Projekt Kombucha Tulsi – bazalka posvátná 330ml

69.00 
Projekt Kombucha Tulsi 330ml Tulsi neboli bazalka posvátná propůjčuje nápoji hutnou bylinnou až zemitou chuť s nádechem tajemna. Je to královna ajurvédských bylin, její zdravotní účinky jsou známy po tisíce let. Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není naše kombucha provázena typickou octovou pachutí ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin. Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který Vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete! Vyrobeno v ČR Tulsi neboli bazalka posvátná propůjčuje nápoji hutnou bylinnou až zemitou chuť s nádechem tajemna. Je to královna ajurvédských bylin, její zdravotní účinky jsou známy po tisíce let.

Projekt Kombucha Jasmín 330 ml

69.00 
Projekt Kombucha Jasmín 330 ml Květinová a svěží kombucha. Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není naše kombucha provázena typickou octovou pachutí ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin. Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který Vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete! Složení: odvar ze zeleného čaje s květy jasmínu min. 90 % (pitná voda, zelený čaj s příchuti jasmínu 0,5 %), cukr, kvasinkové kultury a bakterie mléčného kvašení. Přirozeně obsahuje oxid uhličitý a alkohol (0,5 – 1,2 %). Vyrobeno v ČR Kombucha je zelený čaj s jemnou kyselinkou a trochou osvěžující svíravosti typické právě pro většinu kvalitních zelených čajů.

Projekt Kombucha Citronová tráva 330 ml

69.00 
Projekt Kombucha Citronová tráva 330 ml Jin a Jang. Dokonnalá harmonie dvou zcela odlišných chutí. Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není naše kombucha provázena typickou octovou pachutí ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin. Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který Vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete! Složení: odvar z černého čaje a citronové trávy (pitná voda, černý čaj 0,5 %, citronová tráva 0,5 %), cukr, kvasinkové kultury a bakterie mléčného kvašení. Přirozeně obsahuje oxid uhličitý a alkohol (0,5 – 1,2 %). Vyrobeno v ČR Kombucha Citronová tráva má svěží tóny citronové trávy snoubící se s hutnou a příjemně zemitou chutí černého čaje Pu-erh s medovými podtóny.

Long life biotea Kombucha Káva BIO 500 ml

76.00 
Long life biotea Kombucha Káva BIO 500 ml Kombucha je nápojem původem z Číny, který se vyrábí při fermentaci čaje metodou SCOBY (symbiotická kultura bakterií a kvasinek). Kombucha je známa zhruba dva tisíce let. Kromě starověké Číny Kombucha byla také oblíbena mezi obyvateli Tibetu, Japonska a zemích jihovýchodní Asie. Když tradiční medicína ne mohla nabídnout léky proti neduhám, lidé se obrátili na Kombuchu. V důsledku toho některá vyhrocená chronická onemocnění ustupovala a celkové sebevědomí se zlepšilo. Díky modernímu výzkumu v oblasti mikrobiologie vyšlo najevo, že čajová houba obsahuje velké množství probiotik. Plní žaludeční trakt prospěšnými bakteriemi které obnovují střevní mikroflóru. V uplynulém desetiletí se Kombucha stala nejdůležitějším atributem zdravého životního stylu mezi zeměmi s vysokou životní úrovní. Pomalu ale jistě vytlačuje škodlivé sladké limonády z pultů supermarketů a zabírá stále větší část světového trhu. Kombucha s příchutí Meduňky přispívá ke zlepšení nálady a to vše s příjemnou chutí a aromatem. Složení: pramenitá voda z Plzeňského kraje, která je bohatá na minerály. Vysoce kvalitní Bio čaj (zelený, černý dokonce i bílý), organický Bio třtinový cukr a kultura kombucha (kvasinky a bakterie kyseliny mléčné). Upozornění: Nealkoholický nápoj ochucený, fermentovaný. Neobsahuje konzervační látky. Skladujte pří teplotě do +24°C. Po otevřeni spotřebujte do 10 dní. Trvanlivost více jak 24 měsíců od načepování. Dle potisku na lahví EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Kombucha Káva BIO s příchutí Kávy je přírodní nápoj vyrobený ze tří druhů kávy.

Country Life Kombucha zelená BIO 2l

115.00 
Country Life Kombucha zelená BIO 2l Složení: Nálev ze zeleného čaje 92 % (pitná voda, zelený čaj*), třtinový cukr*, kvasinkové kultury, bakterie mléčného a octového kvašení. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Fermentovaný nealkoholický nápoj ochucený.

Long life biotea Kombucha Černý Čaj BIO 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha Černý Čaj BIO 500 ml Tradiční fermentovaný nápoj z čajového hřibu. Kombucha je slazený fermentovaný nápoj z čajového hřibu. Je známo, že se prvně objevil ve starověké Číně. Věřili, že tento nápoj má léčivé účinky a nazývá ho „Elixírem dlouhověkosti“. Současné studie Kombuchy prokázali, že nápoj je obdařen vlastnostmi, které pomáhají při zdravotních problémech. Houba je bohatá na probiotika, díky nimž obnovuje střevní mikroflóru. Zastánci zdravého životního stylu pravidelně konzumují Kombuchu jako prevenci proti nemocem a považují ji za náhradu škodlivých sladkých limonád s umělými sladidly. Kombucha s příchutí černého čaje vás povzbudí a dodá sílu a energii na celý den. Složení: voda z Plzeňského kraje bohatá na minerály, organický černý čaj, organický třtinový cukr, kultura Kombuchy (kvasinky a bakterie kyseliny mléčné) Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUKT ZEMĚDĚLSTVÍ - Certifikát ČR pro produkt ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Kombucha Černý Čaj BIO.

Long life biotea Kombucha zelený čaj 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha zelený čaj 500 ml Kombucha je nápoj z houbového čaje, který se získává díky symbióze bakterií a kvasinek. Na pohled čajová houba vypadá jako medúza hnědé barvy. Pěstuje se již více než po tisíciletí, nicméně široké proslulosti se nápoj dočkal v moderní době. Jeho popularitu ovlivnily výzkumy složení hotového nápoje. Ukázalo se že nápoj obsahuje velké množství probiotik obnovující střevní mikroflóru. Proto se mu někdy přezdívá probiotický nápoj. Pokud jde o názvy nápoje, je často označován jako „elixír mládí a zdraví“ а je tomu zcela vědecké vysvětlení. Kombucha dokáže ovlivnit lidskou kůži tím, že jí zbaví zbaví pigmentů a některých druhů vyrážky. Je plná antioxidantů, které chrání organismus před vnějšími agresivními účinky okolního prostředí na imunitu. Z toho vyplývá že nápoj skutečně může pomoci ke zlepšení zdravotního stavu. Zastánci zdravého životního stylu pravidelně konzumují Kombuchu jako prevenci proti nemocem a považují ji za náhradu škodlivých sladkých limonád s umělými sladidly. Kombucha s příchutí zeleného čaje nadchne stejně jako kávový nápoj nebo vaše oblíbená sladká limonáda. Dodá sílu na celý den. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha Zelený Čaj je nápoj s jemnou a sladkou chutí který organismu poskytuje velké množství antioxidantů dodává sílu a zlepšuje sebevědomí.

Long life biotea Kombucha meduňka BIO 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha meduňka BIO 500 ml Kombucha je nápojem původem z Číny, který se vyrábí při fermentaci čaje metodou SCOBY (symbiotická kultura bakterií a kvasinek). Kombucha je známa zhruba dva tisíce let. Kromě starověké Číny Kombucha byla také oblíbena mezi obyvateli Tibetu, Japonska a zemích jihovýchodní Asie. Když tradiční medicína ne mohla nabídnout léky proti neduhám, lidé se obrátili na Kombuchu. V důsledku toho některá vyhrocená chronická onemocnění ustupovala a celkové sebevědomí se zlepšilo. Díky modernímu výzkumu v oblasti mikrobiologie vyšlo najevo, že čajová houba obsahuje velké množství probiotik. Plní žaludeční trakt prospěšnými bakteriemi které obnovují střevní mikroflóru. V uplynulém desetiletí se Kombucha stala nejdůležitějším atributem zdravého životního stylu mezi zeměmi s vysokou životní úrovní. Pomalu ale jistě vytlačuje škodlivé sladké limonády z pultů supermarketů a zabírá stále větší část světového trhu. Kombucha s příchutí Meduňky přispívá ke zlepšení nálady a to vše s příjemnou chutí a aromatem. Složení: organická voda z Plzeňského kraje s minerálním složením, organický zelený čaj, organická Meduňka, organický třtinový cukr, kultura Kombuchy (kvasinky a bakterie) kyseliny mléčné) Upozornění: Nealkoholický nápoj ochucený, fermentovaný. Neobsahuje konzervační látky. Skladujte pří teplotě do +24°C. Po otevřeni spotřebujte do 10 dní. Trvanlivost více jak 24 měsíců od načepování. Dle potisku na lahví EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha Meduňka BIO je nápoj který zlepšuje trávení poskytuje uklidňující účinek.

Long life biotea Kombucha malina 500 ml

71.00 
Long life biotea Kombucha malina 500 ml Kombucha je nápoj z čajového hřibu, který se stal skutečným objevem pro evropské a zámořské země v posledním desetiletí, i přesto že v Číně se připravuje již tisíciletí. Číňané od dávných dob až po dnešek tento nápoj pijí při každé příležitosti. Přezdívají tento nápoj Čaj Nesmrtelnosti. V současnosti se Kombucha fermentací čaje pod vlivem metody SCOBY (symbiotická kultura bakterií a kvasinek). V jeho složení jsou probiotika, která se dostanou až do střev kde obnovují střevní mikroflóru. Kombucha má navíc uklidňující vlastnosti, pomáhá při poruchách spánku a také při depresích. Při dlouhodobé konzumaci snižuje krevní tlak. Nápoj bez nadsázky uchvátil celý světový trh a sebevědomě směřuje k vytlačení klasických sladkých limonád z polic supermarketů. Zastánci zdravého životního stylu aktivně přecházejí na pravidelné užívání tohoto nápoje v zájmu posílení zdraví. Malinová Kombucha se hodí nejen při nachlazení, ale také posiluje imunitu a pomáhá při hypertenzi. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha Malina je nápoj sladké chuti s voňavou malinou v přírodní podobě.

Long life biotea Kombucha limeta zázvor 500 ml

71.00 
Long life biotea Kombucha limeta zázvor 500 ml Kombucha je nápoj z čajové houby, který je vyrobený na základě symbiózy kvasinek a speciální kultury bakterií. Základ tvoří organický cukr díky kterému začíná proces kvašení čaje. Výsledkem tohoto kvašení je získání přírodně sycené sody a sladkokyselé chuti. Kombucha je známa již několik tisíciletí, ale teprve v posledním desetiletí získala na světovém obrovskou popularitu, vše díky mnoha užitečným vlastnostem který nápoj s konzumací přináší. Kombucha je jako každý fermentovaný produkt naplněna mnoha bakteriemi užitečnými pro náš zažívací trakt. Kromě toho pomáhá pacientům s hypertenzí (zvýšení krevní tlak) a zlepšuje imunitu. Kombucha s příchutí Limetky a Zázvoru má hořkou chuť a kyselou pachuť, ale pokud pijete tento nápoj pravidelně, nebude obtížné pozorovat jeho přínosy pro lidské tělo. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality BIO Kombucha s příchutí Zázvoru a Limetky je sladkokyselý a jemně sycený nápoj na bázi zeleného čaje s přírodním aroma. Kombucha je jako každý fermentovaný produkt naplněna mnoha bakteriemi užitečnými pro náš zažívací trakt. Bohatá na probiotika a antioxidanty

Long life biotea Kombucha Heřmánek BIO 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha Heřmánek BIO 500 ml Kombucha je nápoj z čajového hřibu, který je známý svou prastarou historií. První zmínky jsou známé již dob starověké Číny. Její popularita se rozšířila a do sousedního Tibetu a zemí jihovýchodní Asie. V poslední dekádě získala svou světovou proslulost. Vtrhla na světový trh a aktivně vytlačuje škodlivé limonády. Nápoj z čajové houby je také slazený, avšak její sladkost pochází z přirozené cesty v procesu fermentace čaje. Neobsahuje syntetická sladidla, kterých je plno v klasických limonádách známých značek. Hlavním přínosem Kombuchy je fyzikálně-chemické složení. Pravidelné užívání nápoje posiluje imunitu, reguluje krevní tlak a hladinu cholesterolu. Pomáhá při nespavosti a hypertenzi. Čistí játra od toxinů a utápí žízeň. Kombucha s příchutí zlepší práci žaludečního traktu a přispívá ke zdravému spánku. Složení: organická voda z Plzeňského kraje s minerálním složením, organický zelený čaj, odvar z heřmánku, organický třtinový cukr, kultura kombuchy Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Kombucha Heřmánek BIO.

Long life biotea Kombucha citrón limeta 500 ml

71.00 
Long life biotea Kombucha citrón limeta 500 ml Kombucha je nápoj z čajové hřibu, který byl znám již ve starověké Číně. Byl velmi populární v Tibetu, Japonsku a jihovýchodní Asii. Většina z nich se pomocí Kombuchy snažila léčit nemoci, avšak největší účinnost kombucha prokázala při obnově střevní mikroflóry a to díky velkému obsahu probiotik. Kombucha má po pozitivní účinky při chronických onemocněních jater a ledvin. Posiluje imunitu a má uklidňující účinky. Kombucha se stává stále populárnější hlavně mezi zastánci zdravého životního stylu, kteří hledají alternativu za tradiční limonády které obsahují velké množství cukru a umělých ingrediencí. Bio kombucha s příchutí limetky a citronu uspokojí vaši žízeň. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha s příchutí Citronu a Limetky je nápoj s lehce kyselou chutí který vás osvěží. Je bohatý na obrovské množství probiotik.

Long life biotea Kombucha citrón 500 ml

71.00 
Long life biotea Kombucha citrón 500 ml Kombucha je nápoj z čajové houby, který je vyrobený na základě symbiózy kvasinek a speciální kultury bakterií. Základ tvoří organický cukr díky kterému začíná proces kvašení čaje. Výsledkem tohoto kvašení je získání přírodně sycené sody a sladkokyselé chuti. Kombucha je známa již několik tisíciletí, ale teprve v posledním desetiletí získala na světovém obrovskou popularitu, vše díky mnoha užitečným vlastnostem který nápoj s konzumací přinaší. Kombucha je jako každý fermentovaný produkt naplněna mnoha bakteriemi užitečnými pro náš zažívací trakt. Bohat8 na probiotika a antioxidanty. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Kombucha Citron je posilující nápoj bohatý na probiotika a antioxidanty. Neobsahuje konzervanty a barviva nemá vedlejší účinky.

Long life biotea Kombucha broskev 500 ml

71.00 
Long life biotea Kombucha broskev 500 ml Kombucha je nápoj z čajové houby, který se získává při fermentaci čaje symbiotickou kulturou bakterií a kvasinek. To je jeden z hlavních rysu Kombuchy, díky přírodní fermentaci se nasytí oxidem uhličitým který je bohatý na velké množství probiotik. Tyto látky zlepšují fungování zažívacího traktu a mají vlastnosti které chrání tělo před viry a škodlivými bakteriemi. Pravidelná konzumace Kombuchy posiluje imunitní systém a může dokonce zamezit depresi díky uklidňujícím účinkům. Díky tomuto si Kombucha vysloužila mezi lidmi dvě jména: „Čaj nesmrtelnosti“ a „Elixír mládí a zdraví“. Je až neuvěřitelné že na tento nápoj se po desetiletí zapomnělo, ale díky současným trendům zdravého stravování se Kombucha opět vrací na světový trh a její popularita neustále roste. Předpokládá se že brzy bude schopná nahradit většinu sladkých sycených nápojů, které jsou velmi škodlivé pro naše zdraví. Broskvová Kombucha je středně sladká, neobsahuje žádná syntetická sladidla, barviva ani stabilizátory. Dokonale Vám nahradí váš oblíbený sycený nápoj. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha s příchutí broskve je skvělé řešení pro ty co chtějí uhasit žízeň sladkým a přitom užitečným nápojem.

Long life biotea Kombucha bílý čaj 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha bílý čaj 500 ml Kombucha je kyselé sladký nápoj z čajového hřibu. Získává se z procesu fermentace čaje a symbiózy kvasinek a určitých druhů bakterií. Díky symbióze kvasinek se uvolňuje oxid uhličitý, který sytí nápoj organickou přirozenou cestou. Zastánci zdravého životního stylu v Kombuche vidí nejlepší alternativu za škodlivé limonády ze supermarketu. Není čemu se divit, vždyť nápoj z houbového čaje je schopen rychle uhasit žízeň je zdrojem vitamínů a ,probiotik a organických kyselin. Kombucha je velmi oblíbená v zemích s vysokou životní úrovní. Většina obyvatel Ameriky, kteří se obávají o své zdraví, se snaží tento nápoj co nejčastěji konzumovat. Nápoj z houbového čaje posiluje imunitu, zlepšuje trávení,uklidňuje a může pomocí při hypertenzi. Kombucha s příchutí bílého čaje dokáže osvěžit a dopřát příjemnou osvěžující chuť. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha bílý čaj je nápoj s jemnou a osvěžující chutí ve kterém můžeme pocítit tóny chuti žlutého cukrového melounu broskve a jahod.

Long life biotea Kombucha Aloe Vera BIO 500 ml

71.00 
Long life biotea Kombucha Aloe Vera BIO 500 ml Kombucha je přírodní sladkokyselý nápoj sycený přírodní metodou, který v brzké době vyhodí klasické nápoje sycené oxidem uhličitým.. Kombucha se získává kvašením čaje metodou SCOBY (symbiotická kultura bakterií a kvasinek). V důsledku fermentace se čaj okysličí. Největší výhodu nápoje Kombucha je to že se získává z procesu kvašení. Jak víte, fermentované potraviny jako celek pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru, posiluje imunitu, Houbový čajový nápoj s příchutí Aloe Vera diverzifikuje standardní chuťové nabídky výrobců a umožňuje vyzkoušet něco nového. Složení: organická voda z Plzeňského kraje s minerálním složením, organický zelený čaj, aloe vera, organický třtinový cukr, kultura Kombuchy (kvasinky a bakterie kyseliny mléčné) Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Kombucha s příchutí Aloe Vera BIO je lahodný osvěžující nápoj ze zeleného čaje a meduňky.