Zobrazen 1. – 18. z 35 výsledků

Zrcadlo Cara

1,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Toto zrcadlo v dubové barvě a bílé barvě je atraktivním poutačem pozornosti ve skandinávském stylu pro váš vstupní prostor nebo koupelnu. Zrcadlo přibližně 90 x 62 x 15 cm (š xvxh) vyrobené z MDF desky vynikne přímým vzhledem a svěží barevnou kombinací. Má také 1 otevřenou poličku a 1 kovový háček.

Zrcadlo Vancouver

2,199.00 
Obdélníkové zrcadlo do předsíně o rozměrech cca 75 x 87 x 2 cm (Š x V x H) svým jednoduchým, ale efektním designem upoutá pozornost, rám v dekoru dub viking s melaminovou vrstvou lze kombinovat mnoha způsoby.Zrcadlo namontované vodorovně na stěně skvěle doplňuje komodu VANCOUVER, která je také v nabídce Möbelix, ale také další úložný nábytek.

Zrcadlo Auris

3,399.00 
Zrcadlo šatníku má částečný rám vyrobený z dřevodekoru, který matným povrchem v barvě čediče vytváří domácí atmosféru. Široká rámová struktura vytváří harmonický kontrast k hladkému, chladivému povrchu zrcadla.AURIS o rozměrech cca 120 x 78 x 2 cm (Š x V x H) je velkorysou pozvánkou na prohlídku byznys outfitů nebo volnočasových looků. Zrcadlo, které je vhodné pro montáž na stěnu, zdokonalí každý koncept bydlení a zaručí plus ve světlé a prostorové hloubce.

Zrcadlo Auris

2,999.00 
Zrcadlo šatníku má částečný rám vyrobený z dřevodekoru, který matným povrchem v barvě čediče vytváří domácí atmosféru. Široká rámová struktura vytváří harmonický kontrast k hladkému, chladivému povrchu zrcadla.AURIS o rozměrech cca 85 x 90 x 2 cm (Š x V x H) je velkorysou pozvánkou na prohlídku byznys outfitů nebo volnočasových looků. Zrcadlo, které je vhodné pro montáž na stěnu, zdokonalí každý koncept bydlení a zaručí plus ve světlé a prostorové hloubce.

Zrcadlo Welcome 130,5×84 Cm, Antracit

3,299.00 
Šik se snoubí s funkčností: jako trendy doplněk dodává dekorativní zrcadlo WELCOME chodbě a předsíni příjemnou útulnost!Obdélníkové šatní zrcadlo o rozměrech cca 130,5 x 84 x 2,5 cm (Š x V x H) svým jednoduchým, ale efektním designem upoutá pozornost, černý rám potažený melaminem lze mnoha způsoby kombinovat.Zrcadlo přimontované vodorovně na stěnu skvěle doplňuje komodu WELCOME, která je také v nabídce Möbelix, ale i další úložný nábytek. Vhodný upevňovací materiál je již součástí dodávky.

Zrcadlo Auris

2,999.00 
Zrcadlo má částečný rám vyrobený z dřevodekoru, který matným bílým povrchem vytváří domáckou atmosféru. Široká rámová struktura vytváří harmonický kontrast k hladkému, chladivému povrchu zrcadla.Zrcadlo AURIS o rozměrech cca 85 x 90 x 2 cm (Š x V x H) je velkorysou pozvánkou na prohlídku byznys outfitů nebo volnočasových looků. Zrcadlo, které je vhodné pro montáž na stěnu, zdokonalí každý koncept bydlení a zaručí plus ve světlé a prostorové hloubce.