Zobrazuji všech 10 výsledků

Regál Na Kolečkách Sandro Černý

899.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický a atraktivní regál SANDRO najde uplatnění naprosto v každém pokoji. Ať už jako úložný prostor na ručníky a sponky do vlasů v koupelně nebo jako mobilní pomocník ve spíži - regál na kolečkách boduje prostorem na 5 úrovních s podlahou z perforovaných roštů. S rozměry přibližně 45 x 105 x 26 cm (Š x V x H) nabízí velkorysý prostor, který jistě oceníte. Je vyrobený z kovu v klasické černé barvě a hodí se do mnoha stylů bydlení. Regál je vybaven 4 plastovými kolečky a lze jej zatížit maximálně do 50 kg. Tip: Regál na kolečkách boduje i v dětském pokoji s dostatkem místa na hračky nebo potřeby pro ruční práce.

Regál Na Kolečkách Sandro Černý

1,099.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický a atraktivní regál SANDRO najde uplatnění naprosto v každém pokoji. Ať už jako úložný prostor na ručníky a sponky do vlasů v koupelně nebo jako mobilní úložný prostor ve spíži – regál na kolečkách boduje prostorem na 5 úrovních. Velká police o rozměrech přibližně 40 x 116 x 22 cm (Š x V x H) vyrobená z kovu v klasické černé barvě inspiruje a hodí se do mnoha stylů bydlení. Police je vybavena 4 plastovými kolečky a lze ji zatížit maximálně do 25 kg. Tip: Rolovací regál boduje i v dětském pokoji s dostatkem místa na hračky nebo potřeby pro ruční práce.

Regál Na Kolečkách Sandro Černý

719.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický a atraktivní regál SANDRO najde uplatnění naprosto v každém  pokoji. Ať už jako úložný prostor na ručníky a sponky do vlasů v koupelně nebo jako mobilní úložný prostor ve spíži. Boduje prostorem na 3 úrovních Velký regál  o rozměrech cca 22 x 70 x 40 cm (Š x V x H) vyrobený z kovu v klasické černé barvě inspiruje a hodí se do mnoha stylů bydlení. Je vybavený 4 kolečky a lze ho zatížit maximálně do 15 kg.

Regál Na Kolečkách Sandro Bílý

719.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický a atraktivní regál SANDRO najde uplatnění naprosto v každém  pokoji. Ať už jako úložný prostor na ručníky a sponky do vlasů v koupelně nebo jako mobilní úložný prostor ve spíži. Boduje prostorem na 3 úrovních Velký regál  o rozměrech cca 22 x 70 x 40 cm (Š x V x H) vyrobený z kovu v klasické bílé barvě inspiruje a hodí se do mnoha stylů bydlení. Je vybavený 4 kolečky a lze ho zatížit maximálně do 15 kg.<

Regál Na Kolečkách Sandro Bílý

1,099.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický a atraktivní regál SANDRO najde uplatnění naprosto v každém obývacím pokoji. Ať už jako úložný prostor na ručníky a sponky do vlasů v koupelně nebo jako mobilní pomocník ve spíži – regál na kolečkách boduje prostorem na 5 úrovních. S rozměry cca 22 x 116 x 40 cm (Š x V x H) nabízí velkorysý prostor, který jistě oceníte. Je vyroben z kovu a v klasické bílé barvě se hodí do mnoha stylů bydlení. Disponuje 4 plastovými kolečky a lze jej zatížit maximálně do 25 kg. Tip: Regál na kolečkách boduje i v dětském pokoji s dostatkem místa na hračky nebo potřeby pro ruční práce.

Industriální Regál Anna

3,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Rustikální vitrína ANNA je vyrobena z mangového masivního dřeva a je součástí série Industry. Zapůsobí na vás především svým robustním vzhledem a nóbl designem. Povrch regálu je zajímavý tím, že dřevo je kouřového vzhledu. S rozměry cca 70 x 18 x 86 cm (Š x V x H) velký regál má dvě zásuvky. Regál se stylem a charakterem. Kombinujte různé typy z této série programu Industry z masivního dřeva a dizajnujte váš obývací pokoj podle vašich potřeb!

Regál Anna

2,699.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Regál ANNA v černé, hnědé a šedé barvě boduje trendy vzhledem v industriálním stylu a nabízí vám praktický úložný prostor pro váš domov. S velkorysými rozměry cca 57 x 18 x 57 cm (Š x V x H) boduje provedením z jedlového dřeva, MDF a železa. Má 2 police a 6 zásuvek. Úchyty a čelo jsou v atraktivním kontrastu a dodávají nástěnné polici originální vzhled. ANNA - to je skvělý nábytek do mnoha interiérů!

Regál Na Kolečkách Sandro Bílý

849.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Praktický a atraktivní regál SANDRO najde uplatnění naprosto v každém pokoji. Ať už jako úložný prostor na ručníky a sponky do vlasů v koupelně nebo jako mobilní úložný prostor ve spíži - regál na kolečkách boduje prostorem na 5 úrovních s podlahou z perforovaných roštů. Velká police o rozměrech přibližně 45 x 105 x 26 cm (Š x V x H) vyrobená z kovu v klasické bílé barvě inspiruje a hodí se do mnoha stylů bydlení. Regál je vybaven 4 plastovými kolečky a lze jej zatížit maximálně do 50 kg. Tip: Regál boduje i v dětském pokoji s dostatkem místa na hračky nebo potřeby pro ruční práce.

Regál Do Koupelny Allzweck

1,199.00 
Praktický koupelnový regál se 4 policemi a 4 držáky na ručníky. Je zhotovený z pochromovaného kovu.