Country Life Kaše kukuřičná BIO 250 g

43.00 
Country Life Kaše kukuřičná BIO 250 g Kukuřice neobsahuje gluten. Kukuřičná zrna dodávají minimum proteinů. Složení: kukuřičná krupice. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Návod k přípravě: Kaši bez vaření rozmíchejte v horkém sojovém, ovesném nebo rýžovém nápoji Provamel, popř. v horké vodě. Dochuťte medem, sirupem, skořicí, dle chuti přidejte ovoce nebo ořechy. Můžete použít i k zahušťování omáček a polévek. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku a vajec. Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%. Legislativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - extrudovaný výrobek, instantní.   Kukuřičná kaše v biokvalitě je zdravá a rychlá snídaně nebo svačinka v kombinaci s čerstvým i sušeným ovocem nebo ořechy.

PROBIO Krupice kukuřičná BIO 450 g

33.00 
PROBIO Krupice kukuřičná BIO 450 g Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky - krupice Složení: Kukuřičná krupice* 100% *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte v suchu a temnu.  Balení: PaP obal Vlastnosti a výhody: Kukuřičná krupice pomáhá s bezlepkovým vařením. Kukuřičnou krupici si zamilujete pro její univerzálnost a příjemnou chuť. Uvaříte s ní skvělou ranní kaši, připravíte jemné nočky i kapání do polévky. Svou žlutou barvou krásně rozzáří váš talíř. Říká se, že kdo jí kukuřici, má prý slunce v duši. Tak to zkuste. Nebojte se experimentovat. Kukuřičná krupice pomáhá s bezlepkovým vařením. Kukuřičnou krupici si zamilujete pro její univerzálnost a příjemnou chuť.

GRIZLY Kukuřično – rýžová kaše 1000 g

89.00 
 GRIZLY Kukuřično - rýžová kaše 1000 g Administrativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - kaše instantní Složení: Extrudovaný výrobek: kukuřice 50%, rýže 50% Vyrobeno v Česku Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Obilné kaše jsou jednou z nejzdravějších variant sladkých snídaní vůbec. Kaše se vyrábí procesem extruze, což je způsob technologické úpravy, při které se namletá obilovina, luštěnina nebo okopanina protlačuje extruzním válcem, čímž se zahřeje, odpaří se z ní voda a výrobek expanduje. Kaše je přirozeně bezlepková, velmi lehce stravitelná, dobře zasytí a je bohatá na komplexní sacharidy. Použití: Kukuřično - rýžová kaše stejně jako i ostatní Grizly kaše se vyznačuje rychlou, nenáročnou a různorodou přípravou. Můžete si ji připravit jak na sladko tak na slano, jako zahušťovadlo do polévek, na přípravu těsta, případně i obal na maso. Nejlépe chutná uvařená v rostlinném nápoji nebo mléce, posypaná oříšky, semínky a sušeným nebo čerstvým ovocem. Můžete přidat i lžíci oříškového másla, medu, sirupu či jiného dochucovadla.  Způsob přípravy: V teplém rostlinném nápoji, mléce nebo vodě rozmíchejte kaši, dokud nedosáhne požadované hustoty. Míchejte a krátce povařte nebo nechte odstát. Kukuřično - rýžová kaše je skvělou variantou zdravé snídaně pro celou rodinu. Stačí zalít vodou, smíchat s oblíbenými kousky oříšků a ovoce pro lahodné dochucení a doplnění živin.

GRIZLY Kukuřičná kaše BIO 1000 g

89.00 
​GRIZLY Kukuřičná kaše BIO 1000 g Administrativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - kaše instantní Složení: Extrudovaná kukuřice* 100 % *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Vyrobeno v Česku Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Obilné kaše jsou jednou z nejzdravějších variant sladkých snídaní vůbec. Kukuřičná kaše se vyrábí procesem extruze, což je způsob technologické úpravy, při které se namletá obilovina, luštěnina nebo okopanina protlačuje extruzním válcem, čímž se zahřeje, odpaří se z ní voda a výrobek expanduje. Kaše je přirozeně bezlepková, velmi lehce stravitelná, dobře zasytí a je bohatá na komplexní sacharidy.  Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.  Použití: Kukuřičná kaše stejně jako i ostatní jednosurovinové Grizly kaše se vyznačuje rychlou, nenáročnou a různorodou přípravou. Můžete si ji připravit jak na sladko tak na slano, jako zahušťovadlo do polévek, na přípravu těsta, případně i obal na maso. Nejlépe chutná uvařená v rostlinném nápoji nebo mléce, posypaná oříšky, semínky a sušeným nebo čerstvým ovocem. Můžete přidat i lžíci oříškového másla, medu, sirupu či jiného dochucovadla.  Způsob přípravy: V teplém rostlinném nápoji, mléce nebo vodě rozmíchejte kaši v poměru cca 3 lžíce kaše na 100 ml tekutiny. Míchejte a krátce povařte, dokud nedosáhne požadované hustoty nebo nechte odstát. Kukuřičná kaše je bezlepkovou variantou zdravé snídaně v bio kvalitě. Přidejte oříšky, sušené ovoce a semínka pro lahodné dochucení a doplnění živin. Vychutnejte si ji v biokvalitě.

Green Apotheke Kaše dětská kukuřično – rýžová 200 g

38.00 
Green Apotheke Kaše dětská kukuřično - rýžová 200 g Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky- kaše instantní Složení: Extrudovaná kukuřice 58,5 %, extrudovaná rýže 39 %, citrát hořečnatý, oxid hořečnatý, citrát vápenatý, uhličitan vápenatý, vitamín B1, vitamín D Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Plastový obal Vlastnosti a výhody: Kaše pro kluky i holčičky do talíře či mističky. Bezlepková svačinka, kterou snadno a rychle připravíte, navíc obohacená o důležité vitaminy a minerály. Její jemnou chuť můžete doplnit čerstvým ovocem či zavařeninou podle chuti. Obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku. Extrudovaný výrobek bez lepku Použití: Snadno a rychle připravíte, můžete ozdobit čerstvým ovocem. Vhodné pro děti od 3 let. Příprava: Přidejte pouze teplé mléko nebo vodu, zamíchejte a nechte 2-3 minuty odstát. Již nevařte! Bezlepková svačinka, kterou snadno a rychle připravíte, navíc obohacená o důležité vitaminy a minerály. Můžete ji doladit čerstvým ovocem.

Country Life Kaše kukuřično – pohanková 300 g

34.00 
Country Life Kaše kukuřično-pohanková 300 g Instantní kaše představují moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie. Kukuřično-pohankovou kaši můžeme použít na zahuštění omáček a polévek, hodí se i jako pojivo při výrobě karbanátků a sekané. Přídavek 2 - 3 váhových procent do mouky způsobí při přípravě kynutého těsta lepší schopnost vázat vodu, což přinese prodloužení trvanlivosti a vyšší vláčnost těsta. Tuto kaši lze použít i jako základní hmotu při výrobě domácích pomazánek.< Složení: kukuřice (80%), pohanka loupaná lámanka (20%).< Návod k přípravě: v teplém rostlinném nápoji nebo mléce rozmíchejte kaši v poměru cca 3 lžíve kaše na 100 ml tekutiny. Míchejte, krátce povařte nebo nechte odstát. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku a vajec. Skladování: skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Legislativní zařazení: mlýnský obilný výrobek - kaše instantní. Instantní kaše jsou výrobky s výraznou nutriční hodnotou a mimořádně lehkou stravitelností. Mezi jejich přednosti patří rychlá a snadná příprava a variabilnost použití.

Green Apotheke Kaše dětská kukuřično – pohanková 200 g

37.00 
Green Apotheke Kaše dětská kukuřično - pohanková 200 g Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky- kaše instantní Složení: Extrudovaná kukuřice 79 %, extrudovaná pohanka 19,5 %, citrát hořečnatý, citrát vápenatý, uhličitan vápenatý, vitamín B1, vitamín D Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Balení: Plastový obal Vlastnosti a výhody: Kaše pro kluky i holčičky do talíře či mističky. Bezlepková svačinka, kterou snadno a rychle připravíte, navíc obohacená o důležité vitaminy a minerály. Její jemnou chuť můžete doplnit čerstvým ovocem či zavařeninou podle chuti. Obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku. Extrudovaný výrobek bez lepku. Použití: Snadno a rychle připravíte, můžete ozdobit čerstvým ovocem. Vhodné pro děti od 3 let. Příprava: Přidejte pouze teplé mléko nebo vodu, zamíchejte a nechte 2-3 minuty odstát. Již nevařte! Vhodné pro děti od 3 let. Obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku.

GRIZLY Kukuřičná kaše 1000 g

79.00 
GRIZLY Kukuřičná kaše 1000 g Administrativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - kaše instantní Složení: Extrudovaná kukuřice 100 % Vyrobeno v Česku Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu) Vlastnosti a výhody: Obilné kaše jsou jednou z nejzdravějších variant sladkých snídaní vůbec. Kukuřičná kaše se vyrábí procesem extruze, což je způsob technologické úpravy, při které se namletá obilovina, luštěnina nebo okopanina protlačuje extruzním válcem, čímž se zahřeje, odpaří se z ní voda a výrobek expanduje. Kaše je přirozeně bezlepková, velmi lehce stravitelná, dobře zasytí a je bohatá na komplexní sacharidy.  Použití: Kukuřičná kaše stejně jako i ostatní jednosurovinové Grizly kaše se vyznačuje rychlou, nenáročnou a různorodou přípravou. Můžete si ji připravit jak na sladko tak na slano, jako zahušťovadlo do polévek, na přípravu těsta, případně i obal na maso. Nejlépe chutná uvařená v rostlinném nápoji nebo mléce, posypaná oříšky, semínky a sušeným nebo čerstvým ovocem. Můžete přidat i lžíci oříškového másla, medu, sirupu či jiného dochucovadla.  Způsob přípravy: V teplém rostlinném nápoji, mléce nebo vodě rozmíchejte kaši v poměru cca 3 lžíce kaše na 100 ml tekutiny. Míchejte a krátce povařte, dokud nedosáhne požadované hustoty nebo nechte odstát. Neochucená jemná a lehká instantní kukuřičná kaše je neocenitelným pomocníkem v každé kuchyni. Je lehce stravitelná, během okamžiku připravená.

Green Apotheke Kaše dětská rýžovo – jáhlová 200 g

42.00 
Green Apotheke Kaše dětská rýžovo - jáhlová 200 g Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky- kaše instantní Složení: Extrudovaná kukuřice* 58,5 %, extrudovaná proso seté (jáhly)* 39 %, citrát hořečnatý, citrát vápenatý, vitamín B1, vitamín D *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Plastový obal Vlastnosti a výhody: Kaše pro kluky i holčičky do talíře či mističky. Bezlepková svačinka, kterou snadno a rychle připravíte, navíc obohacená o důležité vitaminy a minerály. Její jemnou chuť můžete doplnit čerstvým ovocem či zavařeninou podle chuti. Obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku. Extrudovaný výrobek bez lepku Použití: Snadno a rychle připravíte, můžete ozdobit čerstvým ovocem. Vhodné pro děti od 3 let. Příprava: Přidejte pouze teplé mléko nebo vodu, zamíchejte a nechte 2-3 minuty odstát. Již nevařte! Bezlepková svačinka, kterou snadno a rychle připravíte, navíc obohacené o důležité vitaminy a minerály.

Country Life Kaše rýžovo-kukuřičná BIO 300 g

70.00 
Country Life Kaše rýžovo-kukuřičná BIO 300 g snídaně dezert - v poháru můžete kaši krásně nazdobit třeba se zkaramelizovaným ovocem a sladkým sirupem koktejl - když při vaření přidáte více tekutiny, řidší kaši pak lze rozmixovat s ořechy a ovocem a uděláte si tak výborný koktejl knedlíčky do polévky - nastrouhané tofu, kaši, utřený česnek a nasekané bylinky zformujte do malých knedlíčků, které stačí v polévce už jen 3 minuty povařit pomazánka - kaše může být základní hmotou pro výrobu domácích pomazánek Ráno dělá den a snídaně dělá ráno. Dobrá snídaně vám zajistí dostatek energie a pocit sytosti. Ale právě ráno člověk často nejvíce pospíchá a nemá na přípravu jídla moc času. V takovém případě můžete sáhnout po instantní kaši, třeba zrovna rýžovo-kukuřičné.  Fantazii se meze nekladou a do své kaše si můžete pokaždé přidat něco jiného. Z jednoho sáčku si tak uděláte mnoho různých a chutných pokrmů. Rýže je velmi stará kulturní plodina, která se pěstuje v subtropech a tropech Afriky a Asie. Dnes jejím největším vývozcem je hlavně Čína a Indie. Rýže se často prodává loupaná, natural rýže je ovšem neloupaná varianta. Celkově je známo asi 20 druhů rýže, ze kterých se vyrábí mouka, kaše, škrob, víno, ocet nebo slad. Rostlina se pěstuje na speciálních rýžovištích a sklízí se až dvakrát do roka. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení: Rýže pololoupaná* (80 %), kukuřičná krupice* (20 %). Může obsahovat stopy lepku a vajec. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Instantní kaše jsou výbornou variantou nejen pro vaše snídaně. Mezi jejich přednosti patří rychlá a snadná příprava a variabilnost použití.

Country Life Kaše kukuřično-pohanková BIO 300 g

70.00 
Country Life Kaše kukuřično - pohanková BIO 300 g Složení: kukuřice* (80 %), pohanka loupaná lámanka* (20 %). *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Návod k přípravě: v teplém rostlinném nápoji nebo mléce rozmícháme kaši v poměru cca 3lžíce kaše na 100 ml tekutiny. Míchejte, krátce povařte nebo nechte odstát. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku a vajec. Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Instantní kaše jsou výrobky s výraznou nutriční hodnotou a mimořádně lehkou stravitelností. Mezi jejich přednosti patří rychlá a snadná příprava.

Country Life Kaše kukuřičná 250 g

31.00 
Country Life Kaše kukuřičná 250 g Kukuřice neobsahuje gluten. Kukuřičná zrna dodávají minimum proteinů. Složení: kukuřičná krupice. Návod k přípravě: kaši bez vaření rozmíchejte v horkém sojovém, ovesném nebo rýžovém nápoji Provamel, popř. v horké vodě. Dochuťte medem, sirupem, skořicí, dle chuti přidejte ovoce nebo ořechy. Můžete použít i k zahušťování omáček a polévek. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku a vajec. Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Legislativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - extrudovaný výrobek, instantní. Kaše kukuřičná vám zajistí dostatek energie a pocit sytosti.