Zobrazen 1. – 18. z 26 výsledků

Postel S Úložným Prostorem Azurro,140×200 Cm

7,499.00 
Ať už se jedná o ložnici, pokoj pro mládež nebo pokoj pro hosty – postel AZURRO o rozměrech přibližně 204 x 145 x 75 cm (D x Š x V) se svým přímočarým jednoduchým designem a vkusnou kombinací dekoru Artisan dub s tmavým betonovým vzhledem, nazdobí každou místnost a stane se poutačem pozornosti. Kromě pohodlné lehací plochy cca 140 x 200 cm (Š x D) boduje postel chytrou přidanou hodnotou v podobě integrovaného úložného prostoru, který se vyplatí zejména při omezeném prostoru. Tři prostorné šuplíky postele na kolečkách s hladkým chodem nabízejí dostatek místa pro polštáře, přikrývky, ložní prádlo a podobně, přičemž do čtyř otevřených polic dekorativně uložíte své oblíbené čtení. Dva noční stolky, také vybavené kolečky, které lze přes den pohodlně uložit pod postel, završují luxusní celkový balíček - zde bylo myšleno opravdu na vše! Vysoce kvalitní a nenáročná postel na údržbu. Povrchy lze v případě potřeby snadno otřít vlhkým hadříkem, takže si postel uchová svou krásu po dlouhou dobu. Upozorňujeme, že matrace a lamelový rošt nejsou součástí dodávky.  

Postel S Úložným Prostorem Azurro,180×200 Cm

8,499.00 
Postel AZURRO vyhotovena v dekoru dub Artisan v kombinaci s tmavým betonem se stane ozdobou vašeho interiéru. Díky velkému úložnému prostoru je také velmi oblíbená v mládežnické místnosti nebo v pokoji pro hosty. Plocha lůžka s rozměry přibližně 180 x 200 cm nabízí pohodlné místo na spaní pro 2 osoby. Polštáře, přikrývky a ostatní příslušenství najdou své místo v 3 prostorných zásuvkách na kolečkách s lehkým chodem. Malé boční poličky mohou posloužit k uložení knížek, které čtete před spaním. Velmi přitažlivé jsou i vysouvací noční stolky jako další úložný prostor.  Postel AZURRO je k dispozici v mnoha verzích rozměrů a dekorů. Vyberte si tu svou a užijte si klidný a ničím nerušený spánek! Upozorňujeme, že postel se dodává bez roštu, matrace a lůžkovin.

Postel S Úložným Prostorem Azurro,140 X 200 Cm

7,499.00 
Postel AZURRO v dekoru Oldstyle Dark kombinovaným s dekorem tmavý beton je funkční ložnicový nábytek, který vám bude dlouho dělat velké potěšení. Díky velkorysému úložnému prostoru je velmi oblíbený a je ideálním řešením pro ložnice i pokoje. Ležící plocha, přibližně 140 x 200 cm, nabízí dostatek prostoru na spaní pro dvě osoby. Do tří zásuvek na kolečkách s hladkým chodem můžete uložit polštáře, přikrývky a jiné. Další úložný prostor je k dispozicié v bočních policích - například na knížky, telefon či různé dekorace. Pohodlná postel AZURRO s dostatkem úložného prostoru je k dispozici v různých provedeních!

Postel S Úložným Prostorem Azurro,180×200 Cm

8,499.00 
Manželská postel AZURRO v oldstylu - s akcenty v tmavém betonu je nejen skvělým poutačem, ale má také řadu funkcí. V přibližně 185 x 204 cm (Š x D) velkém ložnicovém nábytku z dekoru dřeva jsou integrovány celkem tři praktické zásuvky. Je také vybavena dvěma pevnými a dvěma výsuvnými policemi. Obsluhu jednotlivých prvků vám usnadní kolečka s plynulým chodem. Lehací plocha je cca 180 x 200 cm (Š x D) a je určena pro dvě osoby. Lůžko je velmi pevné a stabilní. Postel AZURRO je skvělým řešením do ložnic s omezeným prostorem. Dopřejte si neskutečné pohodlí s manželskou postelí AZZURO!    

Postel S Úložným Prostorem Azurro,140×200 Cm

7,499.00 
Postel Azurro vyhotovena v dekoru dub Wotan v kombinaci s bílou je funkčním ložnicovým nábytkem. Díky velkému úložnému prostoru je také velmi oblíbený v dětské a mládežnické místnosti. Plocha lůžka s rozměry 140 x 200 cm nabízí pohodlné místo na spaní pro 2 osoby. Polštáře, přikrývky a ostatní příslušenství najdou své místo v 3 prostorných zásuvkách na kolečkách s lehkým chodem. Malé boční poličky mohou posloužit k uložení knížek, které čtete před spaním. Velmi přitažlivé jsou i vysouvací noční stolky pro další odkládací prostor. Postel Azurro je k dispozici v mnoha verzích rozměrů a dekorů. Vyberte si tu svou a užijte si klidný a ničím nerušený spánek! Bez roštu, matrace a lůžkovin.

Postel S Úložným Prostorem Azurro, 180×200 Cm

8,499.00 
Postel AZURRO vyhotovena v dekoru dub Wotan v kombinaci s bílou je funkčním ložnicovým nábytkem. Díky velkému úložnému prostoru je také velmi oblíbený v mládežnické místnosti nebo v pokoji pro hosty. Plocha lůžka s rozměry přibližně 180 x 200 cm nabízí pohodlné místo na spaní pro 2 osoby. Polštáře, přikrývky a ostatní příslušenství najdou své místo v 3 prostorných zásuvkách na kolečkách s lehkým chodem. Malé boční poličky mohou posloužit k uložení knížek, které čtete před spaním. Velmi přitažlivé jsou i vysouvací noční stolky pro další odkládací prostor. Postel AZURRO je k dispozici v mnoha verzích rozměrů a dekorů. Vyberte si tu svou a užijte si klidný a ničím nerušený spánek! Upozorňujeme, že postel se dodává bez roštu, matrace a lůžkovin.

Postel S Úložným Prostorem Azurro,140×200 Cm

7,499.00 
Postel Azurro vyhotovena v bílém dekoru je funkčním ložnicovým nábytkem. Díky velkému úložnému prostoru je také velmi oblíbený v dětské a mládežnické místnosti. Plocha lůžka s rozměry 140 x 200 cm nabízí pohodlné místo na spaní pro 2 osoby. Polštáře, přikrývky a ostatní příslušenství najdou své místo v 3 prostorných zásuvkách na kolečkách s lehkým chodem. Malé boční poličky mohou posloužit k uložení knížek, které čtete před spaním. Velmi přitažlivé jsou i vysouvací noční stolky pro další odkládací prostor. Postel Azurro je k dispozici v mnoha verzích rozměrů a dekorů. Vyberte si tu svou a užijte si klidný a ničím nerušený spánek! Bez roštu, matrace a lůžkovin.

Postel S Úložným Prostorem Azurro,180×200 Cm

8,499.00 
Postel Azurro vyhotovena v bílém dekoru je funkčním ložnicovým nábytkem. Díky velkému úložnému prostoru je také velmi oblíbený v dětské a mládežnické místnosti. Plocha lůžka s rozměry 180 x 200 cm nabízí pohodlné místo na spaní pro 2 osoby. Polštáře, přikrývky a ostatní příslušenství najdou své místo v 3 prostorných zásuvkách na kolečkách s lehkým chodem. Malé boční poličky mohou posloužit k uložení knížek, které čtete před spaním. Velmi přitažlivé jsou i vysouvací noční stolky pro další odkládací prostor. Postel Azurro je k dispozici v mnoha verzích rozměrů a dekorů. Vyberte si tu svou a užijte si klidný a ničím nerušený spánek! Bez roštu, matrace a lůžkovin.

Postel S Úložným Prostorem Julia Ii, 180×200 Cm

10,999.00 
S postelí JULIA II si do ložnice vyberete pohodlí a funkční styl.Nábytek o celkových rozměrech cca 224 x 185 x 95 cm (D x Š x V) má velkorysou lehací plochu cca 180 x 200 cm (Š x D). Postel vyrobená z robustního dřevěného dekoru v barvách dubu a šampaň zajišťuje zpomalení a domáckou, originální atmosféru. Polštáře a přikrývky lze snadno složit do dvou zásuvek. Využijte extra styl a úložný prostor ve svém konceptu bydlení. Výhody čalouněného čela postele si můžete vychutnat i při večerním čtení.Dobře promyšlená funkčnost se pojí s nekomplikovaným, nadčasovým trendovým designem: Objevte další ložnicový nábytek ze série JULIA II a vytvořte si svoji individuální příjemnou atmosféru! Upozornění:Dekorace nejsou součástí postele.

Postel S Úložným Prostorem Mars 160x200cm

7,199.00 
Toto současné lůžko v dubové replice San Remo vytváří domácí atmosféru v ložnici. Plocha lůžka s rozměrem cca 160 x 200 cm bez problémů uchýlí k spánku dva lidi. Velká poutavá postel s rozměry 165 x 97 x 216 cm (Š/V/H) a komfortní výškou spaní 46 cm přesvědčí vizuálně i funkčně: dvě prostorné zásuvky poskytují praktický úložný prostor. Navíc nabízí moderní LED osvětlení v čelní desce. Navozuje v místnosti skutečně působivou atmosféru. Jemné bílé lišty dokonale doplňují módní vzhled. Dodává se bez roštu, matrací a lůžkovin. Vychutnejte si s touto skvělou postelí v dřevěném dekoru pěkné prostředí a klidné noci!

Postel S Matrací S Roštem Vega 140×200 Cm *cenový Trhák*

4,299.00 
Tato stylová futonová postel VEGA upoutá pozornost jednoduchým tvarem a moderní barevnou kombinací. Postel má velikost cca 204 x 145 x 71 cm (D x Š x V), je vyrobena v dekoru dub Wotan s bílými ozdobnými vložkami. Ve výsledku harmonicky splyne s uspořádáním ložnice a dodává mu osobitý charakter. Má prostornou plochu na spaní o rozměrech cca 140 x 200 cm a je proto ideální i do místností pro mládež. Sada obsahuje kromě rámu postele i pohodlnou pružinovou matraci a rošt. Je to vynikající volba nejen po vizuální stránce, ale i po stránce ceny! 

Manželská Postel Lyon, 160×200, Bílá

11,990.00 
Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středobodem každé útulné místnosti. Postel s plochou lůžka cca 90 x 200 cm (Š / H) má korpus vyroben z vysoce kvalitní lakované MDF bukové desky. Záhlaví je vyrobeno z masivního dřeva a také je lakované do bílé barvy. Postel vyzařuje lehkost a kouzelný život na venkově. Čtyři zásuvky, které dobře slouží jako úložný prostor, jsou krásné a zároveň praktické. Celkově má postel 

Manželská Postel Lyon, 180×200 Cm, Bílá

11,490.00 
Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středem každé útulné místnosti. Postel s plochou lůžka cca 180 x 200 cm (Š / H) má korpus vyroben z vysoce kvalitní lakované MDF bukové desky. Záhlaví je vyrobeno z masivního dřeva a také je lakované do bílé barvy. Postel vyzařuje lehkost a kouzelný život na venkově. Dvě zásuvky, které dobře slouží jako úložný prostor, jsou krásné a zároveň praktické. Celkově má postel výšku asi 92 cm, výška lůžka je asi 45 cm. Celkový rozměr postele je cca 191 x 92,2 x 210,5 cm. Kdo miluje světlý nábytek ve venkovském stylu, ten najde v této posteli klidný spánek a příjemné sny.

Dřevěná Manželská Postel Lyon, Bílá, 140×200 Cm

9,399.00 
Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středem každé útulné místnosti. Postel s plochou lůžka cca 140 x 200 cm (Š / H) má korpus vyroben z vysoce kvalitní lakované MDF bukové desky. Záhlaví je vyrobeno z masivního dřeva a také je lakované do bílé barvy. Postel vyzařuje lehkost a kouzelný život na venkově. Dvě zásuvky, které dobře slouží jako úložný prostor, jsou krásné a zároveň praktické. Celkově má postel výšku asi 92 cm, výška lůžka je asi 45 cm. Celkový rozměr postele je cca 151 x 92 x 211 cm. Kdo miluje světlý nábytek ve venkovském stylu, ten najde v této posteli klidný spánek a příjemné sny.

Postelová Sestava Landeck Extra

10,999.00 
Postelový systém LANDECK EXTRA vám nenabízí jen prostornou manželskou postel, ale také čalouněné čelo a dva noční stolky. Ložnice tak vypadá jako z jednoho kusu a působí mnohem harmoničtěji. Při rozměrech cca 279 x 93 x 207 cm (Š x V x H) nabízí postel plochu lůžka cca 180 x 200 cm. Oba partneři mají dostatek prostoru, aby se mohli pohodlně natáhnout a podřimovat. Chcete si před spaním číst? Čalouněné čelo v šedé barvě s trendy koženým vzhledem dodává posteli moderní vzhled a je nádherně měkké. Čtení v posteli se stává skutečným potěšením. Korpus v dekoru dřeva - dub WOTAN je fenomenálním doplňkem šedého čela a korpusu výplní nočního stolku, který je rovněž navržen v šedé barvě. Díky chytré kombinaci působí tato postel moderně a přitom vyzařuje útulný komfort. Když už jsme u nočních stolků: do čela postele jsou integrovány nejen dva panely nočních stolků, ale nad nimi je navíc připevněna police v dubové barvě. Ideální pro dekorativní předměty, květiny nebo sklenici vody. Zásuvky se otevírají stylovou úchytkou ve střibrné barv

Čalouněná Postel Japp Ii Scandi Tmavě Šedá 160

6,999.00 
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Postel JAPP II s klasickým a elegantním vzhledem se stane vaším novým oblíbeným místem v ložnici. S vysokým čalouněným čelem, které má ozdobné knoflíkové prošívání, a s tmavě šedým textilním potahem si vás určitě získá. Pod potahem je pevný rám, vyrobený z masivního bukového a březového dřeva. Při celkových rozměrech cca 167 x 110 x 210 cm (Š x V x H) má postel JAAP II maximální nosnost 240 kilogramů a plochu ležení kolem 160 x 200 cm, která je vhodná pro dvě osoby. Atraktivní jsou také nožičky z bukového dřeva a plastu, díky kterým je design dokonalý. S touto postelí vnesete do ložnice moderní styl zařízení! Dostupná je i v jiných verzích. Matrace a vyobrazené lůžkoviny nejsou součástí balení. Veškeré potřebné příslušenství naleznete v našem internetovém obchodě. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.  

Manželská Postel S Čalouněným Čelem James, 180×200 Cm

10,499.00 
Postel JAMES je součástí kvalitní série ložnicového nábytku JAMES od JAMES WOOD v dekoru dub Montana s grafitovými akcenty. Čalouněným záhlavím umělou kůží v grafitové barvě získává postel na atraktivnosti, navíc se budete cítit maximálně komfortně při relaxování u knihy a i jiných, příjemných aktivitách. Postel JAMES v dekoru dřeva nabízí pohodlný prostor pro dvě osoby s lehací plochou cca 180 x 200 cm a celkovými rozměry cca 185,5 x 95,5 x 205,6 cm (Š x V x H). Vysoce kvalitní série ložnicového nábytku JAMES od JAMES WOOD zajišťuje přirozený šmrnc s vysokým faktorem pohody. Kombinujte jednotlivé kusy nábytku dle libosti - vždy získáte ucelený celkový obraz, ve kterém se budete cítit pohodlně ve dne i v noci. Nábytek na spaní je vhodný pro lamelové rošty - výšku roštu lze individuálně upravit. Celkově lze model zatížit až 240 kilogramy. S elegantní postelí JAMES od JAMES WOOD vnesete do své ložnice přátelskou a přirozenou atmosféru. Upozornění: Matrace, rošty a dekorace nejsou součástí dodávky.

Kovová Postel Verena 140×200 Cm

4,199.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Designová postel VERENA v industriálním stylu z kovu je jako stvořená do nadčasového interiéru. Je chladná a zároveň elegantní, tím boduje a upoutává pozornost hostí. S rozměry přibližně 150 x 109 x 208 cm (Š x V x H) nabízí lůžko o rozměru 180 x 200 cm. Stačí vybrat správnou matraci s roštem a budete spát jako v bavlnce. Postel VERENA se stane výrazným prvkem ve vaší ložnici.