Zobrazen 1. – 18. z 22 výsledků

Šatna Seaford Divoký Dub

4,999.00 
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Zařiďte si předsíň, vstupní chodbu nebo šatnu rychle a funkčně! Tento věšákový panel o rozměrech cca 77 x 185 x 40 cm (Š x V x H) poskytne skvělé řešení k ukládání bot a oblečení pro mnohé obytné prostory. Nábytek tvoří sedací lavice s policemi na boty, boxy nebo cokoli jiného, co potřebujete uložit. Ve vrchní části se nachází pět háčků na čepice a kabáty. Vrchní police dobře poslouží na klobouky a ostatní oděvy a doplňky. Nábytek byl vyroben z oceli černé barvy a MDF desek s dekorem dub divoký. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných obchodech.

Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu

6,599.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost nekomplikovaným vzhledem. Rovná šatní sestava z MDF se železným rámem v černé barvě má ​​celkový rozměr cca 145 x 164 x 40 cm (Š x V x H). Díky povlaku z melaminové pryskyřice je povrch odolný vůči poškrábání a snadno se ošetřuje. Do zhruba 60 x 77 x 40 cm (Š x V x H) velké komody se 4 zásuvkami můžete na dosah ruky uložit všechny druhy drobností, jako jsou šátky, tašky, rukavice a mnoho dalších. Šatní sestava boduje i zrcadlem o rozměrech přibližně 30 x 135 cm (Š x V). Na šatníku je dostatek místa na kabáty a bundy.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu

6,899.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo-černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost nekomplikovaným vzhledem. Rovná šatní sestava z MDF se železným rámem v černé barvě má ​​celkový rozměr cca 145 x 137 x 40 cm (Š x V x H). Díky povlaku z melaminové pryskyřice je povrch odolný vůči poškrábání a snadno se ošetřuje. Do zhruba 60 x 77 x 40 cm (Š x V x H) velké komody se 4 zásuvkami můžete na dosah ruky uložit všechny druhy drobností, jako jsou šátky, tašky, rukavice a mnoho dalších. Šatní sestava boduje i poličkou o rozměrech přibližně 30 x 120 x 32 cm (Š x V x H) s 3 nastavitelnými policemi. Na šatníku je dostatek místa na kabáty a bundy.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Věšák S Komodou Do Předsíně Connor Barva Dubu

3,699.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tento jedenoduchý a nekomplikovaný věšák je perfektní doplněk do vstupní místnosti. S velikostí přibližně 84 x 152 x 40 cm (Š x V x H) lze šatní sestavu z MDF a železného rámu nastavit tak, aby šetřila místo. Povrch potažený melaminovou pryskyřicí je odolný vůči poškrábání a snadno se ošetřuje. Přibližně 84 x 38,5 x 40 cm (Š x V x H) velká komoda je vybavena 2 zásuvkami, do kterých je možné přehledně uložit všechny druhy drobností. Na šatník můžete pověsit kabáty a bundy na dosah.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Předsíň Mow 250 Cm

11,999.00 
Toto zboží je k dispozíci POUZE ONLINE.Předsíň v jemném dekoru dub Artisan/bílá se skladá z 5 elementů: skříň, šatní panel, lavice, botník, zrcadlo.

Předsíň Irys

9,499.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Díky velké skříni IRYS o rozměrech přibližně 240 x 190 x 35 cm (š xvxh) zajistíte atraktivní atmosféru pohody při vstupu do svého vstupního prostoru. Díky elegantní kombinaci dekoru dubu Wotan a bílé barvy je tato kombinace nábytku úžasným poutačem pozornosti ve vaší předsíni. Šatnový panel o rozměrech přibližně 80 x 80 x 23,6 cm (Š x V x H) je vybaven třemi háčky, abyste mohli bundy správně zavěsit. Níže můžete uložit své oblíbené páry do botníku o rozměrech přibližně 80 x 46 x 35 cm (š xvxh). Šátky a doplňky uložíte v zásuvce o rozměrech cca 80 x 84 x 35 cm (š xvxh). Díky praktickému zrcadlu si můžete být vždy jisti, že váš outfit je perfektně sladěný. Kromě toho je k dispozici šatní skříň s rozměry asi 80 x 190 x 35 cm (šxvxh) - ideální pro uložení dalších bund, vest a dalších věcí. Upozornění: Toto zboží není vystaven ani dostupný skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat online

Šatna Kashmir New

10,790.00 
Světlá šatní stěna ze série nábytku KASHMIR NEW navodí při vstupu do vaší domácnosti příjemnou atmosféru díky elegantnímu dubovému dekoru. Dvoudílná sestava o rozměrech cca 130 x 200 x 36 cm (Š x V x H) se skládá ze šatního panelu a šatní lavice s úložným prostorem. Disponuje celkem 7 háčky na pověšení bund a kabátů, horní policí na uložení klobouků a 1 věšákem. Spodní část stěny nabízí možnost uložení dalšího oblečení do 2 otevřených přihrádek, dalších 2 za dvířky a 1 zásuvky. Moderní šatní stěna v dekoru dubu Artisan a matné bílé barvě nepostrádá ani praktičnost. Na malé lavičce se můžete pohodlně obout a před odchodem z domu prohlédnout ve velkém zrcadle.

Šatna Malta

8,299.00 
Moderní předsíňový set,korpus a aplikace San Remo světlá napodobenina.Čela bílý vysoký lesk.Skládá se z: 1 skříň ,1 dveře a 5 polic,2 zásuvky; 1 panel, 3 háčky,1 šatní tyč a1 zrcadlo. Š/V/H:cca.130/196,8/36cm

Šatna Plus

13,499.00 
Touto předsíní v bílé barvě a stříbrném dubu získáte reálné úložný prostor do svého domova! Velká předsíň 131x199x39cm (Š / V / H) v různých úrovních zajistí uložení věcí do šatníka- boty, bundy a kabáty, klobouky a tašky budou mít své místo. 5 háčků a šatní tyč zajistí dostatek místa pro bundy Vaše hosty. Police nahoře nabízí dodatečný úložný prostor pro rukavice a jiné drobnosti. Obzvlášť praktické je integrované LED osvětlení.

Šatna Iza

2,299.00 
Šatna v dekoru dub San Remo/hnědá. Včetně 6 háčků, 1 zrcadlo, 1 zásuvka, botník- pro 5 párů bot a 1 odkládací police.Š/V/H: 100/190/26 cm