ManaPowder Apricot Mark 7 balení 7 kusů

2,303.00 
ManaPowder Apricot Mark 7 balení 7 kusů Již sedmá generace nutričně kompletního jídla ve formě prášku. Stačí smíchat s vodou. Osvěžující meruňková příchuť. Rekordních 42 esenciálních živin v každém doušku. To je ManaPowder Apricot Mark 7. Mana obsahuje přesně vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků z vysoce kvalitních a nutričně bohatých rostlinných zdrojů včetně všech esenciálních vitamínů a minerálů, aby vašemu tělu a mysli naprosto nic nechybělo. Příprava:  1 porci připravíte smícháním 86 g prášku a 300 ml vody. K dávkování prášku můžete použít 5 vrchovatých polévkových lžic, případně 2 originální odměrky od výrobce. Promíchejte 30 vteřin v uzavřené láhvi nebo v mixéru a je hotovo. Skvěle se také hodí na přípravu sladkých i slaných smoothies. Složení: Směs proteinů (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný protein, protein z hnědé rýže, dýňový protein, chlorella), maltodextrin, ovesná vláknina, isomaltulosa*, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, olej z mikrořas Schizochytrium sp., kokosový MCT C8 olej (triglyceridy kyseliny kaprylové C8), slunečnicový olej, ovesný olej, zastudena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (arabská guma, xanthan), sůl, vitaminy a minerální látky (citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2 a D3), vitamin E, vitamin K1, cholin bitartrát, směs tokoferolů, sladidlo (sukralosa), barvivo (karoteny), aroma. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Nutričně kompletní jídlo ve formě prášku. Osvěžující meruňková příchuť. Celkem 35 jídel.

Mana Powder Choco Mark 7 – balení 7 kusů

2,303.00 
Mana Powder Choco Mark 7 - balení 7 kusů ManaPowder™ je nutričně kompletní jídlo ve formě prášku - božsky čokoládová příchuť.  S vysokým obsahem bílkovin, s vitaminy a minerálními látkami. Zdroj vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin je 1,7 g na 100 g. S isomaltulosou* a sladidlem. Vhodné pro vegany. Bez GMO. Manu vyvíjí v laboratoři tým českých vědců a odborníků z oblasti potravinářství, biochemie a chemie přímo v pražském výrobním závodě. Složení Many je postaveno na dvou vlastních klinických studiích, které vznikly ve spolupráci s Karlovou univerzitou, dále na bázi klinických studií Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), Světové zdravotnické organizace (WHO) a zkušenostech z klinické medicíny. Složení: směs proteinů (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný protein, protein z hnědé rýže, dýňový protein, chlorella), maltodextrin, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, ovesná vláknina, isomaltulosa*, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, kokosový MCT C8 olej (triglyceridy kyseliny kaprylové C8), olej z mikrořas Schizochytrium sp., slunečnicový olej, ovesný olej, zastudena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (arabská guma, xanthan), sůl, vitaminy a minerální látky (citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2 a D3), vitamin E, vitamin K1, cholin bitartrát, směs tokoferolů, sladidlo (sukralosa), aroma.    Nutričně kompletní jídlo ve formě prášku. Božsky čokoládová příchuť.

KetoDiet Třítýdenní balíček Medium 1. krok

5,270.00 
KetoDiet Třítýdenní balíček Medium 1. krok Administrativní zařazení: Instantní směsi na přípravu jídel a nápojů Složení: 1 balení Proteinového nápoje -  7 porcí, příchuť jahoda a banán 1 balení Proteinového nápoje -  7 porcí, příchuť malina a černý rybíz 1 balení Proteinového nápoje - 7 porcí, příchuť meruňka a mango 1 balení Proteinového nápoje - 7 porcí, příchuť lískový oříšek a čokoláda 1 balení Proteinového smoothie - 7 porcí, příchuť pomeranč 1 balení Proteinového nápoje - 7 porcí, příchuť vanilka 1 balení Proteinových placek - 7 porcí, česneková příchuť 1 balení Proteinových omelet - 7 porcí, sýrová příchuť 1 balení Proteinových kaší - 7 porcí, příchuť čokoláda 1 balení Proteinových polévek - 7 porcí, hovězí s nudlemi 1 balení Proteinových polévek - 7 porcí, se sýrovou příchutíi 1 balení Proteinové panna cotty - 7 porcí, příchuť smetany a vanilky 1 balení Proteinového chleba - 7 porcí Proteinových tyčinek - 7 porcí (14 ks), s arašídy 1 balení Proteinových těstovin Fusilli - 7 porcí 1x Shaker 1x Brožura k dietnímu plánu Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Směsi na přípravu těch nejoblíbenějších produktů KetoDiet. Veškerá balení jsou o velikosti jedné porce, takže nemusíte nic složitě vážit a přepočítávat. Stejně tak nemusíte řešit skladbu jídelníčku, program je naprosto vyvážený. Nečeká Vás žádné složité vaření a skladba jídelníčku bude taky pestrá, nemusíte se bát stereotypu. Celým programem Vás navíc provede brožurka, která je součástí balení. Použití: Vše připravíte snadno a rychle, žádné vaření a ideální i na cesty. UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti a těhotné ženy. Prémiový balíček k plánovanému Keto dietnímu programu, 105 porcí a brožura, která Vás programem hravě provede.

ManaDrink Apricot Mark 7 1x330ml

99.00 
ManaDrink Apricot Mark 7 1x330ml Mana Mark 7 nabízí možnost, jak se plnohodnotně kdekoli najíst. Jedná se o nápoj složený ze sójové a hrachové bílkoviny a také směsi ovesného, dýňového proteinu a proteinu z hnědé rýže. Obsahuje 42 esenciálních živin, 5,1 g bílkovin a 1,3 g vlákniny ve 100 ml. Jistě vás potěší i svojí lahodnou chutí a kompaktním balením. Nápoj si můžete vzít do práce, na výlet, cesty i sport. Trvanlivé jídlo s meruňkovou příchutí. Složení: Pitná voda, proteiny (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný protein, protein z hnědé rýže, dýňový protein, chlorella), maltodextrin, ovesná vláknina, isomaltulosa, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, kokosový MCT C8 olej (triglyceridy kyseliny kaprylové C8), olej z mikrořas Schizochytrium sp., slunečnicový olej, ovesný olej, zastudena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin, celulosa, celulosová guma), sůl, vitaminy a minerální látky (citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2 a D3), vitamin E, vitamin K1, cholin bitartrát, sladidlo (sukralosa), barvivo (karoteny), aroma. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Nutričně kompletní jídlo ve formě nápoje. Osvěžující meruňková příchuť.

ManaPowder Origin Mark 7 1×430 g

329.00 
ManaPowder Origin Mark 7 1x430 g ManaPowder™ je nutričně kompletní jídlo ve formě prášku. S vysokým obsahem bílkovin, s vitaminy a minerálními látkami. Zdroj vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin je 1,7 g na 100 g. S isomaltulosou* a sladidlem. Vhodné pro vegany. Bez GMO. Manu vyvíjí v laboratoři tým českých vědců a odborníků z oblasti potravinářství, biochemie a chemie přímo v pražském výrobním závodě. Složení Many je postaveno na dvou vlastních klinických studiích, které vznikly ve spolupráci s Karlovou univerzitou, dále na bázi klinických studií Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), Světové zdravotnické organizace (WHO) a zkušenostech z klinické medicíny. Příprava:  1 porci připravíte smícháním 86 g prášku a 300 ml vody. K dávkování prášku můžete použít 5 vrchovatých polévkových lžic, případně 2 originální odměrky od výrobce. Promíchejte 30 vteřin v uzavřené láhvi nebo v mixéru a je hotovo. Skvěle se také hodí na přípravu sladkých i slaných smoothies. Složení: Směs proteinů (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný protein, protein z hnědé rýže, dýňový protein, chlorella), maltodextrin, ovesná vláknina, isomaltulosa*, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, kokosový MCT C8 olej (triglyceridy kyseliny kaprylové C8), olej z mikrořas Schizochytrium sp., slunečnicový olej, ovesný olej, zastudena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (arabská guma, xanthan), sůl, vitaminy a minerální látky (citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2 a D3), vitamin E, vitamin K1, cholin bitartrát, směs tokoferolů, sladidlo (sukralosa), aroma.  Mana Powder Origin Mark 7 je nutričně kompletní jídlo ve formě prášku.

ManaPowder Choco Mark 7 1×430 g

329.00 
ManaPowder Choco Mark 7 1x430 g ManaPowder™ je nutričně kompletní jídlo ve formě prášku - božsky čokoládová příchuť.  S vysokým obsahem bílkovin, s vitaminy a minerálními látkami. Zdroj vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin je 1,7 g na 100 g. S isomaltulosou* a sladidlem. Vhodné pro vegany. Bez GMO. Manu vyvíjí v laboratoři tým českých vědců a odborníků z oblasti potravinářství, biochemie a chemie přímo v pražském výrobním závodě. Složení Many je postaveno na dvou vlastních klinických studiích, které vznikly ve spolupráci s Karlovou univerzitou, dále na bázi klinických studií Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), Světové zdravotnické organizace (WHO) a zkušenostech z klinické medicíny. Příprava:  1 porci připravíte smícháním 86 g prášku a 300 ml vody. K dávkování prášku můžete použít 5 vrchovatých polévkových lžic, případně 2 originální odměrky od výrobce. Promíchejte 30 vteřin v uzavřené láhvi nebo v mixéru a je hotovo. Skvěle se také hodí na přípravu sladkých i slaných smoothies. Složení: směs proteinů (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný protein, protein z hnědé rýže, dýňový protein, chlorella), maltodextrin, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, ovesná vláknina, isomaltulosa*, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, kokosový MCT C8 olej (triglyceridy kyseliny kaprylové C8), olej z mikrořas Schizochytrium sp., slunečnicový olej, ovesný olej, zastudena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (arabská guma, xanthan), sůl, vitaminy a minerální látky (citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2 a D3), vitamin E, vitamin K1, cholin bitartrát, směs tokoferolů, sladidlo (sukralosa), aroma.    Mana Powder Choco Mark 7 je nutričně kompletní jídlo ve formě prášku. Božsky čokoládová příchuť.

ManaPowder Apricot Mark 7 1×430 g

329.00 
ManaPowder Apricot Mark 7 1x430 g Již sedmá generace nutričně kompletního jídla ve formě prášku. Stačí smíchat s vodou. Osvěžující meruňková příchuť. Rekordních 42 esenciálních živin v každém doušku. To je ManaPowder Apricot Mark 7. Mana obsahuje přesně vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků z vysoce kvalitních a nutričně bohatých rostlinných zdrojů včetně všech esenciálních vitamínů a minerálů, aby vašemu tělu a mysli naprosto nic nechybělo. Příprava:  1 porci připravíte smícháním 86 g prášku a 300 ml vody. K dávkování prášku můžete použít 5 vrchovatých polévkových lžic, případně 2 originální odměrky od výrobce. Promíchejte 30 vteřin v uzavřené láhvi nebo v mixéru a je hotovo. Skvěle se také hodí na přípravu sladkých i slaných smoothies. Složení: Směs proteinů (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný protein, protein z hnědé rýže, dýňový protein, chlorella), maltodextrin, ovesná vláknina, isomaltulosa*, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, olej z mikrořas Schizochytrium sp., kokosový MCT C8 olej (triglyceridy kyseliny kaprylové C8), slunečnicový olej, ovesný olej, zastudena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (arabská guma, xanthan), sůl, vitaminy a minerální látky (citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2 a D3), vitamin E, vitamin K1, cholin bitartrát, směs tokoferolů, sladidlo (sukralosa), barvivo (karoteny), aroma. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Nutričně kompletní jídlo ve formě prášku. Osvěžující meruňková příchuť.

ManaDrink Origin Mark 7 1×330 ml

99.00 
ManaDrink Origin Mark 7 1x330 ml Mana obsahuje přesně vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků z vysoce kvalitních a nutričně bohatých rostlinných zdrojů včetně všech esenciálních vitamínů a minerálů, aby tvému tělu a mysli naprosto nic nechybělo. Rekordních 42 esenciálních živin v každém doušku. Manu vyvíjí v laboratoři tým českých vědců a odborníků z oblasti potravinářství, biochemie a chemie přímo v pražském výrobním závodě. Složení Many je postaveno na dvou vlastních klinických studiích, které vznikly ve spolupráci s Karlovou univerzitou, dále na bázi klinických studií Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), Světové zdravotnické organizace (WHO) a zkušenostech z klinické medicíny. Složení: Pitná voda, proteiny (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný, konopný, rýžový a řasový protein), maltodextrin, ovesná vláknina, isomaltulosa*, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, olej z mikrořas Schizochytrium sp., za studena lisovaný kokosový olej, slunečnicový olej, ovesný olej, za studena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin, celulosa, celulosová guma), vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, mléčnan hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2), vitamin E, vitamin K1, sladidlo (sukralosa), aroma. S vysokým obsahem bílkovin, s vitaminy a minerálními látkami. Zdroj omega-3 mastných kyselin (0,33 g/100 ml). S cukry* a sladidlem. Vhodné pro vegany. Bez GMO. Skladování: Chraňte před mrazem, teplem a přímým slunečním zářením. Před otevřením protřepejte. Po otevření ihned spotřebujte. Mana Drink Origin Mark 7 je již sedmá generace nutričně kompletního jídla ve formě nápoje.  

ManaDrink Choco Mark 7 1×330 ml

99.00 
ManaDrink Choco Mark 7 1x330 ml Mana obsahuje přesně vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků z vysoce kvalitních a nutričně bohatých rostlinných zdrojů včetně všech esenciálních vitamínů a minerálů, aby tvému tělu a mysli naprosto nic nechybělo. Rekordních 42 esenciálních živin v každém doušku. Božsky čokoládová příchuť. Manu vyvíjí v laboratoři tým českých vědců a odborníků z oblasti potravinářství, biochemie a chemie přímo v pražském výrobním závodě. Složení Many je postaveno na dvou vlastních klinických studiích, které vznikly ve spolupráci s Karlovou univerzitou, dále na bázi klinických studií Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), Světové zdravotnické organizace (WHO) a zkušenostech z klinické medicíny. Složení: Pitná voda, proteiny (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný, konopný, rýžový protein a protein ze sladkovodní řasy), maltodextrin, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, ovesná vláknina, isomaltulosa*, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, olej z mikrořas Schizochytrium sp., za studena lisovaný kokosový olej, slunečnicový olej, ovesný olej, za studena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin, celulóza, celulózová guma), vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, mléčnan hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2), vitamin E, vitamin K1, sladidlo (sukralosa), aroma. * Isomaltulosa je zdrojem glukosy a fruktosy. Mana Drink Choco Mark 7 je nutričně kompletní jídlo ve formě nápoje, božsky čokoládová příchuť.