Bonavita Ovesné vločky jemné 500 g

27.00 
Bonavita Ovesné vločky jemné 500 g  Oblíbené ovesné vločky v jemné formě jsou skvělé na snídani, do jogurtu i tvarohu. Skvěle poslouží i jako surovina na pečení či vaření. Můžete je použít do dezertů, ale také do zeleninových placek, omáček či polévek. Složení: Ovesné celozrnné vločky 100 %. Může obsahovat stopy sóji, mléka a výrobků z něj, arašídů a lískových ořechů. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Oblíbené ovesné vločky v jemné formě jsou skvělé na snídani, do jogurtu i tvarohu. Skvěle poslouží i jako surovina na pečení či vaření.

Bonavita Ovesné vločky 500 g

22.00 
Bonavita Ovesné vločky 500 g  Výborné ovesné celozrnné vločky s vysokým obsahem vlákniny jsou skvělé na snídani i jako surovina do jiných pokrmů. Dobře chutnají v dezertech i v zeleninových plackách. Složení: Ovesné celozrnné vločky 100 %. Může obsahovat stopy sóji, mléka a výrobků z něj, arašídů a lískových ořechů Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Výborné ovesné celozrnné vločky s vysokým obsahem vlákniny jsou skvělé na snídani i jako surovina do jiných pokrmů. 

Bonavita Minutové ovesné vločky 350 g

23.00 
Bonavita Minutové ovesné vločky 350 g Skvěle se hodí na kaši, která má jemnou a krémovou konzistenci. Jsou ideální i do jogurtu. Nemusíte dlouze čekat, než se nasáknou a změknou, ale můžete je ihned konzumovat. Ovesné vločky jsou přirozeným zdrojem minerálních látek, vitamínů, betaglukanů a mají vysoký obsah vlákniny. Složení: Oves 100 %. Může obsahovat stopy sóji. Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě. Minutové vločky jsou extra tenké, celozrnné ovesné vločky, které díky svému zpracování rychle nasáknou tekutinu a jsou během pár minut připravené ke konzumaci.