Zobrazuji všech 10 výsledků

Zahradní Lehátko Ava Masiv

6,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Pohodlné lehátko AVA ztělesňuje kombinaci stylu a funkčnosti. Zaujme svým univerzálním nadčasovým designem a poskytne vám ideální místo na opalování či odpočívání u bazénu, na terase nebo v zahradě. Toto skvělé lehátko je vyrobeno z robustního akáciového dřeva s přírodní olejovou povrchovou úpravou. Výhodou je odolnost vůči povětrnostním vlivům. Díky pevnému dřevěnému rámu je stabilní a trvanlivé. V kombinaci s černým potahem působí mimořádně příjemným dojmem. Lehátko s nastavitelným opěradlem, měkkým polstrováním a atraktivním designem poskytuje optimální pohodlí. Dejte létu zelenou a relaxujte na maximum se zahradním lehátkem AVA!

Opalovací Léhatko Lilly

1,299.00 
Pohodlné zahradní lehátko LILLY se jistě stane vaším novým oblíbeným odpočinkovým místem u bazénu nebo na zahradě! S rozměry cca 188 x 56 x 25 cm (Š x V x H) má pevný hliníkový rám a textilní výplet olivově zelené barvy, který je odolný a snadno se udržuje. Lehátko má maximální nosnost do 110 kg. Lze jej jednoduše sklopit, takže se snadno se přepravuje. Užijte si léto na pláži či zahradě s lehátkem LILLY!

Zahradní Lavice/lehátko Antonella Šedá

7,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S elegantním zahradním lehátkem ANTONELLA dáte svému venkovnímu prostoru útulný a atraktivní poutač v tmavě šedé barvě. Ocelové zahradní lehátko o rozměrech cca 217 x 80 x 70 cm (Š x V x H) má tmavě šedou podložku na sezení z kvalitní outdoorové látky, která je polstrovaná měkkou pěnou. Zde si můžete užívat sluníčka a příjemně zakončit den.

Zahradní Lehátko Klara

7,299.00 
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tmavě šedé zahradní lehátko KLARA zajišťuje relaxaci venku a je stylovým poutačem očí v zahradě, u bazénu nebo na terase. Je odolné vůči povětrnostním vlivům i vůči UV záření. S rozměry cca 200 x 66 x 41 cm (Š x V x H) nabízí pohodlné místo k relaxaci v exteriéru. Je vyrobeno z kovu s matnou práškovou barvou. Nastavitelná opěrka hlavy zajišťuje nastavení polohy k individuálnímu pohodlí. Díky měkké pěnové podložce s textilním potahem je odpočívání ještě více komfortní. Zahradní lehátko KLARA je krásný designový kousek a perfektní doplněk pro venkovní prostory. Maximální nosnost lehátka je 120 kg. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Zahradní Lehátko Marlo

7,699.00 
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Lehněte si a relaxujte - s tímto skvělým zahradním lehátkem tmavě šedé, černé a přírodní barvy se zasloužený odpočinek dostaví okamžitě! Zahradní lehátko MARLO elegantně spojuje práškem ošetřený hliník a pravé akáciové dřevo do harmonického celku. Dřevěný povrch je naolejovaný, díky čemuž obzvláště dobře vynikne přírodní kresba dřeva a zajistí dlouhodobě krásný vzhled. Také tvoří atraktivní kontrast k černému kovu a tmavě šedému potahu sedáku. S rozměry cca 206 x 38 x 68 cm (Š x V x H) je lehátko MARLO vybaveno opěradlem s několikastupňovým nastavením sklonu. Navíc má dvě kolečka, takže jej můžete snadno přepravovat. Ani zde nebyl design ponechán náhodě – všimněte si krásného dřevěného detailu! Užívejte si léto naplno s tímto propracovaným zahradním nábytkem! Maximální nosnost lehátka je 120 kg. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Zahradní Lavice/lehátko Antonella Oranžová

7,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S elegantním zahradním lehátkem ANTONELLA dáte svému exteriéru útulný a atraktivní poutač oranžové barvě. Zahradní lehátko o rozměrech cca 217 x 80 x 70 cm (Š x V x H) z tmavě šedé oceli má oranžovou podložku na sezení z kvalitní outdoorové látky, která je polstrovaná měkkou pěnou. Zde si můžete užívat sluníčka a příjemně zakončit den.

Zahradní Lavice/lehátko Antonella Modrá

7,999.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S elegantním zahradním lehátkem ANTONELLA dáte svému exteriéru útulný a atraktivní poutač v tmavě modré barvě. Zahradní lehátko o rozměrech cca 217 x 80 x 70 cm (Š x V x H) z tmavě šedé oceli má modrou podložku na sezení z kvalitní outdoorové látky, která je polstrovaná měkkou pěnou. Zde si můžete užívat sluníčka a příjemně zakončit den.