Zobrazen 1. – 18. z 52 výsledků

Leone de Castris IL Medaglione Primitivo Salento IGT 750 ml

176.00 
Leone de Castris IL Medaglione Primitivo Salento IGT 750 ml Lidmi milované Primitivo. Barva nepropustná, tmavě fialová. Chuť je mohutná, plná, připomínající černé peckoviny, v dochuti lékořici a hřebíček. Druh: Medaglione Primitivo. Alergeny: Oxid siřičitý. Lidmi milované Primitivo. Barva nepropustná, tmavě fialová. Chuť je mohutná, plná, připomínající černé peckoviny, v dochuti lékořici a hřebíček.

Vajbar Vetlínské zelené moravské zemské víno 2018 suché Bag in box 3 l

279.00 
Vajbar Vetlínské zelené moravské zemské víno 2018 suché Bag in box 3 l Barva je žlutá se zelenými odlesky. Vůně je jemná, výrazně citrusová, následují tóny jarní louky a čerstvého medu. Chuť je svěží, suchá a dynamická. Najdeme tu ještě tvrdou broskev a meruňku. Velmi dlouhý svěží závěr kombinuje pomeranče a citróny. Podávejte k rybám na grilu, nebo při posezení s přáteli. Nezapomínejte ani na osvěžující vinný střik. Druh vína: bílé. Odrůda: Veltlínské zelené. Zařazení: suché. Přívlastek: Moravské zemské. Vinařská oblast: Velkopavlovická. Obsah alkoholu: 13,0 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu. Vajbar Vetlínské zelené moravské zemské víno je jemné, bylinkové, s tóny jarní louky. Chuť je svěží, suchá a dynamická.

Vajbar Tramín červený moravské zemské víno polosuché 2017 Bag in box 3 l

349.00 
Vajbar Tramín červený moravské zemské víno polosuché 2017 Bag in box 3 l Barva vína je sytě žluto-zlatá. Vůně je velmi bohatá, snoubí kvetoucí růže, šeřík, med a meruňkovou marmeládu se zralými pomeranči a grepy. Chuť je jemně nasládlá, dokonale kopíruje vůni. V dlouhém závěru dominují tóny koření. Podávejte k nokům s omáčkou ze sýra s modrou plísní. Druh vína: bílé. Odrůda: Tramín červený. Zařazení: polosuché. Přívlastek: Moravské zemské. Vinařská oblast: Velkopavlovická. Obsah alkoholu: 12,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.   Vajbar Tramín červený polosuché víno v ekonomickém balení bag in box, ideální na rodinné akce a sešlosti.

Vajbar Hibernal Moravské zemské víno polosuché Bag-in-box 3 l

469.00 
Vajbar Hibernal Moravské zemské víno polosuché Bag-in-box 3 l Hibernal je Moravské zemské víno polosuché Bag-in-box. Vinařská oblast Morava Alkohol 13 % Typ polosuché Podáváme při teplotě 10-12°C Objem 3l Cukernatost hroznů při sběru °NM 23 Zbytkový cukr 12 Hibernal je Moravské zemské víno polosuché Bag-in-box.

Old Jamaica Ginger beer 330 ml

23.00 
Old Jamaica Ginger beer 330 ml Nealkoholické zázvorové pivo podávejte chlazené. Složení: perlivá voda, cukr, kořenový extrakt ze zázvoru a další aromata, kyselina citronová, konzervační látka (benzoan sodný), stabilizátor (extrakt Quillaia). Země původu: Spojené království Ginger beer je nealkoholické zázvorové pivo.

Vinný dům Tramini víno polosladké 2019 Bag in box 5 l

329.00 
Vinný dům Tramini víno polosladké 2019 Bag in box 5 l Víno má intenzivní zlatožlutou barvu. Vůně je kořeněně-medová doplněná o tropické ovoce. Chuť je plná s dlouhou perzistencí. Druh vína: bílé. Odrůda: Tramini. Zařazení: polosladké. Země původu: Víno vyrobené v České republice z hroznů z Maďarska. Obsah alkoholu: 11,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.   Bílé polosladké víno v ekonomickém balení Bag in box, vyrobené v České republice z hroznů z Maďarska.

Vinný dům Pinot Gris víno polosuché Bag in box 5 l

329.00 
Vinný dům Pinot Gris víno polosuché Bag in box 5 l Víno má zlatožlutou barvu. Vůně je ovocitá, chuť je plná a extraktivní doplněna o chuť sušeného ovoce. Druh vína: bílé. Odrůda: Pinot gris. Zařazení: polosuché. Země původu: Víno vyrobené v České republice z hroznů z Maďarska. Obsah alkoholu: 11,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý.   Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.                           Vinný dům Pinot Gris bílé víno polosuché v balení Bag in box je ideální na posezení s přáteli nebo rodinnou oslavu.

Vinný dům Müller Thurgau suché víno 2019 Bag in box 5 l

299.00 
Vinný dům Müller Thurgau suché víno 2019 Bag in box 5 l Víno má světlou barvu se zelenožlutým odstínem, dále pak muškátovou vůni s ovocnými tóny a svěží chuť s harmonickou kyselinkou. Druh vína: bílé. Odrůda: Müller Thurgau. Zařazení: suché. Země původu: Víno vyrobené v České republice z hroznů z Maďarska. Obsah alkoholu: 11,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.

Vinný dům Irsai Oliver víno polosladké 2019 Bag in box 5 l

329.00 
Vinný dům Irsai Oliver víno polosladké 2019 Bag in box 5 l Víno je světležluté barvy. Aroma vína je krásně muškátově kořeněné, které se prolíná i do chuti jenž je doplněná o zbytkový cukr a svěží kyselinku. Druh vína: bílé. Odrůda: Irsai Oliver. Zařazení: polosladké. Země původu: Víno vyrobené v České republice z hroznů z Maďarska. Obsah alkoholu: 11,0 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu. Vinný dům Irsai Oliver je bílé tiché víno polosladké z hroznů z Maďarska v ekonomickém balení Bag in box.

Hollinger Limonáda párty BIO 750 ml

132.00 
Hollinger Limonáda bio párty BIO 750 ml Složení: šťáva z hroznů*, voda, oxid uhličitý. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Pasterováno. Obsah ovoce minimálně 60 %.   Ideální na dětskou párty, v BIO kvalitě a spoustou hroznů!

Zelená země Konopná Medovina 500 ml

249.00 
Zelená země Konopná Medovina 500 ml Konopná medovina s výluhem z konopí spojuje kvality českého medu a BIO konopí setého určeného k průmyslovým účelům. Tato kombinace dodává medovině originální a podmanivou chuť i vůni. Medovina je tradiční posilňující nápoj našich předků.  Medovinu podávejte buď chlazenou nebo zahřátou max. na 40 stupňů. Složení: med, voda, cukr, kvasinky, 0,4% konopí setého z povolených odrůd technického konopí, slad, konzervanty: oxid siřičitý a sorban draselný Konopná medovina s výluhem z konopí spojuje kvality českého medu a BIO konopí setého určeného k průmyslovým účelům.

Rybízák Hrušňák 750 ml

155.00 
Rybízák Hrušňák 750 ml Tohle hruškové víno řadíme k polosladkým a má 11,5 % alkoholu. Jakmile odšpuntujete láhev, vyvalí se na vás příjemná vůně hrušek. Ve víně zůstávají všechny důležité vitamíny, kterými hrušky oplývají a pro které se vyplatí je jíst i pít. Hrušky jsou plné vody, a proto prospívají trávení a zabraňují zácpám. Mají taky schopnost vylučovat z těla jedovaté látky. Mají v sobě spoustu vlákniny a díky vysokému obsahu fruktózy zaženou chuť na sladké. Hrušňák vás tedy nejen slavnostně naladí, ale podpoří vaše zdraví. Složení: Hrušky (min. 30 %), hroznové víno, voda, cukr a kurkuma. První lok vám možná bude připomínat klasické bílé víno, ale jakmile se chuť rozvine, nebude pochyb o tom, že máte pusu plnou hrušek.

Vinný dům Ryzlink Rýnský bílé tiché, suché, bag-in-box 5 l

299.00 
Vinný dům Ryzlink Rýnský bílé tiché, suché, bag-in-box 5 l Ryzlink Rýnský bílé tiché, suché víno v ekonomickém balení.   Druh vína Bílé Odrůda Ryzlink Rýnský Jakostní stupeň suché Obsah alkoholu 12 % obj. Země původu Víno z Chorvatska Značka Vinařství Černoch Ryzlink Rýnský bílé tiché, suché víno v ekonomickém balení.

Vajbar Zweigeltrebe rosé, moravské zemské víno 2018 suché 3 l

289.00 
Bag in Box je v překladu pytlík v krabici. Jedná se o velmi moderní způsob balení vín, který úspěšně dobývá nejen restaurace, ale i zahradní párty. Výhodou tohoto obalu je, že se vnitřní sáček smršťuje spolu s vytáčením vína pomocí malé pípy. Nemůže tedy dojít k oxidaci vína a následně k jeho znehodnocení. Navíc velmi praktické, snadno odnositelné a dobře skladovatelné. Velmi populární odrůda pro rosé vína.

Stará réva – Ryzlink rýnský výběr z hroznů – polosladké 0,75 l

499.00 
Šlechtitelka Ryzlink rýnský výběr z hroznů - polosladké 0,75 Vinice Ryzlinku rýnského je vysázena směsí 25 klonů z Německa, Itálie, Rakouska a České republiky. Víno se slámovou barvou má vůni lučních květin, zeleného čaje, sušených meruněk s nádechem lipového květu. Vysoká extraktivnost je nosným prvkem tohoto velkého vína. V chuti se mísí kandované ovoce, datle, rozinky spolu s přezrálými broskvemi a lipovým medem v dochuti. Víno je připraveno na delší ležení. Odrůda: Ryzlink rýnský Ročník: 2015 Přívlastek: Výběr z hroznů Zatřídění: Polosladké Řada: Stará réva Cukernatost hroznů: 25,5°NM Obsah cukru: 34,8 g/l Kyseliny: 5 g/l Alkohol: 13 % Extrakt: 20,6 g/l Země původu: Česká republika Vinařská oblast: Morava Vinařská podoblast: Velkopavlovická Obec: Velké Pavlovice Trať: Nadzahrady Číslo šarže: 4615 Ev.č.jakosti: 117F1-16/9 EAN lahve: 8595240082319 EAN karton: 8595240082326 Objem: 0,75 l Šlechtitelka Ryzlink rýnský výběr z hroznů - polosladké 0,75 Vinice Ryzlinku rýnského je vysázena směsí 25 klonů z Německa, Itálie, Rakouska a České republiky. Víno se slámovou barvou má vůni lučních květin, zeleného čaje, sušených meruněk s nádechem lipového květu. Vysoká extraktivnost je nosným prvkem tohoto velkého vína. V chuti se mísí kandované ovoce, datle, rozinky spolu s přezrálými broskvemi a lipovým medem v dochuti. Víno je připraveno na delší ležení.

Vajbar Chardonnay moravské zemské víno polosuché Bag in box 3 l

349.00 
Vajbar Chardonnay moravské zemské víno polosuché Bag in box 3 l Pevná a plná vůně s tóny citrusů a bílého rybízu se snoubí s oblou a příjemně šťavnatou chutí. Druh vína: bílé. Odrůda: Chardonnay. Zařazení: polosuché. Přívlastek: Moravské zemské. Vinařská oblast: Velkopavlovická. Obsah alkoholu: 12,5 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.   Barva vína je světle zlatá. Vůně je pevná, plná a dynamická. Původ hroznů je z vinic z okolí Rakvic.

Vajbar Rulandské bílé moravské zemské víno suché 2018 Bag in box 3 l

349.00 
Vajbar Rulandské bílé moravské zemské víno suché 2018 Bag in box 3 l Příjemně šťavnaté víno s tóny bílého rybízu a dlouhou dochutí. Podávejte k mořským rybám. Ideální na jakoukoliv zahradní párty, delší domácí popíjení nebo do restaurace. Druh vína: bílé. Odrůda: Rulandské bílé. Zařazení: suché. Přívlastek: Moravské zemské. Vinařská oblast: Velkopavlovická. Obsah alkoholu: 12 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.   Víno světle zlaté barvy. Vůně je pevná, plná a dynamická. Snoubí zralé citrusy s minerály, jemnými tóny bílého rybízu a kořením v závěru.

ZW Švestkové víno 750 ml

149.00 
ZW Švestkové víno 750 ml Šveskové víno je užíváno především v Číně a Japonsku. Složení: voda, švestky 12 %, cukr Obsah alkoholu 10 % Země původu: Korea Švestkové víno je užíváno především v Číně a Japonsku.