Nominal Cereální kaše ovesná 5 kg

596.00 
Nominal Cereální kaše ovesná 5 kg Výborná varianta snídaně či svačinky. Výhodou je rychlá příprava a vyvážené nutriční hodnoty, které naše tělo jistě ocení. Oves obsahuje rozpustnou vlákninu, což je druh sacharidů se schopností zadržovat vodu. Ta pak mastí a změkčuje trávící trakt. Pravidelnou konzumací ovsa v jakékoli formě lze dosáhnout velmi dobrých výsledků mimo jiné i při prevenci a léčbě arteriosklerózy a hypertenze. Kaše dodá našemu tělu potřebné živiny svými vyváženými nutričními hodnotami. Kaši si dochutíte dle toho, co máte rádi. Za nás doporučujeme GRIZLY oříškové máslo, čerstvé ovoce a potom si už jen smlsnete na zdraví snídani či svačince, po které se budete oblizovat až za ušima :-) Příprava je velice jednoduchá a rychlá a skvělá chuť kaše nás mile překvapí. Jak na to? Do teplého mléka či vody vmícháme cereální kaši Nomina až docílíme požadované hustoty. Necháme 2-3 minuty odstát a podáváme Složení: 60% oves, 40% kukuřičná krupice   Výborná varianta snídaně či svačinky. Výhodou je rychlá příprava a vyvážené nutriční hodnoty, které naše tělo jistě ocení.

GRIZLY Ovesná kaše jahodová 600 g

149.00 
GRIZLY Ovesná kaše jahodová 600 g Praktická sypká směs, díky které si rychle a snadno připravíte oblíbenou ovesnou kaši. Ovesné vločky jsme doplnili kokosovou moukou, sušenými jahodami a jablky. Příjemně sladkou chuť dodává třtinový cukr. Kaše je vhodná i pro osoby s bezlepkovou dietou. Směs stačí nasypat do misky a zalít horkou vodou. Výbornou snídani či svačinu zvládnete připravit během chvilky, ať už jste kdekoliv. Doporučujeme přidat některý z ořechových krémů GRIZLY. Balení obsahuje 10 porcí. Příprava: 60 g směsi nasypte do misky a zalijte 180 ml horké vody. Důkladně promíchejte, nechte chvíli odstát a pak ihned zkonzumujte.  Administrativní zařazení: Instantní kaše Složení: Ovesné vločky instantní bezlepkové 85 %, třtinový cukr, kokosová mouka, sušené ovoce 3,2 % (lyofilizované jahody mleté a kousky 2,2 %, jablka kousky 1 %), červená řepa mletá, jedlá sůl, aroma.  Může obsahovat stopy mléka a celeru. Vyrobeno v České republice. Skladování: Skladujte v pečlivě uzavřeném obalu na temném, chladném a suchém místě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Balení: Znovuuzavíratelný PP sáček. Ovesná kaše s jahodami v praktickém balení. Snadná a rychlá příprava, stačí zalít horkou vodou. Vhodná i pro osoby s bezlepkovou dietou.

Fit Probio kaše Malina a smetana 58 g

22.00 
Fit Probio kaše Malina a smetana 58 g Sypká směs z obilovin pro přípravu ovesné kaše s mrazem sušenými malinami a sušenou smetanou. S vysokým obsahem vlákniny a s probiotickými bakteriemi Bacillus coagulans. Zdroj bílkovin. Složení: ovesné vločky 60 %, sušené mléko odstředěné, třtinový cukr 8 %, kukuřičný škrob, maliny zbavené vody vymrazením 2 %, sušená smetana 1,1 % (smetana, odtučněné sušené mléko, stabilizátor: difosforečnany), aroma, jedlá sůl, Bacillus coagulans Probio kaše Malina a smetana má vysoký obsah vlákniny a probiotické bakterie Bacillus coagulans. Zdroj bílkovin.

Emco Super kaše Protein a chia s višněmi 3×55 g

53.00 
Emco Super kaše Protein a chia s višněmi 3x55 g Ovesná kaše je ideální volba snídaně nebo si ji můžete připravit kdykoliv během dne. Návod k přípravě: 1. Obsah sáčku vsypte do misky. 2. Přidejte 130-150 ml horké vody a dobře promíchejte. 3. Za 3 minuty je kaše připravena ke konzumaci. Návod k přípravě v mikrovlnné troubě: 2. Zalijte 130-150 ml studené vody a dobře promíchejte. 3. Potom vložte do mikrovlnné trouby, nastavte výkon na přibližně 700 W (střední až vysoký výkon – podle typu trouby) a ohřívejte po dobu 1 minuty. Složení: Ovesné vločky 64 %, cukr, sójová křupka 12 % (sójový proteinový izolát 87 %, tapiokový škrob, jedlá sůl), chia semínka 3,8 %, kousky mrazem sušených višní 1,3% (100% višně), bramborový škrob, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní aroma.  Sypká směs k přípravě ovesné kaše.

Emco Ovesná kaše s lískovými oříšky 5×55 g

53.00 
Emco Ovesná kaše s lískovými oříšky 5x55 g Sypká směs k přípravě ovesné kaše  Návod k přípravě: 1. Obsah sáčku vsypte do vhodné nádoby. 2. Zalijte 150 ml horké vody a dobře promíchejte. 3. Po uplynutí 3-5 minut je kaše připravena ke konzumaci. Návod na přípravu v mikrovlnné troubě: 2. Zalijte 150 ml studené vody a dobře promíchejte. 3. Potom vložte do mikrovlnné trouby, nastavte výkon na přibližně 700 W (střední až vysoký výkon – podle typu trouby) a ohřívejte po dobu 1 minuty. Složení: ovesné vločky 67 %, cukr, sušený glukózový sirup, sušené plnotučné mléko, bramborový škrob, lískové oříšky 3 % sůl, aroma Výrobek skladujte v suchu. Sypká směs k přípravě ovesné kaše 

Emco Ovesná kaše s jahodami 5×55 g

53.00 
Emco Ovesná kaše s jahodami 5x55g Ovesná kaše je ideální volba snídaně nebo si ji můžete připravit kdykoliv během dne. Návod k přípravě: 1. Obsah sáčku vsypte do vhodné nádoby. 2. Zalijte 150 ml horké vody a dobře promíchejte. 3. Po uplynutí 3-5 minut je kaše připravena ke konzumaci. Návod na přípravu v mikrovlnné troubě: 2. Zalijte 150 ml studené vody a dobře promíchejte. 3. Potom vložte do mikrovlnné trouby, nastavte výkon na přibližně 700 W (střední až vysoký výkon – podle typu trouby) a ohřívejte po dobu 1 minuty. Složení: Ovesné vločky 68 %, cukr, sušený glukózový sirup, sušené plnotučné mléko, bramborový škrob,kousky mrazem sušených jahod 0,7 % (100 % jahody), jedlá sůl, aroma. Sypká směs k přípravě ovesné kaše.

Emco Ovesná kaše s jablky a skořicí 5×55 g

53.00 
Emco Ovesná kaše s jablky a skořicí 5x55 g  Ovesná kaše je ideální volba snídaně nebo si ji můžete připravit kdykoliv během dne. Návod k přípravě: 1. Obsah sáčku vsypte do vhodné nádoby. 2. Zalijte 150 ml horké vody a dobře promíchejte. 3. Po uplynutí 3-5 minut je kaše připravena ke konzumaci. Návod na přípravu v mikrovlnné troubě: 2. Zalijte 150 ml studené vody a dobře promíchejte. 3. Potom vložte do mikrovlnné trouby, nastavte výkon na přibližně 700 W (střední až vysoký výkon – podle typu trouby) a ohřívejte po dobu 1 minuty. Složení: Ovesné vločky 63 %, cukr, sušený glukózový sirup, sušené plnotučné mléko, rozinky 4,6% (rozinky 99,5%, slunečnicový olej), bramborový škrob, kousky sušených jablek 3,3%, jedlá sůl, mletá skořice 0,3 %. Sypká směs k přípravě ovesné kaše.

Emco Ovesná kaše natural 30% cukru 5×55 g

53.00 
Emco Ovesná kaše natural 30%cukru 5x55 g Sypká směs k přípravě ovesné kaše. Návod k přípravě: 1. Obsah sáčku vsypte do vhodné nádoby. 2. Zalijte 150 ml horké vody a dobře promíchejte. 3. Po uplynutí 3-5 minut je kaše připravena ke konzumaci. Návod na přípravu v mikrovlnné troubě: 2. Zalijte 150 ml studené vody a dobře promíchejte. 3. Potom vložte do mikrovlnné trouby, nastavte výkon na přibližně 700 W (střední až vysoký výkon – podle typu trouby) a ohřívejte po dobu 1 minuty. Složení: ovesné vločky 78 %, cukr, sušený glukózový sirup, sušené plnotučné mléko, bramborový škrob, sůl. Výrobek může obsahovat sóju, arašídy, ořechy a jiné skořápkové plody. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.  Sypká směs k přípravě ovesné kaše, vaše snídaně může začít.

Emco Ovesná kaše čokoládová 55 g sáček

14.00 
Emco Ovesná kaše čokoládová 55 g sáček Ovesné vločky jsou přirozeným zdrojem betaglukanů, které snižují cholesterol*. Vločky přirozeně obsahují vitamín B1, fosfor, železo a hořčík. Kaše jsou bez palmového tuku, konzervantů a barviv. *Příznivého účinku se v rámci zdravého životního stylu a různorodého jídelníčku dosáhne při konzumaci 3 g betaglukanů z ovsa, ovesných otrub, ječmene a ječných otrub za den Složení: Ovesné vločky 71 %, cukr, hořká čokoláda 6,7 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, dextróza, emulgátor: sójový lecitin, vanilkový extrakt, obsah kakaových součástí min. 45 %), sušené plnotučné mléko, ovesná mouka, kakaový prášek 1,2 %, jedlá sůl, přírodní aroma. Výrobek může obsahovat arašídy a ořechy. Vychutnejte si na snídani ovesnou kaši od Emca, příprava je velice rychlá a jednoduchá.

Bonavita Ovesná kaše Aronie – Acai 65 g

16.00 
Bonavita Ovesná kaše Aronie - Acai 65 g Snídaně může začít s ovesnou kaší s aronií. Složení: ovesné vločky 68%, třtinový cukr 9,3%, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, kukuřičný škrob, mrazem sušená aronie 2%, extrakt z plodů acai 0,6%, aroma, jedlá sůl Informace pro alergiky: Výrobek může obsahovat stopy sóji, arašídů a suchých skořápkových plodů Začněte ráno ovesnou kaší s vlákninou, kterou máte připravenou za 3 minuty.

Bonavita Chia kaše ovesná s malinami 65 g

16.00 
Bonavita Chia kaše ovesná s malinami 65 g Instantní kaše. Sypká směs obilovin. Složení: ovesné vločky 55%, třtinový cukr, chia semínka 10%, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, kukuřičný škrob, mrazem sušené maliny 1,5%, aroma, jedlá sůl, kyselina: kyselina citronová. Výrobek může obsahovat stopy sóji, arašídů a suchých skořápkových plodů. Začněte ráno ovesnou kaší s vlákninou, kterou máte připravenou za 3 minuty.

Bonavita Chia kaše ovesná s borůvkou a rybízem 65 g

16.00 
Bonavita Chia kaše ovesná s borůvkou a rybízem 65 g Instantní kaše. Sypká směs obilovin Skladujte v suchu. Zalít horkou vodou Složení: ovesné vločky 55%, třtinový cukr, chia semínka 10%, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, kukuřičný škrob, mrazem sušené borůvky 1%, aroma, mrazem sušený černý rybíz 0,5%, jedlá sůl. Výrobek může obsahovat stopy sóji, arašídů a suchých skořápkových plodů. Začněte ráno ovesnou kaší s vlákninou, kterou máte připravenou za 3 minuty.

Bonavita Chia kaše ovesná čokoláda 65 g

15.00 
Bonavita Chia kaše ovesná čokoláda 65 g Instantní kaše Sypká směs obilovin Skladujte v suchu. Složení: ovesné vločky 54%, třtinový cukr, chia semínka 10%, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, kukuřičný škrob, hořká čokoláda 3% ( cukr, kakaová hmota, dextróza, emulgátor: sójový lecitin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, přírodní aroma, jedlá sůl Výrobek může obsahovat stopy arašídů a suchých skořápkových plodů. Začněte ráno ovesnou kaší s vlákninou, kterou máte připravenou za 3 minuty.

Bonavita Dobrá kaše ovesná s malinami 65 g

13.00 
Bonavita Dobrá kaše ovesná s malinami 65 g Ovesná kaše natural krásně zahřeje a přitom potěší chuťové pohárky. Směs obilovin pro přípravu ovesné kaše. Stačí zalít horkou vodou, počkat pár minut a zdravá pochoutka je hotová. Ovesné vločky je dobré zařadit do jídelníčku, když chcete zhubnout. Taková snídaně z nich vás totiž zasytí na dlouhou dobu a nemáte tak nepříjemné pocity hladu. Jsou také pořádnou dávkou zdravé energie. Složení: Ovesné vločky 50,8%, sušený mléčný výrobek (laktóza, mléčná bílkovina, částečně ztužený sójový olej, mléčný tuk, sušený glukózový sirup), fruktóza, kukuřičný škrob, lyofilizované maliny* 1,2%, jedlá sůl, aroma, kyselina: kyselina citronová. * - množství v porci odpovídá zhruba 5,5 g čerstvého ovoce Výrobek může obsahovat stopy arašídů, sóji a ořechů. Země původu: Česká republika. Kaše krásně zahřeje a přitom potěší chuťové pohárky. Směs obilovin pro přípravu ovesné kaše.

Bonavita Dobrá kaše ovesná s jablky 65 g

13.00 
Bonavita Dobrá kaše ovesná s jablky 65 g Ovesná kaše natural krásně zahřeje a přitom potěší chuťové pohárky. Směs obilovin pro přípravu ovesné kaše. Stačí zalít horkou vodou, počkat pár minut a zdravá pochoutka je hotová. Ovesné vločky je dobré zařadit do jídelníčku, když chcete zhubnout. Taková snídaně z nich vás totiž zasytí na dlouhou dobu a nemáte tak nepříjemné pocity hladu. Jsou také pořádnou dávkou zdravé energie. Složení: Ovesné vločky 45%, sušený mléčný výrobek (laktóza, mléčná bílkovina, částečně ztužený sojový olej, mléčný tuk, sušený glukózový sirup), fruktóza, sušená jablka 6% (konzervováno SO2), kukuřičný škrob, skořice 0,6%, aroma, jedlá sůl, kyselina: kyselina citrónová. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, sóji a ořechů. Země původu: Česká republika. Ovesná kaše natural krásně zahřeje a přitom potěší chuťové pohárky. Směs obilovin pro přípravu ovesné kaše.

Bonavita Dobrá kaše ovesná natural 65 g

13.00 
Bonavita Dobrá kaše ovesná natural 65 g Ovesná kaše natural krásně zahřeje a přitom potěší chuťové pohárky. Směs obilovin pro přípravu ovesné kaše. Stačí zalít horkou vodou, počkat pár minut a zdravá pochoutka je hotová. Ovesné vločky je dobré zařadit do jídelníčku, když chcete zhubnout. Taková snídaně z nich vás totiž zasytí na dlouhou dobu a nemáte tak nepříjemné pocity hladu. Jsou také pořádnou dávkou zdravé energie. Složení: Ovesné vločky 48,6 %, sušený mléčný výrobek (laktóza, mléčná bílkovina, částečně ztužený rostlinný (sójový) a živočišný (mléčný) tuk, glukózový sirup), fruktóza, kukuřičný škrob, jedlá sůl, aroma. Výrobek může obsahovat stopy arašídů, sóji a ořechů. Země původu: Česká republika. Ovesná kaše natural krásně zahřeje a přitom potěší chuťové pohárky. Směs obilovin pro přípravu ovesné kaše.

Bonavita Dobrá kaše ovesná jahoda 55 g

11.00 
Bonavita Dobrá kaše ovesná jahoda 55 g Na snídani nebo svačinu. Složení: celozrnné ovesné vločky 62 %, sušená syrovátka 12,5 %, fruktóza 6,8 %, glukózový sirup, kukuřičný škrob, slunečnicový olej, jahody zbavené vody vymrazením 1,5 %, mléčná bílkovina, jedlá sůl, aroma, kyselina: kyselina citronová. Výrobek může obsahovat stopy sóji, arašídů a suchých skořápkových plodů. Dobrá kaše ovesná jahoda je výborná na snídani nebo svačinu.

Bonavita Dobrá kaše ovesná čokoláda 55 g

11.00 
Bonavita Dobrá kaše ovesná čokoláda 55 g Na snídani nebo svačinu. Složení: celozrnné ovesné vločky 62 %, sušená syrovátka 9,7 %, fruktóza 9,5 %, glukózový sirup, kukuřičný škrob, čokoláda 3 % (kakaová hmota, cukr, dextrosa, emulgátor: slunečnicový lecitin), slunečnicový olej, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 1,5 %, mléčná bílkovina, jedlá sůl, aroma Výrobek může obsahovat stopy sóji, arašídů a suchých skořápkových plodů. Dobrá kaše ovesná čokoláda je výborná na snídani nebo svačinu.