Zobrazen 1. – 18. z 413 výsledků

Psací Stůl Johnny

3,799.00 
Stůl JOHNNY je obzvláště výjimečný. Tento model od značky PE DESIGNER má odkládací přihrádku s vývodem na kabely. Zajímavým prvkem je také extra široká zásuvka po celé délce pracovní desky. Nohy mají zajímavý, zkosený tvar. Díky svému provedení s dekorem dub artisan v kombinaci s hedvábně šedou barvou se tento kus nábytku o rozměrech cca 123,6 x 76 x 70 cm (Š x V x H) hodí ke všem ostatním prvkům ze série nábytku pro mládež JOHNNY. K dispozici jsou různé skříňky, regály či postele.

Šatní Skříň Johnny

8,999.00 
Šatní skříň s názvem JOHNNY od PE DESIGNER by neměla chybět v pokoji žádného teenagera. Její provedení v dekoru dub artisan přináší do místnosti přátelský přírodní vzhled, přičemž úchytky a šuplíky v hedvábně šedé barvě jí dodávají moderní design. Skříň o celkových rozměrech cca 134 x 216 x 60 cm (Š x V x H) je vybavena třemi otočnými dveřmi, z toho střední jsou zrcadlové. Vnitřek skříně je tvořen jednou věšákovou tyčí a šesti policemi, z nichž každá unese hmotnost až 5 kg. Čtyři z nich lze polohovat. Další úložný prostor nabízí dvě zásuvky. Skříň perfektně zapadne k ostatnímu nábytku ze série do pokojů pro mládež JOHNNY. K dispozici jsou postele, různé skříňky a regály i psací stůl. Vše je navrženo v jednotném designu.

Šatní Skříň Johnny

6,999.00 
Šatní skříň s názvem JOHNNY od PE DESIGNER by neměla chybět v pokoji žádného teenagera. Její provedení v dekoru dub artisan přináší do místnosti přátelský přírodní vzhled, přičemž atypické úchyty v hedvábně šedé barvě jí dodávají moderní design. Skříň o celkových rozměrech cca 90 x 216 x 60 cm (Š x V x H) je vybavena jednou věšákovou tyčí a sedmi policemi, z nichž každá unese hmotnost až 5 kg. Pět z nich lze polohovat. Další úložný prostor nabízí dvě zásuvky. Skříň perfektně zapadne k ostatnímu nábytku ze série do pokojů pro mládež JOHNNY. K dispozici jsou postele, různé skříňky a regály i psací stůl. Vše je navrženo v jednotném designu.  

Vysouvací Díl Pod Postel Johnny

1,249.00 
Ložní zásuvka JOHNNY je ideálním společníkem k futonové posteli ze stejnojmenné série nábytku pro mládež. Tento doplněk od firmy PE DESIGNER je svým vzhledem v řemeslném dubu dokonale sladěn s postelí. Díky úchytkám v barvě hliníku ladí i s ostatními prvky série. Box má rozměry cca 116,4 x 21,7 x 81,6 cm (Š x V x H) a má šest univerzálních koleček na kobercové i tvrdé podlahy. Pro harmonickou celistvost pokoje pro mládež zkombinujte postel se šuplíkem i s dalšími prvky ze série JOHNNY! K dispozici jsou různé skříňky, regály i psací stůl.

Nafukovací Zvíře Eda, P/v: 224/164 Cm

799.00 
Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE!Toto zboží není vystaveno na našich pobočkách, ale lze tam bez problémů objednat.

Dětský Nafukovací Bazén Fabius Ø Ca. 244cm

949.00 
Vodní radovánky s rybičkami jako společníky jsou skutečným hitem léta. Vaše ratolesti se budou v nafukovacím bazénku FABIUS cítit opravdu pohodlně. Bazén z PVC má rozměr cca 244 x 46 cm (H x V) a má praktický vypouštěcí ventil. Ať už v zahradě, na balkoně nebo na terase - tento bazén o vodním objemu 548 l poskytuje chladivé osvěžení pro ty nejmenší! Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE! Toto zboží není vystaveno na našich pobočkách, ale dá se tam jednoduše a pohodlně objednat a bude doručeno přímo k Vám domů. Upozorňujeme, že vyobrazená dekorace není součástí dodávky.