Voss Perlivá voda mandarinka, lemongrass ve skle 375 ml

59.00 
Voss Perlivá voda mandarinka, lemongrass ve skle 375 ml Ochucená perlivá voda z Norska. VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Jižního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrována a chráněna před vnějším prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéské vodu. VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu lahví. Její štíhlý tvar z ní činí originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness, či v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu snadno vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako pomeranč, jahody, či borůvky a pár lístky máty. VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost s provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si ji vychutnávají lidé ve více než 50 zemích světa.   Perlivá voda mandarinka, lemongrass ve skle z Norska.

Voss Perlivá voda limetka, máta ve skle 375 ml

59.00 
Voss Perlivá voda limetka, máta 375 ml Perlivá voda limetka, máta ve skle je ochucená voda z Norska. VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Jižního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrována a chráněna před vnějším prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéské vodu. VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu lahví. Její štíhlý tvar z ní činí originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness, či v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu snadno vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako pomeranč, jahody, či borůvky a pár lístky máty. VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost s provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si ji vychutnávají lidé ve více než 50 zemích světa. Perlivá voda limetka, máta ve skle je ochucená voda z Norska.

Voss Perlivá voda citron, okurka ve skle 375 ml

59.00 
Voss Perlivá voda citron, okurka ve skle 375 ml Perlivá voda citron, okurka ve skle je ochucená perlivá voda z Norska. Osvěžující chuť citrónu a okurky ve skleněné láhvi. Složení: přírodní minerální voda, hydrogenuhličitan sodný, přírodní aroma. VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Jižního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrována a chráněna před vnějším prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéské vodu. VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu lahví. Její štíhlý tvar z ní činí originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness, či v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu snadno vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako pomeranč, jahody, či borůvky a pár lístky máty. VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost s provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si ji vychutnávají lidé ve více než 50 zemích světa. Perlivá voda citron, okurka ve skle je ochucená perlivá voda z Norska.

Vitamin Well Reload 500 ml

51.00 
Vitamin Well Reload 500 ml Vitamín Well Reload s příchutí citronu a limetky obsahuje hořčík, který přispívá k rovnováze elektrolytů a vitamín B12 přispívájící k normálnímu energetickému metabolizmu. Reload také obsahuje vitamin D, který přispívá k udržení normální funkce svalů a zinek, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin Well je nízkokalorický vitamínový nápoj bez konzervačních látek. Doporučujeme konzumovat s pestrou a vyváženou stravou, jako podporu zdravého životního stylu. CITRON A LIMETKA, VITAMIN B + D, MAGNESIUM + ZINEK vitamínový nápoj číslo 1 na EU trhu obohaceno o vitamíny, minerály a ovocné extrakty jemně slazeno ovocným cukrem poloviční obsah kalorií ve srovnání se sycenými nápojivegan  vegan Složení: Pramenitá voda, Fruktóza, Regulátory kyselosti (kyselina citrónová), Vitamíny (D3, E, niacin, kyselina listová, B12, biotin, kyselina pantetonová), Minerály (hořčík, zinek, selen), Citronová a limetková příchuť. Well Reload s příchutí citronu a limetky obsahuje hořčík, který přispívá k rovnováze elektrolytů a vitamín B12 přispívájící k normálnímu energetickému metabolizmu.

Vitamin Well Hydrate 500 ml

51.00 
Vitamin Well Hydrate 500 ml Vitamin Well Hydrate je ochlazující a osvěžující nízkokalorický nápoj s příchutí rebarbory a jahody s bohatým obsahem vitamínů a minerálů. Díky obsahu vitamínu C a B12 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Biotin, niacin a zinek zase přispívají k udržování normálního stavu pokožky a vlasů. Vychutnejte si skvělou chuť neperlivého, nízkokalorického nápoje Vitamin Well Hydrate a mějte ho vždy po ruce. Vitamin Well je nízkokalorický vitamínový nápoj bez konzervačních látek. Doporučujeme konzumovat s pestrou a vyváženou stravou, jako podporu zdravého životního stylu. REBARBORA a JAHODA, VITAMIN C + D, ZINEK + BIOTIN vitamínový nápoj číslo 1 na EU trhu obohaceno o vitamíny, minerály a ovocné extrakty jemně slazeno ovocným cukrem poloviční obsah kalorií ve srovnání se sycenými nápoji vegan,  bezlepkový Složení: pramenitá voda, fruktóza, regulátory kyselosti (kyselina citrónová), vitamíny (D3, E, C, niacin, kyselina listová, B12, biotin, kyselina pantetonová), minerály (zinek, měď), rebarborová příchuť, jahodová příchuť, stabilizátor (pectinata) , barvivo (lykopen)   Hydrate je ochlazující a osvěžující nízkokalorický nápoj s příchutí rebarbory a jahody s bohatým obsahem vitamínů a minerálů.

Vitamin Well Defence 500 ml

51.00 
Vitamin Well Defence 500 ml Podpořte svůj imunitní systém. Vitamín Well DEFENCE s příchutí citrusů a bezového květu obsahuje vitaminy C, D, B12, kyselinu listovou a zinek, jejichž kombinace přispíva k normálni funkci imunitního systému. Vitamíny C, B12 a kyselina listová také přispívají ke snížení únavy a vyčerpánÍ. Vitamin Well je nízkokalorický vitamínový nápoj bez konzervačních látek. Doporučujeme konzumovat s pestrou a vyváženou stravou, jako podporu zdravého životního stylu. CITRUS A BEZOVÝ KVĚT, VITAMIN C + D, ZINEK + B12 vitamínový nápoj číslo 1 na EU trhu obohaceno o vitamíny, minerály a ovocné extrakty jemně slazeno ovocným cukrem poloviční obsah kalorií ve srovnání se sycenými nápoji vegan Vitamín Well DEFENCE s příchutí citrusů a bezového květu obsahuje vitaminy C, D, B12, kyselinu listovou a zinek, jejichž kombinace přispíva k normálni funkci imunitního systému.

Vitamin Well Antioxidant 500 ml

51.00 
Vitamin Well Antioxidant 500 ml Vitamín Well ANTIOXIDANT s příchutí broskve obsahuje antioxidanty, vitamín C,E,minerály selen, mangan a zinek, jejich kombinace přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamín C a zinek také podporují normální činnost imunitního systému.  Vitamin Well je nízkokalorický vitamínový nápoj bez konzervačních látek. Doporučujeme konzumovat s pestrou a vyváženou stravou, jako podporu zdravého životního stylu. BROSKEV, VITAMIN C + E, SELEN + MANGAN  vitamínový nápoj číslo 1 na EU trhu obohaceno o vitamíny, minerály a ovocné extrakty jemně slazeno ovocným cukrem poloviční obsah kalorií ve srovnání se sycenými nápoji vegan bezlepkový Vitamín Well ANTIOXIDANT s příchutí broskve obsahuje antioxidanty, vitamín C,E,minerály selen, mangan a zinek, jejich kombinace přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Bohemsca Zahradní limonáda malina a máta BIO 700 ml

72.00 
Bohemsca Zahradní limonáda malina a máta BIO 700 ml Administrativní zařazení: Limonáda Složení: Voda*, třtinový cukr*, oxid uhličitý, malinový koncentrát* (ovocný podíl), regulátor kyselosti: kyselina citronová, koncentrát černého rybízu* , koncentrát černé mrkve*, koncentrát černého jablka*, přírodní aroma malina, citronová dužnina*, citrusová vláknina, extrakt máta* , přírodní aroma máta. *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělá osvěžující limonáda, která má lahodnou jemnou příchuť máty a maliny. Veškeré suroviny jsou v biokvalitě. A navíc je v ekonomickém, větším balení. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Lahodný a svěží nápoj to je kombinace maliny a máty, navíc ze surovin v bio kvalitě.

Bohemsca Zahradní limonáda malina a máta BIO 330 ml

39.00 
Bohemsca Zahradní limonáda malina a máta BIO 330 ml Administrativní zařazení: Limonáda Složení: Voda*, třtinový cukr*, oxid uhličitý, malinový koncentrát* 14 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, koncentrát černého rybízu* , koncentrát černé mrkve*, koncentrát černého jablka*, přírodní aroma malina, citronová dužnina*, citrusová vláknina, extrakt máta* , přírodní aroma máta. *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělá osvěžující limonáda, která má lahodnou jemnou příchuť máty a maliny. Veškeré suroviny jsou v biokvalitě. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Osvěžující limonáda v biokvalitě s příchutí máty a malin. Nejlépe chutná ledově vychlazená.

Bohemsca Zahradní limonáda hruška a hřebíček BIO 330 ml

39.00 
Bohemsca Zahradní limonáda hruška a hřebíček BIO 330 ml Administrativní zařazení: Limonáda Složení: Voda*, třtinový cukr*, oxid uhličitý, hruškový koncentrát* (ovocný podíl), regulátor kyselosti: kyselina citronová, citronová dužina*, citrusová vláknina, přírodní aroma, extrakt hřebíčku*. *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělá osvěžující limonáda, která má lahodnou jemnou příchuť svěží hrušky a kořeněného hřebíčku. Veškeré suroviny jsou v biokvalitě. Je bez konzervantů, barviv a chemie. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Lahodný a svěží nápoj to je kombinace hrušky a hřebíčku, navíc z lokálních surovin v bio kvalitě.  

Bohemsca Zahradní limonáda citrón a zázvor BIO 330 ml

39.00 
Bohemsca Zahradní limonáda citrón a zázvor BIO 330 ml Administrativní zařazení: Limonáda Složení: Voda*, třtinový cukr*, oxid uhličitý, citronový koncentrát*, přírodní aroma, citronová dužina*, citrusová vláknina, karamel*, extrakt za zázvoru*. *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělá osvěžující limonáda, která má lahodnou a zároveň výraznou příchuť citronu se zázvorem. Veškeré suroviny jsou v biokvalitě. Je bez konzervantů, barviv a chemie. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Skvělé osvěžení v podobě limonády s příchutí citronu a zázvoru. Vyrobeno z lokálních surovin v bio kvalitě.

Bohemsca Zahradní limonáda bezový květ, citronový tymián 700 ml

54.00 
Bohemsca Zahradní limonáda bezový květ, citronový tymián 700 ml Administrativní zařazení: Limonáda Složení: Voda, třtinový cukr, oxid uhličitý, citronový koncentrát, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní bezové aroma, extrakt bezového květu, zahušťovadlo: pektiny, extrakt tymiánu, přírodní aroma citronového tymiánu. Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Vlastnosti a výhody: Skvělá osvěžující limonáda, která má lahodnou jemnou příchuť bezu a citronového tymiánu. Ve velkém balení. Spojení bezového květu a citronového tymiánu je unikátním osvěžením.

Bohemsca Zahradní limonáda Bezový květ a meduňka BIO 700 ml

60.00 
Bohemsca Zahradní limonáda Bezový květ a meduňka BIO 700 ml Bio Bohemsca zahradní limonáda s bezovým květem a meduňkou je svěžím twistem na klasickou chuť bezovky, tak jak ji všichni známe z dětství. Bezový květ pomáhá při nachlazení, zlepšuje dýchání a zažívání. Meduňka pak pomáhá od nespavosti a celkově zklidňuje. Novou bezovku s meduňkou si tak vychutnáš všude tam, kde se potřebuješ dát do klidu a najít znovu svou tělesnou, ale i duševní rovnováhu. Mějte se krásně a relaxovaně. Vaše česká bio Bohemsca. Složení: voda, bio třtinový cukr, oxid uhličitý, bio bezový květ 1,7%, bio meduňka 0,19%, bio citronová šťáva z koncentrátu, kyselina citronová. Bio Bohemsca zahradní limonáda s bezovým květem a meduňkou je svěžím twistem na klasickou chuť bezovky, tak jak ji všichni známe z dětství.