Long life biotea Kombucha zelený čaj 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha zelený čaj 500 ml Kombucha je nápoj z houbového čaje, který se získává díky symbióze bakterií a kvasinek. Na pohled čajová houba vypadá jako medúza hnědé barvy. Pěstuje se již více než po tisíciletí, nicméně široké proslulosti se nápoj dočkal v moderní době. Jeho popularitu ovlivnily výzkumy složení hotového nápoje. Ukázalo se že nápoj obsahuje velké množství probiotik obnovující střevní mikroflóru. Proto se mu někdy přezdívá probiotický nápoj. Pokud jde o názvy nápoje, je často označován jako „elixír mládí a zdraví“ а je tomu zcela vědecké vysvětlení. Kombucha dokáže ovlivnit lidskou kůži tím, že jí zbaví zbaví pigmentů a některých druhů vyrážky. Je plná antioxidantů, které chrání organismus před vnějšími agresivními účinky okolního prostředí na imunitu. Z toho vyplývá že nápoj skutečně může pomoci ke zlepšení zdravotního stavu. Zastánci zdravého životního stylu pravidelně konzumují Kombuchu jako prevenci proti nemocem a považují ji za náhradu škodlivých sladkých limonád s umělými sladidly. Kombucha s příchutí zeleného čaje nadchne stejně jako kávový nápoj nebo vaše oblíbená sladká limonáda. Dodá sílu na celý den. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha Zelený Čaj je nápoj s jemnou a sladkou chutí který organismu poskytuje velké množství antioxidantů dodává sílu a zlepšuje sebevědomí.

Long life biotea Kombucha bílý čaj 500 ml

66.00 
Long life biotea Kombucha bílý čaj 500 ml Kombucha je kyselé sladký nápoj z čajového hřibu. Získává se z procesu fermentace čaje a symbiózy kvasinek a určitých druhů bakterií. Díky symbióze kvasinek se uvolňuje oxid uhličitý, který sytí nápoj organickou přirozenou cestou. Zastánci zdravého životního stylu v Kombuche vidí nejlepší alternativu za škodlivé limonády ze supermarketu. Není čemu se divit, vždyť nápoj z houbového čaje je schopen rychle uhasit žízeň je zdrojem vitamínů a ,probiotik a organických kyselin. Kombucha je velmi oblíbená v zemích s vysokou životní úrovní. Většina obyvatel Ameriky, kteří se obávají o své zdraví, se snaží tento nápoj co nejčastěji konzumovat. Nápoj z houbového čaje posiluje imunitu, zlepšuje trávení,uklidňuje a může pomocí při hypertenzi. Kombucha s příchutí bílého čaje dokáže osvěžit a dopřát příjemnou osvěžující chuť. Certifikáty: EURO-LEAF - Evropská certifikace pro ekologické výrobky BIO PRODUCT OF AGRICULTURE - Certifikace ČR pro výrobek ekologického zemědělství OM KOSHER - Mezinárodní certifikát kvality Bio Kombucha bílý čaj je nápoj s jemnou a osvěžující chutí ve kterém můžeme pocítit tóny chuti žlutého cukrového melounu broskve a jahod.

Country Life Kombucha zelená BIO 2l

101.00 
Country Life Kombucha zelená BIO 2l Složení: Nálev ze zeleného čaje 92 % (pitná voda, zelený čaj*), třtinový cukr*, kvasinkové kultury, bakterie mléčného a octového kvašení. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Fermentovaný nealkoholický nápoj ochucený.