Semix Špaldové lupínky BIO 200 g

43.00 
Semix Špaldové lupínky BIO 200 g Špalda je starý druh nešlechtěné pšenice s mírně ořechovou chutí, která v současnosti zaznamenává návrat a je opět zařazována do našeho jídelníčku.  Lupínky jsou vhodné pro přípravu vlastních cereálních snídaňových směsí. Je možné je konzumovat samostatně, případně s mlékem, jogurtem nebo džusem. Lupínky se nemusí tepelně upravovat. Vysoký obsah přirozené vlákniny (14 g/100 g výrobku). Složení: Pšenice špalda*. * suroviny pocházející z ekologické produkce. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů, sóji a sezamu. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Výborné špaldoví lupínky v bio kvalitě. Jsou vhodné na přípravu vlastních cereálních snídaňových směsí.

GRIZLY Vločky teffové jemné BIO 500 g

199.00 
GRIZLY Vločky teffové jemné BIO 500 g Teffové vločky vznikají lisováním drobných zrníček rostliny Teff (Milička habešská), které se převážně pěstuje v tropech a subtropech. Patří mezi přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné potraviny. Mají neobvykle vysoký obsah vitamínů skupiny B. Z minerálních látek jsou zastoupeny hlavně železo, draslík, zinek a hořčík. Dále zmiňme zajímavý výskyt komplexní bílkoviny, která obsahuje téměř všechny esenciální aminokyseliny. Potěší také vláknina, jež pomáhá správné činnosti střev a pocitu nasycení. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Použití: S teffovými vločkami můžete vykouzlit mnoho zdravých pokrmů. K snídani doporučujeme vločky zalít horkým mlékem nebo vodou a nechat odstát asi 5 minut. Výborně doladíte chuť přidáním skořice nebo kakaa, čerstvého nebo sušeného ovoce a ořechů, můžete ještě dosladit medem, džemem nebo javorovým sirupem. Teffové vločky smíchejte s jogurtem, použijte na zahuštění polévek, nebo z nich udělejte kaši. Smísíme-li je s nastrouhanou mrkví, česnekem, majoránkou, slunečnicovým semínkem a špetkou himalájské soli, rázem získáváme velmi chutnou přílohu. Více informací o vločkách a jejich vlastnostech si můžete přečíst v našem medvědím blogu. Zajímavé recepty a nápady také naleznete v našem magazínu. Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky - vločky Složení: Teffové vločky* 100%   *CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství Země původu: Zemědělská produkce EU Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Teffové vločky mají světlehnědou barvu, výraznou oříškovou vůni a jemnou chuť. Jsou nejdrobnější ze všech vloček. Patří mezi přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné potraviny s nutričně velmi výživnými hodnotami. Můžete si je vychutnat v biokvalitě.

Emco Křupaví Biskiti med a skořice 350 g

72.00 
Emco Křupaví Biskiti med a skořice 350 g Křupaví Biskiti jsou extrudované dětské cereálie ve tvaru hravých smajlíků, jejichž základem je celozrnný oves. Mají o 30 % méně cukru v porovnání s řadou výrobků této kategorie. Obsahují vitamin D a vitaminy skupiny B, minerální látky vápník a železo, které jsou nezbytné pro zdravé zuby a kosti. Složení: Celozrnná mouka 48 % (ovesná mouka 52 %, pšeničná mouka 48 %), kukuřičná mouka, cukr, invertní cukr, med 1,7 %, řepkový olej, vápník (fosforečnan vápenatý), ječný sladový extrakt, jedlá sůl, skořice 0,5 %, emulgátor: řepkový lecitin, aromata, směs vitaminů [vitamin D (cholekalciferol), vitamin B1 (thiamin-mononitrát), vitamin B2 (riboflavin), niacin (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý)], železo (difosforečnan železitý), regulátor kyselosti: kyselina citrónová. Výrobek může obsahovat mléko. Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Lahodné dětské cereálie s příchutí medu a skořice a ve tvaru smajlíků.

Emco Křupaví Biskiti kakao 350 g

72.00 
Emco Křupaví Biskiti kakao 350 g Křupaví Biskiti jsou extrudované dětské cereálie ve tvaru hravých smajlíků, jejichž základem je celozrnný oves. Mají o 30 % méně cukru v porovnání s řadou výrobků této kategorie. Obsahují vitamin D a vitaminy skupiny B, minerální látky vápník a železo, které jsou nezbytné pro zdravé zuby a kosti. Složení: Celozrnná mouka 46 % (ovesná mouka 52 %, pšeničná mouka 48 %), kukuřičná mouka, cukr, invertní cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 3 %, kakaový prášek 2,2 %, vápník (fosforečnan vápenatý), čokoláda 1 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, aroma), řepkový olej, ječný sladový extrakt, jedlá sůl, emulgátor: řepkový lecitin, aromata, směs vitaminů [vitamin D (cholekalciferol), vitamin B1 (thiamin-mononitrát), vitamin B2 (riboflavin), niacin (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý)], železo (difosforečnan železitý). Výrobek může obsahovat mléko. Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Výborné dětské cereálie ve tvaru smajlíků a s příchutí kakaa.

Bonavita Jeníkův lup cereální polštářky s čokoládovou náplní 600 g

98.00 
Bonavita Jeníkův lup cereální polštářky s čokoládovou náplní 600 g Lahodné cereální polštářky plné skvělé čokoládové chuti od Bonavity jsou ideální na snídani nebo svačinu. Skvěle chutnají a doplní energii i živiny. Složení: Obiloviny 49,4 % (pšeničná mouka, rýžová mouka, pšeničné otruby), čokoládová náplň 40 % [cukr, rostlinný tuk (palmový, shea olej), sušená syrovátka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 7,6 %, kakaová hmota 5 %,sušené mléko odtučněné, emulgátor: slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt, aroma], cukr, kakaový prášek, sušené mléko odtučněné. Výrobek může obsahovat stopy sóji, arašídů a lískových ořechů. Lahodné cereální polštářky plné skvělé čokoládové chuti od Bonavity jsou ideální na snídani nebo svačinu. Skvěle chutnají a doplní energii i živiny.

Bonavita Cereální polštářky s náplní Jeníkův lup vanilkový 600 g

104.00 
Bonavita Cereální polštářky s náplní Jeníkův lup vanilkový 600 g Lahodné cereální polštářky plné skvělé vanilkové chuti od Bonavity jsou ideální na snídani nebo svačinu. Skvěle chutnají a doplní energii i živiny. Složení: Obiloviny 49,4% (pšeničná mouka, rýžová mouka, pšeničné otruby), náplň s vanilkovou příchutí 40 % (cukr, řepkový olej, sušená syrovátka, kakaové máslo, bramborový škrob, sušené odtučněné mléko, emulgátor: slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt, aroma), cukr, kakaový prášek, sušené odtučněné mléko. Může obsahovat stopy arašídů, sóji a skořápkových plodů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Lahodné cereální polštářky plné skvělé vanilkové chuti od Bonavity jsou ideální na snídani nebo svačinu. Skvěle chutnají a doplní energii i živiny.

Bonavita Dětské cereálie Space cookies 250 g

51.00 
Bonavita Dětské cereálie Space cookies 250 g Ochutnejte tyto mini sušenky s bílou čokoládou. Díky celozrnné mouce mají vysoký obsah vlákniny, která zasytí na delší dobu. Nejlépe chutnají s jogurtem a čestvým ovocem. Složení: Obiloviny 69,1 % (pšeničná mouka celozrnná, kukuřičná kruice, pšeničná mouka), cukr, kakaový prášek 5,9 %, bílá čokoláda 3,9 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, sušená syrovátka, emulgátor: lecitin, vanilkový extrakt, glukóza, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 0,8 % (kakaový prášek se sníženým obsahem tuku , regulátor kyselosti: uhličitan draselný), jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný). Může obsahovat stopy arašídů a skořápkových plodů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Dopřejte dětem snídani plnou vlákniny díky těmto lahodným dětským cereáliím. S obsahem celozrnné mouky.

Bonavita Jeníkův lup lískooříškový cereální polštářky s náplní 250 g

55.00 
Bonavita  Jeníkův lup lískooříškový cereální polštářky s náplní 250 g  Lahodné cereální polštářky plné skvělé lískooříškové chuti od Bonavity jsou ideální na snídani nebo svačinu. Skvěle chutnají a doplní energii i živiny. Složení: Obiloviny 49,4 % (pšeničná mouka, rýžová mouka, pšeničné otruby), lískooříšková náplň 40 % [cukr, rostlinný olej (palmový, shea, řepkový), lísooříšková pasta 10 %, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sušené odtučněné mléko, bramborový škrob, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma, vanilkový extrakt], cukr, kakaový prášek, sušené odtučněné mléko. Výrobek může obsahovat stopy sóji a arašídů. Lahodné cereální polštářky plné skvělé lískooříškové chuti od Bonavity jsou ideální na snídani nebo svačinu. Skvěle chutnají a doplní energii i živiny.

Bonavita Cereální polštářky s banánovou náplní 250 g

55.00 
Bonavita Cereální polštářky s banánovou náplní 250 g  Vychutnejte si je k snídani s mlékem nebo jogurtem, ale výborné jsou i samotné. Kdykoliv vás honí mlsná, tyto křupavé cereálie s banánovou náplní jsou tou nejlepší volbou. Navíc jsou zdrojem vlákniny. Složení: Obiloviny 46,1 % (pšeničná mouka, rýžová mouka, pšeničné otruby), náplň s banánovou příchutí 40 % [cukr, rostlinný tuk (palmový, shea; v různém poměru), sušená mléčná směs (syrovátka, mléko), sušená laktóza, banánový prášek 1 %, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní aroma], cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 4,8 %, sušené mléko odtučněné, pražený ječmen. Může obsahovat stopy sóji, arašídů a skořápkových plodů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Tmavé kakaové polštářky plněné lahodnou banánovou náplní. Skvělé na snídani nebo jen tak na mlsání.