Zobrazuji všech 5 výsledků

Kosmetický Stolek Rosalia Šířka 80cm

4,199.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Kosmetický stolek ROSALIA dodá každé ložnici francouzský šmrnc. Jedinečný kousek v bílé barvě ocení každá žena. Pět zásuvek poskytne dostatek místa na šminky, šperky a jiné drobnosti. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Kosmetický Stolek Schminktisch Bílý

4,199.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto toaletním stolkem vnesete do svého pokoje eleganci i praktičnost, díky kterým si jej zamilujete. Stolek o velikosti přibližně 60 x 120 x 40 cm (Š x V x H) je vyroben z materiálu na bázi dřeva obarveného na bílo. Boduje obdélníkovým zrcadlem o rozměrech přibližně 48 x 30 cm (Š x V), které lze sklopit a tím i skrýt prostor s líčidly, což je rovněž praktické pro umístění tohoto nábytku do jakékoli místnosti. Deska stolku disponuje tloušťkou 16 mm a lze ji zatížit maximálně 20 kg. Součástí stolku je i stylový taburet o rozměrech přibližně 40 x 42 x 29 cm (Š x V x H) v ladícím bílém provedení. Díky čalouněnému sedáku v černé barvě slibuje stolička pohodlné sezení. Stolek se snadno udržuje, k čištění stačí suchý hadřík. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto z

Toaletní Stolek Rennes

3,799.00 
Užijte si tento krásný nábytek, který ozdobí váš interiér! Stolek RENNES upoutá na první pohled svojí krásnou zelenou barvou, která je sladěná s černými nohami a úchytkami. Tento hravý stolek je vhodný jako toaletní stolek v ložnici, příruční stolek v předsíni nebo chodbě, ale lze jej využít i do malého pracovního koutku nebo knihovny. Jeho využití je flexibilní! Stolek RENNES se hodí ať už k bílé nebo barevné stěně a nebude působit rušivě ani v kombinaci s dřevěným, bílým či jinak barevným, moderním i klasickým nábytkem. Kromě zajímavého designu nabízí také vrchní odkládací plochu ať už k umístění zrcadla, kosmetiky, knížek nebo dekorací. Pod vrchní deskou se nachází jedna otevřená složka a zásuvka. Celkové rozměry stolku jsou přibližně 106,5 x 78 x 35,5 cm (Š/V/H). Užijte si tento krásný nábytek u vás doma!