Fabio Dynka Dýńový olej 500 ml

475.00 
Fabio Dynka Dýńový olej 500 ml Dýňový olej za studena šetrně lisovaný a nerafinováný, tím si zachovává cenné látky a přírodní vitamíny. Vyniká výjimečnou nasládlou chutí a vůní po pražených oříšcích. Země původu: Česká republika Chraňte před přímým slunečním zářením. Dýńový olej jedlý rostlinný, jednodruhový.

Biopurus Štýrský dýňový olej 250 ml

273.00 
Biopurus Štýrský dýňový olej 250 ml Štýrský dýňový olej se vyrábí ručně z vyzrálých pražených dýňových jader vypěstovaných v rakouském Štýrsku. Tradiční výroba zaručuje kvalitu a nedochází ke snižování obsahu a účinnosti přírodních látek. Typicky tmavozelený až hnědý olej jedinečné vůně a ořechové chuti. Olej získal 4 x titul Nejkvalitnější rakouský dýňový olej. Složení:100% čistý dýňový olej z prvního lisování, z pražených dýňových semínek.Tmavozelený až hnědý olej jedinečné vůně a ořechové chuti. Skladování:Skladujte na tmavém chladném místě. Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců. NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo na produktech. Štýrský dýňový olej získal 4 x titul Nejkvalitnější rakouský dýňový olej. Z pražených dýňových semínek.Tmavozelený až hnědý olej jedinečné vůně a ořechové chuti.

Country Life Olej dýňový BIO 200 ml

233.00 
Country Life Olej dýňový BIO 200 ml Složení: Olej z dýňových semen z prvního lisování za studena, produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování: Chraňte před světlem! Skladujte do teploty 20°C. Legislativní zařazení: Jedlý olej - rostlinný, jednodruhový Návod k přípravě: Doporučuje se k použití v syrové stravě do salátů a v kombinaci s jinými oleji. Panenský dýňový olej tmavě zelené barvy a silné chuti v biokvalitě. Lze ho míchat s olivovým olejem. Vhodný do studené kuchyně a k dochucení pokrmů.

Natural Products Dýňový olej 500 ml

320.00 
Natural Products Dýňový olej 500 ml Administrativní zařazení: Jedlý olej - rostlinný, jednodruhový Složení: Dýňový olej 100% Skladování: Skladujte na chladném a stinném místě od 7° do 25° C. Balení: Skleněná láhev Vlastnosti a výhody: Za studena lisovaný a nerafinovaný má sytě hnědo zelenou barvu, hustší konzistenci a příjemné oříškové aroma. Dýňový olej je ceněný především pro vysoký obsah organicky vázaného zinku, díky kterému získává vynikající regenerační vlastnosti. Použití: Dýňový olej je především vynikající ve studené kuchyni při přípravě salátů či dochucování pokrmů. Dýňový olej je vhodný především pro studenou kuchyni. Je za studena lisovaný, nerafinovaný a nefiltrovaný a vyrobený z těch nejkvalitnějších surovin.

Biopurus Štýrský Salátový olej BIO 500 ml

221.00 
Biopurus Štýrský Salátový olej BIO 500 ml Štýrský dýňovo-řepkový olej ideální do studené kuchyně, vynikající do zeleninových salátů, lahůdka, kterou prostě musíte vyzkoušet. Složení: 60% Štýrský dýňový olej, 40% Řepkový Štýrský olej. BIO Štýrský dýňovo-řepkový olej lisovaný za studena. Ideální do studené kuchyně.

Austria Pur Dýňový olej BIO 250 ml

249.00 
Austria Pur Dýňový olej BIO 250 ml BIO dýňový olej je vyroben z vybraných, vyzrálých štýrských dýňových semínek, která jsou nejdříve namleta, upražena a pak vylisována. Jedinečný vzhled a chuť dýňového oleje, označovaného jako ,,zelené štýrské zlato", si stále častěji dobývá mezinárodní kuchyni a srdce leckterého labužníka. Dokonalá kvalita, pravost a původ tohoto oleje jsou garantovány přísným kontrolním systémem. V chuti sytě zeleného dýňového oleje vynikají především harmonické ořechové tóny. 100% originální štýrský olej poznáte na první pohled podle pečetě ,, Chráněné zeměpisné označení". Co činí štýrský olej tak cenným? Tento olej dodává tělu důležité živiny jako kyselinu linolovou a vitamín E. Naše tělo není schopné si tyto látky vytvořit , proto musí být dodány ve stravě. Organismus je potřebuje ke stavbě a zachování buněk. Tento olej získal také označení programu VÍM, CO JÍM , které označuje kvalitní a nutričně vyvážené potraviny. Složení: Štýrský olej z dýňových semínek v BIO kvalitě BIO dýňový olej je vyroben z vybraných, vyzrálých štýrských dýňových semínek, která jsou nejdříve namleta, upražena a pak vylisována.

Bohemia olej Dýňový 100 ml LZS a RAW

133.00 
Bohemia olej Dýňový 100 ml LZS a RAW Bohemia oleje jsou lisovány v Západních Čechách tradiční šetrnou metodou za velmi nízkých teplot. Nesou více než kvalitu olejů lisovaných za studena, jsou to oleje RAW. Výlisnost je tak sice nižší, ale výsledek za to stojí! Dýňový Bohemia olej z nepražených semínek je gurmánským požitkem pro svou jemnou a přitom plnou dýňovou chuť, která se lahodně rozplývá po chuťových pohárcích. Má krásně tmavě zelenou barvu a vynikne především v salátových zálivkách, pomazánkách či v kombinaci s rozetřeným česnekem a solí k pečivu. Báječný na konečné dochucení pokrmů. Dýňová polévka již nemůže být dýňovější, pečené brambory či zelenina chutnější. Je bohatý na nenasycené tuky, které napomáhají k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi. Dýňový olej má vysokou antioxidační kapacitu, v organismu působí protizánětlivě a regeneračně. Je označován jako pánský olej pro své příznivé účinky na močové ústrojí a při obtížích s prostatou. Je blahodárný v péči o suchou a zralou pleť a jako ochranný přípravek v zimním období. Složení: 100 % dýňový olej, lisovaný za studena   Olej s nádherně se rozplývající chutí čerstvých dýňových jader je ozdobou nejen každého salátu či krémové polévky, ale také blahodárnou potravinou s protizánětlivými a regeneračními účinky.

Biopurus Štýrský dýňový olej 500 ml

463.00 
Biopurus Štýrský dýňový olej 500 ml Štýrský dýňový olej se vyrábí ručně z vyzrálých pražených dýňových jader vypěstovaných v rakouském Štýrsku. Tradiční výroba zaručuje kvalitu a nedochází ke snižování obsahu a účinnosti přírodních látek. Typicky tmavozelený až hnědý olej jedinečné vůně a ořechové chuti. Olej získal 4 x titul Nejkvalitnější rakouský dýňový olej. Složení:100% čistý dýňový olej z prvního lisování, z pražených dýňových semínek.Tmavozelený až hnědý olej jedinečné vůně a ořechové chuti. Skladování:Skladujte na tmavém chladném místě. Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců. NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo na produktech. Štýrský dýňový olej se vyrábí ručně z vyzrálých pražených dýňových jader vypěstovaných v rakouském Štýrsku. Tradiční výroba zaručuje kvalitu a nedochází ke snižování obsahu a účinnosti přírodních látek. Typicky tmavozelený až hnědý olej jedinečné vůně a ořechové chuti.

Franz Josef Kaiser Dýňový olej 250 ml

139.00 
Franz Josef Kaiser Dýňový olej 250 ml Jedlý rostlinný olej jednodruhový. Složení: vyrobeno z restovaných dýňových semen. S vysokým obsahem polynenasycených tuků a vitamínu E. Obsahuje kyselinu linolovou, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Snadno stravitelný. Díky lahodné aromatické chuti je vhodný pro přípravu studené kuchyně. Vhodný do salátů, na uzené maso, sýry, do pomazánek a na dochucení polévek. Dýňový olej s vysokým obsahem vitaminu E.

Bohemia olej Dýňový nefiltrovaný BIO 100 ml

140.00 
Bohemia olej Dýňový nefiltrovaný BIO 100 ml Dýňový Bohemia olej z nepražených semínek je gurmánským požitkem pro svou jemnou a přitom plnou dýňovou chuť, která se lahodně rozplývá po chuťových pohárcích. Má krásně tmavě zelenou barvu a vynikne především v salátových zálivkách, pomazánkách či v kombinaci s rozetřeným česnekem a solí k pečivu. Báječný na konečné dochucení pokrmů. Dýňová polévka již nemůže být dýňovější, pečené brambory či zelenina chutnější. Je bohatý na nenasycené tuky, které napomáhají k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi. Dýňový olej má vysokou antioxidační kapacitu, v organismu působí protizánětlivě a regeneračně. Je označován jako pánský olej pro své příznivé účinky na močové ústrojí a při obtížích s prostatou. Je blahodárný v péči o suchou a zralou pleť a jako ochranný přípravek v zimním období. Je bohatý na nenasycené tuky. Složení: 100 % dýňový olej Olej s nádherně se rozplývající chutí čerstvých dýňových jader.  Je zpestřený o část pevné složky, proto před použitím protřepte, ať ho vychutnáte v jeho celistvosti.

Bohemia olej Dýňový 250 ml LZS a RAW

266.00 
Bohemia olej Dýňový 250 ml LZS a RAW Bohemia oleje jsou lisovány v Západních Čechách tradiční šetrnou metodou za velmi nízkých teplot. Nesou více než kvalitu olejů lisovaných za studena, jsou to oleje RAW. Výlisnost je tak sice nižší, ale výsledek za to stojí! Dýňový Bohemia olej z nepražených semínek je gurmánským požitkem pro svou jemnou a přitom plnou dýňovou chuť, která se lahodně rozplývá po chuťových pohárcích. Má krásně tmavě zelenou barvu a vynikne především v salátových zálivkách, pomazánkách či v kombinaci s rozetřeným česnekem a solí k pečivu. Báječný na konečné dochucení pokrmů. Dýňová polévka již nemůže být dýňovější, pečené brambory či zelenina chutnější. Je bohatý na nenasycené tuky, které napomáhají k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi. Dýňový olej má vysokou antioxidační kapacitu, v organismu působí protizánětlivě a regeneračně. Je označován jako pánský olej pro své příznivé účinky na močové ústrojí a při obtížích s prostatou. Je blahodárný v péči o suchou a zralou pleť a jako ochranný přípravek v zimním období. Složení: 100% RAW dýňový olej     Temně zelený i rubínový, po protřepání neprůhledný, sametově rozvoněný čersvě mletým jádrem, plný harmonické síly pro podporu sexuálního zdraví mužů i žen.

Biopurus Stöger-BIO dýňový olej 250 ml

246.00 
Biopurus Stöger-BIO dýňový olej 250 ml BIO Dýňový olej, doposud se olej vyrábí výlučně z vyzrálých tmavozelených dýňových jader sušených na slunci vypěstovaných v rakouském Štýrsku. Vyrábí se tradiční technologií. Skladování : Skladujte na tmavém místě při pokojové teplotě do 22 ° C. Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců. Obsah 250 ml, skleněný obal. NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo na produktech. BIO dýňový olej z vyzrálých tmavozelených dýňových jader sušených na slunci vypěstovaných v rakouském Štýrsku.