Fiji Still Pet 1000 ml

69.00 
Fiji Still Pet 1000 ml Minerální voda Fiji pochází z artézského pramene v údolí Yaqara na severním pobřeží tropického ostrova Viti Levu na Fidži. Minerální voda se čerpá ze zdroje z hloubky několika set metrů pod deštným pralesem. Je filtrovaná přes minerální kameny sopečného původu, což dodává této vodě znamenitou a mimořádně měkkou chuť. Minerální hodnoty Fiji: Oxid křemičitý (SiO2) 93mg / l Vápník (Ca) 18mg / l Dusičnany (NO3) 1mg / l Hořčík (Mg) 15mg / l Sírany (SO4) 1mg / l Sodík (Na) 18mg / l Hydrogenuhličitany (HCO3) 153mg / l Draslík (K) 5mg / l Chloridy (Cl) 9mg / l Rozpustit látky spolu: 222mg / l PH 7,7 Minerální voda, která pochází z artézského pramene v údolí Yaqara na severním pobřeží tropického ostrova Viti Levu na Fidži.

Vittel 500 ml

18.00 
Vittel 500 ml Vittel minerální voda neperlivá pocházející z francouzských Vogéz vám poskytne osvěžení a povzbuzení, ať už jste doma, v kanceláří nebo sportujete. Vittel minerální voda neperlivá pomůže zahnat žízeň a současně dodá tělu důležité minerální látky. Díky hodnotě pH 7,3 je voda mírně zásaditá a je tak chutnou přírodní minerální vodou. Vlastnosti: neperlivá na doplnění pitného režimu ze 100% recyklovatelného materiálu Minerální voda neperlivá z francouzských Vogéz.

Vittel 1500 ml

24.00 
Vittel 1500 ml Vittel minerální voda neperlivá pocházející z francouzských Vogéz vám poskytne osvěžení a povzbuzení, ať už jste doma, v kanceláří nebo sportujete. Vittel minerální voda neperlivá pomůže zahnat žízeň a současně dodá tělu důležité minerální látky. Díky hodnotě pH 7,3 je voda mírně zásaditá a je tak chutnou přírodní minerální vodou. Vlastnosti: neperlivá na doplnění pitného režimu ze 100% recyklovatelného materiálu Minerální voda neperlivá z francouzských Vogéz.

Celé balení 6x Aquila Jemně perlivá voda 750 ml

78.00 
Aquila Jemně perlivá voda 750 ml Pramenitá stolní voda vzniká v hlubinách skal sopečného původu u Karlových Varů, díky specifickému obsahu minerálů podporuje látkovou výměnu a očišťuje organismus, obsahuje pouze 0,002 % sodíku, takže ideálně působí proti zadržování tekutin v těle. Jemně perlivá voda je pramenitá stolní voda, vzniká v hlubinách skal sopečného původu u Karlových Varů.

Voss Neperlivá voda Pet 500 ml

59.00 
Voss Neperlivá voda Pet 500 ml Artéská voda z Norska Super Prémiové kvality, určená pro nejnáročnější. PET láhev je lehčí a má větší objem než skleněná. Ideální řešení pro ty, kteří jsou stále na cestách. VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Jižního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrována a chráněna před vnějším prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéské vodu. VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu lahví. Její štíhlý tvar z ní činí originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness, či v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu snadno vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako pomeranč, jahody, či borůvky a pár lístky máty. VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost s provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si ji vychutnávají lidé ve více než 50 zemích světa. Neperlivá voda v Pet láhvi je ideální řešení pro ty, kteří jsou stále na cestách.

Fiji Still Pet 500 ml

39.00 
Fiji Still Pet 500 ml Minerální voda Fiji pochází z artézského pramene v údolí Yaqara na severním pobřeží tropického ostrova Viti Levu na Fidži. Minerální voda se čerpá ze zdroje z hloubky několika set metrů pod deštným pralesem. Je filtrovaná přes minerální kameny sopečného původu, což dodává této vodě znamenitou a mimořádně měkkou chuť. Minerální hodnoty Fiji: Oxid křemičitý (SiO2) 93mg / l Vápník (Ca) 18mg / l Dusičnany (NO3) 1mg / l Hořčík (Mg) 15mg / l Sírany (SO4) 1mg / l Sodík (Na) 18mg / l Hydrogenuhličitany (HCO3) 153mg / l Draslík (K) 5mg / l Chloridy (Cl) 9mg / l Rozpustit látky spolu: 222mg / l PH 7,7   Minerální voda, která pochází z artézského pramene v údolí Yaqara na severním pobřeží tropického ostrova Viti Levu na Fidži.

Nartes Kojenecká voda 5750 ml

89.00 
Nartes Kojenecká voda 5750 ml Obsahuje nízké množství minerálů (187 mg / litr) a díky tomu lze srovnat čistotu této vody s kojeneckou. Při běžných podmínkách má PH vody hodnotu 7,6 a z hlediska tvrdosti je voda NARTES řazena mezi vody měkké. nízká mineralizace 187 mg / litr  rozpuštěné pevné látky 120 mg / litr mimořádný čistý a kvalitní zdroj NARTES kojenecká voda je určen: pro konzumaci v jakoukoliv denní dobu  pro dodržování pitného režimu  nejen pro sportovní aktivitu Lokalita: Roudno Jeseníky Zdroj: N  Chemickou analýzu provedl Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, zkušební laboratoř ČIA č. 1393. Číslo protokolu 12710/2020, datum analýzy 23. 3. 2020.  Neperlivá pramenitá voda nejvyšší kvality. Pochází z artéského 170 m hlubokého podzemního zdroje, který vyvěrá v podhůří Nízkého Jeseníku.

Voss Perlivá voda ve skle 800 ml

109.00 
Voss Perlivá voda ve skle 800 ml Skleněná láhev je elegantní a hygienická. Ideální řešení na každý stůl. Artéská voda z Norska Super Prémiové kvality, určená pro nejnáročnější. VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Jižního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrována a chráněna před vnějším prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéské vodu. VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu lahví. Její štíhlý tvar z ní činí originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness, či v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu snadno vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako pomeranč, jahody, či borůvky a pár lístky máty. VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost s provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si ji vychutnávají lidé ve více než 50 zemích světa. Perlivá voda ve skle je elegantní a hygienická. Ideální řešení na každý stůl.

Voss Perlivá voda ve skle 375 ml

59.00 
Voss Perlivá voda ve skle 375 ml Perlivá voda ve skle z Norska. VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Jižního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrována a chráněna před vnějším prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéské vodu. VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu lahví. Její štíhlý tvar z ní činí originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness, či v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu snadno vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako pomeranč, jahody, či borůvky a pár lístky máty. VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost s provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si ji vychutnávají lidé ve více než 50 zemích světa. Perlivá voda ve skle z Norska.

Voss Neperlivá voda z Norska 375 ml

59.00 
Voss Neperlivá voda z Norska 375 ml Neperlivá voda z Norska. VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Jižního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrována a chráněna před vnějším prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéské vodu. VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu lahví. Její štíhlý tvar z ní činí originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness, či v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu snadno vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako pomeranč, jahody, či borůvky a pár lístky máty. VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost s provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si ji vychutnávají lidé ve více než 50 zemích světa. Neperlivá voda z Norska.

Voss Neperlivá voda ve skle 800 ml

109.00 
Voss Neperlivá voda ve skle 800 ml Skleněná láhev je elegantní a hygienická. Ideální řešení na každý stůl. Artéská voda z Norska Super Prémiové kvality, určená pro nejnáročnější. VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Jižního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrována a chráněna před vnějším prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéské vodu. VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu lahví. Její štíhlý tvar z ní činí originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness, či v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu snadno vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako pomeranč, jahody, či borůvky a pár lístky máty. VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost s provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si ji vychutnávají lidé ve více než 50 zemích světa. Neperlivá voda ve skle je elegantní a hygienická. Ideální řešení na každý stůl.

Mattoni neperlivá Sport 750 ml

16.00 
Mattoni neperlivá 750 ml Přírodní minerální voda, středně mineralizovaná. Výtah z chemické analýzy LaborUnionCZ Františkovy Lázně. Lokalita Kyselka. Zdroje Mattoni uvedené v povolení MZ. Foto je ilustrační. Přírodní minerální voda, středně mineralizovaná.

Fiji Still Pet 330 ml

29.00 
Fiji Still Pet 330 ml Minerální voda Fiji pochází z artézského pramene v údolí Yaqara na severním pobřeží tropického ostrova Viti Levu na Fidži. Minerální voda se čerpá ze zdroje z hloubky několika set metrů pod deštným pralesem. Je filtrovaná přes minerální kameny sopečného původu, což dodává této vodě znamenitou a mimořádně měkkou chuť. Minerální hodnoty Fiji: Oxid křemičitý (SiO2) 93mg / l Vápník (Ca) 18mg / l Dusičnany (NO3) 1mg / l Hořčík (Mg) 15mg / l Sírany (SO4) 1mg / l Sodík (Na) 18mg / l Hydrogenuhličitany (HCO3) 153mg / l Draslík (K) 5mg / l Chloridy (Cl) 9mg / l Rozpustit látky spolu: 222mg / l PH 7,7   Minerální voda, která pochází z artézského pramene v údolí Yaqara na severním pobřeží tropického ostrova Viti Levu na Fidži.

Celé balení 6x Mattoni neperlivá Sport 750 ml

90.00 
Celé balení 6x Mattoni neperlivá 750 ml Přírodní minerální voda, středně mineralizovaná. Výtah z chemické analýzy LaborUnionCZ Františkovy Lázně. Lokalita Kyselka. Zdroje Mattoni uvedené v povolení MZ. Foto je ilustrační. Přírodní minerální voda, středně mineralizovaná.

Celé balení 6x Mattoni Jemně perlivá 750 ml

90.00 
Mattoni Jemně perlivá 750 ml Díky vyváženému obsahu minerálů je výjimečná minerální voda z ryzí čistoty přírody v okolí Karlových varů. Výtah z chemické analýzy LaborUnion CZ Františkovy Lázně. Lokalita Kyselka. Zdroje Mattoni uvedené v povolení MZ Přírodní minerální voda sycená středně mineralizovaná. Jemně perlivá voda, má vyvážený obsah minerálů.

Body&Future Vitamin water performance 0,4 l

34.00 
Body&Future Vitamin water performance 0,4 l PET Vitamínová voda PERFORMANCE obsahuje směs funkčních antioxidantů ViNitrox, která je získávána z hroznů a jablek. Působí jako funkční posilovač metabolismu, který zvyšuje výkon o 10 %, snižuje únavu o 13 % a rozšiřuje cévy až o 50 %. Zlepšuje přenos kyslíku v krvi. Složení: pramenitá voda 93,4 %, rostlino - ovocný extrakt, extrakt z kořene čekanky, borůvkové pyré 0,1 %, aromata, citrónová šťáva z koncentrátu 0,06 %, kyselina citronová, vitamíny: vitamín B6, kyselina listová, vitamin B12, kyselina pantothenová, niacin, vitamin C; extrakt z jader hroznů a jablka (ViNitroxTM) 0,04 %, hořčík, antioxidant: kyselina askorbová.   Vitamin water performance je povzbuzující ovocný nápoj.

Aquila První voda neperlivá kojenecká 750 ml

15.00 
Aquila První voda neperlivá kojenecká 750 ml Přirozená čistota z Karlových Varů Kojenecká voda. Ošetřeno UV paprsky. Vhodná pro kojence, perfektní voda pro tebe. Baleno v ochranné atmosféře. Chraňte životní prostředí. Recyklovatelný obal. Výtah z chemické analýzy LaborUnion CZ Františkovy Lázně 23. 1. 2019. Lokalita Kyselka, zdroje: Aquila první voda.   První voda neperlivá kojenecká.