Živina Kečup lahodný 350 g

127.00 
Živina Kečup lahodný 350 g Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup, který nesmí chybět v žádné spíži či ledničce. Vyniká příjemně sladkou chutí rajčat a můžete mu klidně říkat domácí. Děti ho milují.  Složení: Rajčata 67 %, paprika červená 10 %, cibule 10 %, česnek, třtinový cukr, himálajská sůl, paprika mletá pálivá, paprika mletá sladká, skořice mletá, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup.

Kávoviny Hořčice francouzská 180 g

21.00 
Kávoviny Hořčice francouzská 180 Skvělá ke steakům i do omáček a salátů. Složení: Pitná voda, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, kurkuma, jedlá sůl, cukr, kyselina citronová, glutman sodný, kurkuma, výtažky koření Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.   Hořčice francouzská je vynikající ke steakům.

Kávoviny Hořčice dijonská 180 g

19.00 
Kávoviny Hořčice dijonská 180 g Skvělá ke steakům i do omáček a salátů. Složení: Pitná voda, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, kurkuma, jedlá sůl, kurkuma, stabilizátor: xanthan. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.     Hořčice dijonská je vhodná ke steakům.

Hradecké delikatesy Kečup jemný bez cukru s rozinkami 500 ml

125.00 
Hradecké delikatesy Kečup jemný bez cukru s rozinkami 500 ml Kečup jako takový je původem z Číny. K nám do Evropy ho přivezli kupci v 18. století, kteří se vraceli z Orientu z obchodních cest. Od té doby kečup obsadil přední příčky v popularitě tekutých koření v celém světě. Tento nádherně sytý a kořeněný rajčatový kečup se stane hvězdou vašeho stolu. Rajčatový kečup můžeme použít k dochucení polévek, ragú, omáček, těstovin. Nebo jen tak zamlsat k sýru, grilovanému, dušenému, pečenému masíčku, zelenině, tofu, klobáskám do svačinky promáznout křupavou houstičku atd. Ručně a šetrně vyráběný kečup je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Složení: drcená rajčata min. 60,5 %, sušené rozinky (nesířené) max. 17 %, vinný ocet červený, cibule bílá, citronová 100% šťáva, sušená rajčata min. 2,5 %, zázvor, mořská sůl, směs koření (hořčice bílá a hořčice černá). Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní. Můžete jej použít k dochucení, polévek, ragú, těstovin. Nebo ho jen tak mlsat třeba k sýrům, klobáskám a masům.

Hradecké delikatesy Kečup jemný 500 ml

105.00 
Hradecké delikatesy Kečup jemný 500 ml Kečup jako takový je původem z Číny. K nám do Evropy ho přivezli kupci v 18. století, kteří se vraceli z Orientu z obchodních cest. Od té doby kečup obsadil přední příčky v popularitě tekutých koření v celém světě.  Rajčatový kečup můžeme použít k dochucení polévek, ragú, omáček, těstovin. Nebo jen tak zamlsat k sýru, grilovanému, dušenému, pečenému masíčku, zelenině, tofu, klobáskám do svačinky promáznout křupavou houstičku atd. Ručně a šetrně vyráběný kečup v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Složení: drcená rajčata min. 60,5 %, třtinový cukr max. 17 %, vinný ocet červený, cibule bílá, citronová 100% šťáva, sušená rajčata min. 2,5 %, zázvor, mořská sůl, směs koření (hořčice bílá a hořčice černá).   Kečup patří mezi nejznámější tekuté koření po celém světě.

Heinz Rajčatový kečup ostrý 570 g

90.00 
Heinz Rajčatový kečup ostrý 570 g Heinz kečup ostré chuti je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Ideální pro všechny milovníky ostrých pokrmů. Složení: rajčata (148 g na 100 g výrobku), kvasný ocet lihový, cukr, jedlá sůl, byliny a koření, extrakty bylin a koření (obsahuje celer), chilli extrakt Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C). Ostrý rajčatový kečup k dochucení pokrmů.

Heinz Rajčatový kečup ostrý 342 g

57.00 
Heinz Rajčatový kečup ostrý 342 g Heinz kečup ostré chuti je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Ideální pro všechny milovníky ostrých pokrmů. Složení: rajčata (148 g na 100 g výrobku), kvasný ocet lihový, cukr, jedlá sůl, byliny a koření, extrakty bylin a koření (obsahuje celer), chilli extrakt. Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C).  Ostrý rajčatový kečup k dochucení pokrmů.

Heinz Rajčatový kečup jemný 570 g

90.00 
Heinz Rajčatový kečup jemný 570 g Heinz kečup jemné chuti je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Dochuťte si k dokonalosti váš pokrm. Složení: rajčata (148 g na 100 g kečupu), ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, extrakty koření a bylin (obsahuje celer), koření. Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C). Jemný rajčatový kečup k dochucení pokrmů.

Heinz Rajčatový kečup jemný 342 g

57.00 
Heinz Rajčatový kečup jemný 342 g  Heinz kečup jemné chuti je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Dochuťte si k dokonalosti váš pokrm. Složení: rajčata (148 g na 100 g kečupu), ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, extrakty koření a bylin (obsahuje celer), koření Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C). Heinz Rajčatový kečup jemný 342 g

Živina Hořčice kremžská 150 g

54.00 
Živina Hořčice kremžská 150 g Tradiční kremžská hořčice, která nesmí chybět v žádné lednici. Obsahuje vitamíny B a C, minerály (vápník nebo hořčík), vlákninu a flavonoidy. Kremžská hořčice přijde vhod každému, kdo dává přednost ostrému jídlu. Je nezbytnou součástí letního grilování. Každý přece ví, že pořádná grilovačka se bez hořčice nemůže obejít. S pomocí této hořčice vyrobené ze špičkových surovin můžete své grilovací umění dovést k dokonalosti. Složení: Filtrovaná voda, hořčičné semínko černé 30 %, ocet kvasný lihový, agávový sirup, řepkový olej, sůl jedlá. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Tradiční kremžská hořčice, která nesmí chybět v žádné lednici. Obsahuje vitamíny B a C, minerály (vápník nebo hořčík), vlákninu a flavonoidy.

Heinz Rajčatový kečup jemný 1 kg

164.00 
Heinz Rajčatový kečup jemný 1 kg Heinz kečup jemné chuti je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Dochuťte si k dokonalosti váš pokrm. Složení: rajčata (148 g na 100 g kečupu), ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, extrakty koření a bylin (obsahuje celer), koření Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C). Jemný rajčatový kečup k dochucení pokrmů.

Živina Hořčice kremžská s medem 150 g

57.00 
Živina Hořčice kremžská s medem 150 g Lahodná a výrazná kremžská hořčice pro labužníky, která je zjemněná medem (sladidlo je nepostradatelnou ingrediencí). Obsahuje vitamíny B a C, minerály (vápník nebo hořčík), vlákninu a flavonoidy. Výslednou chuť hořčice nejvíce ovlivňuje ocet. Kremžská hořčice přijde vhod každému, kdo dává přednost ostrému jídlu. Je nezbytnou součástí letního grilování. Každý přece ví, že pořádná grilovačka se bez hořčice nemůže obejít. S pomocí této hořčice vyrobené ze špičkových surovin můžete své grilovací umění dovést k dokonalosti. Složení: Filtrovaná voda, hořčičné semínko černé 30 %, ocet kvasný lihový, med 2,1 %, řepkový olej, sůl jedlá. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodná a výrazná kremžská hořčice pro labužníky, která je zjemněná medem. Obsahuje vitamíny B a C, minerály, vlákninu a flavonoidy.

Heinz Rajčatový kečup 450 g

82.00 
Heinz Rajčatový kečup 450 g Heinz kečup jemné chuti je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Dochuťte si k dokonalosti váš pokrm. Složení: rajčata (148 g na 100 g kečupu), ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, extrakty koření a bylin (obsahuje celer), koření Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C). Jemný rajčatový kečup k dochucení pokrmů.

Živina Kečup pálivý s habanero 350 g

93.00 
Živina Kečup pálivý s habanero 350 g Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup, který nesmí chybět v žádné spíži či ledničce. Příjemně sladká chuť rajčat se v něm mísí s ovocnou chutí habanero papriček s lehkým štípnutím navrch. Klidně mu můžete říkat domácí. Složení: Rajčata 67 %, paprika červená 10 %, cibule 10 %, česnek, třtinový cukr, himálajská sůl, paprika mletá pálivá, paprika mletá sladká, skořice mletá, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, čerstvá paprička Habanero, koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Rajčata, co našla nový smysl života. Pod šikovnýma rukama se proměnila v lahodný 100% přírodní kečup.

Živina Kečup dýňový 350 g

93.00 
Živina Kečup dýňový 350 g Nejen z rajčat, ale i z dýně jsme upekli kečup, který je ještě o něco zdravější. Pod našima rukala se dýně proměnily v lahodný 100% přírodní dýňový kečup, který jednoduše musíte ochutnat. Neurazí nás, když mu budete říkat domácí. Vhodné k restované zelenině, těstovinám a rýži, skvělě doplní chuť v omáčkách a dipech. Složení: Dýně Hokkaidó 60 %, rajčata 18 %, čerstvá rajčatová šťáva 6,5 %, cibule červená 6 %, třtinový cukr, bio agávový sirup, ocet kvasný lihový, sůl jedlá, česnek, čerstvá limetková šťáva, směs sušeného koření. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodný 100% přírodní dýňový kečup.

Kávoviny Hořčice medová 180 g

27.00 
Kávoviny Hořčice medová 180 g Výborná hořčice obohacená o lahodnou medovou příchuť. Skvělá ke steakům i do omáček a salátů. Složení: Pitná voda, cukr, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, med 7 %, jedlá sůl, kurkuma, stabilizátor: xanthan. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Výborná hořčice obohacená o lahodnou medovou příchuť. Skvělá ke steakům i do omáček a salátů.

Heinz Rajčatový kečup 50 % SS 550 g

109.00 
Heinz Rajčatový kečup 50 % SS 550 g Kečup je tvořen pouze z nejkvalitnějších rajčat uzrálých na slunci. Neobsahuje jako klasické kešupy cukr, ale náhradní sladidlo steviol-glykosidy. Složení: rajčata (174 g na 100 g kečupu), ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, extrakty koření a bylin (obsahuje celer), sladidlo (steviol-glykosidy), koření. Po otevření uchovejte v chladničce (do 7°C).  Rajčatový kečup, který neobsahuje cukr, ale je oslazen steviolem.