Zobrazen 1. – 18. z 165 výsledků

Jídelní Stůl Anouka, Bílý / Přírodní

2,499.00 
Hledáte nový vzhled vašeho jídelního koutu? S puristickým jídelním stolem z dřevěného dekoru v bílé barvě dodáte svému domovu moderní nádech. Čtyři kulaté nohy z borovicového dřeva podtrhují minimalistický vzhled částečně masivního jídelního stolu. Při rozměru cca 110 x 76 x 70 cm (Š x V x H) je stůl vhodný pro cca 4 osoby. Zejména kombinace přírodních barev a matného bílého povrchu dělá ze stolu atraktivní poutač. Nechte se inspirovat židlemi v naší nabídce  a vneste do svého interiéru harmonii a eleganci!

Jídelní Stůl Colonia 160 Cm

7,299.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Jídelní stůl COLONIA je tím pravým poutačem každé jídelny. Jeho deska je vyrobena z 10mm silného skla, které má vzhled mramoru a kovové nohy doplňují jeho moderní provedení. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Jídelní Stůl Odessa 4 160 Cm

5,499.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Moderní a prostorný stůl upoutá pozornost na první pohled. Kombinace MDF desky a imitace mramoru spolu vytvářejí zajímavý celek. Určitě oceníte i jeho rozměry 160x75x90cm (d x h x v), které jsou ideální do větších jídelen. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Jídelní Stůl Stuart 180×90 Cm

5,499.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Moderní a prostorný stůl upoutá pozornost na první pohled. Kombinace MDF desky v dřevěném dekoru spolu černými nohami vytvářejí harmonický celek. Určitě oceníte i jeho rozměry 180x90x75cm (d x h x v), které jsou ideální do větších jídelen. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Jídelní Stůl Milano Jasan 220×100 Cm

12,499.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl MILANO v hnědé barvě je elegantním vrcholem v industriálním stylu a dokonale kombinuje dřevo a černý kov, aby vytvořil harmonický kus nábytku s charakterem. Velký jídelní stůl o rozměrech cca 220 x 78 x 100 cm (Š x V x H) zaujme cca 45 mm silnou deskou z jasanové dýhy s dekorativně řešeným povrchem. Kovové nohy ve tvaru U z černého práškově lakovaného železa dodávají jídelnímu stolu, který lze zatížit maximálně 50 kg, optimální stabilitu. Atraktivní jídelní stůl MILANO je skvělou volbou pro vaši jídelnu, nebo kuchyni!  

Rozkládací Jídelní Stůl Ján 140-180cm

6,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl JAN v hnědé barvě zajišťuje harmonii ve vaší jídelně a kuchyni. Je možné ho zvětšit o cca ze 140 na 180 cm díky sklopné vložce pomocí prodloužení. Obdélníková stolová deska z MDF s tloušťkou přibližně 35 mm je položena na 4 hranatých kovových nohách v černé barvě, které zajišťují optimální stabilitu. Velký jídelní stůl o rozměrech cca 76 x 140 - 180 x 80 cm (Š x D x V) je možno zatížit až do maximální hmotnosti 60 kg a je atraktivním poutačem pozornosti. Jídelní stůl JAN si vás získá na první pohled a stane se oblíbeným místem setkání rodiny a přátel! 

Jídelní Stůl Avola Dub 180x76x90 Cm

6,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tento atraktivní jídelní stůl v dubové barvě zaujme svým rustikálním, elegantním vzhledem a nabízí útulné místo na večeři. Hranaté kovové nohy v černé barvě s asymetricky zkříženým uspořádáním tvoří pěkný kontrast s přibližně 35 mm tlustou stolovou deskou z MDF, která vytváří atmosféru pohody. Jídelní stůl s rozměry cca 180 x 76 x 90 cm (Š x V x H) je možno zatížit až do max. 60 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Jídelní Rozkládací Stůl Luigi 140-180cm

6,699.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Stůl není jen místem slavnostních obědů a společných večeří. Díky svému designu a pevné konstrukci je opravdovou nadčasovou ozbobou domácnosti. Výsuvný jídelní stůl LUIGI v barvě ořechu se stane útulným místem společných setkání s přáteli a rodinou. S deskou z MDF a dvěma kovovými nohami ve tvaru U v černé barvě, získáváte velkorysý prostor k hodování, především díky integrované skládací vložce. Pořiďte si originální designový kousek v podobě nadčasového jídelního stolu LUIGI! 

Jídelní Stůl Luigi 140-180 Cm

6,699.00 
Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Rozkládací trendvý stůl ve vzhledu mramor s černými kovovými nohami zabezpečí příjemné posezení celé rodině.

Jídelní Stůl Diego 160×90 Cm

5,299.00 
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento jídelní stůl v dubových barvách přesvědčí svým přímým vzhledem a harmonickým barevným designem. Stolová deska z MDF je vyrobena ve velmi aktuálním designu - s nerovnými hranami ve vzhledu okraje stromu, co jí přidává na atraktivnosti. Hranaté kovové nohy v černé barvě podtrhují atraktivní celkový obraz.Tento stůl nejen, že vypadá dobře, je i snadno udržovatelný.

Jídelní Stůl Giona 180×90 Cm

6,699.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S jídelním stolem GIONA se do vašeho domova přesune atraktivní design skloubený s dokonalou funkčností. Velký stůl o rozměrech cca 90 x 76 x 180 cm (Š x V x H) vyrobený v dekoru dřeva nabízí prostor pro přátele a rodinu, současně inspiruje přírodním vzhledem s moderními černými akcenty. Stolní deska je podepřena černými kovovými nohami ve tvaru X a lze ji zatížit maximálně 60 kg. Prostřete pro celou vaši rodinu na stylovém jídelním stole GIONA!