Zobrazen 1. – 18. z 367 výsledků

Závěsné Svítidlo Emira, V: 120cm

2,199.00 
Závěsná lampa EMIRA zaručeně zaujme každého milovníka starožitného designu! Vyrobena byla v hranatém designu z pravého topolového dřeva, a v kombinaci s černými prvky z kovu a plastu vytváří příjemnou atmosféru s nádechem moderního vintage vzhledu. Lampa, o rozměrech cca 75 x 8,5 x 120 cm (D x Š x V) je vybavena 3 x E27 paticí pro žárovky s doporučeným výkonem 15 W. Lampa se dodává bez žárovek. Vhodné žárovky ve třídách energetické účinnosti A až G naleznete v našem internetovém obchodě. Objevte i ostatní svítidla ze série EMIRA, ať už stojací, stolní nebo závěsná – všechna spolu dokonale ladí a zútulní váš domov!

Stojacia Lampa Emira, V: 150cm

2,699.00 
Stojací lampa EMIRA zaručeně zaujme každého milovníka starožitného designu! Vyrobena byla v hranatém designu z pravého topolového dřeva, a v kombinaci s černým kovovým podstavcem vytváří příjemnou atmosféru s nádechem moderního vintage vzhledu. Lampa, o rozměrech cca 20 x 20 x 150 cm (D x Š x V) je vybavena 4 x E27 paticí pro žárovky s doporučeným výkonem 15 W. Součástí je také vypínač. Lampa se dodává bez žárovek. Vhodné žárovky ve třídách energetické účinnosti A až G naleznete v našem internetovém obchodě. Objevte i ostatní svítidla ze série EMIRA, ať už stojací, stolní nebo závěsná – všechna spolu dokonale ladí a zútulní váš domov!

Stolní Svítidlo Emira, V: 35,5cm

659.00 
Stolní lampa EMIRA zaručeně zaujme každého milovníka starožitného designu! Vyrobena byla v hranatém designu z pravého topolového dřeva, a v kombinaci s černým kovovým podstavcem vytváří příjemnou atmosféru s nádechem moderního vintage vzhledu. Lampa, o rozměrech cca 13 x 15 x 35,5 cm (D x Š x V) je vybavena 1 x E27 paticí pro žárovku s doporučeným výkonem 15 W. Součástí je také vypínač. Lampa se dodává bez žárovky. Vhodné žárovky ve třídách energetické účinnosti A až G naleznete v našem internetovém obchodě. Objevte i ostatní svítidla ze série EMIRA, ať už stojací, stolní nebo závěsná – všechna spolu dokonale ladí a zútulní váš domov!