Zobrazuji všech 17 výsledků

Zahradní Stůl Atlanta 3

8,299.00 
Tento zahradní stůl zaujme svým pěkným vzhledem a praktickým využitím. Je vyhotoven s hranatým hliníkovým podstavcem antracitové barvy, který kontrastuje se stolní deskou z mléčného skla. Stůl pod touto deskou šikovně ukrývá ještě druhou stolovou desku, v případě potřeby tak velikost plochy na stolování lze zdvojnásobit. Ideální pro rodinné hodování venku!   Nejdůležitější informace: Rozměr: cca 135 - 270 x 75 x 90 cm (Š / V / H) Materiál: hliník - práškem

Zahradní Stůl Atlanta 2

5,729.00 
Tento zahradní stůl zaujme svým pěkným vzhledem a praktickým využitím. Je vyhotoven s hranatým hliníkovým podstavcem antracitové barvy, který kontrastuje se stolní deskou z mléčného skla. Stůl pod touto deskou šikovně ukrývá ještě druhou stolovou desku, v případě potřeby tak velikost plochy na stolování lze zdvojnásobit. Ideální pro rodinné hodování venku!   Nejdůležitější informace: Rozměr: cca 90 - 180 x 75 x 90 cm (Š / V / H) Materiál: hliník - práškem

Zahradní Stůl Atlanta 1

4,999.00 
Zahradní stůl ATLANTA 1 s hliníkovým rámem vám nabízí perfektní povrch pro útulné stolování a pití venku. Kompaktní čtvercový stůl je také dodáván se 2 rozkládacími stolovými deskami, které vám poskytnou ještě více prostoru během okamžiku. Velký zahradní stůl o rozměrech cca 70 - 140 x 75 x 70 cm (Š x V x H) s rámem v antracitové barvě a atraktivní deskou z matného skla, potištěnou na zadní straně, lze zatížit max. 60 kg. Vychutnejte si dobrou kávu u zahradního stolu ATLANTA 1, na čerstvém vzduchu chutná nejlépe!

Zahradní Stůl Fleur

9,699.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Skvělý zahradní stůl  FLEUR v tmavě šedé a hnědé barvě je stylový a elegantní. Nápadné nohy ve tvaru X vyrobené z hliníku s práškovým nástřikem nejen dodávají zahradnímu stolu atraktivní vzhled, ale také zajišťují optimální stabilitu venku. Velký zahradní stůl o rozměrech cca 180 x 90,5 x 75 cm (Š x V x H) je odolný vůči UV záření, povětrnostním vlivům a lze jej zatížit maximálně do 120 kg. Keramická stolová deska s potištěným povrchem ve vzhledu dřeva nabízí dostatek prostoru pro společné stolování.

Stolek Na Balkón Milly Akácie

1,099.00 
Proměňte svůj balkon v další obývací pokoj a vychutnejte si snídani na slunci s kompaktním a praktickým balkonovým stolkem MILLY.Skládací stolek o rozměrech cca 65 x 80 x 44 cm (š x v x h) z masivního akáciového dřeva a železa se jednoduše zavěsí na zábradlí a nabízí prostor pro občerstvení a nápoje. Olejovaný balkonový stůl unese maximální zatížení 20 kg a je vhodný pro zábradlí o šířce až 65 cm.

Zahradní Stůl Timo

12,499.00 
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Zahradní stůl TIMO v šedé a přírodní barvě přesvědčí rustikálním vzhledem a je ideální pro příjemné chvíle venku. Ať už na zahradní párty nebo pohodové grilování – tento zahradní stůl bude užitečným pomocníkem. Robustní nohy z akáciového dřeva ve tvaru X tvoří atraktivní kontrast ke stolní desce z šedého litého kamene o tloušťce cca 50 mm. Velký zahradní stůl o rozměrech cca 90 x 180 x 75 cm (D x Š x V) je odolný vůči povětrnostním vlivům a lze jej zatížit maximálně do 120 kg. Odpovídající zahradní lavice je také k dispozici v našem internetovém obchodě.

Zahradní Stůl Sam, P/v: 60/70 Cm

999.00 
Minimalistický zahradní stůl SAM v antracitové barvě se díky své velikosti a tvaru hodí i do malých balkonových koutů. Kulatý stůl z kovu s práškovým nástřikem má průměr cca 60 cm a nabízí dostatek prostoru pro umístění chlazených nápojů nebo občerstvení. Povrch stolu tvoří ploché sklo se sítotiskem a lze jej zatížit maximálně 30 kg. Užijte si první sluneční paprsky se zahradním stolem SAM!

Balkónový Stůl Helena

869.00 
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento balkonový stůl z masivního akátového dřeva je stylovým a praktickým doplňkem na balkon v létě. Kompaktní stůl se snadno zavěsí na zábradlí a dá se složit, aby se ušetřilo místo, když se nepoužívá. Vychutnejte si teplé období s osvěžujícím nápojem venku s tímto skvělým balkónovým stolem! Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku online přes e-shop Möbelix nebo na objednávku v našich prodejnách.

Zahradní Stůl Florian 1

3,999.00 
Černý zahradní stůl FLORIAN 1 zaujme dlouhodobě místo ve vaší zahradě nebo na terase. Vyroben je z hliníku a kvalitního plastu polywoodu, je proto velmi odolný a snadno se čistí. Polywoodová deska stolu je vyrobena s efektem dřeva, takže je nejen odolná, ale zároveň efektní. Kovová noha a rám jsou ošetřeny práškovou barvou, vhodnou do exteriérů. Mohutní noha s podstavcem zajišťuje stolu dobrou stabilitu a ponecháva pod stolovou deskou dostatek prostoru pro nohy. Stůl FLORIAN 1, s maximální nosností do 70 kg a velikostí cca 70 x 72 x 70 cm (Š/V/H), je skvělý pro posezení s přáteli a rodinou během dlouhých letních dnů.