Zobrazen 1. – 18. z 52 výsledků

Živina Pesto medvědí česnek 140 g

93.00 
Živina Pesto medvědí česnek 140 g Medvědí česnek bývá označován za jarní životabudič a krále jarních bylinek. Svůj název má odvozen od pověsti, že ho údajně medvědi pojídali po probuzení ze zimního spánku, aby načerpali energii. Obsahuje vysoké množství vitaminu C, má prokazatelné účinky na posílení imunity a je plný protizánětlivých látek. Do pesta jsme přimíchali také kešu ořechy, které jsou dobrým zdrojem bílkoviny - proteinu. Pesto z medvědího česneku má pestřejší aroma a je bez chemických konzervantů. Je vhodné k těstovinám, do salátů či polévek. Složení: Listy medvědího česneku 43 %, extra panenský olivový olej, kešu ořechy 26 %, sůl jedlá. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Medvědí česnek bývá označován za jarní životabudič a krále jarních bylinek. Vyzkoušejte z něj toto lahodné pesto.

Živina Salsa dip slazený sladidlem 220 g

83.00 
Živina Salsa dip slazený sladidlem 220 g Salsa dip je hustá a zároveň lehká rajčatová omáčka nakrájená v Přerově na drobné kousky. Tato Salsa je ideální volbou, jak si vychutnat chipsy a namáčet v ní nachos, hodí se však také na vaření a to díky své jedinečné chuti a snadnému použití s nejrůznějšími pochutinami. Salsu přidejte např. do mexické tortily, do rýžové misky nebo ji zapečte s nachos a chedarem k večeři. Salsa je doslazená erythritolem, což je náhradní sladidlo získané kvasným procesem z přírodních surovin. Má nulový glykemický index, žádné kalorie a téměř stejnou sladivost jako cukr. Složení: Drcená rajčata 73 % (rajčata 70 %, rajčatová šťáva, regulátor kyselosti (kyselina citrónová)), paprika mix, cibule žlutá, sladidlo (erythritol), sůl jedlá, ocet kvasný lihový, česnek, paprika mletá sladká. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Salsa dip je hustá a zároveň lehká rajčatová omáčka nakrájená v Přerově na drobné kousky.

Živina Salsa dip pálivý 220 g

83.00 
Živina Salsa dip pálivý 220 g Salsa dip je pikantní hustá a zároveň lehká rajčatová omáčka nakrájená v Přerově společně s habanero na drobné kousky. Tato Salsa je ideální volbou, jak si vychutnat chipsy a namáčet v ní nachos, hodí se však také na vaření a to díky své jedinečné chuti a snadnému použití s nejrůznějšími pochutinami. Salsu přidejte např. do mexické tortily, do rýžové misky nebo ji zapečte s nachos a chedarem k večeři. Složení: Drcená rajčata 73 % (rajčata 70 %, rajčatová šťáva, regulátor kyselosti (kyselina citrónová)), paprika mix, cukr třtinový, cibule žlutá, sůl jedlá, ocet kvasný lihový, česnek, paprika mletá sladká, habanero chilli papričky 0,3 %. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Salsa dip je pikantní hustá a zároveň lehká rajčatová omáčka nakrájená v Přerově společně s habanero na drobné kousky.

Živina Salsa dip bez přidaného cukru 220 g

75.00 
Živina Salsa dip bez přidaného cukru 220 g Salsa dip bez přidaného cukru je hustá a zároveň lehká rajčatová omáčka nakrájená v Přerově na drobné kousky. Tato Salsa je ideální volbou, jak si vychutnat chipsy a namáčet v ní nachos, hodí se však také na vaření a to díky své jedinečné chuti a snadnému použití s nejrůznějšími pochutinami. Salsu přidejte např. do mexické tortily, do rýžové misky nebo ji zapečte s nachos a chedarem k večeři. Složení: Drcená rajčata 73 % (rajčata 70 %, rajčatová šťáva, regulátor kyselosti (kyselina citrónová)), paprika mix, cibule žlutá, sůl jedlá, ocet kvasný lihový, česnek, paprika mletá sladká. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Salsa dip bez přidaného cukru je hustá a zároveň lehká rajčatová omáčka nakrájená v Přerově na drobné kousky.

Živina Salsa dip 220 g

83.00 
Živina Salsa dip 220 g Salsa dip je hustá a zároveň lehká rajčatová omáčka nakrájená v Přerově na drobné kousky. Tato Salsa je ideální volbou, jak si vychutnat chipsy a namáčet v ní nachos, hodí se však také na vaření a to díky své jedinečné chuti a snadnému použití s nejrůznějšími pochutinami. Salsu přidejte např. do mexické tortily, do rýžové misky nebo ji zapečte s nachos a chedarem k večeři. Složení: Drcená rajčata 73 % (rajčata 70 %, rajčatová šťáva, regulátor kyselosti (kyselina citrónová)), paprika mix, cukr třtinový, cibule žlutá, sůl jedlá, ocet kvasný lihový, česnek, paprika mletá sladká. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Salsa dip je hustá a zároveň lehká rajčatová omáčka nakrájená v Přerově na drobné kousky.

Živina BBQ omáčka pálivá 270 g

89.00 
Živina BBQ omáčka pálivá 270 g BBQ omáčka pálivá pozvedne chuťově vaši grilovačku. V Přerově upečená zelenina, přidaná fermentovaná Gochujang pasta a dochucená k dokonalosti. Možná se stane, že ji sníte dříve, než bude jídlo z grilu hotové. Barbecue omáčku můžete také zapéct s nachos v troubě nebo ji nalít na talíř i mimo grilovačku. Pikantní je tak akorát, není to žádný hořák. Složení: Drcená rajčata (rajčata 70 %, rajčatová šťáva, regulátor kyselosti (kyselina citrónová)), cukr třtinový, filtrovaná voda, datlový sirup, Gochujang pasta (fermentovaná rýže, glukózový sirup, pálivý paprikový prášek 11 %, voda, fermentovaná sójová pasta, pšeničný extrakt, sójové koření (voda, sůl, sójové boby, alkohol, kvasnicový extrakt, maltodextrin)), rýžová mouka, ocet kvasný jablečný, sójová omáčka (pitná voda, sójové boby, pšenice, jedlá sůl), jedlá sůl, hořčice dijonská (pitná voda, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, kurkuma), citrónová šťáva, chilli vločky Gochugaru 0,12 %, směs koření < 0,6 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů. a sezamu Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. BBQ omáčka pálivá pozvedne chuťově vaši grilovačku. V Přerově upečená zelenina, přidaná fermentovaná Gochujang pasta a dochucená k dokonalosti.

Živina Hořčice kremžská s medem 150 g

53.00 
Živina Hořčice kremžská s medem 150 g Lahodná a výrazná kremžská hořčice pro labužníky, která je zjemněná medem (sladidlo je nepostradatelnou ingrediencí). Obsahuje vitamíny B a C, minerály (vápník nebo hořčík), vlákninu a flavonoidy. Výslednou chuť hořčice nejvíce ovlivňuje ocet. Kremžská hořčice přijde vhod každému, kdo dává přednost ostrému jídlu. Je nezbytnou součástí letního grilování. Každý přece ví, že pořádná grilovačka se bez hořčice nemůže obejít. S pomocí této hořčice vyrobené ze špičkových surovin můžete své grilovací umění dovést k dokonalosti. Složení: Filtrovaná voda, hořčičné semínko černé 30 %, ocet kvasný lihový, med 2,1 %, řepkový olej, sůl jedlá. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodná a výrazná kremžská hořčice pro labužníky, která je zjemněná medem. Obsahuje vitamíny B a C, minerály, vlákninu a flavonoidy.

Živina Hořčice kremžská 150 g

54.00 
Živina Hořčice kremžská 150 g Tradiční kremžská hořčice, která nesmí chybět v žádné lednici. Obsahuje vitamíny B a C, minerály (vápník nebo hořčík), vlákninu a flavonoidy. Kremžská hořčice přijde vhod každému, kdo dává přednost ostrému jídlu. Je nezbytnou součástí letního grilování. Každý přece ví, že pořádná grilovačka se bez hořčice nemůže obejít. S pomocí této hořčice vyrobené ze špičkových surovin můžete své grilovací umění dovést k dokonalosti. Složení: Filtrovaná voda, hořčičné semínko černé 30 %, ocet kvasný lihový, agávový sirup, řepkový olej, sůl jedlá. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Tradiční kremžská hořčice, která nesmí chybět v žádné lednici. Obsahuje vitamíny B a C, minerály (vápník nebo hořčík), vlákninu a flavonoidy.

Živina Kečup pálivý s habanero 350 g

93.00 
Živina Kečup pálivý s habanero 350 g Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup, který nesmí chybět v žádné spíži či ledničce. Příjemně sladká chuť rajčat se v něm mísí s ovocnou chutí habanero papriček s lehkým štípnutím navrch. Klidně mu můžete říkat domácí. Složení: Rajčata 67 %, paprika červená 10 %, cibule 10 %, česnek, třtinový cukr, himálajská sůl, paprika mletá pálivá, paprika mletá sladká, skořice mletá, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, čerstvá paprička Habanero, koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup.

Živina Kečup lahodný 350 g

84.00 
Živina Kečup lahodný 350 g Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup, který nesmí chybět v žádné spíži či ledničce. Vyniká příjemně sladkou chutí rajčat a můžete mu klidně říkat domácí. Děti ho milují.  Složení: Rajčata 67 %, paprika červená 10 %, cibule 10 %, česnek, třtinový cukr, himálajská sůl, paprika mletá pálivá, paprika mletá sladká, skořice mletá, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup.

Živina Kečup dýňový 350 g

93.00 
Živina Kečup dýňový 350 g Nejen z rajčat, ale i z dýně jsme upekli kečup, který je ještě o něco zdravější. Pod našima rukala se dýně proměnily v lahodný 100% přírodní dýňový kečup, který jednoduše musíte ochutnat. Neurazí nás, když mu budete říkat domácí. Vhodné k restované zelenině, těstovinám a rýži, skvělě doplní chuť v omáčkách a dipech. Složení: dýně Hokkaidó (60 %), rajčata (18 %), čerstvá rajčatová šťáva (6,5 %), cibule červená (6 %), třtinový cukr, bio agávový sirup, ocet kvasný lihový, sůl jedlá, česnek, čerstvá limetková šťáva, směs sušeného koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodný 100% přírodní dýňový kečup.