Zobrazen 1. – 18. z 90 výsledků

Kuchyňská Armatura Magna -Sb-

999.00 
Páková baterie s keramickým těsněním, s vyměnitelnou nehlučnou vložkou 40mm, s flexibilní kovovou přípojkou pro hadici a s kovovou pákou. Baterie je tichá, vhodná i pro průtokové ohřívače vody. Rychlá a jednoduchá montáž.

Granitový Dřez Schock Toronto 100

3,999.00 
Oboustranný dřez s okapovou plochou, material CRISTALIT, barevné provedení ONYX.

Vestavný Koš Blanco Select Ii 60/2

6,350.00 
Blanco Select II 60/2 představuje košový a organizační systém nové generace. Potřebná šířka skříňky pro zabudování je 60 cm. Každá nádoba je vybavena samostatným madlem a lze do ní vkládat sáčky na smetí. Tento pomocník vám pomůže efektivně třídit domovní odpad. Výška vestavby 361 mm, hloubka vestavby 400 mm, nutný vnitřní rozměr pro pojezdy 450 mm. Pro montáž je nutné mít samostatná dvířka bez pantů, s úchytem. Montáž vhodná i do spodních skříněk s kazetovými dvířky se 40 mm rámem. Při plánování je třeba zohlednit výšku zabudování košového systému, hloubku dřezu az toho vyplývající min. rozměr pro spodní skříňku.

Kuchyňská Armatura Attica -Sb-

1,299.00 
Moderní pochromovaná dřezová baterie s pákovým ovládáním za výhodnou cenu.

Kuchyňská Armatura Supra

1,099.00 
Páková baterie se vyznačuje následujícími znaky: snímatelná, dvounásobně posuvná sprcha na nádobí, keramické těsnění, kovová přípojka na hadici, nehlučná, vyměnitelná 40 mm vložka. Rychláa jednoduchá montáž. Vhodná i pro průtokové ohřívače vody.

Kuchyňská Armatura Cornwall -Sb-

1,899.00 
Koupelnová baterie v moderním designu obsahuje keramickou těsnící vložku, vyměnitelné těsnění, flexibilní kovové trubice a kovovou rukojeť. Je tichá a vysokotlaká, vhodná i pro průtokové ohřívače vody. Rychlá a snadná montáž.

Vysokotlaká Baterie Kano – S

7,200.00 
Vysokotlaká baterie, barva černá matná, s kramickou kartuší, výsuvnou sprškou.

Granitový Dřez Blanco Zia 5 S

7,550.00 
~~Silgranit® , nazý vaný   i umělý ká men alebo granit, je mletá žula  nebo křemičité pí sky, doplněné   pojivy na bá zi akrylá tů. Dřezy  jsou nepřekonatelně  snadno oš etřovatelné a  barevně stá lé .   Vlastnosti Silgranitový ch dřezů, Pura Dur® : odolné vůči poš krá bá ní a rozbití teplovzdorný do 280 ° C hygienicky a zdravotně nezá vadný barevné stá lý