Zobrazuji všech 8 výsledků

Kosmetický Stolek Shadow 7 Šířka 132 Cm

3,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Skutečné královny krásy nemohou být bez něho: elegantní toaletní stolek SHADOW 7 má vše, po čem vaše srdce touží! Na zhruba 132 x 145 x 43 cm (Š x V x H) nabízí kromě zrcadla a velkorysého úložného prostoru i prostor, abyste mohli vše, co potřebujete pro svůj denní program krásy, uložit v přehledně uspořádané podobě a mít rychle po ruce. Na třech otevřených poličkách můžete vystavit svou sbírku laků na nehty, jakož i krémy a lahvičky s parfémem. K dispozici jsou dvě další police, do kterých můžete uložit kulmu a žehličku.Díky přímému designu v nadčasové bílé barvě se toaletní stolek bez námahy hodí téměř do každého interiéru. Povrch ve vysoce kvalitním dekoru se snadno čistí a je odolný proti každodennímu použití. Luxus, který byste si určitě měli dovolit pro svůj osobní stylingový rituál!Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Toaletní Stolek Claire

2,999.00 
Tento stylový toaletní stolek v bílém provedení je atraktivním doplňkem vašeho domova a ideálním místem pro ranní toaletu. Kosmetický stolek o rozměrech 70 x 127 x 38 cm (Š x V x H) zaujme klasickým designem - má 1 zrcadlo a 3 zásuvky s knoflíkovými úchyty v bronzové barvě, které podtrhují přitažlivý vzhled. Stolek se dodává s odpovídajícím taburetem, jenž je vybaven textilním potahem ze 100% lnu v šedé barvě.

Toaletní Stolek Rennes

3,499.00 
Užijte si tento krásný nábytek, který ozdobí váš interiér! Stolek RENNES upoutá na první pohled svojí krásnou zelenou barvou, která je sladěná s černými nohami a úchytkami. Tento hravý stolek je vhodný jako toaletní stolek v ložnici, příruční stolek v předsíni nebo chodbě, ale lze jej využít i do malého pracovního koutku nebo knihovny. Jeho využití je flexibilní! Stolek RENNES se hodí ať už k bílé nebo barevné stěně a nebude působit rušivě ani v kombinaci s dřevěným, bílým či jinak barevným, moderním i klasickým nábytkem. Kromě zajímavého designu nabízí také vrchní odkládací plochu ať už k umístění zrcadla, kosmetiky, knížek nebo dekorací. Pod vrchní deskou se nachází jedna otevřená složka a zásuvka. Celkové rozměry stolku jsou přibližně 106,5 x 78 x 35,5 cm (Š/V/H). Užijte si tento krásný nábytek u vás doma!

Kosmetický Stolek Schminktisch Bílý

3,599.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto toaletním stolkem vnesete do svého pokoje eleganci i praktičnost, díky kterým si jej zamilujete. Stolek o velikosti přibližně 60 x 120 x 40 cm (Š x V x H) je vyroben z materiálu na bázi dřeva obarveného na bílo. Boduje obdélníkovým zrcadlem o rozměrech přibližně 48 x 30 cm (Š x V), které lze sklopit a tím i skrýt prostor s líčidly, což je rovněž praktické pro umístění tohoto nábytku do jakékoli místnosti. Deska stolku disponuje tloušťkou 16 mm a lze ji zatížit maximálně 20 kg. Součástí stolku je i stylový taburet o rozměrech přibližně 40 x 42 x 29 cm (Š x V x H) v ladícím bílém provedení. Díky čalouněnému sedáku v černé barvě slibuje stolička pohodlné sezení. Stolek se snadno udržuje, k čištění stačí suchý hadřík. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto z

Kosmetický Stolek Schminktisch Bílý

4,049.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto toaletním stolkem vnesete do svého pokoje eleganci i praktičnost, díky kterým si jej zamilujete. Stolek o velikosti přibližně 81 x 131 x 39 cm (Š x V x H) je vyroben z materiálu na bázi dřeva obarveného na bílo. Boduje obdélníkovým zrcadlem o rozměrech přibližně 40 x 55 cm (Š x V), pod nímž se nachází zásuvka pro make-up a jiné doplňky. Deska stolku disponuje tloušťkou 16 mm a lze ji zatížit maximálně 20 kg. Součástí stolku je i stylový taburet o rozměrech přibližně 40 x 41 x 36 cm (Š x V x H) v ladícím bílém provedení. Nábytek se snadno udržuje, k čištění stačí suchý hadřík. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbeli