Živina Kečup pálivý s habanero 350 g

93.00 
Živina Kečup pálivý s habanero 350 g Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup, který nesmí chybět v žádné spíži či ledničce. Příjemně sladká chuť rajčat se v něm mísí s ovocnou chutí habanero papriček s lehkým štípnutím navrch. Klidně mu můžete říkat domácí. Složení: Rajčata 67 %, paprika červená 10 %, cibule 10 %, česnek, třtinový cukr, himálajská sůl, paprika mletá pálivá, paprika mletá sladká, skořice mletá, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, čerstvá paprička Habanero, koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup.

Spak Ketchup Ajvar 330 g

56.00 
Spak Ketchup Ajvar 330 g Ketchup Ajvar je ideální pro grilování a nakládaní masa, vysoce kvalitní kečup od Spaku smíchaný se speciálně vyrobeným Ajvarem s vysokým podílem grilované papriky.Ideální pro grilování a máčení. Složení: 70 % kečupu (172 g rajčat na 100 g kečupu, pitná voda, cukr, alkoholický ocet, modifikovaný škrob, stolní sůl, okyselující látka: kyselina citrónová, zahušťovadlo: xanthan, koření, extrakt z koření), 30 % ajvar (30 % grilované červené papriky na 100 g ajvar, voda, lilek na grilu, cukr, slunečnicový olej, stolní sůl, cibule, chilli, česnek, konzervační látka: sorban draselný, koření)   Ketchup Ajvar je ideální pro grilování a nakládaní masa.

Kávoviny Hořčice medová 180 g

26.00 
Kávoviny Hořčice medová 180 g Výborná hořčice obohacená o lahodnou medovou příchuť. Skvělá ke steakům i do omáček a salátů. Složení: Pitná voda, cukr, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, med 7 %, jedlá sůl, kurkuma, stabilizátor: xanthan. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Výborná hořčice obohacená o lahodnou medovou příchuť. Skvělá ke steakům i do omáček a salátů.

Kávoviny Hořčice dijonská 180 g

21.00 
Kávoviny Hořčice dijonská 180 g Skvělá ke steakům i do omáček a salátů. Složení: Pitná voda, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, kurkuma, jedlá sůl, kurkuma, stabilizátor: xanthan. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.     Hořčice dijonská je vhodná ke steakům.

Heinz Rajčatový kečup ostrý 570 g

61.00 
Heinz Rajčatový kečup ostrý 570 g Heinz kečup ostré chuti je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Ideální pro všechny milovníky ostrých pokrmů. Složení: rajčata (148 g na 100 g výrobku), kvasný ocet lihový, cukr, jedlá sůl, byliny a koření, extrakty bylin a koření (obsahuje celer), chilli extrakt Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C). Ostrý rajčatový kečup k dochucení pokrmů.

EMILE NOËL Hořčice dijonská BIO 200 g

94.00 
EMILE NOËL Hořčice dijonská BIO 200 g Neobsahuje umělé přísady, je vyrobena podle klasické receptury, pouze s přídavkem octa a mořské soli. Lze ji použít jako samostatnou omáčku nebo s ní ochutit dresink či zálivku. Složení: Voda, hořčičné semeno*, lihový ocet*, jedlá sůl. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Francouzská hořčice výrazné chuti a vůně v biokvalitě.

Hradecké delikatesy Kečup jemný bez cukru s rozinkami 500 ml

132.00 
Hradecké delikatesy Kečup jemný bez cukru s rozinkami 500 ml Kečup jako takový je původem z Číny. K nám do Evropy ho přivezli kupci v 18. století, kteří se vraceli z Orientu z obchodních cest. Od té doby kečup obsadil přední příčky v popularitě tekutých koření v celém světě. Tento nádherně sytý a kořeněný rajčatový kečup se stane hvězdou vašeho stolu. Rajčatový kečup můžeme použít k dochucení polévek, ragú, omáček, těstovin. Nebo jen tak zamlsat k sýru, grilovanému, dušenému, pečenému masíčku, zelenině, tofu, klobáskám do svačinky promáznout křupavou houstičku atd. Ručně a šetrně vyráběný kečup je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Složení: drcená rajčata min. 60,5 %, sušené rozinky (nesířené) max. 17 %, vinný ocet červený, cibule bílá, citronová 100% šťáva, sušená rajčata min. 2,5 %, zázvor, mořská sůl, směs koření (hořčice bílá a hořčice černá). Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní. Můžete jej použít k dochucení, polévek, ragú, těstovin. Nebo ho jen tak mlsat třeba k sýrům, klobáskám a masům.

Živina Kečup lahodný 350 g

82.00 
Živina Kečup lahodný 350 g Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup, který nesmí chybět v žádné spíži či ledničce. Vyniká příjemně sladkou chutí rajčat a můžete mu klidně říkat domácí. Děti ho milují.  Složení: Rajčata 67 %, paprika červená 10 %, cibule 10 %, česnek, třtinový cukr, himálajská sůl, paprika mletá pálivá, paprika mletá sladká, skořice mletá, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup.

Spak Gourmet ketchup 900 g ostrý

46.00 
Spak Gourmet ketchup 900 g ostrý Gourmet ketchup ostrý ze 100 % italských rajčat. Složení: rajčatový protlak (150 g rajčat na 100 g kečupu), pitná voda, cukr, kvasný ocet lihový, modifikovaný kukuřičný škrob, jedlá sůl (max. 3,5 %), chilli, regulátor kyselosti: kyselina citronová; směs koření, zahušťovadlo: xantan. Gourmet ketchup ostrý ze 100 % italských rajčat.

Spak Ketchup Master se sušenými rajčaty 530 g

50.00 
Spak Ketchup Master se sušenými rajčaty 530 g Ketchup Master se sušenými rajčaty a velkým podílem rajčat, bez přidaného škrobu a konzervantů. Složení: rajčatový protlak (200 g rajčat na 100 g kečupu), cukr, pitná voda, kvasný ocet lihový, 1,5 % sušená rajčata, jedlá sůl, směs koření Ketchup Master se sušenými rajčaty a velkým podílem rajčat, bez přidaného škrobu a konzervantů.

Spak Ketchup Master 340 g

40.00 
Spak Ketchup Master 340 g Ketchup Master je jemný rajčatový protlak s kořením. Složení: rajčatový protlak (210 g rajčat na 100 g kečupu), pitná voda, cukr, kvasný ocet lihový, jedlá sůl, směs koření Země původu: Česká republika Ketchup Master je jemný rajčatový protlak s kořením.

Heinz Rajčatový kečup jemný 1 kg

124.00 
Heinz Rajčatový kečup jemný 1 kg Heinz kečup jemné chuti je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Dochuťte si k dokonalosti váš pokrm. Složení: rajčata (148 g na 100 g kečupu), ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, extrakty koření a bylin (obsahuje celer), koření Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C). Jemný rajčatový kečup k dochucení pokrmů.

Edmond Fallot Dijonská hořčice s vlašskými ořechy 210 g

80.00 
Edmond Fallot Dijonská hořčice s vlašskými ořechy 210 g Vlastnosti a výhody: Dijonská hořčice vznikla v 18. století, kdy její tvůrci objevili, že když se do hnědých hořčičných semínek přidá hroznová šťáva a následná směs se poté mele na mlýnských kamenech, tak právě přidávání této šťávy zabraňuje tomu, aby se tato jemná pasta zahřívala. Tímto způsobem byla nakonec vytvořena vysoce kvalitní Dijonská hořčice. Tato ořechová hořčice je vyrobena smícháním tradičně mleté dijonské hořčice s ořechy z francouzského Perigordu. Jejich chuť je jedinečná. Použití: Plná hořčičná chuť je skvělá s čímkoliv slaným. Potřete s ní nakrájené kuře, grilovaný sendvič, nebo vytvořte dip či zálivku na salát. Složení: Voda, hořčičné semínka, ocet, sůl, plevy z hořčičného semínka, ořechový prášek z Perigordu - Francie 2 % (ořechy), ořechová přírodní příchuť, antioxidant: disiřičitan draselný, kyselina: kyselina citronová, koření. Země původu: Francie. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Skleněná dóza. Tradiční francouzská hořčice smíchaná s vlašskými ořechy z francouzské provincie Perogordu, to je dijonská hořčice Edmond Fallot s ořechy.

Edmond Fallot Dijonská hořčice na bílém víně 210 g

80.00 
Edmond Fallot Dijonská hořčice na bílém víně 210 g Vlastnosti a výhody: Dijonská hořčice vznikla v 18. století, kdy její tvůrci objevili, že když se do hnědých hořčičných semínek přidá hroznová šťáva a následná směs se poté mele na mlýnských kamenech, tak právě přidávání této šťávy zabraňuje tomu, aby se tato jemná pasta zahřívala. Tímto způsobem byla nakonec vytvořena vysoce kvalitní Dijonská hořčice, v kombinaci s bílým vínem se jedná o velmi lahodnou pochoutku. Použití: Hořčice je skvělá na krémové omáčky, nebo jen tak na talíř k masu. Složení: Hořčičné semínka, voda, bílé víno 19 % ( se siřičitany), ocet, sůl, antioxidant: disiřičitan draselný, kyselina: kyselina citronová, koření. Země původu: Francie. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Skleněná dóza. Vyšperkované spojení chutí, to je dijonská hořčice na bílém víně od Edmond Fallot. Ideální k masu, do dresingů nebo do salátů. 

Živina Kečup dýňový 350 g

93.00 
Živina Kečup dýňový 350 g Nejen z rajčat, ale i z dýně jsme upekli kečup, který je ještě o něco zdravější. Pod našima rukala se dýně proměnily v lahodný 100% přírodní dýňový kečup, který jednoduše musíte ochutnat. Neurazí nás, když mu budete říkat domácí. Vhodné k restované zelenině, těstovinám a rýži, skvělě doplní chuť v omáčkách a dipech. Složení: dýně Hokkaidó (60 %), rajčata (18 %), čerstvá rajčatová šťáva (6,5 %), cibule červená (6 %), třtinový cukr, bio agávový sirup, ocet kvasný lihový, sůl jedlá, česnek, čerstvá limetková šťáva, směs sušeného koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodný 100% přírodní dýňový kečup.

Kávoviny Hořčice francouzská 180 g

19.00 
Kávoviny Hořčice francouzská 180 Skvělá ke steakům i do omáček a salátů. Složení: Pitná voda, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, kurkuma, jedlá sůl, cukr, kyselina citronová, glutman sodný, kurkuma, výtažky koření Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Hořčice francouzská je vynikající ke steakům.

Hradecké delikatesy Kečup ostrý 500 ml

112.00 
Hradecké delikatesy Kečup ostrý 500 ml Kečup jako takový je původem z Číny. K nám do Evropy ho přivezli kupci v 18. století, kteří se vraceli z Orientu z obchodních cest. Od té doby kečup obsadil přední příčky v popularitě tekutých koření v celém světě. Tento nádherně sytý a kořeněný rajčatový kečup se stane hvězdou vašeho stolu. Rajčatový kečup můžeme použít k dochucení polévek, ragú, omáček, těstovin. Nebo jen tak zamlsat k sýru, grilovanému, dušenému, pečenému masíčku, zelenině, tofu, klobáskám do svačinky promáznout křupavou houstičku atd. Ručně a šetrně vyráběný kečup v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Složení: drcená rajčata min. 60,5 %, třtinový cukr max. 17 %, vinný ocet červený, cibule bílá, citronová 100% šťáva, sušená rajčata min. 2,5 %, zázvor, mořská sůl, směs koření (hořčice bílá a hořčice černá), chilli Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní. Hradecké delikatesy Kečup ostrý je ručně vyráběný kečup v ČR vyrobený z minimálně 60 % rajčat. 

Hradecké delikatesy Kečup jemný 500 ml

112.00 
Hradecké delikatesy Kečup jemný 500 ml Kečup jako takový je původem z Číny. K nám do Evropy ho přivezli kupci v 18. století, kteří se vraceli z Orientu z obchodních cest. Od té doby kečup obsadil přední příčky v popularitě tekutých koření v celém světě.  Rajčatový kečup můžeme použít k dochucení polévek, ragú, omáček, těstovin. Nebo jen tak zamlsat k sýru, grilovanému, dušenému, pečenému masíčku, zelenině, tofu, klobáskám do svačinky promáznout křupavou houstičku atd. Ručně a šetrně vyráběný kečup v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Složení: drcená rajčata min. 60,5 %, třtinový cukr max. 17 %, vinný ocet červený, cibule bílá, citronová 100% šťáva, sušená rajčata min. 2,5 %, zázvor, mořská sůl, směs koření (hořčice bílá a hořčice černá).   Kečup patří mezi nejznámější tekuté koření po celém světě.