Zobrazen 1. – 18. z 19 výsledků

Country Life Kombucha zelená BIO 2l

99.00 
Country Life Kombucha zelená BIO 2l Složení: Nálev ze zeleného čaje 92 % (pitná voda, zelený čaj*), třtinový cukr*, kvasinkové kultury, bakterie mléčného a octového kvašení. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Fermentovaný nealkoholický nápoj ochucený.

Captain Kombucha originál 400 ml

60.00 
Captain Kombucha originál 400 ml 100% přírodní, čerstvé, jemně perlivé s vyváženou kyselostí, bez umělých přísad konzervantů nebo umělých barviv. 100% přírodní organické a veganské ingrdience, s probiotiky, s benefity pro naše zažívání a celkově lepší každodenní pocit.   Složení: Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy) bio earl grey aroma 0,05 %, probiotické bakterie Bacillus coagulans. Upozornění: Nikdy neprotřepávejte! Otevírejte opatrně. Skladujte na suchém chladném místě, chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte při teplotě mezi 0 °C až 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.  100% přírodní, čerstvé, jemně perlivé s vyváženou kyselostí, bez umělých přísad konzervantů nebo umělých barviv.

Long life biotea Kombucha limeta zázvor 500 ml

71.00 
Long life biotea Kombucha limeta zázvor 500 ml Kombucha je nápoj z čajové houby, který je vyrobený na základě symbiózy kvasinek a speciální kultury bakterií. Základ tvoří organický cukr díky kterému začíná proces kvašení čaje. Výsledkem tohoto kvašení je získání přírodně sycené sody a sladkokyselé chuti. Kombucha je známa již několik tisíciletí, ale teprve v posledním desetiletí získala na světovém obrovskou popularitu, vše díky mnoha užitečným vlastnostem který nápoj s konzumací přináší. Kombucha je jako každý fermentovaný produkt naplněna mnoha bakteriemi užitečnými pro náš zažívací trakt. Kromě toho pomáhá pacientům s hypertenzí (zvýšení krevní tlak) a zlepšuje imunitu. Kombucha s příchutí Limetky a Zázvoru má hořkou chuť a kyselou pachuť, ale pokud pijete tento nápoj pravidelně, nebude obtížné pozorovat jeho přínosy pro lidské tělo. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality BIO Kombucha s příchutí Zázvoru a Limetky je sladkokyselý a jemně sycený nápoj na bázi zeleného čaje s přírodním aroma. Kombucha je jako každý fermentovaný produkt naplněna mnoha bakteriemi užitečnými pro náš zažívací trakt. Bohatá na probiotika a antioxidanty

Long life biotea Kombucha Heřmánek BIO 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha Heřmánek BIO 500 ml Kombucha je nápoj z čajového hřibu, který je známý svou prastarou historií. První zmínky jsou známé již dob starověké Číny. Její popularita se rozšířila a do sousedního Tibetu a zemí jihovýchodní Asie. V poslední dekádě získala svou světovou proslulost. Vtrhla na světový trh a aktivně vytlačuje škodlivé limonády. Nápoj z čajové houby je také slazený, avšak její sladkost pochází z přirozené cesty v procesu fermentace čaje. Neobsahuje syntetická sladidla, kterých je plno v klasických limonádách známých značek. Hlavním přínosem Kombuchy je fyzikálně-chemické složení. Pravidelné užívání nápoje posiluje imunitu, reguluje krevní tlak a hladinu cholesterolu. Pomáhá při nespavosti a hypertenzi. Čistí játra od toxinů a utápí žízeň. Kombucha s příchutí zlepší práci žaludečního traktu a přispívá ke zdravému spánku. Složení: organická voda z Plzeňského kraje s minerálním složením, organický zelený čaj, odvar z heřmánku, organický třtinový cukr, kultura kombuchy Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Kombucha Heřmánek BIO.

Long life biotea Kombucha bílý čaj 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha bílý čaj 500 ml Kombucha je kyselé sladký nápoj z čajového hřibu. Získává se z procesu fermentace čaje a symbiózy kvasinek a určitých druhů bakterií. Díky symbióze kvasinek se uvolňuje oxid uhličitý, který sytí nápoj organickou přirozenou cestou. Zastánci zdravého životního stylu v Kombuche vidí nejlepší alternativu za škodlivé limonády ze supermarketu. Není čemu se divit, vždyť nápoj z houbového čaje je schopen rychle uhasit žízeň je zdrojem vitamínů a ,probiotik a organických kyselin. Kombucha je velmi oblíbená v zemích s vysokou životní úrovní. Většina obyvatel Ameriky, kteří se obávají o své zdraví, se snaží tento nápoj co nejčastěji konzumovat. Nápoj z houbového čaje posiluje imunitu, zlepšuje trávení,uklidňuje a může pomocí při hypertenzi. Kombucha s příchutí bílého čaje dokáže osvěžit a dopřát příjemnou osvěžující chuť. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha bílý čaj je nápoj s jemnou a osvěžující chutí ve kterém můžeme pocítit tóny chuti žlutého cukrového melounu broskve a jahod.

Captain Kombucha ZERO zázvor a citron 400 ml

60.00 
Captain Kombucha ZERO zázvor a citron 400 ml 100% přírodní, čerstvé, jemně perlivé s vyváženou kyselostí, bez umělých přísad konzervantů nebo umělých barviv. 100% přírodní organické a veganské ingrdience, s probiotiky, s benefity pro naše zažívání a celkově lepší každodenní pocit. Složení: Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr*, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy), přírodní zázvorové aroma 0,18 %, přírodní citronové aroma 0,14 %, probiotické bakterie Bacillus coagulans.   *Během fermentace je vyloučen veškerý cukr. Upozornění: Nikdy neprotřepávejte! Otevírejte opatrně. Skladujte na suchém chladném místě, chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte při teplotě mezi 0 °C až 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.  100% přírodní, čerstvé, jemně perlivé s vyváženou kyselostí, bez umělých přísad konzervantů nebo umělých barviv.

Captain Kombucha ZERO originál 400 ml

60.00 
Captain Kombucha ZERO originál 400 ml 100% přírodní, čerstvé, jemně perlivé s vyváženou kyselostí, bez umělých přísad konzervantů nebo umělých barviv. 100% přírodní organické a veganské ingrdience, s probiotiky, s benefity pro naše zažívání a celkově lepší každodenní pocit.     Složení: Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr*, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy), přírodní bergamotové aroma 0,19 %, probiotické bakterie Bacillus coagulans. * Během fermentace je vyloučen veškerý cukr. Upozornění: Nikdy neprotřepávejte! Otevírejte opatrně. Skladujte na suchém chladném místě, chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte při teplotě mezi 0 °C až 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.  100% přírodní, čerstvé, jemně perlivé s vyváženou kyselostí, bez umělých přísad konzervantů nebo umělých barviv.

Projekt Kombucha Tulsi bazalka posvátná – plech 330 ml

69.00 
Projekt Kombucha Tulsi bazalka posvátná - plech 330 ml Tulsi neboli bazalka posvátná propůjčuje nápoji hutnou bylinnou až zemitou chuť s nádechem tajemna. Je to královna ajurvédských bylin, její benefity jsou známy po tisíce let. Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není tato kombucha provázena typickou octovou pachutí ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin. Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete! Složení: Nálev ze zeleného čaje a tulsi 96 % (pitná voda, zelený čaj, tulsi), cukr, kvasinkové kultury, bakterie mléčného kvašení. Přirozeně obsahuje oxid uhličitý a alkohol (0,5 – 1,2%). Tulsi neboli bazalka posvátná propůjčuje nápoji hutnou bylinnou až zemitou chuť s nádechem tajemna. Je to královna ajurvédských bylin, její benefity jsou známy po tisíce let.

Projekt Kombucha Jasmín – plech 330 ml

69.00 
Projekt Kombucha Jasmín - plech 330 ml Květinová a svěží kombucha. Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není tato kombucha provázena typickou octovou pachutí ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin. Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete! Složení: Odvar ze zeleného čaje s květy jasmínu min. 90 % (pitná voda, zelený čaj s příchuti jasmínu 0,5 %), cukr, kvasinkové kultury a bakterie mléčného kvašení. Přirozeně obsahuje oxid uhličitý a alkohol (0,5 – 1,2 %). Kombucha je zelený čaj s jemnou kyselinkou a trochou osvěžující svíravosti typické právě pro většinu kvalitních zelených čajů.

Projekt Kombucha Citronová tráva – plech 330 ml

69.00 
Projekt Kombucha Citronová tráva - plech 330 ml Jin a Jang. Dokonnalá harmonie dvou zcela odlišných chutí. Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není naše kombucha provázena typickou octovou pachutí ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin. Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který Vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete! Složení: odvar z černého čaje a citronové trávy (pitná voda, černý čaj 0,5 %, citronová tráva 0,5 %), cukr, kvasinkové kultury a bakterie mléčného kvašení. Přirozeně obsahuje oxid uhličitý a alkohol (0,5 – 1,2 %). Kombucha Citronová tráva má svěží tóny citronové trávy snoubící se s hutnou a příjemně zemitou chutí černého čaje Pu-erh s medovými podtóny.

Long life biotea Kombucha zelený čaj 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha zelený čaj 500 ml Kombucha je nápoj z houbového čaje, který se získává díky symbióze bakterií a kvasinek. Na pohled čajová houba vypadá jako medúza hnědé b