Vajbar Zweigeltrebe rosé, moravské zemské víno 2018 suché 3 l

289.00 
Bag in Box je v překladu pytlík v krabici. Jedná se o velmi moderní způsob balení vín, který úspěšně dobývá nejen restaurace, ale i zahradní párty. Výhodou tohoto obalu je, že se vnitřní sáček smršťuje spolu s vytáčením vína pomocí malé pípy. Nemůže tedy dojít k oxidaci vína a následně k jeho znehodnocení. Navíc velmi praktické, snadno odnositelné a dobře skladovatelné. Velmi populární odrůda pro rosé vína.

Vajbar Zweigeltrebe rosé moravské zemské víno, polosuché 3l Bag in box

289.00 
Vajbar Zweigeltrebe rosé moravské zemské víno, polosuché 3l Bag in box Barva rosé je meruňková. Vůně se rozvíjí jemná, decentní s tóny broskví a meruněk. Po ochutnání ucítíte přímou a téměř suchou chuť se stopou broskví. Závěr je středně dlouhý závěr se svěží kyselinou. Druh vína: rosé. Odrůda: Zwegeltrebe. Zařazení: polosuché. Oblast: Velkopavlovická. Obsah alkoholu: 12,0 % obj. Alergeny: oxid siřičitý. Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu. Polosuché rosé víno se stopou broskví které s vámi vyrazí na párty nebo dovolenou a je naplněno do praktického a moderního bag in box balení.

Vajbar Cabernet Moravia rosé moravské zemské víno polosladké 3 l

289.00 
Vajbar Cabernet Moravia rosé moravské zemské víno polosladké 3 l Bag in Box je v překladu pytlík v krabici. Jedná se o velmi moderní způsob balení vín, který úspěšně dobývá nejen restaurace, ale i zahradní párty. Výhodou tohoto obalu je, že se vnitřní sáček smršťuje spolu s vytáčením vína pomocí malé pípy. Nemůže tedy dojít k oxidaci vína a následně k jeho znehodnocení. Navíc velmi praktické, snadno odnositelné a dobře skladovatelné.  Vinařská oblast Morava Alkohol 11 % Typ polosladké Podáváme při teplotě 10 -12°C Objem 3 l Cukernatost hroznů při sběru °NM 23,5