol-glykosidy. *Obsahuje o 40% méně cukru ve srovnání s podobnými ochucenými nealkoholickými nápoji. H2O nápoj s obsahem dužiny z červeného pomeranče a ibišku, stévií a vitamíny.

Pfanner Jahoda džus 30 % 1 l

50.00 
Pfanner Jahoda džus 30 % 1 l Jahoda 30 % je džus, který obsahuje ovocný základ pro míchané nápoje a koktejly. Velmi lahodné a osvěžující. Složení: pitná voda, jahodová dřeň (15 %), jablečná dřeň, cukr, jahodová šťáva (5 %) vyrobená z koncentrátu jahodové šťávy, koncentrát šťávy z černé mrkve, regulátor kyselosti: kyselina citronová, koncentrát štávy z granátového jablka, vitamin C, aroma, podíl ovocné složky nejméně: 30 % Po otevření uchovejte v chladničce (při +6°C) a spotřebujte do 4 dnů Jahoda 30 % je džus, který obsahuje ovocný základ pro míchané nápoje a koktejly. Velmi lahodné a osvěžující.

Georgian Nectar Džus Granátové jablko 100 % 250 ml

38.00 
Georgian Nectar Džus Granátové jablko 100 % 300 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Přírodní ovovcná šťáva 100 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Šťáva je vylisována z divoce rostoucích granátových jablek, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínských vesnic a lesů. Šetrná technologie výroby stoprocentní šťávy z granátových jablek umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých granátových jablkách. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Granátové jablko je celosvětově známé ovoce především pro své různorodé příznivé účinky na lidské zdraví. Bývá často označováno za studnici antioxidantů a aminokyselin. Granátová jablka dále obsahují vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, fosfor, z vitamínu pak především B, C a A. Díky obsahu hořčíku, draslíku a sodíku je šťáva z granátových jablek vhodná pro sportovce, lidi pracující v teplých prostředích, nemocné s horečkou a obecně pro všechny, kdo chtějí přirozenou cestou v těle doplnit minerály. Granátové jablko je rovněž nízkokalorické a zlepšuje trávení, je tudíž ideálním doplňkem stravy při hubnutí. Šťáva vylisovaná z těch nejkvalitnějších granátových jablek. Bez konzervantů, barviv a chemie.

Georgian Nectar Džus Višeň 100 % 300 ml

36.00 
Georgian Nectar Džus Višeň 100 % 300 ml Administrativní zařazení: Džus Složení: Přírodní ovocná šťáva 100 % Země původu: Gruzie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Ovocná šťáva vylisována z gruzínských višní, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínského venkova. Šetrná technologie výroby stoprocentní višňové šťávy umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých višních. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví. Višně jsou šťavnaté, nízkokalorické, sladko-trpké ovoce. Jsou zdrojem přírodních antioxidantů, aminokyselin, antokyanů, vlákniny, důležitých vitamínů C, K, A, E, B a minerálů jako je vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor, zinek, mangan, a mohou tak mít řadu příznivých zdravotních účinků. Díky velmi nízkému obsahu cukru jsou oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí. Višně bývají často označovány za takzvané „čističky těla“. Dokáží na sebe navázat škodlivé látky, které se tak mohou z těla vyloučit. Skvělý stoprocentní džus vyrobený bez sladidel, konzervantů a aromat. Pouze z čisté ovocné šťávy.