Zobrazen 1. – 18. z 110 výsledků

Mogador Zajíc Sojový nápoj s vlákninou + probiotika 400 g

75.00 
Zajíc Sojový nápoj s vlákninou + probiotik 400 g výrobek neobsahuje lepek ani laktózu obsahuje vlákninu obsahuje probiotické kultury Bacillus coagulans výrobek neobsahuje geneticky modifikované organismy Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový zdravotní stav každého člověka. Využijte vlastnosti Sojového nápoje Zajíc s vlákninou a probiotiky, zařaďte jej do svého jídelníčku a jistě oceníte výhody jeho používání. Hlavní výhody Sojového nápoje Zajíc s vlákninou a probiotiky jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití. Nezastupitelnou úlohu má především pro osoby s intolerancí k laktóze klasického kravského mléka. Sojový nápoj Zajíc s vlákninou a probiotiky je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný. Složení: sušený kukuřičný sirup, sójová složka 26,4 % (částečně ztužený sójový olej, sójová bílkovina), vláknina inulin 7,5 %, sladidlo maltitol, regulátor kyselosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kaseinát sodný, probiotická kultura Bacillus coagulans, protispékavá látka oxid křemičitý, jedlá sůl, aroma, barvivo karoteny. K přípravě nápoje zalijeme 25g tj. 2 velké polévkové lžíce nebo 6 kávových lžiček 250 ml nejlépe 60-90 °C teplé vody. Zamícháme a můžeme servírovat. Při přípravě studeného nápoje doporučujeme použít mixér. Z jednoho výrobku 400g lze připravit 4 litry nápoje. Foto je ilustrační.       Hlavní výhody Sojového nápoje Zajíc s vlákninou a probiotiky jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití.

Mogador Zajíc Sojový nápoj s příchutí smetany 400 g

73.00 
Mogador Zajíc Sojový nápoj s příchutí smetany 400 g Nápoj neobsahuje lepek ani laktózu. S jemnou smetanovou příchutí. Výrobek neobsahuje geneticky modifikované organismy. Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový zdravotní stav každého člověka. Využijte vlastnosti Sojového nápoje Zajíc s příchutí smetany, zařaďte jej do svého jídelníčku a jistě oceníte výhody jeho používání. Hlavní výhody smetanového nápoje Zajíc jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití. Nezastupitelnou úlohu má především pro osoby s intolerancí k laktóze klasického kravského mléka. Sojový nápoj Zajíc s příchutí smetany je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný. Sójový nápoj Zajíc s příchutí smetany je vhodný k přípravě alternativy klasického mléka, nápojů, osvěžujících koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá klasické mléko. Složení: sušený glukózový sirup, sójová složka 29 % (částečně ztužený sójový olej, sójová bílkovina), regulátor kyselosti: fosforečnany draselné, emulgátor E471, kaseinát sodný, protispékavá látka oxid křemičitý, jedlá sůl, aroma, barvivo: karoteny K přípravě nápoje zalijeme 25 g (tj. 2 velké polévkové lžíce nebo 6 kávových lžiček) 250 ml nejlépe 60-90 °C teplé vody. Zamícháme a můžeme servírovat. Při přípravě studeného nápoje doporučujeme použít mixér. Z jednoho výrobku 400g lze připravit 4 litry nápoje. Sojový nápoj s příchutí smetanyje bez lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití.

Mogador Zajíc Sojový nápoj plus+ 350 g

70.00 
Mogador Zajíc Sojový nápoj plus+ 350 g Zajíc PLUS lze použít jako alternativu kravského mléka, patří do skupiny přírodních rostlinných produktů. Neobsahuje cholesterol, laktózu a je přirozeně bezlepkový. Mezi další přednosti patří vysoká výživnost, lehká stravitelnost a snadná příprava. Je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro bezlepkovou dietu, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Uvítají jej také zájemci o racionální výživu. Zajíc plus je jediným výrobkem svého druhu na tuzemském trhu, který je kromě vápníku a lecitinu navíc obohacen vyváženou kombinací deseti vitamínů. 250 ml nápoje připraveného podle návodu obsahuje 33% doporučené denní dávky uvedených vitamínů a 35% doporučené denní dávky vápníku. Použití: K přípravě chutného mléka, nápojů, koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček, těsta a všude tam, kde se používá kravské mléko. Složení: částečně hydrogenovaný sójový olej, sušený kukuřičný sirup, tepelně upravená sója, lecitin, vápník, vitamínový komplex (B1, B2, B6, B12, E, C, kys.pantothenová, biotin, niacin, kys. listová), regulátor kyselosti fosforečnan draselný, emulgátor E 471, protispékavá látka oxid křemičitý, barviva E 160b a E 100, přírodně identické aroma   Zajíc PLUS lze použít jako alternativu kravského mléka, patří do skupiny přírodních rostlinných produktů.

Mogador Zajíc Sojový nápoj natural 400 g

70.00 
Mogador Zajíc Sojový nápoj natural 400 g Zajíc natural lze použít jako alernativu kravského mléka, patří do skupiny přírodních rostlinných produktů. Neobsahuje cholesterol, laktózu a je přirozeně bezlepkový. Mezi další přednosti patří vysoká výživnost, lehká stravitelnost a snadná příprava. Je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro bezlepkovou dietu. Uvítají jej také zájemci o racionální výživu. Použití: K přípravě chutného nápoje, koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako vynikající přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá kravské mléko. Složení: částečně hydrogenovaný sójový olej, sušený kukuřičný sirup, tepelně upravená sója, regulátor kyselosti fosforečnan draselný, emulgátory lecitin a E 471, protispékavá látka oxid křemičitý, barviva E 160b a E 100, přírodně identické aroma.  Vhodný pro alergiky na laktózu kravského mléka, pro osoby s bezlepkovou dietou a zájemce o racionální stravování.

Mogador Zajíc Pohankový nápoj 400 g

73.00 
Mogador Zajíc Pohankový nápoj 400 g Nápoj neobsahuje lepek ani laktózu. Výrobek neobsahuje geneticky modifikované organismy. Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový zdravotní stav každého člověka. Využijte vlastnosti pohankového nápoje Zajíc, zařaďte jej do svého jídelníčku a jistě oceníte výhody jeho používání. Hlavní výhody pohankového nápoje zajíc jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití. Nezastupitelnou úlohu má především pro osoby s intolerancí k laktóze klasického kravského mléka. Pohankový nápoj Zajíc je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný. K přípravě nápoje zalijeme 25g tj. 2 velké polévkové lžíce nebo 6 kávových lžiček 250 ml nejlépe 60-90 °C teplé vody, zamícháme. Při přípravě studeného nápoje doporučujeme použít mixér. Složení: sušený kukuřičný sirup, částečně ztužený rostlinný olej, pohanková mouka 7 %, sladidlo maltitol, regulátor kyselosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kaseinát sodný, protispékavá látka oxid křemičitý, jedlá sůl, stabilizátor karagenan, aroma, barvivo karoteny. Může obsahovat sóju. Z jednoho výrobku 400 g lze připravit 4 litry nápoje. Pohankový nápoj bez lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití.

Mogador Rostlinný nápoj Zajíc Vegan 400 g

72.00 
Mogador Rostlinný nápoj Zajíc Vegan 400g sáček Sušená směs pro přípravu nápoje se sójou, vitamíny a vápníkem, se sladidlem. bez lepku, laktózy a jiných složek mléčného původu. Složení: sušený glukózový sirup, sójová složka 35 % (částečně ztužený sójový olej, sójová bílkovina), sladidlo maltitol, modifikovaný kukuřičný škrob, vápník (uhličitan vápenatý), stabilizátor E340, aroma, směs vitamínů (vitamíny C, E, B6, B1, B2, B12, niacin, kyselina pantotenová, kyselina listová, biotin), emulgátor E 471, protispékavá látka oxid křemičitý, barvivo karoteny Nutriční hodnoty: Energetická hodnota 2152 kJ / 516 kcal Tuky 31 g z toho nasycené mastné kyseliny 6,9 g Sacharidy 57 g z toho cukry 7,7 g Bílkoviny 4,2 g Sůl 0,08 g Sušená směs pro přípravu nápoje se sójou, vitamíny a vápníkem, se sladidlem. bez lepku, laktózy a jiných složek mléčného původu.

Mogador Kokosový nápoj zajíc 400 g

75.00 
Mogador Kokosový nápoj zajíc 400 g Vhodný pro přípravu cereálních snídaní, osvěžujících koktejlů i vařených pokrmů. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný. Kokosový nápoj zajíc je alternativa kravského mléka, bezlaktózová, bez lepku a neobsahuje geneticky modifikované organismy. Složení: glukózový sirup, neztužený kokosový olej 35 %, stabilizátor E340, kaseinát sodný, aroma, protispékavá látka oxid křemičitý, emulgátor E472e, barvivo karoteny. Kokosový nápoj zajíc je alternativa kravského mléka, bezlaktózová, bez lepku a neobsahuje geneticky modifikované organismy.

Kávoviny Melta 500 g

32.00 
Kávoviny Melta 500 g Směs pražených kořenů čekanky obecné, cukrové řepy, praženého mletého žita a ječmene. Vzpomeňte si na babiččino dobré kafe z melty a ochutnejte  rostlinný nápoj, který obsahuje: žito, ječmen, čekankový kořen.  Mletá pražená kávovinová směs.

Isola Rýžový nápoj mandlový BIO 1000 ml

74.00 
Isola Rýžový nápoj mandlový BIO 1000 ml Rýžové nápoje Isola BIO jsou vyrobeny z italské rýže, jsou 100% rostlinného původu, bezlepkové, neobsahují laktózul. Rýžový nápoj mandlový je jemně přislazený agávovým sirupem. Složení: voda, italská rýže* 17%, mandle* 3%, slunečnicový olej lisovaný za studena *, jedlá mořská sůl. * z ekologického zemědělství Skladování: Před použitím protřepejte. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 3-4 dní. Rýžové nápoje Isola BIO jsou vyrobeny z italské rýže, jsou 100% rostlinného původu, bezlepkové, neobsahují laktózu. Rýžový nápoj mandlový je jemně přislazený agávovým sirupem.

Isola Rýžový nápoj kokosový BIO 1000 ml

82.00 
Isola Rýžový nápoj kokosový BIO 1000 ml Rýžový nápoj kokos 1000 ml díky použité technologii výroby obsahuje velmi důležité enzymy přeměňující cukry na glukózu. Nápoj má příjemně nasládlou chuť a díky kokosu krásně voní exotikou. Neobsahuje žádné přidané cukry ani jiná sladidla, má nízký obsah tuku a soli a je vyroben na 100 % z rostlinných složek bez GMO. Vychlazený nápoj je velmi osvěžující v létě, ale lze ho pít i mírně ohřátý v kakaových nápojích, koktejlech, nebo ho přidávat při pečení do dezertů a při vaření do sladkých pokrmů. Díky svým nutričním hodnotám je vynikající alternativou klasického mléka pro vegany, vegetariány a osoby trpícími alergií na laktózu a lepek. Alergeny: bez alergenů Složení: voda, rýže (15%), kokosové mléko (2%), mořská sůl, přírodní aroma z kokosu Země původu: Španělsko Nápoj má příjemně nasládlou chuť a díky kokosu krásně voní exotikou. Neobsahuje žádné přidané cukry ani jiná sladidla, má nízký obsah tuku a soli a je vyroben na 100 % z rostlinných složek bez GMO.

Body&Future Rýžový nápoj 1000 ml

41.00 
Body&Future Rýžový nápoj 1000 ml Rostlinný nápoj je vyroben z kvalitní rýže díky čemuž má nápoj tak dokonale příjemnou a vyváženou chuť. Rýže je významný zdroj vlákniny, která má výborné zdravotní účinky a napomáhá našemu trávení. Nápoj je obohacen o veganský vitamín D3 a vápník, který pečuje o správné fungování svalů a kostí. Je jemně sladké chuti a vhodný pro vegany. Bez konzervačních látek, bez GMO a bez laktózy. Naleznete v ekologickém obalu. Složení: Pramenitá voda, rýžová mouka 12,5 %, řepkový olej, vápník, emulgátor: slunečnicový lecitin, mořská sůl, stabilizátor: guma gellan, vitamín D3. Může obsahovat ořechy a sóju. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Rýžový nápoj patří mezi nejpopulárnější varianty rostlinných nápojů díky svému všestrannému využití.

Biolinie Špaldové kafe instantní 100% BIO 200 g

154.00 
Biolinie Špaldové kafe instantní 100% BIO 200 g Kávový rituál pro ty, kteří chtějí kávu bez kofeinu. Neobsahuje kofein a proto se hodí i pro těhotné a kojící ženy a malé děti. Připravíte ho během chvíle zalitím horkou či studenou vodou.  Složení: Pšenice špalda BIO 100 % Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření pečlivě uzavřete. Kávový rituál pro ty, kteří chtějí kávu bez kofeinu. Neobsahuje kofein a proto se hodí i pro těhotné a kojící ženy a malé děti.

Van Houten Belgický čokoládový instantní nápoj Ruby 750 g

399.00 
Van Houten Belgický čokoládový instantní nápoj Ruby 750 g Tento skvělý čokoládový nápoj je vyjímečný a připravíte z něho lahodné horké nápoje s čokoládovou chutí. Můžete ozdobit šlehačkou nebo zmrzlinoua a připravit si tak domácí kavárenskou atmosféru. Jeho chuť není hořká ani sladká, má intezvní ovocnou chuť. Společnost Van Houten stále dbá na tradici a dává důsledný důraz na preciznost ve všech krocích výroby. Díky tomu nabízí široký výběr vysoce kvalitních čokoládových a kakaových drinků, které dokáží učarovat jednoduše každému. Kromě tradice se Van Houten věnuje i inovacím a dnes přináší svým konzumentům skvěle chutnající čokoládu s výrazně nižším obsahem cukru, tuku a kalorií. Společnost se pyšní nabídkou produktů, které přispívají k dobrému zdraví.Van Houten se účastnil bezpočtu mezinárodních soutěží, na kterých obdržel velké množství ocenění a zlatých medailí. Na konci 19. století se jméno Van Houten proslavilo jako světoznámý vynálezce kakaového prášku pro čokoládové drinky – a stalo se populární značkou. Složení: čokoláda v prášku 94 % (cukr, kakao), vyrobeno z Ruby kakaových bobů, cukr, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, koncentrát z červené řepy 3 %, sušená syrovátka, mléko, koncentrát z mrkve 0,5 %, kyselina citronová, přírodní vanilkové aroma. Belgický čokoládový instantní nápoj Ruby je neodolatelně lahodný nápoj v prášku.

Topnatur Nápoj rýžový instantní natural 350 g

72.00 
TOPNATUR Nápoj rýžový instantní natural 350 g Rýžový nápoj je jedním z nejoblíbenějších nápojů z naší nabídky. Hlavním důvodem bude jeho lahodná chuť. Je zdrojem velmi kvalitních rostlinných bílkovin a sacharidů. Rýžová mouka, kterou rýžový nápoj obsahuje, se vyznačuje velmi kvalitními nutričními hodnotami. Díky svému složení je určen pro lidi s bezlepkovou dietou a alergiky na mléčný cukr laktózu. Složení: glukózový sirup, kokosový tuk, rýžová mouka 23%, inulín, aroma, protispékavá látka oxid křemičitý, emulgátor: estery mastných kyselin, stabilizátor: fosforečnan draselný. Návod k přípravě: rozmíchejte 25g směsi (2 vrchovaté polévkové lžíce) v malém množství teplé vody na kašičku a doplňte do 250ml. Na přípravu studeného nápoje použijte mixér nebo šejkr. Rýžový nápoj je jedním z nejoblíbenějších nápojů z naší nabídky. Hlavním důvodem bude jeho lahodná chuť.

Provamel Nápoj rýžovo-kokosový BIO 1l

95.00 
Provamel Rýžovo-kokosový nápoj BIO 1l Je přirozeně bezlepkový, neobsahuje laktóru ani sóju. Má velmi lahodnou jemnou vůni a chuť. Tento nápoj můžete použít při přípravě koktejlů, kaší nebo konzumovat například s granolou. Složení: voda, rýže* (17 %), kokosové mléko* (4 %), mořská sůl, přírodní kokosové aroma*; * produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 260 kJ/62 kcal,bílkoviny:0,2g,sacharidy:12,5g,z toho cukry:6,5g,tuky:1,0g,z toho nasycené mastné kyseliny:0,8g,vláknina:0,8g,sůl:0,04g Skladování : Po otevření spotřebujte do 4 dnů a uchovávejte v teplotě do 7 °C. Nápoj je v biokvalitě, je přirozeně bezlepkový, neobsahuje laktóru ani sóju. Má velmi lahodnou jemnou vůni a chuť.  

Provamel Nápoj ovesný BIO 1 l

88.00 
Provamel Nápoj ovesný BIO 1 l Rostlinný nápoj v BIO kvalitě, který neobsahuje laktózu. Využití všude tam, kde se používá klasické mléko. Složení: ovesný nápoj* (pitná voda, oves* 11,9 %), slunečnicový olej*, vláknina z agáve*, mořská sůl *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství   Rostlinná alternativa mléka, která se hodí i na vaření a všude tam, kde se dá využít klasické živočišné mléko.

Kávoviny Horká čokoláda 10 x 25 g

52.00 
Kávoviny Horká čokoláda 10 x 25 g porcovaná Hustá, voňavá čokoláda pro chvíle pohody a relaxu. Složení: slazená směs kakaového prášku se sníženým obsahem tuku, sušená sypká směs dextrózy, rostlinného tuku a mléčné bílkoviny, sůl, zahušťovadlo E407, aroma. Horká čokoláda je porcovaná hustá, voňavá čokoláda pro chvíle pohody a relaxu.

Joya Sójový nápoj natural + Ca 1 l

59.00 
Joya Sójový nápoj natural + Ca 1 l Nápoj obohacený vápníkem,vitamínem D2 a B12, můžete podávat podobně jako klasické mléko. Vhodné pro vegany, jako alternativa k živočišnému mléku. Složení: Sójový základ 98 % (voda, sójové boby 7,1 %), cukr, uhličitan vápenatý, jedlá sůl, přírodní aromata, vitamin D, vitamin B12. Země původu: Rakousko Nápoj obohacený vápníkem, s vitamínem D2 a B12.