Stolní Svítidlo Emira, V: 35,5cm

659.00 
Stolní lampa EMIRA zaručeně zaujme každého milovníka starožitného designu! Vyrobena byla v hranatém designu z pravého topolového dřeva, a v kombinaci s černým kovovým podstavcem vytváří příjemnou atmosféru s nádechem moderního vintage vzhledu. Lampa, o rozměrech cca 13 x 15 x 35,5 cm (D x Š x V) je vybavena 1 x E27 paticí pro žárovku s doporučeným výkonem 15 W. Součástí je také vypínač. Lampa se dodává bez žárovky. Vhodné žárovky ve třídách energetické účinnosti A až G naleznete v našem internetovém obchodě. Objevte i ostatní svítidla ze série EMIRA, ať už stojací, stolní nebo závěsná – všechna spolu dokonale ladí a zútulní váš domov!

Stolní Lampa George Max. 40 Watt

1,799.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato skvělá stolní lampa v bílé a hnědé barvě boduje trendovým vzhledem v průmyslovém stylu a je určitě lákadlem pro Váš stůl. Přibližně 20 x 40 x 58 cm (Š x H x V) velká stolní lampa z kovu a dřeva se starožitným vzhledem lze snadno a flexibilně nastavit. Dodává se s napájecím kabelem a montážním návodem a je určen pro 1 žárovku E27 (EEZ třída A ++ až E) s maximálním výkonem 40 wattů. Správný zdroj světla najdete i v našem obchodě.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Stolní Lampa George Max. 40 Watt

1,799.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato skvělá stolní lampa v černé a hnědé barvě boduje trendovým vzhledem v průmyslovém stylu a je určitě lákadlem pro Váš stůl. Přibližně 20 x 40 x 58 cm (Š x H x V) velká stolní lampa z kovu a dřeva se starožitným vzhledem lze snadno a flexibilně nastavit. Dodává se s napájecím kabelem a montážním návodem a je určen pro 1 žárovku E27 (EEZ třída A ++ až E) s maximálním výkonem 40 wattů. Správný zdroj světla najdete i v našem obchodě.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Stolní Led Lampa Tillo V: 50cm, 12 Watt

999.00 
LED stolní lampa TILLO šikovně postaví Váš krásný příruční stolek nebo milovaný koutek na čtení do centra pozornosti. Ponořte svůj interiér do harmonického světla a spolehněte se na zvýrazňující osvětlení z nerezavějící oceli a plastu. Dvě rafinovaně zakřivené ramena jsou vybaveny 1 x 12W LED a jsou vyrobeny z chromu. S velikostí přibližně 16 x 16 x 50 cm (Š x V x H) svítí stolní lampa na denní světlo, teplé nebo studené bílé světlo po době zahřívání přibližně 0,3 sekundy. Spínač umožňuje snadnou obsluhu a napájí žárovku napětím 230V.