Zobrazen 1. – 18. z 37 výsledků

Vinný dům Veltlínské zelené víno suché Bag in box 5 l

299.00 
Vinný dům Veltlínské zelené víno suché Bag in box 5 l Toto svěží víno má světle zelenožlutou barvu, vůně je lehká s jemnou pepřnatostí doplněná o tóny po medu a lipovém květu. V chuti je příjemná s lehkou kyselinkou. Druh vína: bílé. Odrůda: Veltlínské zelené. Zařazení: suché. Země původu: Víno vyrobené v České republice z hroznů z Maďarska. Obsah alkoholu: 11,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu. Vinný dům Veltlínské zelené je suché bílé víno v ekonomickém balení Bag in box vyrobené v České republice z hroznů z Maďarska.

Vinný dům Pinot Gris víno polosuché Bag in box 5 l

329.00 
Vinný dům Pinot Gris víno polosuché Bag in box 5 l Víno má zlatožlutou barvu. Vůně je ovocitá, chuť je plná a extraktivní doplněna o chuť sušeného ovoce. Druh vína: bílé. Odrůda: Pinot gris. Zařazení: polosuché. Země původu: Víno vyrobené v České republice z hroznů z Maďarska. Obsah alkoholu: 11,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý.   Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.                           Vinný dům Pinot Gris bílé víno polosuché v balení Bag in box je ideální na posezení s přáteli nebo rodinnou oslavu.

Vajbar Ryzlink vlašský moravské zemské víno suché Bag in box 3 l

349.00 
Vajbar Ryzlink vlašský moravské zemské víno suché Bag in box 3 l Barva vína je světle zlatá. Vůně je pevná, plná a dynamická. Snoubí zralé citrusy s minerály, jemnými tóny bílého rybízu a kořením v závěru. Chuť je oblá a hladká, příjemně šťavnatá s bílým rybízem, citrusy a červeným grepem v dlouhém závěru. Druh vína: bílé. Odrůda: Ryzlink vlašský. Zařazení: suché. Přívlastek: Moravské zemské. Vinařská oblast: Morava. Obsah alkoholu: 11,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu. Vajbar Ryzlink vlašský je moravské zemské  suché víno v ekonomickém balené Bag in box.

Vajbar Rulandské šedé moravské zemské víno polosuché Bag in box 3 l

349.00 
Vajbar Rulandské šedé moravské zemské víno polosuché Bag in box 3 l Barva je sytě žluto-zlatá. Vůně je velmi bohatá, medově nasládlá, v tónu kvetoucích ovocných stromů, letní louky a bylinkového medu. Chuť je plná a hutná, středně dlouhá a výrazná. Dominuje tu bílé letní ovoce a sušené bylinky. Podávejte k těstovinám se smetanovými či sýrovými omáčkami. Druh vína: bílé. Odrůda: Rulandské šedé. Zařazení: polosuché. Přívlastek: Moravské zemské. Vinařská oblast: Morava. Obsah alkoholu: 12,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu. Vajbar Rulandské šedé moravské zemské je polosuché víno v ekonomickém balení Bag in box.

Vajbar Pálava moravské zemské víno polosladké Bag-in-box 3 l

469.00 
Vajbar Pálava moravské zemské víno polosladké Bag-in-box 3 l Bag in Box je v překladu pytlík v krabici. Jedná se o velmi moderní způsob balení vín, který úspěšně dobývá nejen restaurace, ale i zahradní párty. Výhodou tohoto obalu je, že se vnitřní sáček smršťuje spolu s vytáčením vína pomocí malé pípy. Nemůže tedy dojít k oxidaci vína a následně k jeho znehodnocení. Navíc velmi praktické, snadno odnositelné a dobře skladovatelné. My jsme Bag in Box překřtili na Wine in Box... Barva vína je šperkově zlatá. Vůně je velmi bohatá a široká. Najdeme v ní kvetoucí bílé růže, šeřík, citrusy i jemné tóny koření. Chuť je doslova dech beroucí. Najdeme tu marmelády snad ze všeho domácího ovoce a k nim i ovoce exotické. Velmi dlouhá sladší dochuť s pikantními tóny koření a citrusové kůry. Podávejte k ovocným dezertům.   Vinařská oblast Morava Alkohol 13,5 % Typ polosladké Podáváme při teplotě 10-12°C Objem 3l Cukernatost hroznů při sběru °NM 25,5 Zbytkový cukr 33 Barva vína je šperkově zlatá. Vůně je velmi bohatá a široká. Najdeme v ní kvetoucí bílé růže, šeřík, citrusy i jemné tóny koření. 

Vajbar Frankovka moravské zemské víno suché Bag in box 3 l

279.00 
Vajbar Frankovka moravské zemské víno suché Bag in box 3 l Chuť vína je oblá, příjemně snoubí jemné tóny třísla prezentované višňovou peckou se svěžími tóny višní, rybízu a brusinek. Ideální víno k vepřovým pečením. Druh vína: červené. Odrůda: Frankovka. Zařazení: suché. Přívlastek: Moravské zemské. Vinařská oblast: Velkopavlovická. Obsah alkoholu: 12,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.   Vajbar Frankovka moravské zemské víno suché v ekonomickém balení Bag in box.

Vajbar Dornfelder moravské zemské víno suché Bag-in-box 3 l

349.00 
Vajbar Dornfelder moravské zemské víno suché Bag-in-box 3 l Dornfelder moravské zemské víno suché Bag-in-box v ekonomickém balení. Druh Červené víno Odrůda Dornfelder Přívlastek moravské zemské Zbytkový cukr suché Vinařská oblast Velkopavlovická Ročník 2018 Cukernatost moštu při sběru 22,0° Alkohol 12,0 % Dornfelder moravské zemské víno suché Bag-in-box v ekonomickém balení.

Mad Apple Cider suchý 330 ml

45.00 
Mad Apple Cider suchý 330 ml Cider vyrobený řemeslnou metodou z pouze a jenčerstvých lokálních jablek v rodinné Moštárně Louny. Ve vůni vanilkové aroma a tóny po melase a divokých jablkách. Objevíte chuť jablečného štrůdlu, doplňuje kyselinka, která vybízí k dalšímu napití. Dochuť je dlouhá a intenzivní.  Složení: fermentovaná jablečná šťáva, SO2, syceno CO2, 6 % alkoholu Cider suchý vyrobený řemeslnou metodou z pouze a jenčerstvých lokálních jablek v rodinné Moštárně Louny.

Mad Apple Cider polosuchý 330 ml

44.00 
Mad Apple Cider polosuchý 330 ml Cider vyrobený řemeslnou metodou z pouze a jen čerstvých lokálních jablek v rodinné Moštárně Louny. Cider je zjemněn domíchaním čistého jablečného moštu. Ve vůni vanilkové aroma a tóny po melase a divokých jablkách. Chuť, ve které objevíte chuť jablečného štrůdlu doplňuje kyselinka, která vybízí k dalšímu napití. Složení: fermentovaná jablečná šťáva, čerstvá jablečná šťáva, SO2, syceno CO2, 4,5 % alkoholu Cider polosuchý vyrobený řemeslnou metodou z pouze a jenčerstvých lokálních jablek v rodinné Moštárně Louny.

Višňák – Originální višňové víno 750 ml

183.00 
Rybízák Višňák - Originální višňové víno 0,75 l - AKČNÍ CENA DO 15. 7.  Co to je ten višňák? Višňák je prémiové višňové víno, které se nám letos výjímečně povedlo - tu sladkou chuť čersvých višní si musíte zamilovat. Účinky višní  Pročistí naše tělo a doplní minerály. Rudé ovoce pomáhá čistit krev, játra a ledviny. Tyto orgány se sice trochu nadřou při odbourávání alkoholu, višňák ale zato dodá pořádnou dávku vitamínů do celého těla. Višně obsahují také spoustu minerálů, zejména mangan, zinek, draslík, železo, vápník a jód. Proto višně prospívají funkci štítné žlázy a také posilují naše kosti, chrupavky, zuby a nehty. Obří dávka manganu také reguluje cukr v krvi - višňové víno můžete pít, i když jste cukrovkář nebo bojujete se zvýšeným cholesterolem. Jak pít višňák? Jako svařák nebo letní drink Z višňového vína připravíte naprosto luxusní svařáček! Stačí jen víno ohřát na cca 60 stupňů (nesmí dojít až k varu!). Provoníte kuchyň a hlavně se parádně rozvine chuť vína. Sotva zůstanete u jedné skleničky. Do letních teplot ale doporučujeme ledově vychlazené víno! Nebo zkuste vinný střik, aby vás slunce a alkohol nezkolily. Víno z višní se náramně hodí i do kuchyně. Jak na ucucávání během vaření, tak jako ingredience. Višňák přidejte ke štávě, která se uvolní ze steaku, a máte parádní omáčku. A že jste na sladké? Piškoty v italském tiramisu snesou nejen kapku kávy, ale i višňáku. Do vína se dají naložit rozinky nebo jiné sušené plody, případně z nich uvařit trochu odvázanější višňovou marmeládu. Na namazání... myslíme palačinek, samozřejmě Rybízákův tip k mlsání: K vínu nám nejvíc šmakuje kvalitní hořká čokoláda. Balení, skladování a trvanlivost Višňové víno k vám dorazí v 0,75litrové lahvi s korkem, tmavé sklo ho ochrání před sluncem. Po otevření doporučujeme vypít ještě ten večer, aby chuť léta neutekla. Otevřená lahev ale vydrží v lednici ještě několik dní. Nádherně voní po višních - hlavně když z něj uděláte svařák. Sladké ovocné víno obsahuje 11% alkoholu. Na rozdíl od griotky je lehké a obsahuje méně alkoholu. - AKČNÍ CENA DO 15. 7.