Zobrazuji všech 11 výsledků

Zahradní Stůl Sam, P/v: 60/70 Cm

999.00 
Minimalistický zahradní stůl SAM v antracitové barvě se díky své velikosti a tvaru hodí i do malých balkonových koutů. Kulatý stůl z kovu s práškovým nástřikem má průměr cca 60 cm a nabízí dostatek prostoru pro umístění chlazených nápojů nebo občerstvení. Povrch stolu tvoří ploché sklo se sítotiskem a lze jej zatížit maximálně 30 kg. Užijte si první sluneční paprsky se zahradním stolem SAM!

Stolek Na Balkón Milly Akácie

899.00 
Proměňte svůj balkon v další obývací pokoj a vychutnejte si snídani na slunci s kompaktním a praktickým balkonovým stolkem MILLY.Skládací stolek o rozměrech cca 65 x 80 x 44 cm (š x v x h) z masivního akáciového dřeva a železa se jednoduše zavěsí na zábradlí a nabízí prostor pro občerstvení a nápoje. Olejovaný balkonový stůl unese maximální zatížení 20 kg a je vhodný pro zábradlí o šířce až 65 cm.

Zahradní Stůl Timo

8,499.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Zahradní stůl TIMO v šedé a přírodní barvě přesvědčí rustikálním vzhledem a je ideální pro příjemné chvíle venku. Ať už na zahradní párty nebo pohodové grilování – tento zahradní stůl bude užitečným pomocníkem. Robustní nohy z akáciového dřeva ve tvaru X tvoří atraktivní kontrast ke stolní desce z šedého litého kamene o tloušťce cca 50 mm. Velký zahradní stůl o rozměrech cca 90 x 180 x 75 cm (D x Š x V) je odolný vůči povětrnostním vlivům a lze jej zatížit maximálně do 120 kg. Odpovídající zahradní lavice je také k dispozici v našem internetovém obchodě.

Dětský Záhradní Stůl Axi Nick

5,099.00 
Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Dětský záhradní stůl vyrobený z pravého cédrového dřeva se dodává se snímatelní horní deskou a 2 plastovými vanami. Děti si tam mohou odložiť hračky, současně lze použíť jako pískoviště. Díky výbornému materiálu lze jednoduše umýt. Aby byly vaše děti chránené před sluncem, součastí dodávky je aj slunečník, ktorý jednoduše umístnite do středu stola.Dodáva se v 1 kartónu o hmotnosti cca 11kg na palete.Bližší info o termínu dodávní obdržíte od přepravní společnosti.

Zahradní Stůl Atlanta 1

3,290.00 
Zahradní stůl ATLANTA 1 s hliníkovým rámem vám nabízí perfektní povrch pro útulné stolování a pití venku. Kompaktní čtvercový stůl je také dodáván se 2 rozkládacími stolovými deskami, které vám poskytnou ještě více prostoru během okamžiku. Velký zahradní stůl o rozměrech cca 70 - 140 x 75 x 70 cm (Š x V x H) s rámem v antracitové barvě a atraktivní deskou z matného skla, potištěnou na zadní straně, lze zatížit max. 60 kg. Vychutnejte si dobrou kávu u zahradního stolu ATLANTA 1, na čerstvém vzduchu chutná nejlépe!