Vajbar Pálava moravské zemské víno polosladké Bag-in-box 3 l

469.00 
Vajbar Pálava moravské zemské víno polosladké Bag-in-box 3 l Bag in Box je v překladu pytlík v krabici. Jedná se o velmi moderní způsob balení vín, který úspěšně dobývá nejen restaurace, ale i zahradní párty. Výhodou tohoto obalu je, že se vnitřní sáček smršťuje spolu s vytáčením vína pomocí malé pípy. Nemůže tedy dojít k oxidaci vína a následně k jeho znehodnocení. Navíc velmi praktické, snadno odnositelné a dobře skladovatelné. My jsme Bag in Box překřtili na Wine in Box... Barva vína je šperkově zlatá. Vůně je velmi bohatá a široká. Najdeme v ní kvetoucí bílé růže, šeřík, citrusy i jemné tóny koření. Chuť je doslova dech beroucí. Najdeme tu marmelády snad ze všeho domácího ovoce a k nim i ovoce exotické. Velmi dlouhá sladší dochuť s pikantními tóny koření a citrusové kůry. Podávejte k ovocným dezertům.   Vinařská oblast Morava Alkohol 13,5 % Typ polosladké Podáváme při teplotě 10-12°C Objem 3l Cukernatost hroznů při sběru °NM 25,5 Zbytkový cukr 33 Barva vína je šperkově zlatá. Vůně je velmi bohatá a široká. Najdeme v ní kvetoucí bílé růže, šeřík, citrusy i jemné tóny koření. 

Vinný dům Ryzlink Rýnský bílé tiché, suché, bag-in-box 5 l

299.00 
Vinný dům Ryzlink Rýnský bílé tiché, suché, bag-in-box 5 l Ryzlink Rýnský bílé tiché, suché víno v ekonomickém balení.   Druh vína Bílé Odrůda Ryzlink Rýnský Jakostní stupeň suché Obsah alkoholu 12 % obj. Země původu Víno z Chorvatska Značka Vinařství Černoch Ryzlink Rýnský bílé tiché, suché víno v ekonomickém balení.

Vinný dům Laški rizling (Rizling Vlašský) suché 5 l

299.00 
Vinný dům Laški rizling (Rizling Vlašský) suché 5 l Odrůda Ryzling Vlašský   Laški rizling (Rizling Vlašský) je suché bílé víno v ekonomickém balení.

Vajbar Müller Thurgau 3 l BIB

349.00 
Vajbar Müller Thurgau 3 l BIB Müller Thurgau je bílé polosuché víno v ekonomickém balení. Vinařská oblast: Morava Alkohol: 12,5 % Typ: polosuché Podáváme při teplotě 10 -12°C Zbytkový cukr: 12 % Cukernatost při sklizni: 22,5 % Müller Thurgau je bílé polosuché víno v ekonomickém balení.

Rybízák Hrušňák 750 ml

155.00 
Rybízák Hrušňák 750 ml Tohle hruškové víno řadíme k polosladkým a má 11,5 % alkoholu. Jakmile odšpuntujete láhev, vyvalí se na vás příjemná vůně hrušek. Ve víně zůstávají všechny důležité vitamíny, kterými hrušky oplývají a pro které se vyplatí je jíst i pít. Hrušky jsou plné vody, a proto prospívají trávení a zabraňují zácpám. Mají taky schopnost vylučovat z těla jedovaté látky. Mají v sobě spoustu vlákniny a díky vysokému obsahu fruktózy zaženou chuť na sladké. Hrušňák vás tedy nejen slavnostně naladí, ale podpoří vaše zdraví. Složení: Hrušky (min. 30 %), hroznové víno, voda, cukr a kurkuma. První lok vám možná bude připomínat klasické bílé víno, ale jakmile se chuť rozvine, nebude pochyb o tom, že máte pusu plnou hrušek.

Rybízák Beziňák 750 ml

159.00 
Rybízák Beziňák 750 ml Bílé polosladké víno, které je vyrobeno z květů černého bezu. Při prvním ochutnání se podobá klasickému vínu z hroznů, pak se ale rozvine jemná chuť květů černého bezu. Nejlahodnější je vychlazené, jako klasické bílé víno. Květinová chuť obzvlášť vynikne, když z bezinkového vína uděláte svařák. Stačí ho jen ohřát, nesmí pěnit nebo dokonce bublat. Hrneček příjemně zahřejte v dlaních a teplo pošle až do konečků na nohou. Do letních teplot naopak doporučujeme podávat Beziňáka velmi studeného, s kostkami ledu nebo dokonce ve vychlazených sklenicích. Bezinkové víno je fantastické do alkoholických domácích limonád - například se sodou a citronem. Super osvěžení na večírek, grilovačku nebo oslavu. Skladování: Skladujte v temnu a chladu. Po otevření vypijte do týdne. Bílé víno z květů černého bezu. Víno s květinovým dozvukem.

Rybízák Angrešťák 750 ml

126.00 
Rybízák Angrešťák 750 ml Polosladké angreštové víno s 11,5 % alkoholu v 0,75l láhvi. 1 láhev = mega porce vitamínu C. Nevšední, ale silně návyková chuť. Je lehce kyselé se sladkým dozvukem - stejně jako plody jeho keře. Jakmile odšpuntujete korek, vyvalí se na vás příjemně sladká vůně, která vás naláká k okamžitému ochutnání. Příjemně se pije, má mnoho zdravotních benefitů a lze ho pít jako aperitiv i jako digestiv. Lahvinku Angrešťáku se vyplatí mít v zásobě i proto, že angrešt je skvělou první pomocí při akutní a chronické zácpě. A tím seznam zdravotních benefitů angreštu rozhodně nekončí: detoxikuje ledviny, angreštová měsíční kúra pomáhá s odbouráním ledvinových a močových kamenů, posiluje cévy. Pokud angreštové víno zapomenete vychladit a nechce se vám na něj hodiny čekat, přihoďte pár kostek ledu. A jak rychle vychladit víno i bez ledu? Zabalte láhev do vlhké utěrky nebo menšího ručníku, dejte ji maximálně na 15 minut do mrazáku. Složení: Hroznové víno, angrešt (min. 30 %), voda, cukr a siřičitany. Angrešťák je parádní dezertní víno s 11,5 % alkoholu, co obsahuje minimálně 30 % angreštu. Sladkokyselá chuť vás určitě zaujme.